Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 480 481 482 [483] 484 485 486 ... 503    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM6 - Aktualności - Dyskusja (Czytany 2033353 razy)
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7230 : 22 Września 2012, 19:58:54 »
Ja tam uważam, że to będzie zielony model sinodziobego :P

Podejrzewam, że twórcy nie dodają nowego modelu...
a) bo nie potrafią go zrobić od zera,
b) ubi im za to nie płaci.

Albo jeszcze jest jakaś blokada, tak jak w H5 i nie da się dodać zupełnie nowego modelu. Co prawda twarze naszych nowych bohaterów trochę temu przeczą.


IP: Zapisane
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #7231 : 22 Września 2012, 20:16:41 »
Nie wiem, ale wydaje mi się że oba wymienione przez Adseruki powody są prawdziwe. A BH pewnie zabezpieczyło się przed Ubi, i teraz jeżeli chcą się dowiedzieć jak zrobić/dodać nowy model będą musieli zabulić.
Co do bohaterów to narazie wiemy tylko o tym że udało się im dodać model Craga, ale jak by się bliżej przyjrzeć to prawdopodobnie, jest on posklejany z wielu różnych (chociaż może nie, tylko akurat udało im się dodać ten jeden, albo umieją bohaterów gorzej z jednostkami).
Z resztą czemu Ubisoft wydaje w tak niedługim czasie 2 DLC? Po prostu nie wiedzą jak  zabrać się za dodatek bo nowa firma nie umie zrobić/ albo dodać modeli. Zastanawia mnie czy kiedykolwiek dostaniemy obiecany Loch, możliwe że dostaniemy tylko, jeżeli zabiorą się za to nasi tawerniani moderzy ;).


IP: Zapisane
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #7232 : 22 Września 2012, 22:35:56 »
Zastanawia mnie czy kiedykolwiek dostaniemy obiecany Loch, możliwe że dostaniemy tylko, jeżeli zabiorą się za to nasi tawerniani moderzy ;).

Takie true.
Co do modowania szóstki to wydali jakieś narzędzia dające możliwość tworzenia czegokolwiek? Bo w jednym filmiku (chyba) Erwan mówił że z premierą szóstki narzędzia do tworzenia map będą? A są, oczywiście że nie ma. Zastanawia mnie tylko czy za narzędzia właśnie będzie trzeba płacić jak za DLC.


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
MatteoX

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 111


Feel the power of Tiger !

Zobacz profil
« Odpowiedz #7233 : 22 Września 2012, 22:52:27 »
Nie wiem czy w dobrym temacie, ale było nie było Heroes 6 trochę to dotyczy. Mianowicie wyszło to duże Kompendium Ashanu, w Polsce tego kupić nie można, a na Kwasowej jest tylko filmik jak gość sobie to ogląda, ale nawet w HD nic nie widać (choć i tak ukłony dla gościa, za to że w ogóle mu się chciało). I tutaj prośba, jakby ktoś miał namiary jak się do tego dobrać, albo wyraźniejsze arty, to nie krępować się i pisać, bo jest tam tego trochę.
Co do tego, że arty chociażby elfów ( i mrocznych i "zielonych") czy krasnoludów zainteresują tutaj wszystkich nie mam wątpliwości, więc szukajmy aż znajdziemy.
Best Regards ;)


IP: Zapisane
Damian7777

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 81


wierszo - pisarzo - leń

Zobacz profil
« Odpowiedz #7234 : 23 Września 2012, 01:10:25 »
Lukajcie na to !

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=fVlsV2X5P4Q

W Kompendium o Ashanie są też frakcje Lochu,Akademii,Sylwanu i Krasnoludów. Są tam rysunki jednostek. A więc najprawdopodobniej takie będą w dodatkach !


IP: Zapisane
TTTr96

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 180


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7235 : 23 Września 2012, 01:34:53 »
@Damian7777
"Nie chwal dnia przed zachodem słońca". W grafikach koncepcyjnych do wielu, wielu gier są materiały niewykorzystane w finalnym produkcie, więc nie ma co już się cieszyć. Czasami robi się tzw alternatywy, nad których rozwojem pracuje się, jeśli jedna z pierwotnych koncepcji padnie, więc fajnie, że coś jest, Kompendium Ashanu zrobiło fanom nadzieję, ale nie cieszmy się, dopóki UbiSoft nie da nam więcej informacji.


IP: Zapisane

Zapraszam na mojego bloga - GeekLog
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #7236 : 23 Września 2012, 08:50:47 »
Piszę to, piszę, ale jeszcze raz napiszę, będzie cud jak doczekamy się Lochu więc nie liczył bym na więcej.
Póki co Limbic nie dodał ani jednego modelu, więc skąd pewność że nagle doda całe miasto? Metoda podmiany tekstur do miasta mnie nie satysfakcjonuje więc jeżeli zrobili by taki numer, to dodatek bym kupił jeżeli byłby za 10zł ale ci i tak będą próbować sprzedać za 100 :p.


IP: Zapisane
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #7237 : 23 Września 2012, 10:33:16 »
Póki co Limbic nie dodał ani jednego modelu, więc skąd pewność że nagle doda całe miasto?
Gdzie mieliście informację, że tylko Limbic pracuje nad grą? Właśnie, nigdzie.

Trzeba być prawdziwie naiwnym, żeby mieć nadzieję na to, że te wszystkie frakcje z kompendium znajdą się w grze. Tu jeszcze pojawia się pytanie - po co wygadywać na forum takie bzdury, jak na głównej Tawerny robiłem newsy i wyraźnie pisałem jak będzie z dodatkiem i jaka frakcja tam się znajdzie. Chętnie powiedziałbym więcej, ale nie mogę :)

http://www.tawerna.biz/czytaj_newsa_358_loch-w-dodatku-do-heroes-vi.html Erwan wyraził się jasno na fanday'u w Warszawie - pojawi się dodatek z Lochem, a drugie rozszerzenie z kolejną frakcją zależy od sprzedaży pierwszego, ale są bardzo małe szanse, że się pojawi.


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #7238 : 23 Września 2012, 11:32:30 »
Zależy od sprzedaży pierwszego. Fakt faktem jednak- nie ma szans na wszystkie rasy w grze. Byłoby fajnie je widzieć, ale to tylko marzenie bez pokrycia. Wiemy jednak na czym będą się opierać inne odsłony tej serii. Zwłaszcza, że Heroes VI ma zapoczątkować ujednolicenie uniwersum, które miało być charakterystyczne tylko dla niego.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7239 : 23 Września 2012, 15:36:23 »
W tym kompendium niektóre arty krasnoludów i elfów są jeszcze z H5. Arty akademii są zdecydowanie stworzone przez BH, ale jak pisali, przez ubi nie została ta frakcja dodana do H6. Loch ma zdecydowanie arty jeszcze nie pokazane wcześniej.... tyle udało mi się wywnioskować z tej beznadziejnej jakość filmiku.

Cóż o ile DLC nie miałam zamiaru kupować, to dodatek z frakcją na pewno kupię. Choć niestety kompendium trochę potwierdziło moje obawy z jednolitością kolorystyczną Lochu.


IP: Zapisane
JackWolfsong

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 193

Zobacz profil
« Odpowiedz #7240 : 23 Września 2012, 15:59:05 »
Adseruki - przecież wszystkie frakcje są jednolite kolorystycznie ;P To właśnie kolory są ich znakiem rozpoznawczym. Mi to odpowiada.


IP: Zapisane
Dawny nick: Rozk*rwiciel
TTTr96

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 180


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7241 : 25 Września 2012, 23:25:39 »
Dobra, ugiąłem się i zamówiłem DLC. Jak je przejdę, to spodziewajcie się moich relacji, a może i nawet jakieś recenzji. :)


IP: Zapisane

Zapraszam na mojego bloga - GeekLog
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7242 : 26 Września 2012, 11:22:24 »
Adseruki - przecież wszystkie frakcje są jednolite kolorystycznie ;P To właśnie kolory są ich znakiem rozpoznawczym. Mi to odpowiada.

No... mają motywy przewodnie, prawda ale nie mają wszystkie dokładnie tej samej wariacji koloru. Najbardziej to widać w sanktuarium gdzie masz żółcie, zielenie, błękity, szarości itd.
Nawet inferno i przystań nie są po ulepszeniu tak jednokolorowe jak wydają się te arty. Na wszystkich artach masz w sumie czarny i fioletowy. Dodatkiem jest biały, ale i tak wydaje się jakby to była po prostu wariacja jednego koloru. A nie trzy albo cztery rożne kolory.


IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #7243 : 26 Września 2012, 12:01:30 »
To, że na artach coś takiego jest to nie znaczy, że wszystkie jednostki fioletowe będą. Pokazali Minotaura ulepszonego i raptem 2 nieznane jednostki a już płacz, że wszystko fioletowe będzie... To już naprawdę się śmieszne robi. Poczekajcie na serię artów a później screenów tychże jednostek i dopiero oceniajcie. Nawet nie mamy pewności czy wszystkie grafiki dotyczą Lochu jaki ma być w szóstce.


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7244 : 26 Września 2012, 13:59:25 »
No owszem oraz bohatera. Mamy także Raelaga, Bezimiennego i Córę Malssy, smoczego rycerza... wszystko fioletowe... i mam się nie obawiać? Nie jest tak, że nie mam nadziei, że coś jeszcze zrobią i będzie to wyglądać dobrze tak jak u inferno (które jest na granicy jednolitości). Ale na razie wygląda na to, że będzie to fioletowa... hmm... kupa.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 480 481 482 [483] 484 485 486 ... 503    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 15 zapytaniami.
                              Do góry