Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Raelag i Agrael (Czytany 9186 razy)
SierSoft

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 15


Zobacz profil
« : 26 Marca 2014, 16:06:51 »
Ciekawi mnie pewna sprawa słyszałem że Agrael lord demonów i Raelag mroczny elf to ta sama osoba ale nie jestem tego pewien
więc chcę się tego dowiedzieć od zaprawionych w bojach graczy.

Edit: temat sluzy teraz tylko jako miejse dyskusji na ten temat :)



« Ostatnia zmiana: 25 Kwietnia 2014, 17:01:08 wysłane przez SierSoft » IP: Zapisane
Hunter

***

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 242


Śmieszny człowieku, czy pamiętasz ciemność?

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 26 Marca 2014, 17:06:59 »
Tawerna.biz - Forum » Heroes V » Ogólnie o Heroes V » Agrael = Raelag

To ścieżka do tematu, w którym tawernowicze rozwiązali tę sprawę. Agrael = Raelag ;)


IP: Zapisane
"Żyją ludzie, którzy wierzą w złote smoki"

J'Bergo

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 196


Без счастья жизнь это мука

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 26 Marca 2014, 17:17:26 »
Masz tutaj skan-dowód, który J'Bergo zrobił z artbooka Heroes kolekcja wszech czasów.


IP: Zapisane
Klikanie w J'Bergo na SB nic nie da  ;>
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 26 Marca 2014, 18:03:07 »
A co jeżeli to co wrzucił J'Bergo to fejk?

Nie wygląda to zbyt legitymowo.


IP: Zapisane
Raelag323

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 156


Ten świat jeszcze nas popamięta. Jakem Raelag!

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 26 Marca 2014, 19:05:40 »
Po za tym w 4 misji akademii jest rozmowa z Izabelą gdzie Raelag wyznaje Izabeli, że ją kocha i działał według swojego planu, tym samym przyznając się do zabicia Nikolaja.
Potem Izabela mówi że "to ty zabiłeś Nikolaja ty bestio Agraelu"
Sądze żśe to duze wyjasnienie, że raelag był Agraelem. Wystarczy nawet przestawić jego imię i wyjdzie ci Agrael <a href="http://www.youtube.com/watch?v=-UxzntGbCuc" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=-UxzntGbCuc</a>


IP: Zapisane
J'Bergo

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 196


Без счастья жизнь это мука

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 26 Marca 2014, 19:08:47 »
Nie przejmujcie się, artbook dostałem w edycji wc "pod choinkę", wszystko jest oficjalne i legalne.
Na tej stronie macie nawet wygląd pudełka z tym: http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=5222


« Ostatnia zmiana: 17 Października 2014, 22:44:30 wysłane przez J'Bergo » IP: Zapisane
Klikanie w J'Bergo na SB nic nie da  ;>
Niebieskooki Smok

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 114


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 26 Marca 2014, 19:11:38 »
Kurczę, a ja się pytam jakim cudem u mnie w polskiej edycji nie ma tej scenki  :/? Ktoś mógłby wyjaśnić   :huh:?


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 26 Marca 2014, 20:26:04 »
Pytanie - co jeżeli Raelag wyłącznie podszywa się pod Agraela podczas gdy ten nadal planuje zemstę?


IP: Zapisane
Niebieskooki Smok

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 114


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 26 Marca 2014, 21:16:48 »
Cytuj
Pytanie - co jeżeli Raelag wyłącznie podszywa się pod Agraela podczas gdy ten nadal planuje zemstę?

Moim zdaniem pytanie to należy zadać inaczej, a mianowicie co jeżeli Agrael wyłącznie podszywa się pod Raelaga, po to by wszystkich skłócić z  wodzem mrocznych elfów  ;>?


IP: Zapisane
SierSoft

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 15


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 27 Marca 2014, 17:09:20 »
Dzięki wszystkim  :) teraz już załapałem, że to ta sama osoba.
Ale w razie gdyby miały się pojawić nowe dowody zostawię dyskusje otwartą jeszcze przez tydzień :P pozdro.


