Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 134 135 136 [137] 138 139 140 ... 503    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM6 - Aktualności - Dyskusja (Czytany 2036656 razy)
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #2040 : 04 Października 2010, 17:26:42 »
W sumie jeśli będzie lepiej niż w 5 to i tak dobrze choć fakt, że tamte nie były takie złe tylko po prostu chwilami widać było tą bajkowość.


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #2041 : 04 Października 2010, 20:53:11 »
To tak: jak cerber, to wolałbym ,aby miał trzy głowy, niestety, ale obrazki nie chcą mi się załadować ;/


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #2042 : 04 Października 2010, 20:54:37 »
W sumie tak, takie kształty bardziej przypominają potworki z gry SPORE ( nie grałem, screeny) czy Black&White (to samo), więc widać, że to po prostu popularne, a mogli by zrobić coś "mhrocznego".


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #2043 : 04 Października 2010, 21:01:08 »
Ale mamy dwugłowe, jak dla mnie ciekawiej- bo oryginalniej. Wiemy teraz skąd wyewoluowały piekielne ogary i cerbery.

Ciekawe co z innymi jednostkami inferno.
Sukkubów raczej nie usuną, lub dodadzą gogi i inkubusy zamiast tych "dziewic", co do zmór i koszmarów może wrócą do wzoru z trójki. Impy zostana bo co może zastąpić chochliki w inferno? Miejmy nadzieję, że diabłów nie tkną.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #2044 : 04 Października 2010, 21:04:01 »
Ale o co chodzi z zmorami i "z 3"?? Myślisz o Ifrytach, czy o tych z WoG-a. Ja osobiście wolałbym sukkuby i tak, byle impów i diabłów nie tykali, ale te ostatnie zrobili nieco straszniejsze.


IP: Zapisane
Ireth

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 455

Zobacz profil
« Odpowiedz #2045 : 04 Października 2010, 21:06:19 »
co do zmór i koszmarów może wrócą do wzoru z trójki.
W HIII nie było Zmór i Koszmarów...

Ja w Inferno nie spodziewam się rewolucji. może wywala Czartów, Rogate Demony, a Impy zastąpią Chochlikami, ale to będą niewielkie zmiany.

Ale mamy dwugłowe, jak dla mnie ciekawiej- bo oryginalniej. Wiemy teraz skąd wyewoluowały piekielne ogary i cerbery.
Te dwugłowe psy to jest ulepszenie czy podstawowa forma? Bo jeśli to pierwsze to nie mam nic przeciwko, jeśli to drugie to wolałabym jednak trójgłowe...


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #2046 : 04 Października 2010, 21:06:30 »
Te czarne konie z grzywami, tak, te z WoGa. Co do ifrytów to raczej nie będzie ich, bo 50% ma być całkiem nowa, taka jaka nie była w całej sadze. Niestety ifryty już były w trójce.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #2047 : 04 Października 2010, 21:07:27 »
Więc albo wsadzą jakieś hybrydy, albo jakieś dziadostwo nieoryginalne zamiast zmór...


IP: Zapisane
Bandaro
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 477


Dziki z natury...

Zobacz profil
« Odpowiedz #2048 : 04 Października 2010, 21:12:58 »
Ilu ludzi tyle pomysłów...

Hmm.. czy oni się nie zagalopowali na tych podmianach jednostek? Czy im się przypadkiem we łbach nie poryło...?


IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2049 : 08 Października 2010, 06:05:41 »
]http://www.youtube.com/watch?v=oEpAn6QntYc]

Aczkolwiek nic nowego nie powiedział.


IP: Zapisane
korohori

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 5

Zobacz profil
« Odpowiedz #2050 : 08 Października 2010, 09:04:22 »
oj widać że gra nareszcie trzyma poziom a nie jest kwadratowa. Co do jednostek to ten gościu mówi że będzie dużo nowych frakcji czyli nowych jednostek co za tym idzie pewnie wezmą parę pomysłów z 3 dla tych frakcji które już są.


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #2051 : 08 Października 2010, 09:27:10 »
Obejrzałem wywiad i tak, wszystko co zostało powiedziane, już wiemy. Co do postu korohori, to raczej wątpię, by cokolwiek wzięli z heroes3. Ma to być oryginalne, więc pewnie powymyślają coś nowego, ale niestety niekoniecznie dobrego  i fajnego ;/.


IP: Zapisane
Ireth

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 455

Zobacz profil
« Odpowiedz #2052 : 08 Października 2010, 15:42:40 »
Co do jednostek to ten gościu mówi że będzie dużo nowych frakcji czyli nowych jednostek co za tym idzie pewnie wezmą parę pomysłów z 3 dla tych frakcji które już są.
To "dużo nowych frakcji" to jeden zamek.

Muzyka z trailera bardzo mi się podoba. Szkoda tylko, że jest kopią innego utworu:
http://verboten.wrzuta.pl/audio/4jXspxdcTQa/02._god_particle_-_hans_zimmer


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2053 : 08 Października 2010, 16:15:34 »
Nie kopią a remixem.  Do tego o niebo lepsza od oryginału, imo.

Może mi to umknęło, ale chyba nie powiedzieli kto konkretnie będzie tworzył ścieżkę dzwiękową do H6?
 Całkiem duża sznasa, że własnie Hans Zimmer, na co bym się nie obraził. Chociaż jego ostatnich kilka soundtracków średnio mi się podobały.




IP: Zapisane
Ireth

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 455

Zobacz profil
« Odpowiedz #2054 : 08 Października 2010, 16:35:01 »
Hans Zimmer jest wybitnym kompozytorem muzyki filmowej, a nie muzyki do gier. Wątpię, aby ktoś tak znany i szanowany w przemyśle filmowym nagle zaczął komponować muzykę do gier. Powiedzmy sobie szczerze, że tworzenie soundtracków do gier jest mniejszym prestiżem niż komponowanie do filmów.
Ale nie wykluczajmy tej możliwości tej możliwości, w końcu kiedyś Zimmer tworzył muzykę popową, może znowu się przerzucił na coś innego.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 134 135 136 [137] 138 139 140 ... 503    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.101 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry