Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 40 41 42 [43] 44 45    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Najlepszy/ najfajniejszy/ ulubiony bohater (Czytany 212661 razy)
Czarci-pomiotXd

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 15


Zobacz profil
« Odpowiedz #630 : 05 Grudnia 2010, 19:48:59 »
Moi ulubieni bohaterowie to Nebiros(nie wiem czy dobrze napisałem),Nymus i Kragh


IP: Zapisane
SebastianHommVI

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 138


Gość od edytora...specjalizacja (skrypty) .

Zobacz profil
« Odpowiedz #631 : 05 Grudnia 2010, 20:23:24 »
Moi ulubieni bohaterowie to : Findan , Laslo, Lukrecja ,Godric, Narxes.


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us
ComBOSS2012

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 57


Demonolog

Zobacz profil
« Odpowiedz #632 : 05 Grudnia 2010, 20:44:17 »
Ja lubię grać Vittorio z przystani, jego zdolność wzmacniania balisty jest super przydatna, pod koniec gry, gdy zainwestuję w umiejętności machin wojennych balista zadaje kolosalne obrażenia. Naprawdę dobry bohater. :)


IP: Zapisane
ProgressPl

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 13


Zobacz profil
« Odpowiedz #633 : 19 Stycznia 2011, 17:44:50 »
Ja także używam nekromantów i takie umki daje:
1.Magia Mroku
2.Obrona
3.Machiny
4.Talent Magiczny
5.Magia Światła (mimo pozorów po rzuceniu czarów mroku warto użyć jeszcze czarów światła)
Logistyka praktycznie wogle nie pomaga w walce gdy zamiast światła dawałem logistyke mój kumpel mnie rozwalał aniołami od kiedy przerzuciłem się na światło sprawa wygląda inaczej to ja jestem górą.

Przydatne zaklęcia mroku : hipnoza, szał, cierpienie, osłabienie, Dodajcie do tego wytrzymałość, boską siłę, prawą moc, i oczywiście najlepszy według mnie czar światła "boską zemstę" a wychodzi z duża siła. Z przywołania używam tylko "wskrzeszenia umarłych" a magi zniszczenia praktycznie wogle nie używam bo niestarcza czasu  :P


IP: Zapisane
seboran
Użytkownik jest zbanowany i nie może wysyłać wiadomości Wyciszony
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 87

Zobacz profil
« Odpowiedz #634 : 22 Stycznia 2011, 12:10:14 »
Witajcie,Jacy byli wasi najlepsi bochaterowie?

Ja swoich starych nie pamiętam,ale ostatnio fajnie wykreowałem sobie Ornelle.28lvl w czwartej misji.Staty to:24siły czarów,16wiedzy,9obrony i 14ataku.Arantira nie używalem w tej kampanii :P
A co do umiejetnosci:
Nekromancja oczywiscie i PodZdoność że jak ktoś się do mnie dołańcza,
to odrazu sie w trupa zamienia.
Przywołanie:tutaj mam niszczenie murów ulepszone,ulepszone ożywianie umarlaków.(A właśnie,jakby ktoś nie wiedział jak jest sie nekromantą i ma sie na maksa machiny wojenne imedyka ulepszonego na maksa,ulepszone przywołanie umarlaków i ma sie przynajmniej 38 do siły czarów to mozna cały oddział wskrzesić.Ja tak walczyłem przeciwko orkom w multi,i wskrzeszałem se co chwile po 900liszy i 600kostuch,ale oni mieli samych cyklopów 800!)
Dalej...
Mroku:kilka ulepszeń,miałem ulepszoną hipnozę i szał(przydaje sie,jak sie chce zaatakowaakować ten zamek orków w czwartej misji(dajesz na cyklopów(500alternatyw)i oni rozwalają całą ich armie.tylko potem z nimi trzeba sobie poradzic.)
Zniszczenia:przydaje sie na początku,jak sie ma tylko kilka jednostek.dajesz błyskawice i już masz z głowy 16gryfów.Tylko potem nie zabardzo sie przydaje:/
Talent magiczny:kilka fajnych zdolnosci,za za szał daje 4punkty many.
A jak sie ma takich 245 to se można poużywać..
No i oczywiście dowodzenie,chociaż oddał bym je za m.światła.
Bo zbugowała mi sie czwarta misja,i gra sie tak jak w normalnej potyczce(nie działają zadania np:arantir mi zdechł i nic)i musze rozwalić ten super zamek orków.Najgorsze są w nim cyklopy które
rozwalają mi 500kostuch na raz.I przydała by sie boska zemsta.
Co do artefaktów to na maksa te do nekromancji+kilka zamiennych do bitew insygnii sar isussa.Wiadomo,że w bitwie nie bende używał artefaktów do wskrzeszania lepszego...

No,troche sie rozpisałem;)
Ale już skończyłem ;D

A jaki był wasz naj bochater?


IP: Zapisane
Matiko13
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 16


Jednak Nekropolis zapowiada się ciekawiej ;)

Zobacz profil
« Odpowiedz #635 : 21 Lutego 2011, 18:37:09 »
                                   
mam 2 ^_^
Ylthin
Pojmana za młodu przez łowców niewolników wywodzących się z mrocznych elfów, Ylthin uniknęła ponurego losu dzięki pomocy Jednorożca. Od tego czasu wielbi te tajemnicze stworzenia zamieszkujące lasy i poświęciła życie na współpracę z nimi. Nikt nie rozumie Jednorożców lepiej niż Ylthin, zaś wiedza ta pozwala jej maksymalnie wykorzystać w walce szybkość i siłę tych istot.


Ossir
Ossir to doświadczony i skuteczny myśliwy oraz geniusz łuku; prawdopodobnie jest najlepszym łucznikiem w królestwie. Jego talenty wydały się niezbędne królowi Alaronowi, gdy poszukiwał oficerów do swojej armii, choć Ossir wolałby zapewne pozostać w swoim ukochanym lesie. Wszelkie wątpliwości minęły jednak już po pierwszej bitwie, gdy okazało się, że łucznicy pod dowództwem Ossira sprawiają się o wiele lepiej niż zazwyczaj.


                                              2 Z SYLWANU   :ok:


IP: Zapisane


Miasto Nekropolis
Kha-Beleth

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 35


Władca Sheogh

Zobacz profil
« Odpowiedz #636 : 17 Marca 2011, 08:39:30 »
Odświeżam temat. Moi ulubieńcy:
Przystań-Alaryk
Nekro-Markal
Inferno-Biara
Loch-Shayda
Forteca-Król jakiś tam ;)
Twierdza-Saruman (z moda)


IP: Zapisane
Świat będzie mój! mój! mój! ciastko! mój!
-Słyszałeś to? Słyszałeś ciastko? Chyba echo mi się zepsuło.

Zbieram 1000 wyświetleń, pomóżcie : http://www.youtube.com/watch?v=JCdzV9bEgik
 
Polecam: http://www.wichrowy_czubek.republika.pl
Ikee

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 273


This lovely girl could teach you how to love.

Zobacz profil
« Odpowiedz #637 : 25 Marca 2011, 18:25:23 »
Sinitar: Wzmocnione zaklęcia + Zmniejszony koszt many za każde ulepszone zaklęcie ( o ile się nie mylę ) = Spustoszenie u wroga ze strony magii zniszczenia.  :D
Poza tym kozacko wyglada ;D


IP: Zapisane

Cytuj
- Dziękuję Ci, Jake. Naprawdę za wszystko. Nie zapomnę Cię...
- Rose, nie... Czekaj!
- Jake, proszę puść. Wszystko będzie dobrze. Obiecuję Ci to. - dodaje z uśmiechem - Naprawdę, uwierz mi.
Japoniec

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #638 : 06 Lipca 2011, 20:50:22 »
Witam,
Ma problem do rozpatrzenia który ciągle mnie gryzie i irytuje, a mianowicie sprawę Lorda demonów i jego bramę . Jest taki Lord- Portier-(liczba istot przywołana przez bramę zwiększa się o 1% na każdy poziom bohatera), chyba najlepszy bohater z Piekła. Postanowiłem nim zagrać i „ tuningować” jego wspaniałą zdolność rasową, -BRAMĘ. Ale zauważyłem tego bohatera w trybie pojedynku i jego talenty to właśnie ten „full tuning” , czyli: zdolność bohatera, wiadoma jaka, 15 poziom(+15%),  Odźwierny(+20%),  bohater posiada wisior mistrzostwa-Wielki wierzeje(+45%), i komplet artefaktów- Wola Urgasha(powinien dawać +25%), a i jeszcze Piekielne majaki(+10%). W sumie to aż 115% przywołanych istot!!
Portier ma nawet umiejętność  Tłum u Bram (do tego jeszcze Szybką bramę), który podwaja (oczywiście nie zawsze) jego rasową Bramę (bez kumulacji innych umiejętności), czyli w sporadycznych przypadkach ilość przywołanych istot powinna wynosić  aż 160%!!! (może się gdzieś pomyliłem, z matmy expertem nie jestem).
Liczyłem procentowo ilość przywołanych istot (grałem 3x w trybie pojedynku)  i wynosiła ona w przybliżeniu: 88 88 88 91 90 145 150% ,    88 87 144 145 150 86 100%,         86 88 90 100 91 140 88 %. Pomijając nawet ten Tłum u bram ilość przywołanych istot powinna być trochę większa niż ilość istot przywołujących, zawsze.
O co tutaj chodzi??  Prosiłbym o wypowiedz jakiegoś eksperta, albo kogoś kto już się z tym zetknął i przetestował to w praktyce. Proszę o szybką odpowiedź.
Pozdrawiam.



« Ostatnia zmiana: 06 Lipca 2011, 21:12:23 wysłane przez Japoniec » IP: Zapisane
PaoDak
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 41

Zobacz profil
« Odpowiedz #639 : 11 Sierpnia 2011, 21:36:52 »
Moim ulubionym bohaterem jest Gildren z sylwanu, bo jego specjalnością są tancerze ostrzy, a ja lubię te jednostki, właściwie, to kiedyś były moje ulubione jednostki z sylwanu. W końcu mi się znudziły i teraz mi się podobają szmaradowe smoki  ^_^


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #640 : 11 Sierpnia 2011, 23:54:36 »
A to nie był Gilraen przypadkiem?

Z Sylwanu lubię Ossira, za rozwój łuczników, oraz Findana również za jego specjalną umiejętność.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #641 : 12 Sierpnia 2011, 02:20:08 »
Witam,
Ma problem do rozpatrzenia który ciągle mnie gryzie i irytuje, a mianowicie sprawę Lorda demonów i jego bramę . Jest taki Lord- Portier-(liczba istot przywołana przez bramę zwiększa się o 1% na każdy poziom bohatera), chyba najlepszy bohater z Piekła. Postanowiłem nim zagrać i „ tuningować” jego wspaniałą zdolność rasową, -BRAMĘ. Ale zauważyłem tego bohatera w trybie pojedynku i jego talenty to właśnie ten „full tuning” , czyli: zdolność bohatera, wiadoma jaka, 15 poziom(+15%),  Odźwierny(+20%),  bohater posiada wisior mistrzostwa-Wielki wierzeje(+45%), i komplet artefaktów- Wola Urgasha(powinien dawać +25%), a i jeszcze Piekielne majaki(+10%). W sumie to aż 115% przywołanych istot!!
Portier ma nawet umiejętność  Tłum u Bram (do tego jeszcze Szybką bramę), który podwaja (oczywiście nie zawsze) jego rasową Bramę (bez kumulacji innych umiejętności), czyli w sporadycznych przypadkach ilość przywołanych istot powinna wynosić  aż 160%!!! (może się gdzieś pomyliłem, z matmy expertem nie jestem).
Liczyłem procentowo ilość przywołanych istot (grałem 3x w trybie pojedynku)  i wynosiła ona w przybliżeniu: 88 88 88 91 90 145 150% ,    88 87 144 145 150 86 100%,         86 88 90 100 91 140 88 %. Pomijając nawet ten Tłum u bram ilość przywołanych istot powinna być trochę większa niż ilość istot przywołujących, zawsze.
O co tutaj chodzi??  Prosiłbym o wypowiedz jakiegoś eksperta, albo kogoś kto już się z tym zetknął i przetestował to w praktyce. Proszę o szybką odpowiedź.
Pozdrawiam.

Źle to podliczyłeś. Wielkie wierzeje to podstawa czyli 45% (nie 100%). Reszta to % z tych %. Tak mi się przynajmniej wydaje. No i tłum u bram podnosi nie dwukrotnie a od 10 do 30% w zależności od szczęścia (w dzikich hordach oczywiście).
Czyli powinno być 45%+9%(20% z odźwiernego)+6,75%(15% ze specjalizacji)+11,25%(25% z setu) i to daje razem 72% (piekielne majaki nie działają w trybie pojedynku gdyż nie mamy wtedy miasta i działają one tylko i wyłącznie podczas oblężenia)
To teraz tłum u bram dodaje dodatkowe 45% czyli maksymalnie mamy
117%. Tak więc te wahania tłumaczą zapewne różne ilości jednostek co powoduje zaokrąglanie w górę lub dól.



 Poza tym nie zgodzę się ,że to najlepszy bohater :) Są lepsze umiejętności przydatne już od początku gdzie taki efekt u Nymusa raczej ciężko osiągnąć.


« Ostatnia zmiana: 12 Sierpnia 2011, 02:22:31 wysłane przez Miker » IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Widmax

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 214


Twój multi ;p

Zobacz profil
« Odpowiedz #642 : 16 Sierpnia 2011, 07:52:04 »
Ja najbardziej lubię Vayshana, Sinitara i Lethosa ze względu na przydatne ujemiętności, czyli truciznę, wzmacnianie czarów i wzmacnianie zwiadowców.


IP: Zapisane
Ikee

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 273


This lovely girl could teach you how to love.

Zobacz profil
« Odpowiedz #643 : 16 Sierpnia 2011, 11:23:05 »
Ja najbardziej lubię Vayshana, Sinitara i Lethosa ze względu na przydatne ujemiętności, czyli truciznę, wzmacnianie czarów i wzmacnianie zwiadowców.
Przydatne zdolności posiada ta 3 bohaterów, ale Sinitar rozwala ich wszystkich na  głowę...


IP: Zapisane

Cytuj
- Dziękuję Ci, Jake. Naprawdę za wszystko. Nie zapomnę Cię...
- Rose, nie... Czekaj!
- Jake, proszę puść. Wszystko będzie dobrze. Obiecuję Ci to. - dodaje z uśmiechem - Naprawdę, uwierz mi.
Dharak

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 44


Shadow Dragon

Zobacz profil
« Odpowiedz #644 : 01 Września 2011, 11:15:26 »
Dla mnie też Sinitar jest najlepszy z tej trójki. Może wzmacniać czary i wtedy jest trudnym przeciwnikiem. To jeden z moich ulubionych bohaterów w Heroes 5. :D


IP: Zapisane
Unfortunately, life is nothing but trouble and worry.
Strony: 1 ... 40 41 42 [43] 44 45    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.057 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry