Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wersja reżyserska i unofficial patche (Czytany 1304 razy)
TTTr96

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 180


Zobacz profil WWW
« : 31 Sierpnia 2015, 01:30:51 »
Ostatnio powróciłem do piątych Bohaterów. Prawdopodobnie wynika to z hype'u, że tuż tuż premiera siódemki, a jakoś tak wyszło, że nigdy nie przeszedłem kampanii w tej serii. Z racji faktu, że na dysku mam trochę 'starych śmieci', to cóż, trafiło mi się w oczy kilka rzeczy... niekompletnych przez co obecnie bezużytecznych.

1. Mapa do Kuźni Przeznacznie - Wersja reżyserska:
Głównie chodzi o tego 'moda', aczkolwiek pochodzi on od samego Nivala. Szukałem w Internecie i niestety, wszystkie linki do tej mapy już nie działają, a na dysku... mam tylko spolszczenie. Gdyby ktoś miał dostęp do tegoż scenariusza i mógł udostępnić to będę wdzięczny.

2. Nieoficjalna łatki:
Jedyną nieoficjalną łatkę na jaką natrafiłem, to ta przeznaczona do Dzikich Hord. Owszem, jest to najnowsza wersja gry, a dzięki modyfikacjom nie potrzeba nic więcej, ale sam przechodząc kampanie chciałem się trochę 'natrudzić' i zagrać tak jakby tego moda nie było. Teoretycznie patche te są dla mnie już ciekawostką, ale jeśli ktoś miałby dostęp do tychże przeznaczonych dla podstawki oraz Kuźni Przeznaczenia, to również będę wdzięczny za ich podesłanie.

3. Kompatybilność nieoficjalnych łatek z wersją Steam:
No i tutaj zaczyna się mały problem, jedyna łatką mam, czyli 3.1.1 do Dzikich Hord ni cholery nie dała się zainstalować na wersji Steam jaką ogrywałem, da się coś z tym zrobić? Obstawiam, że drobne zmiany w rejestrze załatwiają temat, w 2008 roku Steam też nie był tak popularny  jak jest obecnie. Jest więc jakaś oficjalna wersja dla Steama czy trzeba się bawić rejestrem?

4. Beta Heroesa V:
Wiem, że temat stary jak świat, a sama beta wyciekła przecież na 9 miesięcy przed premierą samej gry, nie zmienia to jednak faktu, że z ciekawości z chęcią bym tę wersję sprawdził. Zanim ktoś mnie zacznie posądzać o piractwo, to tak tylko wspomnę na szybkości, że mam co najmniej 5 egzemplarzy samej podstawki Heroesa V (kolekcjonerka UK, kolekcjonerka PL, Silver Edition, Złota Edycja, Steam), a betę bym potraktował jako ciekawostkę do pogrania na jakieś 2-3 godzinki.

To tyle spraw związanych z Heroesem V, które mnie nurtują. Jeśli ktoś mógłby pomóc w którejś z wymienionej kwestii to będę wdzięczny. Celowo wypunktowałem co powinno pomóc odnaleźć się w tej dyskusji, o ile cokolwiek się ruszy.


« Ostatnia zmiana: 02 Września 2015, 00:43:58 wysłane przez TTTr96 » IP: Zapisane

Zapraszam na mojego bloga - GeekLog
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.039 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry