Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 495 496 497 [498] 499 500 501 ... 503    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM6 - Aktualności - Dyskusja (Czytany 2037776 razy)
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #7455 : 23 Stycznia 2013, 18:46:26 »
Kolegę prosiłbym o sklejenie postów, bo to nie jest temat do spamu.
Zaś co do screenu miasta, to jeśli mam być szczery, w porównaniu do tego co widziałem na grafikach znalezionych wcześniej jestem załamany. Loch słynął z najpiękniejszego miasta spośród wszystkich w H5. Tutaj zaś to wygląda po prostu słabo w porównaniu do tego, czego się oczekiwało.


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #7456 : 23 Stycznia 2013, 18:51:27 »
Niezbyt podoba mi się ten ekran miasta. Mury tradycyjnie nie są proporcjonalne i mają zaburzoną perspektywę, a kolorystyka jest zbyt jednolita. Budynki są do siebie bardzo podobne, a szczegółów jest trochę za dużo, przez co wszystko zlewa się w jedną fioletową breję. Tak to przynajmniej się prezentuje na arcie, w grze może to wyglądać o wiele lepiej.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Ronnie Adams

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 29


Nosce Te Ipsum

Zobacz profil
« Odpowiedz #7457 : 23 Stycznia 2013, 19:20:47 »
Kolegę prosiłbym o sklejenie postów, bo to nie jest temat do spamu.
Gdyby można było na ten temat dyskutować, napisałbym, aby kolega zobaczył z której daty zacytowałem ten post od Hex-a, który ten z kolei z niewiadomych przyczyn, zniknął. Nie robię dubel-postów.
Tutaj zaś to wygląda po prostu słabo w porównaniu do tego, czego się oczekiwało.
Ja jestem optymistycznie nastawiony na ten ekran miasta, bo myślę, że nie zrobią takich udziwnień, typu miasto Necropolis w Heroes V.


IP: Zapisane
Ronnie Adams

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 29


Nosce Te Ipsum

Zobacz profil
« Odpowiedz #7458 : 23 Stycznia 2013, 19:23:09 »
A jednak jest ten ekran miasta!
Dla mnie bomba, bez żadnych udziwnień. Co mam więcej napisać? Zobaczę jak to będzie wyglądać na moim monitorze podczas gry :).


IP: Zapisane
Hex

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 396


Zobacz profil
« Odpowiedz #7459 : 23 Stycznia 2013, 19:27:25 »
Nasi bracia Rosjanie znów spekulują - tym razem chodzi o jednostki neutralne w SoD:

i jeszcze ten temat, w którym umieścili kolejne 3 istoty mające znaleźć się pośród neutralnych - oczywiście ich zdaniem:
http://www.liveinternet.ru/users/eugene_xaar/post257632259/
Muszę przyznać, że to ciekawa koncepcja, bo w ewentualnym przyszłym dodatku (np. z Akademią) te jednostki nie musiałby się w niej znaleźć.
A Wy co o tym sądzicie? ;)
A propos mojego postu, to ja go nie usunąłem i znajduję się on teraz tylko w temacie dodaj newsa.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #7460 : 23 Stycznia 2013, 19:30:20 »
Tak więc należą się przeprosiny, które w ty momencie do Ciebie kieruję ;) Zaś co do miasta to powiem Ci, że gdyby to nie był następca Lochu z H5 uznałbym to za coś nawet fajnego. Jednak w tym przypadku jestem załamany, bo w H5 Loch było po prostu magiczny, a tutaj jest mocno przeciętny. Cały czas oczekiwania od chwili potwierdzenia dodatku i ostatecznie... zawód. To nie dorasta do pięt tego, czego oczekiwałem.
Edit: Rakszasa do neutrali? Ubi chce zabić jeden z najlepszych pomysłów za swojej kadencji? Mam nadzieję, że to plotki.

http://www.tawerna.biz/pages/gallery/gallery/loch_tawerna.jpg - tak powinno wyglądać miasto Lochu...


« Ostatnia zmiana: 23 Stycznia 2013, 19:35:46 wysłane przez Reuel » IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #7461 : 23 Stycznia 2013, 19:31:50 »
Ładna ta Rakszasa. Ciekawe, czy Ubi ma gdzieś tego więcej. Moim zdaniem głupio by była to jednostka neutralna, wolałabym Akademię, a nie "nie zrobiliśmy do końca Akademii, więc to co już jest nazwijmy jednostką neutralną". Mam nadzieję, że jeśli dodatek dobrze się sprzeda Ubisoft zrobi nam niespodziankę i wyda kolejny dodatek.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #7462 : 23 Stycznia 2013, 19:51:29 »
Raksza jest bardzo ciekawym pomysłem. Jak już Cahaś napisała, jeśli dodatek się dobrze sprzeda, to zapewnię powstanie kolejny DLC, ale tym razem z Akademią. Jednak najbardziej liczyłbym na wydanie dodatku z Sylwanem.


IP: Zapisane
TTTr96

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 180


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7463 : 23 Stycznia 2013, 20:13:24 »
Ja powiem tak: Jeśli, te concepty nie są fake'ami, to połowa Akademii w zasadzie jest już gotowa! Wyglądają, krótko mówiąc GENIALNIE!!! Swoją drogą, nie uważacie, że Mag wygląda trochę zbyt steampunkowo jak na Heroesa?


IP: Zapisane

Zapraszam na mojego bloga - GeekLog
Ronnie Adams

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 29


Nosce Te Ipsum

Zobacz profil
« Odpowiedz #7464 : 23 Stycznia 2013, 20:15:29 »
No nie! Rakszasa, która w Heroes V ratowała jeszcze Akadamię, będzie jednostką neutralną w "VI"? Ludzie! Toż to była by najgorsza rzecz, jaką mógłbym doznać grając w ten dodatek. Mam nadzieję, że to plotki, aczkolwiek art jednostki mogłem zobaczyć wcześniej w oficjalnym portalu internetowym Might & Magic i ocenię: Wspaniały!

P.S:
Tak więc należą się przeprosiny, które w ty momencie do Ciebie kieruję ;)
Dobra tam nic się nie dzieje :).


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #7465 : 23 Stycznia 2013, 20:59:26 »
Spojrzałem na tą nowinę i moja reakcja: O.O....... :upadl:

Połowa Akademii jako neutralne jednostki! To już lepiej było nie wspominać o tym, albo dać Akademię jako dodatek. Mam ogromną nadzieję, że to jakiś żart i dadzą jako tą darmową frakcję. Bo jeśli zamierzają z Akademii zrobić kolejny dodatek z krótką fabułą.. to definitywnie chcą już skończyć tą serię.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #7466 : 23 Stycznia 2013, 21:39:32 »
Jak dla mnie to skopali misję. Mogli chociaż zostawić pewną spójność z "piątką", tzn. miasto powinno być "na opak". A ta jednolitość koloru to też nie za specjalnie mi się podoba. W "piątce" w Lochu były tylko te kryształy i ich ubiór/strój który symbolizował ich frakcje. A tutaj? Przesada...

Wiadomość doklejona: 23 Stycznia 2013, 22:54:35
Z tego co się nie myle to model Rakszy był już pokazany, rok temu? Na neutrali bardziej bym się spodziewał tych elfich jednostekk z piątki. Czyli tancerze, myśliwi oraz drudzi. No ale skoro Ubi już zaczyna niszczyć markę M&M to czemu nie wstawić nie wiadomo dlaczego ani po co jednoatki frakcji która się nie pojawiła w podstawce. Zastanawia mnie jedna jednostka z tego screena od Rosjan. Ta łuczniczka, kto lub może raczej co to jest?


« Ostatnia zmiana: 23 Stycznia 2013, 22:54:35 wysłane przez Grownock » IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Nikt

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 100


Sad... but true

Zobacz profil
« Odpowiedz #7467 : 24 Stycznia 2013, 15:47:28 »
Ta łuczniczka mogłaby się znaleźć w Sylwanie, jako odpowiedniczka "Elfich Łuczników", było by to takie odejście od normy, nie było jeszcze Mistycznych Łuczniczek etc etc.And co ten mag ma na plecach?

Ekran to jest zrobiony tak jak reszta. Szablon + powklejane budynki.


« Ostatnia zmiana: 24 Stycznia 2013, 15:50:41 wysłane przez Nikt » IP: Zapisane
superzgred

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 8

Zobacz profil
« Odpowiedz #7468 : 24 Stycznia 2013, 16:38:11 »
Ta łuczniczka to Morski Elf. Neutralna karta z DoC. Więcej tutaj.
A te arty z rosyjskiego forum, to tylko SPEKULACJE. Oni zastanawiają się co mogłoby być. Nic oficjalnego i nic pewnego.


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7469 : 24 Stycznia 2013, 16:53:13 »
To i ja się wypowiem, bo to jest dosyć ciekawe.
Kojarzycie, że co jakiś czas Ubi pokazuje jak dany typ jednostki zmieniał się wraz z biegiem lat i pojawianiem się nowych tytułów? Niziołek, Minotaur, Mantykora etc. i byli Strzelcy. Ta łuczniczka Morskich Elfów również została tam uwzględniona. Przypadek, może chcieli zareklamować Duel of Champions, a może jeszcze coś innego?
Fajnie, gdyby takowa jednostka się pojawiła i jest bardziej prawdopodobna niż Akademia. Jeśli Ubi planuje kolejny dodatek na wypadek dobrej sprzedaży Cieni Mroku, to wydadzą zapewne Akademię i podejrzewam, że podobnie jak w przypadku Lochu oni również mają kilka modeli gotowych, które pojawią się w jakimś filmiku.
Możliwe też, że pojawi się jakaś jednostka neutralna związana z krasnalami, bo na ich frakcje, podobnie jak na leśne elfy nie mamy co liczyć :)
Gdzieś była informacja, że dodatek będzie zawierał nowe neutrale. Typuję jednostkę elficką, jakiegoś krasnala i stworzenie pokroju Hydry.
Gdyby faktycznie przygotowane już jednostki Akademii miałyby się znaleźć w dodatku, to byłoby ich ciut za dużo, bo na filmiku z kompendium były arty: Czarodziejki, tej Dżinki, Rakszy, Tytana, tego Maga i najprawdopodobniej czegoś na kształt golema, aczkolwiek bardziej mi to żywiołaka ziemi przypominało.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 495 496 497 [498] 499 500 501 ... 503    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.039 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry