Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 483 484 485 [486] 487 488 489 ... 503    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM6 - Aktualności - Dyskusja (Czytany 2033352 razy)
Lukasz89

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 120


Zobacz profil
« Odpowiedz #7275 : 04 Października 2012, 21:13:23 »
A może jednak będą dwa zamki, bo w końcu wiosna 2012? To za mniej więcej pół roku. Dodawać kampanie i jedną rasę pół roku? Chodź zapewne będą jednak tylko te elfy, nie mniej i tak bardzo fajnie, że coś się ruszyło w tym kierunku. Art bezimiennego podoba bardzo mi się podoba, zwłaszcza ulepszonego.


IP: Zapisane
Dolan
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 16


Zobacz profil
« Odpowiedz #7276 : 04 Października 2012, 22:51:20 »
Powinni dodać też Sylvan, skoro mroczniaki będą.


IP: Zapisane
TTTr96

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 180


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7277 : 04 Października 2012, 23:30:11 »
Ja wiem jedno - dodatek biorę w ciemno. Oba DLC kupiłem(pech chciał że w tym tygodniu miałem dużo nauki i nie mam czasu nawet Heroesa włączyć, przez cały tydzień w zasadzie tylko wpisałem klucz do Danse Macabre i zmieniłem tło w menu głównym. :P), więc dodatek nie powinien być dla nikogo zaskoczeniem. To, że pojawi się Loch było wręcz pewne, pozostaje tylko kwestia czy nazwa zamku pozostanie jako Loch, czy może coś pozmieniają. Co do jednostek, to wolę nic nie sugerować, wolę poczekać na sprawdzone informacje, niż strzelać i wywoływać zbędne kłótnie. Co do kampanii w dodatku spodziewam się czegoś pokroju wstępu, gdzie zapoznamy się z Mrocznymi Elfami, dwie-trzy kampanie gdzie będą inne rasy niż Mroczne Elfy i kampania Epilogu z Mrocznymi Elfami w roli głównej. Tak sobie mniej więcej to wyobrażam.
Poza tym, czy tylko mi się wydaje, że Limbic pierwotnie miał zajmować się tylko DLC-kami, a za pełnoprawne dodatki miał odpowiadać Black Hole? Imo to całkiem prawdopodobne, ale nie będę tworzył plotek, więc niech nikt nie opiera na tym swoich postów/wypowiedzi. :)
No i bym zapomniał. Ciekawi mnie, czy Ubi wyciągnie rękę w stronę portfeli fanów i czy wyda jakieś wydanie kolekcjonerskie dodatku. Jest on w końcu samodzielny, a duże DLC do ACII(mianowicie Brotherhood i Revelations) miały swoje edycje kolekcjonerskie. Fajnie by było, gdyby pojawiła się chociaż edycja ze steelbookiem(ten z podstawki to geniusz). :) Ale pełnoprawną kolekcjonerką, z co najmniej artbookiem i soundtrackiem bym nie pogardził. Bo co można dodać innego? Może amulet związany z Mrocznymi Elfami? W podstawce pierścień, w dodatku amulet, całkiem ciekawe połączenie. Pozostaje mi więc liczyć, że coś takiego się pojawi, bo kolekcjonerka HVI jest bardzo fajna, szczególnie artbook, więc pozostaje czekać na jakieś informacje. :)


IP: Zapisane

Zapraszam na mojego bloga - GeekLog
Travis
(Hydromax)

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 194


Zobacz profil
« Odpowiedz #7278 : 05 Października 2012, 16:02:47 »
Na kwasowej pokazali prawdopodobnie jednostki Lochu, które znajdują się w kompendium Ashan :



IP: Zapisane
Dolan
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 16


Zobacz profil
« Odpowiedz #7279 : 05 Października 2012, 18:19:30 »
Tego jest 8, ten podobny do wampira - bohater?  ;>


IP: Zapisane
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #7280 : 05 Października 2012, 18:25:23 »
Jest 8 jednostek (pokazanych) a 7 poziomów do zapełnienia, chociaż nie ma pewności że wystąpią one w grze, jednak jeżeli przypuszczając że to już wybrane jednostki, to albo Bezimienny będzie czempionem a smok bossem, albo smok zostanie czempionem a bezimienny jednostką neutralną. A co do "wampira" to pewnie będzie jego model z inną teksturą, biorąc pod uwagę to jak Ubi tworzy jednostki dodatków (ale oczywiście równie dobrze może on się nie pojawić bo to tylko przypuszczenia).


IP: Zapisane
Dolan
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 16


Zobacz profil
« Odpowiedz #7281 : 05 Października 2012, 18:58:35 »
ale oni zrypali sprawę bo nie dodali leśnych elfów a mroczni są od nich tak jak nie dodali magów którzy zrobili orków ale i tak fajowo że w końcu jest nowa rasa ;D


IP: Zapisane
Pawek
Fan Iriny

**

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 197


Wszystko płynie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #7282 : 05 Października 2012, 19:08:28 »
Bardzo mi się podoba za to ten art z mgłą. Zastanawia mnie tylko Dlaczego elfy zalatują w stylistyce demonami. W obu jest motyw oczu, "bezkształtnej masy" i takiej jednolitości kolorystycznej.
Wyjaśnienie jest dosyć proste (tak sądzę) - mroczne elfy przez pewien czas były sojusznikami mieszkańców Sheoghu, więc to może być przyczyna podbnej stylistyki. W końcu razem z ppomocą militarną mogło dojść do wymiany kulturalnej.


IP: Zapisane
“Nie zgodzę się i nie dam się zmusić. Decyzja należy do mnie...“ - Irina.
morthi

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 27

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7283 : 05 Października 2012, 19:36:23 »
Czy ktoś kupił może Gold Edition i grał na tej "brand new super duper extra" nowej mapie przygotowanej specjalnie dla tej wersji gry?


IP: Zapisane
Szakal119

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 189


Pełzająca śmierć.

Zobacz profil
« Odpowiedz #7284 : 05 Października 2012, 20:58:15 »
Sojusznikiem demonów był tylko jeden z klanów: Blizna Duszy. Tak mi się w każdym razie wydaje.


IP: Zapisane
TTTr96

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 180


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7285 : 05 Października 2012, 23:14:20 »
Nie wiem czy ktoś o tym wspominał, ale na Ołtarzu Życzeń pojawiła się opcja kupienia Raelaga. :)


IP: Zapisane

Zapraszam na mojego bloga - GeekLog
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #7286 : 05 Października 2012, 23:14:56 »
Bardzo ładne te jednostki, za wyjątkiem tego tworu wampiropodobnego. Jeśli Loch ma być właśnie taki to byłabym przeszczęśliwa. Na długą, bogatą i wielorasową kampanię bym akurat nie liczyła. Mimo wszystko dodatek kupię, choćby po to by pograć ukochaną frakcją.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Dolan
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 16


Zobacz profil
« Odpowiedz #7287 : 05 Października 2012, 23:17:12 »
Oni chyba oszczędzają pieniądze bo wzorują jednostki na wampirach z piętki.


IP: Zapisane
Szakal119

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 189


Pełzająca śmierć.

Zobacz profil
« Odpowiedz #7288 : 06 Października 2012, 01:10:54 »
Nie wiem czy ktoś o tym wspominał, ale na Ołtarzu Życzeń pojawiła się opcja kupienia Raelaga. :)

Tylko portretu.


IP: Zapisane
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #7289 : 06 Października 2012, 10:57:00 »
Ten wampioropodobny nie jest jednostką tylko formą smoczego rycerza i nie jest przypisany do lochu, znalazł się tam przypadkiem.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 483 484 485 [486] 487 488 489 ... 503    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry