Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3 4 5    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Co stało się z Raelagiem? (Czytany 21141 razy)
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« : 12 Sierpnia 2008, 11:51:29 »
Pierwszy dodatek do Heroes V (Kuźnia Przeznaczenia) kończy się filmikiem że Raelag wyrusza w poszukiwaniu orków. Zaś w drugim dodatku (Dzikie Chordy) nic o nim nie wiemy tylko to że daleko podróżuje tak powiedziała Yalla. Ciekawe z resztą co się stało z Tieru potem jak umarł i wysłał Raleaga do orków. Oglądałem wszystkie filmiki i nie zostało to wyjaśnione. Bardzo dręczy mnie to pytanie :co: :niepewny:
Proszę o wypowiedzi na ten temat

/ ale czy to na pewno dobry dział? Przenoszę. Luk


« Ostatnia zmiana: 12 Sierpnia 2008, 21:17:43 wysłane przez Luk » IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 12 Sierpnia 2008, 11:55:42 »
Cóż Raelag postanowił podróżować dlatego że miał dość ratowania Ygg-Chal(jeśli oglądałeś filmiki to powinneś wiedzieć)a co do Tieru to miał 1 nie doskonałość był martwy czyli nie mógł przebywać na ziemi w Ashan bo został zabity.


IP: Zapisane
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 12 Sierpnia 2008, 12:01:09 »
Ale w ostatnim filmie duch Tieru rozmawia z Raelagiem i Raelag idzie do orków a u orków go nie ma nawet o nim nie wspominają w ogóle nie wiedzą o jego istnieniu.
A jak nie jest u orków to gdzie? Bardzo nurtuje mnie to pytanie.


« Ostatnia zmiana: 12 Sierpnia 2008, 12:06:50 wysłane przez hohland » IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Arcydemon

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 43


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 14 Sierpnia 2008, 09:23:49 »
Hmm, to może poszedł do Sheogh?  ;D Bo orkowie jakoś o nim nic nie mówili  :huh:


IP: Zapisane
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 18 Sierpnia 2008, 12:31:16 »
jest misja dodatkowa w dzikich chordach i w tej misji Raelag jest znów Agraelem i dogaduje się z władcą demonów ale władca demonów nie wie że on jest Raelagiem
w czasie przechodzenia misji spotyka matrone cienia i okazuje się że ona go zna i wie że jest Raelagiem ponieważ mówi ''witaj Agraelu a może Raelagu?"


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Raimundo15

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 26


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 18 Sierpnia 2008, 13:10:53 »
Zdałeś ty chociaż tą misję pod koniec gdy Agrael rozmawia z władcą demonów ten mówi mu że on ma pilnować małej dziewczynki (Izabeli) to chyba łatwo można się domyślić że to działo się jeszcze przed podstawką


IP: Zapisane
sylan

*

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 528


:D:D;D

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 18 Sierpnia 2008, 13:47:47 »
Illaya powiedziała do Zehira w Dzikich Hordach, że Raelag podróżuje, więc nie wiadomo nawet, czy doszedł do orków, a może nawet od nich wraca. Wkażdym razie żyje i nie ma go w Ygg-Chal


IP: Zapisane
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 18 Sierpnia 2008, 13:49:48 »
Też nad tym sie zastanawiałem i może być tak że Raelag/Agrael pojawi sie w homm6.
Myślałem też nad innym scenariuszem. Ale mało prawdopodobnym. Że Raelag stał się Gotaiem. Ale wątpię.


IP: Zapisane
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #8 : 18 Sierpnia 2008, 13:53:49 »
Raelag nie mógł stać się Gotaiem bo Gotai jest synem Quroka!!!


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
sylan

*

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 528


:D:D;D

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 18 Sierpnia 2008, 13:55:44 »
 raczej to mało prawdopodobne, Gotai to ork czystej krwi, a pozatym widać było podobieństwa Araela i Raelaga, np. w wzroście i jak mówili w filmikach to takie same czry urzywali


IP: Zapisane
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 18 Sierpnia 2008, 13:57:56 »
Nie jest synem z krwi i kości. Chodziło chyba o syna jako o orka. Coś jak "bracia i siostry". Poprawcie mnie jak sie mylę.
A co sądzicie o tym że w homm6 będzie Agrael/Raelag?


IP: Zapisane
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #11 : 18 Sierpnia 2008, 14:02:24 »
Myślę że tak będzie morze Raelag będzie atakował orków morze będzie chciał ich zniszczyć albo co? bo od strony demonów zagrtorzenia już nie widzę.


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
sylan

*

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 528


:D:D;D

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 18 Sierpnia 2008, 14:05:07 »
Cytuj
Nie jest synem z krwi i kości. Chodziło chyba o syna jako o orka. Coś jak "bracia i siostry". Poprawcie mnie jak sie mylę.
Właściwie to nie wiem, ale to prawdziwy ork.
wydaje mi się, że Raelag powróci z przymierzem orków, a przecierz był głównym bohaterem dwóch kampanii, a takiego bohatera lepiej się nie pozbywać. Według mnie powróci w homm6 i będzie dbał o porządek na swoich ziemiach i urządzał krucjaty na demony


IP: Zapisane
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 18 Sierpnia 2008, 14:10:02 »
To że jest orkiem prawdziwym nie ulega wątpliwości. Ale Raelag to Gotai to taka myśl przechodnia. Widzę ze mylna.
Co do powiązania orków z Raelagiem to cięższa sprawa. Można by gdybać, rozmyślać nad historią tego oraz Raelaga. Na razie sprawa pozostaje niewyjaśniona mimo końca homm5. Co przyniesie homm6? Zobaczymy. Na pewno będziemy zaskoczeni, pytanie tylko czy pozytywnie...


IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #14 : 18 Sierpnia 2008, 14:13:43 »
Wątpię, żeby warto było spekulować, w szóstce, którą zrobią szybko, żeby mieć szybciej kasę, wszystko na pewno się wyjaśni. Jako że pewne jest dalsze chrzanienie o mrocznym mesjaszu i bardzo prawdopodobne jest wprowadzenie nag, pewnie Raelag udał się gdzieś daleko i w wielce nieprzewidywalnym zwrocie akcji, jakimi wspaniale popisano się w piątce, sprowadzi nagi do pomocy w ostatecznej bitwie z mrocznym mesjaszem... Może sam stanie się nagą (facetem :P Mermenem), z imieniem stworzonym znowu z członów poprzednich imion.


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Strony: [1] 2 3 4 5    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.072 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry