Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 4 [5] 6    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Sylvan vs. Loch (Czytany 21353 razy)
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #60 : 06 Lutego 2014, 22:47:05 »
A no tak, zapomniałem, że wy rozmawiacie o dużych mapach, których ja nigdy nie lubiłem, gdyż bardzo spłycają one rozgrywkę.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Hunter

***

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 242


Śmieszny człowieku, czy pamiętasz ciemność?

Zobacz profil
« Odpowiedz #61 : 06 Lutego 2014, 22:52:04 »
Nie spłycają, właśnie widzisz Herosowcy dziela się na 3 grupy , ci od małych map , dużych i ci którym wszystko jedno.
Dla mnie to właśnie granie 4/5/6 miesięcy ( growych) w mapę jest kwintesencją Herosow. To właśnie takie dluugie  zbieranie armii rozbudowa a na końcu mega bitwa jest tym smaczkiem w herosach.

Żeby nie było . Mapy małe podobają mi się z tego co widziałem, nigdy nie grałem ale widziałem pojedynki i podoba mi się bardzo to taktyczne rozplanowanie i ta dluga walka natomiast moim ulubionym typem sa bardzo długie pojedynki. 


IP: Zapisane
"Żyją ludzie, którzy wierzą w złote smoki"

Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #62 : 06 Lutego 2014, 22:53:32 »
Sylu- przy armiach idących w setki smoków, to zniszczenie nie ma sensu.

Największa mapa, do której MZ jest naprawdę opłacalne to mapa duża, która jest w zasadzie mała.

Ja tam lubię długi rozwój, dopieszczanie bohatera i długie końcowe pojedynki. Taka wielotygodniowa rozgrywka, to coś co uwielbiam.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Hunter

***

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 242


Śmieszny człowieku, czy pamiętasz ciemność?

Zobacz profil
« Odpowiedz #63 : 06 Lutego 2014, 22:57:13 »
Można tu linkowac mapki np ? Jesli tak to Cahan
Mogłabyś mi podlinkowac ewentualnie podać tytluly sprawdzonych przez Ciebie mapek, tych ogromnych , bd dużych, na których dobrze ci się gra ?? Ja mam tylko dwie, sa swietna ale nie chce mi sie sprawdzać innych Tzn nie mam na to czasu póki co, ledwo mam czas żeby wgl pograć wiec wolałbym nie iść w ciemno tylko pograć na sprawdzonej dobrej mapie.


IP: Zapisane
"Żyją ludzie, którzy wierzą w złote smoki"

Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #64 : 06 Lutego 2014, 23:04:11 »
Można, ale przykro mi, nie pamiętam tytułów  :niepewny:. Ściągałam z maps4heroes.com. Niestety od pół roku nie grałam, bo brak czasu, ale wkrótce ferie, więc ów stan rzeczy zostanie zmieniony.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Hunter

***

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 242


Śmieszny człowieku, czy pamiętasz ciemność?

Zobacz profil
« Odpowiedz #65 : 06 Lutego 2014, 23:12:03 »
Ja teraz nadrabiam bo moje ferie się właśnie zaczęły ( a raczej zbliżają  do  polowy :'( )


IP: Zapisane
"Żyją ludzie, którzy wierzą w złote smoki"

Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #66 : 06 Lutego 2014, 23:14:03 »
Myślicie, że dałoby się zorganizować jakąś grę? Forum trochę odeszło od herosowej taktyki, można by zagrać wspólnie jakąś grę, chociaż nawet w jakimś sojuszu 2v2. Jestem pewien, że 4 graczy się znajdzie.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #67 : 06 Lutego 2014, 23:17:45 »
Myślę, że tak, ale byłby problem- choćby ustalenie rozmiaru mapy.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Hunter

***

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 242


Śmieszny człowieku, czy pamiętasz ciemność?

Zobacz profil
« Odpowiedz #68 : 06 Lutego 2014, 23:18:35 »
No byłbym za. Można by pograć. Rzeczywiście cóż heroes v troche śpi. Marzy mi się zeby się ludzie znow rzucili na te gierkę.

Ja mam problem ze jedyne terminy to w zasadzie piątki i soboty chyba ze teraz przez ferie. Można małe mapki żeby szybko poszło pograć. Ja gram na gameranger ogólnie przez neta 


IP: Zapisane
"Żyją ludzie, którzy wierzą w złote smoki"

Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #69 : 06 Lutego 2014, 23:20:16 »
Jako że to nie byłby żaden turniej, nic nie stałoby na przeszkodzie, by była to dość spora, by chwile ona trwała i dało się zdobyć z 25 lvl. Mapy można zapisać, więc nie widzę problemu.

Chyba, że wolelibyście na raz rozegrać, to średnia będzie dobra. Dobrą jest klucz do zwycięstwa.


« Ostatnia zmiana: 06 Lutego 2014, 23:22:29 wysłane przez Sylú » IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Hunter

***

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 242


Śmieszny człowieku, czy pamiętasz ciemność?

Zobacz profil
« Odpowiedz #70 : 06 Lutego 2014, 23:22:43 »
No to na takiej to juz moge grać. Mam idealna mapkę do owej gry. Battle in Vasteland mógłbym na maile powysylac bo ja mam wersje przerobiona przeze mnie. Bardziej o wiele bardziej atrakcyjna. Mogę opisać jak się ja ogólnie gra. Chyba że jesteście zdania ze lepiej coś nie sprawdzone żeby nikt nie miał łatwiej np.

Ogólnie natomiast jestem za mapa rozmiaru powiedzmy średnia albo duża taka mapa bedzie bowiem idealnie po środku miedzy mną i Cahan , a np toba i kimś jeszcze od małych map ;) 



IP: Zapisane
"Żyją ludzie, którzy wierzą w złote smoki"

Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #71 : 06 Lutego 2014, 23:24:32 »
To ja poproszę tę mapkę.

Piątki odpadają, bo kunie.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Hunter

***

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 242


Śmieszny człowieku, czy pamiętasz ciemność?

Zobacz profil
« Odpowiedz #72 : 06 Lutego 2014, 23:26:59 »
Soboty Mogą być od godziny gdzieś 15 mogę cisnac tylko tak do 21 bo mam rano w niedziele kościółek. Zresztą potem zawsze mój brat się dobija do kompa mamy tak podzielone


IP: Zapisane
"Żyją ludzie, którzy wierzą w złote smoki"

J'Bergo

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 196


Без счастья жизнь это мука

Zobacz profil
« Odpowiedz #73 : 06 Lutego 2014, 23:29:38 »
The Hunter czy mógłbyś też wysłać mi tą mapkę? Dawno już nie miałem tego typu nowości a z chęcią zobaczę twoje dzieło.


IP: Zapisane
Klikanie w J'Bergo na SB nic nie da  ;>
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #74 : 06 Lutego 2014, 23:30:41 »
A da się 5 graczy na jednego mnie? Myślę, że dałbym wam radę na spokojnie. Dla ułatwienia mógłbym grać cały czas bohaterem pierwszo lewelowym i rekrutować tylko chłopów dajmy na to. Kto podniesie rękawicę?




IP: Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.025 sekund z 15 zapytaniami.
                              Do góry