Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 4 5 6 [7]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Bronie rodowe (Czytany 54597 razy)
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #90 : 11 Listopada 2012, 13:51:00 »
Nie. To jest tak: instalujesz, pobiera patch'a 1.1, grasz, wyłączasz grę, odpalasz znowu, instaluje 1.1.1/1.2 i tak dalej. Z każdym uruchomieniem instaluje się patch.


IP: Zapisane
Xenopsylla

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5

Zobacz profil
« Odpowiedz #91 : 12 Listopada 2012, 01:21:09 »
Nie. To jest tak: instalujesz, pobiera patch'a 1.1, grasz, wyłączasz grę, odpalasz znowu, instaluje 1.1.1/1.2 i tak dalej. Z każdym uruchomieniem instaluje się patch.

OKAY:-)
-wywaliłem wersję 1.8
-zainstalowałem podstawę - 1.0
-włączał się autopatch, ale zrobiłem "quit" i zainstalował się Uplay
-zalogowałem się i zaczęła się synchronizacja save'ów; trwała 40 minut i końca nie miała więc ją wyłączyłem w ustawieniach profilu Uplay.
-udało mi się grę włączyć w wersji 1.0; jednak tylko w trybie Offline
-nawiązanie połączenia z usługą Conflux w wersji 1.0 było niemożliwe.
-założyłem mapkę "A Bridge to Forge a Dynasty"
-pozbierałem wszystkie bronie rodowe, ale będąc Offline nie miałem wyjścia więc po prostu zrobiłem save'a.
-zpatchowałem wersję 1.0 do 1.8
-włączyłem z powrotem w profilu Uplay synchronizację save'ów
-gra się odpaliła w wersji 1.8
-nawiązało się połączenie z usługą Conflux
-JEDNAK mój save zapisany z wersji 1.0 w trybie Offline ZNIKNĄŁ :-(

Co zrobiłem źle:-)
Proszę jak krowie na rowie:-)

Pozdrawiam!



IP: Zapisane
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #92 : 12 Listopada 2012, 14:38:31 »
To spróbuj z patch'em 1.1 albo 1.2. I musisz grać online, żeby mieć broń rodową, bo broń zapisuje sięw internetowym profilu :P


IP: Zapisane
Xenopsylla

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5

Zobacz profil
« Odpowiedz #93 : 12 Listopada 2012, 23:56:33 »
To spróbuj z patch'em 1.1 albo 1.2. I musisz grać online, żeby mieć broń rodową, bo broń zapisuje sięw internetowym profilu :P

Jakim cudem mam wejść ONLINE w wersji 1.1 lub 1.2; próbowałem przy 1.0, 1.1, 1.1.1 i 1.2 i połączenie z usługą CONFLUX było niemożliwe co jest w sumie dla mnie logiczne. Skoro wszyscy mają aktualną wersje 1.8 trudno żeby system wpuścił mnie na pokład z wersją inną niż 1.8.

No ale kieruję się wypowiedzią Mikera, który napisał:

Jeśli jest odpowiednia wersja to wszystkie brakujące będą pod miastem. Podobno można tam bronie maksować również poniżej 1.2. Nie sprawdzałem gdyż u mnie były cyrki z doświadczeniem 0/0 więc wolałem spatchować i sprawdzić czy bronie zostaną. Uzyskanie brakujących na 100% działa.

i chciałbym się dowiedzieć jak to zrobić skoro na 100% działa;On to napisał w lipcu 2012r; wtedy obowiązywała wersja powiedzmy 1.5, więc problem z wbiciem się ONLINE w wersji poniżej 1.2 wtedy tez obowiązywał; JAK TO ZROBIĆ???  :)


IP: Zapisane
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #94 : 13 Listopada 2012, 06:20:52 »
Możliwe, że w Ubi się połapali, że ludzie tak robią, i zablokowali pacze 1.1-1.2, żeby nie oszukiwać w grze, bo - przyznasz - tacy cziterzy mają łatwiej.


IP: Zapisane
Xenopsylla

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5

Zobacz profil
« Odpowiedz #95 : 13 Listopada 2012, 11:34:57 »
Możliwe, że w Ubi się połapali, że ludzie tak robią, i zablokowali pacze 1.1-1.2, żeby nie oszukiwać w grze, bo - przyznasz - tacy cziterzy mają łatwiej.

No niby mają łatwiej:-)

Ale Miker napisał że mu działało w 100% a nie wierzę że udało mu sie wbić ONLINE w wersji poniżej 1.2. Może zrobił sobie save'a OFFLINE poniżej v1.2, grę spatchował i udało mu się załadować tego save'a w v1.5 (powiedzmy wtedy obowiązująca) i na luzie pozbierał wszystkie bronie. No ale mi się to nie udało bo mi mój save zrobiony poniżej v1.2 w v1.8 po prostu staje się niewidoczny po połączeniu z CONFLUXem, natomiast OFFLINE w v1.8 mogę go wgrać:-(

Trzeba by jakoś to obejść, żeby można było wgrać save'a z trybu OFFLINE, będąc w trybie ONLINE. Tylko nie wiem jak to zrobić:-)

Do Miker:

Fajnie byłoby gdybyś opisał jak Ty to dokładnie zrobiłeś.


« Ostatnia zmiana: 13 Listopada 2012, 12:08:27 wysłane przez Xenopsylla » IP: Zapisane
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #96 : 13 Listopada 2012, 18:54:29 »
Przypomnij sobie swojego posta: Miker pisał to w lipu, przed wydaniem patch'a 1.8. Myślę, że razem do pacza dodali uaktualnienie Ubi Game Launcher, żeby nie pozwalał na wersje poniżej 1.X.


IP: Zapisane
Xenopsylla

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5

Zobacz profil
« Odpowiedz #97 : 14 Listopada 2012, 09:17:52 »
Przypomnij sobie swojego posta: Miker pisał to w lipu, przed wydaniem patch'a 1.8. Myślę, że razem do pacza dodali uaktualnienie Ubi Game Launcher, żeby nie pozwalał na wersje poniżej 1.X.

Znalazłem temat offline i online save'ów:

http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=37803

Moderator Elvin pisze, że mieli juz w patchu 1.5 wprowadzić możliwości wgrywania save'ów offline w trybie online ("compatibility of online and offline saves") ale jak zwykle wszystko się przeciągnęło i doczytałem dalej że to obecnej wersji 1.8 tego nie wprowadzili.

Muszę poczekać aż to wprowadzą i wtedy tylko załaduję sobie save'a z mapki "A Bridge to Forge a Dynasty" i pozbieram wszystkie bronie:-)

Pozdro!


IP: Zapisane
Szygut_PL

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #98 : 14 Listopada 2012, 20:35:01 »
Możliwe, że w Ubi się połapali, że ludzie tak robią, i zablokowali pacze 1.1-1.2, żeby nie oszukiwać w grze, bo - przyznasz - tacy cziterzy mają łatwiej.
Coś o tym wiem 1.10 aktualizowałam do nowszych i miałam zapisy z sylwestra a miałam dopiero po aktualizacji online i jak se włączyłam kampanie 3 misje to miałam 1 lvl i nie miałam Changbo :P :P :P :P


IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #99 : 14 Listopada 2012, 21:06:30 »
U mnie to działało na wersji 1.0 ale było to jeszcze przed pierwszym Adventure Pack. I żadne sejwy tu nic do rzeczy nie miały. Conflux też normalnie łapał. Ale zapewne właśnie jak z sejwami kombinowali to uniemożliwili ten trick. Kiedy ja napisałem mój post tutaj to już długie miesiące o tym na forum ubi dyskutowali.


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Strony: 1 ... 4 5 6 [7]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry