Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 3 4 5 [6] 7    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Bronie rodowe (Czytany 54594 razy)
TopFunny525

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 7


Zobacz profil
« Odpowiedz #75 : 21 Września 2012, 23:25:28 »
Witam, to mój pierwszy post na stronie Tawerna.biz.

Jeśli chodzi o bronie rodowe u mnie sprawa jest dość prosta, zawsze dla moich bohaterów wybieram - Kostur Przypływów(po trzecim poziomie staje się bardzo przydatne, w szczególności fala :)). A co do mieczy, to zawsze nie wiem czemu biorę albo Ostrze Spętania, albo Katanę Kirina...

Pozdrawiam


IP: Zapisane
GGnat

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 46


Zobacz profil
« Odpowiedz #76 : 13 Października 2012, 21:06:45 »
Witam
Sądzę że mój pomysł przejdzie bez echa ale muszę spróbować.
Otóż jak wiemy broń rodowa to potężne artefakty mające wielką moc.
I tak pomyślałem że dzięki dodaniu jednej broni Ubisoft mógłby
nawiązać do uprzednich części tej kultowej serii.Tą bronią jest prawdziwe ostrze zniszczenia czyli Miecz Armagedonu. Zdobywanie tego ostrza mogłoby stać się fabułą kolejnego dodatku ,albo dodatkiem do dodatku :). Moim zdaniem jest to dobry pomysł warty uwagi.Jeśliby jednak nie przeszedł bez echa (w co szczerze wątpię) to jest to Mój pomysł (przezorny zawsze...)Pozdrawiam i sorry za bałagan





IP: Zapisane
Szakal119

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 189


Pełzająca śmierć.

Zobacz profil
« Odpowiedz #77 : 13 Października 2012, 22:21:13 »
No i? Co z tego, że przyszedł Ci do głowy taki pomysł? Wydaje Ci się, że Ubi przegląda takie fanowskie strony w poszukiwaniu pomysłów na dodatki? Nie rozumiem niektórych ludzi...


IP: Zapisane
GGnat

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 46


Zobacz profil
« Odpowiedz #78 : 13 Października 2012, 22:25:00 »
nie o to chodzi chodzi o to że chciałem zasugerować komuś kto ma z nimi kontakt że jest taki pomysł na zmiany.Sam do nich napisać nie mogłem
(wstydzę się słabo znam angielski a poza tym chciałem zasięgnąć opinii tutejszych ekspertów) Jednym słowem chciałem coś zmienić i to na lepsze
Swoją drogą dzięki za zainteresowanie się i jeszcze jedno mnie nie da się zrozumieć to po prostu nie możliwe :) pisałem na szybko i stąd taki chaos



IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #79 : 13 Października 2012, 22:28:31 »
No nie wiem, daj post na Ubisoft Polska np. na Facebooku?


IP: Zapisane
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #80 : 13 Października 2012, 22:33:13 »
Pomysł niby zajebiaszczy... Ale, ale:

Primo: tak, jak kolega zauważył - panów z Ubi g*wno obchodzą pomysły na stronach fanowskich;

Secundo: jeżeli ten Miecz Armagedonu taki epicki, to gracze, którzy kupiliby ten dodatek mieliby wielką przewagę nad tymi bez dodatku; jeśli z kolei miecz nie byłby zbyt potężny, to po co robić całą kampanię?

Tertio: Nawet jeżeli olałeś 2 poprzednie argumenty, to gdyby ten miecz był taki super-duper, to bohaterowie mocy byliby potężniejsi niż herosi magii. A przecież Ubi cały czas poprawia balans gry... I nagle mieliby dodać broń rodową dla posiadaczy (zapewne kosmicznie drogiego) dodatku, do tego tylko dla herosów mocy? Nonsens. Zdzierają kasę, to fakt, ale nie są głupi.


IP: Zapisane
GGnat

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 46


Zobacz profil
« Odpowiedz #81 : 13 Października 2012, 22:34:38 »
Dzięki sojlex za dobry pomysł . W zasadzie czemu nie napisać na facebooku ? Cóż przekonać się o tym można metodą na uda (uda się albo się nie uda).Jeszcze raz dzięki za zainteresowanie może coś z tego będzie


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #82 : 13 Października 2012, 22:36:00 »
Ale fakt, nie wziąłem pod uwagę argumentów, które przytacza Waverley...


IP: Zapisane
GGnat

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 46


Zobacz profil
« Odpowiedz #83 : 13 Października 2012, 22:37:53 »
I właśnie nad tym muszę się jeszcze zastanowić i wziąć to pod uwagę.
W razie czego będę musiał napisać na stronie oficjalnej.
Co do artefaktu to bardziej miały być epickie nazwy i wygląd premie byłyby zrównoważone. Co zaś 3 argumentu należałoby wówczas dodać jakiś równie dobry artefakt dla bohaterów magii
Ps argumentów nie olewam bo każdy z nich ma znaczenie i to niemałe
PPs te artefakty mogły być w 1 dodatku


« Ostatnia zmiana: 13 Października 2012, 22:47:35 wysłane przez GGnat » IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #84 : 13 Października 2012, 23:10:45 »
Co nie zmienia faktu że gracze bez kasy na takie DLC byliby dość ograniczeni...


IP: Zapisane
GGnat

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 46


Zobacz profil
« Odpowiedz #85 : 13 Października 2012, 23:15:22 »
ale przecież i tak wprowadzili już 2 bronie rodowe w DLC i
 ograniczenia dla niepłacących jakoś mi nie przeszkadzają(nie kupowałem dlc przynajmniej na razie)  .Ponad to nie byłyby to statystyki rzędu + 200 atak tylko byłyby trochę zrównoważone


IP: Zapisane
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #86 : 13 Października 2012, 23:40:38 »
Ale jeśli zrównoważone, to musieliby zrobić kampanię o czymś innym. Chyba, że dodaliby go w samodzielnym dodatku, np. razem z Lochem - wtedy nie byłoby problemów, że jedni gracze mają lepiej od drugich.


IP: Zapisane
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #87 : 14 Października 2012, 00:44:29 »
Tylko żeby mój żart z dziesiątką złotych edycji się nie ziścił - napisałem kiedyś że wydawane osobne dodatki będą dostawać po 2 DLC i złote edycje, a później 2 złote dadzą platynową czy coś w tym guście a tu Ubi zaczyna się rozkręcać, nie wiem co i jak, ale Ubi chyba zaczyna robić to co napiszę ;D (oprócz tego na Grocie napisalem 3 października czy coś w tym guście że Ubi nie daje żadnych dowodów na prace nad dodatkiem a 4 dostaliśmy bezimiennych).


IP: Zapisane
EruIluvatarAnor

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 9

Zobacz profil
« Odpowiedz #88 : 14 Października 2012, 21:56:28 »
Mam problem z tą mapką od Broni Rodowych http://www.mediafire.com/?29ds7q8x66bgnb1 Bronie nie zapisują mi się, Conflux nie łączy mi się z netem na tych niskich wersjach gry. Wiecie może jak temu zaradzić?


« Ostatnia zmiana: 16 Października 2012, 16:18:58 wysłane przez EruIluvatarAnor » IP: Zapisane
Xenopsylla

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5

Zobacz profil
« Odpowiedz #89 : 11 Listopada 2012, 13:37:17 »
Po spatchowaniu wszystko śmiga ładnie i pięknie. Obie bronie odzyskały swoje opcje.
Link do mapki:
http://www.mediafire.com/?29ds7q8x66bgnb1
mapka udostępniona przez ShardofTruth na oficjalnym forum gry.
Trzeba ją utworzyć w wersji poniżej 1.2, inaczej żadnej broni się tam nie znajdzie. Jeśli jest odpowiednia wersja to wszystkie brakujące będą pod miastem. Podobno można tam bronie maksować również poniżej 1.2. Nie sprawdzałem gdyż u mnie były cyrki z doświadczeniem 0/0 więc wolałem spatchować i sprawdzić czy bronie zostaną. Uzyskanie brakujących na 100% działa.

Co do podwójnych języków to u mnie też tak było ale zaraz po restarcie gry się to naprawiło.

Witam!
Jestem nowy więc proszę o wybaczenie jeśli moje pytanie będzie lamerskie:-)
Obecnie mamy wersję 1.8 a mówisz że zdobycie broni rodowych z tej mapki wymaga wersji poniżej 1.2. Rozumiem że trzeba gra odinstalować i ponownie zainstalować. Problem polega na tym że gra automatycznie się patchuje i czy w ogóle będę mógł grę odpalić w wersji 1.2; czy system mi na to pozwoli? Nie będzie chciał z automatu pociągnąć patchu 1.3 bo z tego co pamiętam to gra się nie odpala dopóki nie zpatchuje się do aktualnej wersji ( 1.8 )

Pozdrawiam i z góry dziękuję za ewentualną odpowiedź:-)


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 5 [6] 7    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.06 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry