Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Sam na mapie ?! (Czytany 1365 razy)
davyd

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« : 27 Stycznia 2013, 12:58:03 »
Cześć,
Napiszcie czy mogę zagrać sam na mapie tzn. chciałbym poznać grę i zagrać na gigantycznej mapie sam tak żeby nikt mi nie przeszkadzał, szukałem takiego trybu ale niestety nie udało się. W opcji gry wieloosobowej ustawiłem  zablokowane wszystkie wejścia ale nie mogłem kliknąc na rozpoczęcie. Napiszcie czy jest taka opcja w heroes 6.


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 27 Stycznia 2013, 13:21:39 »
Wydaje mi się że niezbyt. Ale możesz dać wszystkich graczy ludzi i  samemu grać.


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 27 Stycznia 2013, 14:41:53 »
Raczej na pewno niezbyt. Tak jak już Sojlex pisał możesz co najwyżej ustawić samych graczy grywalnych i nimi nie grać, albo grać i nie walczyć pomiedzy nimi. Wówczas eksploatacja mapy zajmie ci mniej czasu.
Zmartwię cię tylk tym, że w ten sposób gry nie poznasz. Neutralne jednostki umiejscowione na mapie są bardzo proste do pokonania już na wczesnym etapie gry, przeciwnik komuterowy gra zaś zazwyczaj naprawdę dobrze. Jedyne co byś wyciągnął z takiej rozgrywki to poznanie niektórych obcji. Szybciej się nauczysz jeśli ustawisz sobie Niski poziom trudności i będziesz grał normalnie.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.023 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry