Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 ... 109    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Heroes VII - Aktualności - Dyskusja (Czytany 431442 razy)
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #60 : 13 Sierpnia 2014, 15:05:46 »
Nie wiem jak Wy, ale ja chciałbym powrotu hexów i takich rozwiązań jak z Heroes Online (oskrzydlenie i cios w plecy) takie fajne mechaniki i zwiększone obrażenia, które wręcz karzą kombinować na polu bitwy żeby stracić jak najmniej jednostek. Niestety ten obrazek na to nie wskazuje:
http://www.tawerna.biz/pages/gallery/gallery/walka2.jpg :(

Oczywiście nie została nam podana data premiery, więc może się jeszcze sporo zmienić. :D


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #61 : 13 Sierpnia 2014, 15:25:49 »
Panowie jeśli chcecie dalej dyskutować na temat wyższości Edytora WC3 nad HoMM to proszę stworzyć nowy temat do tego. Tutaj mamy dyskusje na temat aktualności potwierdzonej już 7 cześć sagii.

- Odnośnie już meritum tematu; Powiem tak bardzo fajnie że powoli zmieniają kolorystykę frakcji, jak sami widzieliśmy w 6 Haven to praktycznie złoto, srebro i dodatki stali tutaj zauważam jedno że koncepcja się lekko zmieniła i to pochwalam bo troszkę realniej wojacy będą wyglądać.
Akademia to już spore zaskoczenia dla mnie choć częśc jednostek widać że pochodzą z niewykorzystanych koncept-artów H6 odnośnie tej frakcji. I oby Tytani atakowali tak jak w H5 - Z buta wjeżdżam ;D

Jak na razie ubi pokazało że coś wyniosło z nauczki jaką dostało przy okazji tworzenia H6 ale... nie łudźmy się zawsze coś mogą jeszcze spierd....
Co mi pozostaje powiedzieć? Czekam na więcej co powiedzą Devsi na czele z Erwanem dziś, jutro pojutrze i w dalekiej przyszłości.

P.S; I zapomniałbym, bądźmy pewni jednego że data premiery czyli w 2015 będzie przesuwana ;>


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #62 : 13 Sierpnia 2014, 16:01:31 »
P.S; I zapomniałbym, bądźmy pewni jednego że data premiery czyli w 2015 będzie przesuwana ;>

Doświadczenia z Ubisoftem mnie nauczyły, że zawsze należy się spodziewać przesunięcia daty premiery na komputer, niezależnie od gry.
Tak samo jak doświadczenia z internetami nauczyły mnie, że zawsze należy się spodziewać hiszpańskiej inkwizycji.


IP: Zapisane
Kurokuma
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Zobacz profil
« Odpowiedz #63 : 13 Sierpnia 2014, 16:06:53 »
Mapka mi się podoba. Dawno nie było lepszej. Tylko, czy postacie na tej mapce nie są za duże  :/ .
Walka mi się niezbyt podoba. Teren - owszem, fajny, ale postacie tu też za duże i za pole bitwy za małe mi się wydaje. Tyle.


IP: Zapisane

,,The Hobbit: The battle of the five armies'' is coming
Aktualności
Dyskusja
J'Bergo

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 196


Без счастья жизнь это мука

Zobacz profil
« Odpowiedz #64 : 13 Sierpnia 2014, 16:11:07 »
Pole walki na screenie za małe, a jednostki znowu wyglądają na nieproporcjonalne. Przynajmniej z tej perspektywy. Ciekawe czy ponownie im wyjdzie goblin wielkości normalnego człowieka, a w opisie będzie mały wzrost coś tam..


IP: Zapisane
Klikanie w J'Bergo na SB nic nie da  ;>
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #65 : 13 Sierpnia 2014, 16:16:33 »
Mówcie co chcecie, ja tam wierzę, że to są jedynie "błędy" przejściowe i Ubi poprawi je przed betą. Przynajmniej chcę w to wierzyć...


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #66 : 13 Sierpnia 2014, 16:20:48 »
Ja, to mam nadzieję, że tym razem też się na otwartą betę załapię :>


IP: Zapisane
J'Bergo

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 196


Без счастья жизнь это мука

Zobacz profil
« Odpowiedz #67 : 13 Sierpnia 2014, 16:27:56 »
Mają gotowe arty z akademii, a była też sprawa z tymi rosyjskimi stronami
http://www.might-and-magic.ru/gallery/image/432-evolyutciya-sprajta-vo-vselennoj-might-and-magic-rasshirennaya/
http://www.might-and-magic.ru/gallery/image/392-evolyutciya-enta-vo-vselennoj-might-and-magic/
Co to będzie nie wiadomo. Ale nadal chcę, żeby wrócili do starej wersji tytułu  :niepewny:


IP: Zapisane
Klikanie w J'Bergo na SB nic nie da  ;>
Taryfa

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #68 : 13 Sierpnia 2014, 16:33:42 »
Witam,
gdybam sobie i wydaje mi się, że chyba wprowadzą możliwość wyboru jednego z dwóch chempionów. Byłoby to ciekawe rozwiazane, zapożyczone od HoMM 4. Co wy o tym sądzicie ?

Pomysł taki moim zdaniem jest o tyle dobry, że u Necro spodobały mi się Tkaczki, ale i Widmowym Smokiem bym czasem nie pogardził :)

Powiedzcie mi skąd dorwaliście te screeny ?




IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #69 : 13 Sierpnia 2014, 17:19:27 »
Witam,
gdybam sobie i wydaje mi się, że chyba wprowadzą możliwość wyboru jednego z dwóch chempionów. Byłoby to ciekawe rozwiazane, zapożyczone od HoMM 4. Co wy o tym sądzicie ?

I do tego całkiem prawdopodobne. Bo jeśli policzyć liczbę jednostek w zamkach, to mamy ich 8, więc możliwe że na którymś etapie będziemy wybierać.

Chyba że Ubi w H7 skończy z 7-slotową armią.


IP: Zapisane
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #70 : 13 Sierpnia 2014, 17:31:25 »
A dlaczego od razu zakładasz, że 8 jednostek w zamku wyklucza 7 slotów?
Ja uważam [to po części nadzieja], że będziemy wybierać tylko przy zapełnianiu slotów w armii, nie zaś przy budowaniu siedlisk.


IP: Zapisane
Hunter

***

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 242


Śmieszny człowieku, czy pamiętasz ciemność?

Zobacz profil
« Odpowiedz #71 : 13 Sierpnia 2014, 17:40:29 »
A dlaczego od razu zakładasz, że 8 jednostek w zamku wyklucza 7 slotów?

Nikt tego nie zakłada, jeden gdyba, drugi rzecze "możliwe".

A dlaczego nie osiem slotów i osiem jednostek podczas bitwy? Ja bym był z tego bardzo zadowolony. 

Jeśli już o Necro idzie to wiąże z tym zamkiem duże nadzieje. Jest epicko klimatyczny, gdyby tylko zamiast tkaczki byka Kostucha, a reszta podobnie do szóstki to jestem szczęśliwy.


IP: Zapisane
"Żyją ludzie, którzy wierzą w złote smoki"

amanis

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 57

Zobacz profil
« Odpowiedz #72 : 13 Sierpnia 2014, 17:46:30 »
Może (miejmy nadzieję) UBI poszło po rozum do głowy i pokazuje zawczasu co im w duszy GRA, żebyśmy zdążyli się wypowiedzieć i w razie czego zrezygnują z co głupszych pomysłów?
Większosć tych screenów wygląda jak "niewydany dodatek do VI", a nie faktycznie nowa gra.




IP: Zapisane
HoMM5.info - Tawerna - 100% Heroes of Might and Magic V, IV, III, II i I[/center]
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #73 : 13 Sierpnia 2014, 19:32:27 »
http://heroworld.gamerhome.net/

Zgodnie z tym co tutaj piszą, w DLC do gry nie znajdziemy tych dówch frakcji, które przegrają w głosowaniu. :(
Jest to smutna wiadomość, ale dalej można liczyć na to, że zostaną dodane w pełnoprawnych dodatkach.


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #74 : 13 Sierpnia 2014, 19:44:02 »
Trzymajcie mnie, że niby Ubisoft kasy nie ma... No w sumie wiadomo, promocja i produkcja jednocześnie dwóch części Assassin's Creed darmowa nie jest... Ale szkoda. Liczyłem ŁUDZIŁEM się na znacznie więcej w H7, ale widać sumienie nie gryzie.


IP: Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 ... 109    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.044 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry