Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 435 436 437 [438] 439 440 441 ... 503    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM6 - Aktualności - Dyskusja (Czytany 2037779 razy)
Virgo
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 80

Zobacz profil
« Odpowiedz #6555 : 07 Kwietnia 2012, 00:01:02 »
Od kiedy, aby zrobić dodatek do gry potrzeba do tego jej pierwotnych twórców? Wystarczy silnik i tyle, nie trzeba do tego nikogo z BlackHole.
Oczywiście, że może to zrobić inne studio. Pytanie tylko czy Ubisoft ma w planach zatrudnić do tego inne studio, bo jak na razie wszystko wskazuje na to, że nie (kosmetyczne zmiany w ciągle opóźnianych patchach).
Swoją drogą, radzę nie brać na poważnie głupich plotek o bankructwie węgierskiego studia.
Pisał o tym programista z Węgier po rozmowach z kolegami z branży. Oczywiście nie można nic powiedzieć na 100%, no ale sam Ubisoft tego nigdy nie powie na głos.
Kolejna sprawa - wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że zobaczymy dodatek - np. żart na 1 kwietnia i sprytne umieszczenie 3 przerobionych jednostek, które znamy z podstawki oraz jednej (http://www.tawerna.biz/uploads/image/The_Forge_Jump_Soldier.jpg), która jest zupełnie obca. Przypadek, czy podły żart? Wątpię, raczej oczko w stronę fanów.
Zgodzę się, że albo oczko w sensie Loch, ale użycie nie pokazanego wcześniej concept artu (vide: raksza).
Za to ja podziwiam osoby, które kompletnie nie znają się na temacie, a potem wchodzą na forum tematyczne i piszą totalne bzdury (Ty).
Jakie bezkrytyczne podejście fanbojów? Gdzie Ty ich widzisz? Nie znasz społeczności HoMM'a - tutaj jest mnóstwo dzieci i krzykaczy, którzy pieją na H6 "dla zasady", bo "nie jest H3", bo "tak trzeba", bo "wtedy jestem fajny". Jedynie część rozgarniętych osób potrafi wymienić dobre argumenty, Ty zaliczasz się do tej pierwszej grupy, niestety.
Jesteś częścią folkloru tego forum ;D


IP: Zapisane
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #6556 : 07 Kwietnia 2012, 11:26:28 »
Kokoju każdy może mieć swoją opinię jednak wątek Terry, Xeenu, i Enroth był bardziej skomplikowany niż dobro i zło jak to cały czas stwierdzałeś. Co prawda na Antagarichu było to trochę spłycone (H3) - był taki podział dobro - zło, ale jak się weźmie cały świat M&M wszystko jest trudniejsze.
Mi brakuje starego świata bo mówisz że w tym jest ciekawiej bo nie ma takich walk dobro zło, a jednak walki odbywają się tu od bogów -
Bezimienni, Mroczne Elfy kontra Anioły, Ludzie. Nekromanci są teraz w pewnym sensie dobrzy i wyznają Smoka Ładu (co z tego że zakrzywione oblicze jak to wciąż ład) a że wszystkie smoki to dzieci smoka ładu to razem walczą tylko ze smokiem Chaosu jak nekromanci robią to cały czas.


IP: Zapisane
Damian7777

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 81


wierszo - pisarzo - leń

Zobacz profil
« Odpowiedz #6557 : 07 Kwietnia 2012, 13:27:38 »
No dobra pewnie za tydzień wyjdzie patch 1.3... i co z tego ? Przecież nie wnosi on praktycznie nic do balansu gry ! Fajnie, że "próbują" łatac Heroesa ale są ważniejsze sprawy. Elita Inferno powinna zostać ulepszona bo jest Ż A Ł O S N A. Ta frakcja cierpi, bo trzon ma niezly a czempiona chyba najlepszego. Jednak z elitą pojechali na maksa...

W temacie stworzonym przeze mnie na 90 osób tylko 3 uważają, że elita Inferno jest najlepsza spośród wszystkich elit!

Trzeba ulepszyć te matki roju bo do niczego to się nie nadaje... Natomiast Oprawca wydaje mi sie troche gorszą wersją Anihilatora. Zdolności podobne, jedyne co to, że Anihilator ma więcej hp, silniejszy atak, a Oprawca o 1 pkt ruchu więcej. Ale co to jest !?

Moim zdaniem:

1. Balans
2. Ekrany miast
3. Likwidacja pomniejszych błędów
4. Dodatki


« Ostatnia zmiana: 07 Kwietnia 2012, 13:30:08 wysłane przez Damian7777 » IP: Zapisane
JackWolfsong

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 193

Zobacz profil
« Odpowiedz #6558 : 09 Kwietnia 2012, 16:52:58 »
Damian nie wyolbrzymia kwestii. Damian ją minimalizuje  :/. Wiadome 2 jednostki Inferna są bezużyteczne. Do tego Sukkuby są miękkie - odpowiednik Koralowych Kapłanek.

Czart jest najlepszy dopiero jak mamy dostęp do broni rodowych (Miecz Gryfa xd), inaczej Kiriny biją go na głowę (oczywiście dopiero z podwójnym atakiem, a to głównie dzięki kosmicznej inicjatywie).

Oprawcę ciężko porównywać do Anihilatora. Anihilator służy do tego by po spetryfikowaniu go nękał wrogów swoją aurą, ma dużo hp tylko po to by dotrwał do drugiej tury, gdyby miał go mniej to stałby się podobnym celem jak Cerbery i Sukkuby. Oprawca jest użyteczny dzięki zwiększeniu obrażeń po otrzymaniu ran przez co póki przeciwnik widzi innych większe od niego zagrożenia - Cerbery i Sukkuby to daleko ustawionych Oprawców nie tyka. Gdy Trzon leży martwy a Matki Roju stoją zablokowane, dopiero wtedy należy brać się za Oprawców.

Balans:
Cerber - większa obrona i więcej hp, zgodzę się nawet na większy koszt w złocie. Ewentualnością dla tego jest po prostu większy przyrost tych jednostek.
Matki Roju - 100% zasięgu lub chociaż o jakieś 25% większe obrażenia. Ewentualnością byłoby ssanie many nawet przy przyblokowaniu, zmuszałoby to przeciwnika z Magią do atakowania tej jednostki nieco zacieklej. Z drugiej strony drugie rozwiązanie faworyzowałoby bardzo ścieżkę Mocy.
Kamienna Skóra - dużo słabsza od Lodowej Tarczy. Nic nie skłania do wybrania tej szkoły, może poza Żywiołakami Ziemi i ich Skamienieniem.
Bronie Rodowe - należy się milion poprawek, bo turniejowo są bezużyteczne, co bardzo boli.
Mapy - Symetryczność... 1/4 map do wyrzucenia na dzień dobry.

Ekrany miast - nawet nie wiem czy chcę by się pojawiły xd. Teraz jest tak mało klikania... xd


IP: Zapisane
Dawny nick: Rozk*rwiciel
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #6559 : 09 Kwietnia 2012, 17:09:23 »
Można zrobić ekrany gdzie każdy budynek pojawia się normalnie osobno ale zostawić zakładki na dole w tedy wszyscy będą zadowoleni.
Do czarów dodam jeszcze żeby przywołania żywiołaków rosły - co poziom lub dwa o jednego żywiołaka bo czasami liczba przywołanych wydaję mi się kpiną.
Broniom rodowym można by dodać po kilka poziomów bo te pięć już osiągnąłem kosturem siedmiu głów i mam nie smak że tak słaby mi się wydaję.
A jak już przy broni i rodzie jesteśmy to czy można zdobyć jeszcze jakieś uzbrojenie i bohaterów poza kampanią (i oprócz bonusowych z edycji kolekcjonerskiej, Veyera i niezapominajki)?


IP: Zapisane
Draupnir

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 160


Zobacz profil
« Odpowiedz #6560 : 10 Kwietnia 2012, 09:56:27 »
Na kwasowej grocie umieszczono po polsku (tu link)/ parę informacji związanych z niewyobrażalnym chamstwem Ubisoftu (jakże go za to nienawidzę), który spowodował takie a nie inne efekty w postaci niedorobionej gry i kłopotów Black Hole. 


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #6561 : 10 Kwietnia 2012, 10:18:38 »
 :upadl: Rzeczywiście, bardzo przykra to dla nas wiadomość, jestem zawiedziony Ubisoftem. Nawet nie wiem jak to skomentować. Nieźle sobie Ubi pogrywa... ciekawe co teraz zrobią, skoro wszyscy już wiemy jak pazernie się zachowali.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #6562 : 10 Kwietnia 2012, 10:26:33 »
Szczerze to od początku były sygnały że coś jest nie tak, ale albo im zaprzeczaliśmy, twierdząc że to głupie plotki, albo mieliśmy nadzieję, że zaraz się to poprawi.

W tym wypadku nie ma co liczyć na patch 1.3- albo raczej na duże zmiany. Straciliśmy fajną grę i to nie z winy Black Hole, tylko Ubisoftu, który jak widać chciał jeszcze bardziej okroić grę, z tego co nazywamy herosem.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Wukashi

***

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 623


Androgyne man... Naga Cesarska

Zobacz profil
« Odpowiedz #6563 : 10 Kwietnia 2012, 10:46:09 »
Patch 1.3 się pojawi, bo zajmuje się nim inna firma.
Najbardziej szkoda mi firmy BH. Robili dobrze H6. Jak przeczytałem o kolejnych uproszczeniach, które mogły być w grze (polecenia ubi zgubi), a nie są dzięki BH, to aż mi się niedobrze zrobiło.
Jestem ciekaw, co teraz będzie z dodatkami, bo ubi mimo wszystko nadal tak jakby zajmuje się grami Might and Magic, a zostawienie H6 w takiej postaci, nawet jeśli nie byłoby już poważniejszych problemów z bugami jest niedopuszczalne. Zamek natury i zamek z minotaurami i czarnymi smokami istniał od samego początku Heroes, oni muszą to dodać...........


IP: Zapisane
Jedyne co jest pewne to śmierć, więc zamiast się bać, staw jej czoło.
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #6564 : 10 Kwietnia 2012, 10:57:14 »
Ja muszę przyznać że źle oceniłem na początku BH myśląc że to wszystko to ich pomysły a skoro to wszystko wina Ubi to jeszcze bardziej mi się chce od nich rzygać i błagam żeby w końcu jakaś normalna firma przejęła Heroes i serie M&M.


IP: Zapisane
Travis
(Hydromax)

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 194


Zobacz profil
« Odpowiedz #6565 : 10 Kwietnia 2012, 11:05:04 »
Ja to bym chyba padł ze szczęścia, jeżeli prace na serią Mocy i Magi przyjęłaby firma Blizzarda. Patrząc na to co zrobili z Diablo 3. Aż ślinka cieknie.  :rolleyes: Przejęliby kilka osób, którzy pracowali przy H6 i gitara. Ale to tylko marzenia. ; )
Jestem ciekaw co Ubi myślało okrawając te wszystkie rzeczy, o których wspominali ludzie z BH. -.-



IP: Zapisane
Virgo
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 80

Zobacz profil
« Odpowiedz #6566 : 10 Kwietnia 2012, 11:44:37 »
Gadacie głupoty i bzdury, aż szkoda czytać.

Jaki upadek serii Heroes? To już trzeba być głupim i kompletnie nieobeznanym w branży, żeby takie rzeczy mówić. Ubisoft ma się świetnie, więc jaki upadek? AC sprzedaje się wybornie i każda część trzyma poziom. Robią świetne gry, więc nie wiem jak można mieć do nich jakiekolwiek pretensje.
Kończ waść wstydu oszczędź. Grałeś w te "badziewia"? Bo ja kupiłem, grałem i skończyłem ostatnie gry Ubi - H6 i AC: Revelations. Obie są świetne, bardzo dobrze się bawiłem. Fani nie narzekają na nowe części AC, a zapowiedziami AC3 są zachwyceni. Wiem to, bo często czytam i piszę na fanowskich stronach tej serii.

Jaki jest wniosek? Nie znasz się koleś, gadasz tylko brednie i zmyślasz jakieś cuda.
http://www.h6.acidcave.net/

 :lol: :lol: :lol:

Wydało sie, że Grownock to bot Ubisoftu :D


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #6567 : 10 Kwietnia 2012, 11:48:38 »
Czy od razu bot. Po prostu ślepo zaufał firmie, która na początku kampanii H6 sprawiała dobre wrażenie,a potem ukazało się jakie to rzeczy chciała tak naprawdę zrobić. Nie należy się z niego śmiać. Każdy ma prawo do błędu. Teraz i tak każdemu głupio jest jeśli wierzył Ubi i czekał na ekrany, dodatki, itp.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Virgo
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 80

Zobacz profil
« Odpowiedz #6568 : 10 Kwietnia 2012, 11:52:42 »
Co innego ślepe wierzenie, a co innego jechanie po innych użytkownikach (najczęściej po wieku? lol) za posiadanie innych poglądów niż ma się samemu. Zwłaszcza, że już OD DAWNA wszystkie znaki na niebie pokazywały, że Ubisoft położył lachę na tej serii i na fanach.


IP: Zapisane
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #6569 : 10 Kwietnia 2012, 11:53:38 »
Rzeczywiście, wtopa i cyrk jakich mało. Ubisoft naprawdę beznadziejnie się zachował. Szczególnie zasmucił mnie fakt, że przez ich niekompetencje zabrakło w grze Akademii.

Druga sprawa, skoro uważacie Ubi za pazerne na kasę imperium zła, to pewnie znajdą sobie nowego kozła ofiarnego, ba już znaleźli - Limbic Entertainment, który zrobi dodatki, żeby francuski koncern mógł zbić dodatkową kasę. Dla nowego developera to nie będzie trudne, pewnie część Akademii mieli już przygotowane po BH.

Virgo
A Ty potwierdzasz, że jesteś zwykłym trollem. Ubisoft ma się świetnie? Prawda? Tak - to BH się wali. Fani serii AC czekają na AC3 z wypiekami na twarzy? Tak, prawda. Obie, moje zacytowane przez Ciebie wypowiedzi nie zawierają niczego dziwnego, śmiesznego, nieprawdziwego. Wyszedłeś na osła.


« Ostatnia zmiana: 10 Kwietnia 2012, 11:56:32 wysłane przez Grownock » IP: Zapisane
Strony: 1 ... 435 436 437 [438] 439 440 441 ... 503    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry