Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Powtarzający się wybór jednej umiejętności przy awansie na wyższy poziom (Czytany 21 razy)
confused12

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 5

Zobacz profil
« : 21 Kwietnia 2024, 02:15:42 »

Hej,

Mam zagwozdkę nad 'losowością' umiejętności do wyboru podczas osiągania wyższego poziomu.

Jednym z talentów mojego bohatera jest Obrona, dodatkowo jako umiejętności z tej dziedziny wybrałem Witalność oraz Unik. Celowałem jeszcze na wzięcie Ochrony ale... no właśnie. Bohater ma już 24 poziom i od dobrych 10 leveli wstecz przy każdym awansie jako wybór jednej z dwóch umiejętności zawsze wypada Utrzymanie Pozycji.

Rozumiem, że Witalność odblokowuje drogę do Utrzymania Pozycji, ale zastanawiam się dlaczego nie wypada inny wybór, który pozostał do wzięcia przy talencie Obrona, czyli umiejętność Ochrona?

Myślałem, że przy wbijaniu poziomu, talenty oraz skille wypadają losowo (oczywiście wiem, że nie pojawi się skill od talentu którego nie mam), natomiast tutaj ewidentnie gra jakby "zmusza" mnie do wzięcia Utrzymania Pozycji. I tak jak wspominałem wcześniej, od dobrych 10 poziomów wybieram drugie (alternatywne) umiejętności od innych talentów które się pojawiają, a Utrzymanie Pozycji pomijam, licząc, że w końcu zamiast tego pojawi się Ochrona. No ale czekam, czekam i doczekać się nie mogę.

Zadziałał tu jakiś schemat o którym nie wiem czy może gra się zbugowała? Dodam że gram kampanię Przystani w podstawce H5.


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.021 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry