Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 17 18 19 [20] 21 22 23 24    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Nasze wizje Lochu :) (Czytany 104999 razy)
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #285 : 09 Stycznia 2013, 20:18:39 »
Żałość, żałość, żałość nad żałościami. I żałość z lenistwem powiązana. Nie ma to jak wziąć ten sam art i ten sam model - co z tego, iż użyto go już dwa razy, co z tego, iż wedle opisów boss jest słabszą wersją czempiona, Ubisoft całkowicie to olewa.

Cytuj
Fajnie, że nie zrobili jej np. biało fioletowej, dzięki czemu będzie się wyróżniać na polu bitwy.

Nie oceniaj tak wysoko Ubisoftu, przecie pokazali tylko jedną grafikę. A przecież po co robić nowego arta, po co kazać grafikom machnąć parę razy pędzlem; art ulepszenia to z pewnością będzie kalka Katarzyny.

Coraz bardziej się zastanawiam, czy zrezygnować z kupna tego dodatku. Piraci z Morza Sztormów skutecznie mnie zniechęcili do kupienia Danse Macabre i choć sądziłem, że pełny dodatek = większa rozrywka, to jeśli większość będzie tym samym w nowym pudełku, to ja dziękuję.
Jaka szkoda, że wadliwa polityka Ubisoftu prowadzi do wyniszczenia serii; tak sądziłem przy dodatkach pomniejszych, a ten większy pokazuje, iż szans na poprawę nie ma. W grach takich jak H3, H4 czy H5 nie do pomyślenia by było, by kilka jednostek dzieliło identyczny model, i zapewne z tego powodu do dzisiaj gram w te gry, a w H6 po przejściu wszystkich kampanii przestałem grać (zacząłem na nowo jedynie przy okazji wyjścia Piratów, ale cóż; kupiłem, pograłem, ponarzekałem, i H6 dalej może się jedynie kurzyć na półce).


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
MatteoX

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 111


Feel the power of Tiger !

Zobacz profil
« Odpowiedz #286 : 09 Stycznia 2013, 20:25:24 »
Grownock! Skoro zaprezentowane Smoki są avatarami Malassy to rzeczywiście muszą wyglądać podobnie, ale nie muszą IDENTYCZNIE!!!
Np. Dragon Eel jest avatarem Shalassy, a wygląda inaczej.
A na plastyce mnie uczyli, że jeżeli 6 rzeczy jest w kolorach czarnym i fioletowym, a jedna brązowa i czarna, to jednak coś się tu gryzie, nie?


IP: Zapisane
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #287 : 09 Stycznia 2013, 20:28:44 »
Ten brązowy to pewno Smok Cienia, nieulepszony, więc w barwach brązu. Ulepszenie to Katarzyna... ekhm... Mała Katarzyna czyli czarno-fioletowa którą mieliśmy okazję już wielokrotnie ujrzeć.


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #288 : 09 Stycznia 2013, 20:36:02 »
Ten brązowy to pewno Smok Cienia, nieulepszony, więc w barwach brązu. Ulepszenie to Katarzyna... ekhm... Mała Katarzyna czyli czarno-fioletowa którą mieliśmy okazję już wielokrotnie ujrzeć.

Nie byłabym taka pewna. Ten "nieulepszony" smok wygląda znacznie okazalej i majestatyczniej od Kaśki. Może zachodzić więc sytuacja odwrotna, albo ten drugi smok będzie jeszcze inaczej przekolorowaną Katarzyną.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #289 : 09 Stycznia 2013, 20:45:20 »
To jest smok czarna dziura ;D

I jest chudy.


IP: Zapisane
Lukasz89

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 120


Zobacz profil
« Odpowiedz #290 : 09 Stycznia 2013, 20:48:00 »
Przecież wyraźnie jest napisane, że jest to Czarny Smok!!!


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #291 : 09 Stycznia 2013, 20:49:06 »
Ja stawiam, że czarny, bo taki ma kolor łusek. Katarzyna jest mniej czarna, więc jeśli użyją małej Kaśki to nazwą ją Smokiem cienia. Tak przynajmniej byłoby logicznie.

Fast, to nie jest byle jaka czarna dziura, to jest czarna dziura do zsypu na śmieci kosmiczne :D



IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #292 : 09 Stycznia 2013, 20:51:28 »
Takie to jest... hmm... dziwne? To pomieszanie kolorów zupełnie nie pasuje do reszty Lochu no ale to oni to wymyślili. Najważniejsze jest to że nawet jak brzydkie jednostki nie będą wszyscy (hejterzy wyglądu jednostek, jednostek, dlaczego akurat ta się nie pojawiła itd.) będą w SoD (chyba tak się pisze ten jakże nie podobny skrót pisze ;D) grać.


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #293 : 09 Stycznia 2013, 20:54:38 »
Wiedziałem, wiedziałem że Ubi spierdoli tą gre do końca (przperaszam wszystkich moderatorów za użyte określenie ale myslę że zgodzicie się ze mną) ja nigdy nie pisałem że Bezimienny będzie, tylko że chętniej bym go widział. Smok też by uszedł gdyby TO BYŁ PRAWDZIWY CZEROWNY, CZARNY LUB SMOK CIEMNOŚCI A NIE JAKIS ONYXOWY CZY JAKIŚ TAM BADZIEW!!!
Hells, reszto to kiedy masowy Hejt i karny trolling na forum Ubi  ;D
A co do kolorstyki na którą przed pierwszymi jednostkami skarżyła się już Adseruki, beznadzieja że wszystko po ulepszeniu jest fioletowo-czarne a wcześniej w różnych niepasujących kolorach, wolał bym odwrotną sytuacje gdzie to podstawowe były by koloru podobnego/tego samego a ulepszenia zróżnicowane kolorystycznie ale nie po całości a jakimiś dodatkami itd w innych kolorach. Tak więc Adseruki, czekam na twoje tekstury  ;)

+20% za bluzgi, pracowałeś uczciwie to masz ;]
No Hellsu, jednego słowa użyłem   :(

Dziś mała kumulacja :), ode mnie +5% za dyskusje./Grownock


« Ostatnia zmiana: 09 Stycznia 2013, 21:34:36 wysłane przez Grownock » IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #294 : 09 Stycznia 2013, 21:00:41 »
To jest smok gwieździsty, trochę mnie to dziwi, bo przypomina on Ashę (też ma "gwieździste skrzydła"). Moim zdaniem tak dziwnie się wpasowuje do reszty jednostek, już nie chodzi tu o kolorystykę (Loch to niebieski, czarny i brązowy). Zauważyłem jeszcze, że smokowi widać "niebieskie kości" w tych gwieździstych skrzydłach :huh: Mam nadzieje, że w grze to będzie lepiej wyglądać.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
leedss

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 52


Zobacz profil
« Odpowiedz #295 : 09 Stycznia 2013, 21:08:13 »
Tekst ze strony gry: "The legendary Black Dragons (on the artwork below) are the ultimate evolution of the Shadow Dragons."

Czyli podstawa będzie pomniejszonym modelem Katarzyny, a to oznacza iż spełnił się najgorszy scenariusz lenistwa Ubi.


IP: Zapisane
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #296 : 09 Stycznia 2013, 21:14:18 »
Cytuj
PRAWDZIWY CZEROWNY, CZARNY LUB SMOK CIEMNOŚCI A NIE JAKIS ONYXOWY CZY JAKIŚ TAM BADZIEW!!!

To szczegół, ale po prostu nie lubię używania synonimów traktując je jako osobne wyrazy; onyks (pisany przez ks a nie x) to czarny kamień, więc smok o onyksowej barwie jest smokiem o kolorze czarnego kamienia. A wątpię, aby na pytanie "Jakiego koloru jest smok o barwie czarnego kamienia" użyto innej odpowiedzi niż "Czarny".

Dalej nie kumam zaś, czemu ulepszenie jest brunatne a podstawka - czarne. Powinno być wszak na odwrót.


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
leedss

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 52


Zobacz profil
« Odpowiedz #297 : 09 Stycznia 2013, 21:20:10 »
Skąd wiesz, że podstawka jest czarna... nie pokazali jej jeszcze... bardziej prawdopodobne iż będzie fioletowa.  :/


IP: Zapisane
SkeleCross

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 48

Zobacz profil
« Odpowiedz #298 : 09 Stycznia 2013, 21:47:29 »
Mogę zadać głupie pytanie? Skąd pewność, że Black Dragon będzie czempionem, a nie bossem? Myślę, że stwierdzenie w opisie, że jest ich kilka i że są mocniejszą wersją Shadow Dragons, nie oznacza, że na 100% nie będzie on bossem.

W obydwu DLC mieliśmy bossów, którzy to też potencjalnie mogą istnieć w liczbie większej niż po 1 na gatunek.

Stwierdzenie, że istnieją słabsze wersje tej poczwary, nie oznacza, że one są "udomowione", tylko, że istnieją. Kto wie? Może w formie dzikiej?

Nie wydaje mi się, że UBI tak szybko się wycofa, ze stwierdzenia, że smoki nie będą występować w armiach miast.

Idąc za tym opisem dostajemy opis czegoś, co siłą bardziej przypomina bossa niż czempiona.

Naprawdę tylko mnie dziwi, że jest pokazany tylko pojedyńczy art? Jaki jest sens pokazania samej ulepszonej wersji jednostki, a nie jej podstawowej wersji?


IP: Zapisane
leedss

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 52


Zobacz profil
« Odpowiedz #299 : 09 Stycznia 2013, 21:50:02 »
@up Bo jeżeli jest to jednostka (tak jak ty mam nadzieje iż smok jest bossem) to podstawa będzie pewnie pomniejszonym modelem Katarzyny, a jakby go pokazali to by ich zalał fala hejtu...

Tak btw to jeśli będzie smok, loch będzie posiadał dwie jednostki latające...


« Ostatnia zmiana: 09 Stycznia 2013, 21:56:03 wysłane przez leedss » IP: Zapisane
Strony: 1 ... 17 18 19 [20] 21 22 23 24    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 15 zapytaniami.
                              Do góry