Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 411 412 413 [414] 415 416 417 ... 503    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM6 - Aktualności - Dyskusja (Czytany 2037750 razy)
Idarion

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 126


Amicus stultorum similis efficietur

Zobacz profil
« Odpowiedz #6195 : 16 Października 2011, 21:32:55 »
Nie zgadzam się z Adseruki. Może dubbing w 6 nie jest jakiś wybitny, ale na pewno jest go więcej niż w 5.

I jest lepszy niż w 5-tce ;]
No, tylko brakuje Lindy, który był chyba w piątce najlepszy :P
Mi tam dubbing nie przeszkadza, głosy są w miarę, zazwyczaj pasują.


IP: Zapisane
hajducekg6

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 42


If somebody does..

Zobacz profil
« Odpowiedz #6196 : 16 Października 2011, 22:12:36 »
 ;)Widzę, że większość społeczności Tawerny już poprzechodziło przynajmniej jedną kampanię. Ja jestem dopiero w drugiej misji z tym Sławojem. A tak przy okazji dubbing Sveltany jest spoko. ;)


« Ostatnia zmiana: 16 Października 2011, 22:15:41 wysłane przez hajducekg6 » IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6197 : 16 Października 2011, 23:32:02 »
Idarion, Linda nie był najlepszy, tylko Olbryski. Linda podobał mi się w roli Agraela ale w roli Raelaga już nie :/
Mnie również w 5 dubbing się podobał, więc nie bardzo można mnie negować podając za przykład poprzednią część herosów :D
To co napisałam na początku było po prostu wyrażeniem mojej opinii na temat tego co już zdążyłam usłyszeć.


IP: Zapisane
Nightin

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 470


Zobacz profil
« Odpowiedz #6198 : 17 Października 2011, 00:12:42 »
Jeśli chodzi do dubbing powiem tyle: Cud nad cudami jak było w szczególnie starych grach(m.in Baldur's Gate) to nie jest. Jest kilka niedociągnięć jak głos Uriela(pfuu..), ale zdecydowanie lepszy niżeli w piątej części. Niektóre mi ciężko ocenić np. Kiryła. Trochę go lubię, trochę go nienawidzę. Ale rzecz, która najbardziej mnie denerwuje: to tłumaczenie. Wampirzy Lord został przetłumaczony na Władcę Wampirów(który moim zdaniem nie ma już takiego smaku) przykładem zarzucę. Ale zdaje mi się, że już przed pojawieniem się gry o tym rozmawialiśmy. Czuję, że Kokoju lub inna osoba, która wie o czym mówię to zobaczyła w grze to z całą pewnością by poczuła pierwsze objawy padaczki(ja niektórych tłumaczeń wręcz nienawidzę).


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #6199 : 17 Października 2011, 00:19:00 »
Ta, Siedmiogród, Majarz, Zmornik?! Jaguarz, Panternik?
To aż w oczy kole, ale niestety nie da się, bo już w dubbingu jest. Zwracaliśmi z Kokojou uwagę na to, lecz gość od tłumaczenia tylko nas wyśmiał.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6200 : 17 Października 2011, 00:32:58 »
Denerwujący w tłumaczeniu jest jeszcze styl w jakim postacie mówią. Zrobione na "staro polszczyznę" i to w beznadziejny sposób. Mogli by normalnie mówić. Te dodawanie "m" na końcu psuje czasem całą wypowiedź np: kiedym poszedł... (albo coś bardzo podobnego).


IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #6201 : 17 Października 2011, 08:32:11 »
Dobra bo zaczynacie mnie już zniechęcać do polskiej wersji jeszcze bardziej ;P

To teraz mam pytanie odnośnie wersji językowej. Ktoś wcześniej pisał, że przy instalacji jest możliwość wyboru języka. Jest to prawda czy dostaliście wersję w pełni polską bez możliwości zmiany (taką informację otrzymałem od przedstawiciela gram.pl). Oczywiście pomijam tutaj usuwanie jakichś plików językowych czy ściąganie łatek.

Gry jeszcze nie mam gdyż lekko spłukany jestem no i na studiach nie ma czasu na granie więc poczekam do świąt zapewne ale chciałbym się już upewnić wcześniej:P


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #6202 : 17 Października 2011, 08:36:15 »
Polska wersja od razu była, nie przypominam sobie by była opcja zmiany języka.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

123454321

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 11

Zobacz profil
« Odpowiedz #6203 : 17 Października 2011, 09:25:59 »
Narzekacie na polską wersję językową ale czy ktokolwiek z was słyszał oryginalną? Ja miałem tę (nie)przyjemność usłyszeć głosy postaci w oryginale i muszę przyznać, że mamy tu do czynienia z pewnym paradoksem. Polska wersja jest pod tym względem lepsza! :o Nie chodzi mi w tej chwili jednak o nazwy jednostek, ponieważ te neologizmy tylu ajglaja są bardzo dziwne, jednak wolę polską wersję!


IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #6204 : 17 Października 2011, 11:58:15 »
Polska wersja od razu była, nie przypominam sobie by była opcja zmiany języka.

Jedni piszą, że jest tylko po polsku, inni, że można wybrać wersję i już sam nie wiem czy kombinować z zakupem angielskiej czy od razu polską na spokojnie kupić.

Narzekacie na polską wersję językową ale czy ktokolwiek z was słyszał oryginalną? Ja miałem tę (nie)przyjemność usłyszeć głosy postaci w oryginale i muszę przyznać, że mamy tu do czynienia z pewnym paradoksem. Polska wersja jest pod tym względem lepsza! :o Nie chodzi mi w tej chwili jednak o nazwy jednostek, ponieważ te neologizmy tylu ajglaja są bardzo dziwne, jednak wolę polską wersję!

To już od indywidualnych gustów zależy :) Jak dla mnie to już w próbkach na YT było słychać zbyt dużo podobieństw do dubbingu z bajek Disneya. O ile poziom jest tam dobry o tyle same głosy niezbyt do gry takiej jaką jest Heroes pasują ;) Poza tym mi na angielskiej zależy gdyż staram się poprawiać znajomość tego języka a właśnie oglądanie filmów czy granie w gry w wersji oryginalnej w tym pomagają ;) Szczerze mówiąc tylko tak się tego języka uczę :P


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Przemo96

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 9

Zobacz profil
« Odpowiedz #6205 : 17 Października 2011, 16:35:46 »
Wie ktoś jak zaistalowac Heroes Vi jak juz raz instalowalem ja na moim kompie i chce u babci to normalnie wpisac kod ale zarejestrowac sie na konto na ktorym gre zarejestrowalem?


IP: Zapisane
hajducekg6

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 42


If somebody does..

Zobacz profil
« Odpowiedz #6206 : 17 Października 2011, 17:07:05 »
Tak jakby co jest jeden klucz na jedno konto na tym Uplay'u. :rolleyes:. Popraw jeszcze swoje pismo bo ledwo co Cię zrozumiałem.

Wiadomość doklejona: 17 Października 2011, 17:38:29
Ja nie chcę alternatyw. Za dużo myślenia :P.


« Ostatnia zmiana: 17 Października 2011, 17:38:29 wysłane przez hajducekg6 » IP: Zapisane
aquasplash

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #6207 : 18 Października 2011, 14:29:42 »
btw slyszalem,ze w jakims patchu ma zostac dodany inny wyglada miast mam pytanie w jakim okresie nalezy sie go spodziewac ? czy bedzie dstepny ,,kiedy bedzie dostepny w odleglej galaktyce?,,


IP: Zapisane
Travis
(Hydromax)

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 194


Zobacz profil
« Odpowiedz #6208 : 18 Października 2011, 14:53:06 »
@Up.
Tak, to prawda.
Przypuszczam, że miesiąc i taki patch powinien się pojawić.. ;)


IP: Zapisane
Ryu Makkuro

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 30


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6209 : 18 Października 2011, 14:53:41 »
btw slyszalem,ze w jakims patchu ma zostac dodany inny wyglada miast mam pytanie w jakim okresie nalezy sie go spodziewac ? czy bedzie dstepny ,,kiedy bedzie dostepny w odleglej galaktyce?,,

Jedyne co możesz robić to często zaglądać na tą stronę http://might-and-magic.ubi.com/heroes-6/en-GB/home/

BTW. Nowy patch jest... będzie.


IP: Zapisane
"Live the way you want to, not the way someone wants you to live."



Strony: 1 ... 411 412 413 [414] 415 416 417 ... 503    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.042 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry