Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
2 jednostki 1 pole (takie sobie bug) (Czytany 2016 razy)
LohiMP

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 70


Zobacz profil
« : 03 Lipca 2013, 20:24:16 »
Jakiś czas temu grając sobie standardowy duel 3x3 na ubi, podczas którejś z tur zdarzyło się coś czego nigdy wcześniej, a ani nigdy później nie widziałem w tej grze. ;)
W wyniku dziwnego zbiegu okoliczności (oraz zapewne błędu w grze) dwie jednostki zajmowały to samo pole. :D
Skutkowało to tym, że mój harpunnik teoretycznie osłonięty ze wszystkich stron (smok i strażnik) nie mógł strzelać.
Całą sytuację obrazuje poniższy screen (profilaktycznie zamazałem nicka drugiego gracza ;) ):



IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 03 Lipca 2013, 20:27:10 »
Hehe. Komizm sytuacji.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Hayven

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 316


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 04 Lipca 2013, 08:56:32 »
Ja kiedyś miałem taki bug, że grając w pojedynek, grałem Razzakiem i straciłem Magnetycznego Golema. Potem Golem został naprawiony, ale wystąpił bug - gra wciąż traktowała go jak martwego xD Nie można go było zaatakować, ani rzucić na niego zaklęć - obrażenia otrzymywał jedynie w wyniku kontrataku istot przeciwnika xD


IP: Zapisane

Kliknij, przeczytaj, skomentuj ;)
(wielkie podziękowania dla Sojlexa za projekt logo :))
Ikee

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 273


This lovely girl could teach you how to love.

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 04 Lipca 2013, 11:09:26 »
Ja osobiście miewam ten bug znacznie częściej by się mogło wydawać (praktycznie co drugim pojedynku jak jedna ze stron posiada przystań (jak pojawia się anioł stróż i wskrzesza jakąś jednostkę, to raz też mi się takie coś zdarzyło (2 jednostki na pole))). :/, ale w innej sytuacji (jak gryf królewski robi bitewne pikowanie, lub bojowy roztrącenie, ląduje już na zajętym polu). Nie wiem co jest w stanie naprawić ten bug, może jakaś nowsza wersja gry, której i tak nie chce się kupować, bo można nadal grać na starej. ;D Sytuacja jest wprawdzie komiczna, ale nie na korzyść jednej ze stron, więc raczej wolałbym, aby takie przeoczenie nie pojawiało się podczas gry.


« Ostatnia zmiana: 04 Lipca 2013, 11:11:29 wysłane przez Zehir9921 » IP: Zapisane

Cytuj
- Dziękuję Ci, Jake. Naprawdę za wszystko. Nie zapomnę Cię...
- Rose, nie... Czekaj!
- Jake, proszę puść. Wszystko będzie dobrze. Obiecuję Ci to. - dodaje z uśmiechem - Naprawdę, uwierz mi.
Hayven

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 316


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 04 Lipca 2013, 12:16:28 »
Patcha 3.1 można przecież za darmo pobrać :P


IP: Zapisane

Kliknij, przeczytaj, skomentuj ;)
(wielkie podziękowania dla Sojlexa za projekt logo :))
jakubek99

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 7

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 06 Lipca 2013, 15:35:59 »
 ja miałem raz coś takiego że w bitwie jak istota szła po polach to sie zaznaczały na pomarańczowo i nie można było już na nich stanąć a jak bohatera po bitwie ''wstawiłem'' do zamku na garnizon to zaznaczał się jako nieschowany czyli siedział w zamku i jako broniący i jako odwiedzający normalnie był na mapie. Na szczęście ten bug był tylko na krasnoludzie Ebba a więc jak go usunąłem to wszystko było ok   ;)


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.038 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry