Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 487 488 489 [490] 491 492 493 ... 503    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM6 - Aktualności - Dyskusja (Czytany 2037751 razy)
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #7335 : 23 Listopada 2012, 19:54:05 »
Właśnie na poczcie otrzymałem e-mail od Ubisoft z kodem. Tytuł wiadomości "Might & Magic Heroes VI- mamy dla ciebie unikalny prezent".

Nie wiem, czy to na serio, czy to jakiś haker próbuje mnie złapać
email_ubi@email.ubi.com to ich prawdziwy adres e-mail?
Też ktoś coś takiego dostał?


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« Odpowiedz #7336 : 23 Listopada 2012, 20:00:38 »
Tak, używają często tego adresu e-mail dla spambotów wysyłających wiadomości zarejestrowanym user'om.
Nie masz się czym przejmować, zwykły PR, po kliknięciu na dowolny link zapewne przeniesie Cię na główną stronę Ubi lub Jego podforum.

Pozdrawiam.
Rev


IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

Draupnir

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 160


Zobacz profil
« Odpowiedz #7337 : 23 Listopada 2012, 23:05:12 »
Nie... to tylko kod do duel of Champions, tej sieciowej karcianki, możesz dzięki niemu dostać konkretną kartę. Czyli w zasadzie nic to interesującego.


IP: Zapisane
gryfheroes6

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 83

Zobacz profil
« Odpowiedz #7338 : 24 Listopada 2012, 18:52:32 »
Nie... to tylko kod do duel of Champions, tej sieciowej karcianki, możesz dzięki niemu dostać konkretną kartę. Czyli w zasadzie nic to interesującego.
Jak za darmo, to można spróbować :D w końcu jak dają to bierz, jak biją to uciekaj :D


IP: Zapisane
JackWolfsong

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 193

Zobacz profil
« Odpowiedz #7339 : 28 Listopada 2012, 11:18:41 »
Ja słyszałem, że jak biją to oddaj trzy razy mocniej, ale chłopaki w rurkach zawsze lepiej wiedziały ode mnie jak się zachować, więc co ja tam wiem...


IP: Zapisane
Dawny nick: Rozk*rwiciel
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7340 : 05 Grudnia 2012, 19:43:42 »
http://might-and-magic.ubi.com/universe/pl-PL/home/index.aspx

Ruszył nowy portal poświęcony serii Might and Magic. Nie ma jeszcze wszystkich działów, ale zapowiada się naprawdę ciekawie. Dużo informacji o postaciach sagi, grach serii.

:)


IP: Zapisane
GGnat

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 46


Zobacz profil
« Odpowiedz #7341 : 08 Grudnia 2012, 13:29:57 »
Nie będę tworzył nowego działu więc napiszę tutaj.Chciałbym rozpocząć dyskusję na temat nowej stronki o Herosach. Wszystko mi się niesamowicie podoba ale zauważyłem drobny błąd na stronie.O orkach pisze tam że nie posiadają stolicy, że bo mają wędrowny tryb życia , oraz że nie muszą bronić miast i dbać o linie zaopatrzenia.Tylko że w 3 i 4 misji twierdzy mamy zadanie obrony miasta startowego.
(Uwaga mały spoiler) A czy miasto Taumata Kunyak nie jest czasem stolicą orków?
Co o tym myślicie i jakie macie zdanie na ten temat? Przepraszam jednocześnie z dość długi post i z góry dziękuję za odpowiedź


IP: Zapisane
Nikt

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 100


Sad... but true

Zobacz profil
« Odpowiedz #7342 : 08 Grudnia 2012, 13:53:52 »
To jest takie ich "swiete miasto"


Fajnie jakby dodali te wszystkie zamki, ktore są opisane na stronie


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #7343 : 09 Grudnia 2012, 11:58:18 »
Ja tylko chciałbym powiedzieć, że jeśli wyjdzie forteca, jej czempionem będą walkirie, wnioskuje to z tego cytatu: "GŁÓWNY SPRZYMIERZENIEC FORTECY: WALKIRIA
Walkirie to duchy ognia, uosobienia Arkatha. Ich spopielone ciała zdobią wielkie ogniste skrzydła. Walkirie rodzą się na polu bitwy, gdy padnie na nim duża liczba Krasnoludów. Ich dusze są gromadzone i dzięki błogosławieństwu Arkatha, przekształcają się w tego potężnego duchowego wojownika."
Z tej strony : http://might-and-magic.ubi.com/universe/pl-PL/universe-world-ashan/factions/fortress/index.aspx



IP: Zapisane
Lukasz89

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 120


Zobacz profil
« Odpowiedz #7344 : 09 Grudnia 2012, 12:08:27 »
W takim razie Championem Lochu powinien być Minotaur, a Przystani Gryf co już wiadomo niema miejsca.


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #7345 : 09 Grudnia 2012, 12:51:45 »
Tak, a twierdzy harpia? Hehe. Ja to wnioskuje po tym, że smoki nie mogą być championami, więc nie jest to powiedziane, że w akademii będą rakshase, w każdym razie, valkirie powinny się pojawić :)


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #7346 : 09 Grudnia 2012, 15:39:40 »
Tylko, że jedynie co nam wiadomo ma być tylko jeden samodzielny dodatek z jedną rasą, którą od dawna jest loch- nie ma sensu dyskutować jaka jednostka byłaby na jakim miejscu w innych nacjach- bo ich nie będzie. To tylko dla tych co rajcuje Lore of Ashan.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #7347 : 09 Grudnia 2012, 16:02:39 »
Tylko, że jedynie co nam wiadomo ma być tylko jeden samodzielny dodatek z jedną rasą, którą od dawna jest loch- nie ma sensu dyskutować jaka jednostka byłaby na jakim miejscu w innych nacjach- bo ich nie będzie. To tylko dla tych co rajcuje Lore of Ashan.
Czy ich nie będzie to sprawa dyskusyjna. Ubi zawsze może spiąć poślady i się opamiętać, poprawić błędy, wydać parę dodatków i będzie git.


IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #7348 : 09 Grudnia 2012, 16:07:34 »
Patrząc po tej stronie to nawet sporo artów Akademii jest. Chyba też bohatera Fortecy pokazali. Jedyne elfy to szkice z przed piątki. Nie zdziwiłbym się gdyby ta gadka o tym, że zobaczą jak się Loch sprzeda jest tylko po to, żeby ludzie się na dodatek rzucili w celu wywalczenia kolejnego, który i tak wyjdzie. Ogólnie nowa stronka fajna, szkoda tylko, że przy sprzymierzeńcach podają jedynie po jednym gdzie taka twierdza czy sanktuarium posiadają ich sporo.


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #7349 : 09 Grudnia 2012, 16:52:53 »
Po tych artach widać, że Akademia rzeczywiście miała być już w dodatku, albo z mrocznymi elfami, albo już w podstawce. Strona rzeczywiście ciekawa, ładnie zrobiona. Jak widać mają koncepty co do reszty ras, pytanie tylko czy coś z tym zrobią..


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Strony: 1 ... 487 488 489 [490] 491 492 493 ... 503    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 15 zapytaniami.
                              Do góry