IP: Zapisane
Raelag323

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 156


Ten świat jeszcze nas popamięta. Jakem Raelag!

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 27 Marca 2014, 19:06:21 »
Nie ma już w sumie co udowadniać. Raelag i Agrael to jedna i ta sama osoba. Mamy nawet dowód w misji próba Agraela gdzie agrael spotyka wiedzme cienia która mowi
Cytuj
Witaj Agraelu. Czy może powinnam mówić Raelagu
. Również w zakończeniu kha-beleth mowi (UWAGA SPOILER)
Cytuj
Mam co do ciebie wielkie plany Raelagu
. Czyli Raelag poddał sie jego woli a ten zmienil go w demona Agraela. ^_^


IP: Zapisane
Sargon Nekromanta

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 28 Marca 2014, 10:32:26 »
Wiadomo, że to ta sama osoba z kilku cutscenek z 3 ostatnich kampani gry. W jednej z cutscenek występuję rozmowa między bohaterami a Kha-Belethem.
Pojawia się tam zdanie, które można z grubsza przetłumaczyć tak.

Przyjaciele nazywają mnie Raelag, ale ty możesz mówić do mnie Agrael.


IP: Zapisane
Potężni są nie ci, którzy pokonują legiony wrogów, a ci, którzy potrafią wrogów w przyjaciół przemienić.
niedoceniony

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 107


Ja nie byc taki ork!

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 22 Kwietnia 2014, 14:46:16 »
Nawet ten sam aktor podkładał głos Raelagowi i Agraelowi - Bogusław Linda. A tak na poważnie - w razie następnych wątpliwości polecam zapoznac się z treścią tego artykułu mojego profesjonalnego autorstwa: [http://pl.mightandmagic.wikia.com/wiki/Raelag oto link].


IP: Zapisane
http://teslicus.blog.pl/

ZAPRASZAM NA BLOGA O FILMACH!!!
Raelag323

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 156


Ten świat jeszcze nas popamięta. Jakem Raelag!

Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 23 Kwietnia 2014, 16:35:13 »
Bardzo fajny artykuł podobał mi sie ^_^. Ale wiecej opowiada o Agraelu niz o Raelagu. A co z wydarzeniami z H6. Tam mamy o nim cała kampanie. To wszystko dzialo sie przed H5. Widzimy jak jednoczy klany, jak szuka niewidzialnej biblioteki, jak walczy z wlasnym przeznaczeniem. Tego mi tam zabrakło :( Ale ogółem jest super ;)


IP: Zapisane
niedoceniony

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 107


Ja nie byc taki ork!

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 24 Kwietnia 2014, 13:53:35 »
Gdybyś wiedział, jak wielką satysfakcję i poczucie sensownie wykonanej roboty sprawia mi przeczytanie czegoś takiego, gdy w osamotnieniu piszę połowę artykułów na tej stronie...

Myślę, że w przyszłości dodam nie tylko więcej treści o Agraelu/Raelagu, ale i ulepszę ten artykuł pod względem graficznym. Niestety, H6 to jedyna częśc serii, o której nie mam praktycznie żadnego pojęcia, a co tu dopiero mówic o dodatkach! Po prostu mi H6 nie idzie na komputerze nawet jeśli mam działający internet (napiszę o tym w innym dziale), więc obawiam się, że będę musiał czerpac wiedzę o Raelagu z H6 tylko ze źródeł internetowych. Taki los!

Tak poza tym zdajecie sobie sprawę, że nawet H6 nie ma w Might and Magic wiki? Jeśli będziecie umieli odpowiedziec na pytania takie jak z tego tematu, to śmiało udzielajcie się na Might and Magic Wiki! Ale o tym też będę musiał napisac gdzieś indziej...

No, ale właśnie, żeby nie było offtopu - czy ktoś może mi powiedziec, czemu Raelag w Kuźni Przeznaczenia gada z zatkanym nosem, chociaż podkłada mu głos ten sam wybitny zdaje się aktor?


IP: Zapisane
http://teslicus.blog.pl/

ZAPRASZAM NA BLOGA O FILMACH!!!
Strony: [1] 2    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.053 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry