Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 9 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 136 137 138 [139] 140 141 142 ... 503    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM6 - Aktualności - Dyskusja (Czytany 2036777 razy)
Bandaro
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 477


Dziki z natury...

Zobacz profil
« Odpowiedz #2070 : 11 Października 2010, 14:57:50 »
Co ty za herezje prawisz...

Zakładam że będą nalezeć do Elity, na trzon za ''ładni'', widać po opancerzeniu ulepszenia.


IP: Zapisane
kolcz8P

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 62


Zobacz profil
« Odpowiedz #2071 : 11 Października 2010, 15:55:51 »
Ciekawy jestem co będzie na 4lvl.Ale raczej coś w stylu kapłana.
Nie ma żadnych lvl, jest podział na jednostki podstawowe, elitarne i czempionów.

A zamiast kapłana pewnie będzie



IP: Zapisane
Ireth

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 455

Zobacz profil
« Odpowiedz #2072 : 11 Października 2010, 16:04:57 »
Ładniutkie to ulepszenie. Nie podoba mi się tylko złoty czub przy hełmie. Poza tym jest epicko :)


IP: Zapisane
Nightin

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 470


Zobacz profil
« Odpowiedz #2073 : 11 Października 2010, 17:30:35 »
Jakoś mi się wydaje, ale gryfy winny mieć jakoś większy łebek, ale w miarę może być. Widzę kolejne gryfy w puszkach, tylko jakoś może ładniej ozdobionych, ale mi się coś nie podoba. Może właśnie fakt, że jest zbroja. Ale raczej to, że niewielka jest różnica między zwykłym a ulepszonym, tylko dodana zbrojka nic więcej. Gdyby nastąpiłaby zmiana upierzenia przykładowo to może bym polubił.

kolcz8P

Ubisoft powiadał, że coś 40% stworzeń każdej frakcji to nowe jednostki i stworzenia. To co może być zamiast kapłana może być jak dobrze zauważyłeś to coś co nazywam (błędnie zresztą) żywiołakiem światła. Ciekawe jaką "historyjkę" nam ułożą na przywitanie tych stworzonek. Bo jako najwyższych sługusów Elratha to mamy aniołów. A ci? Dusze najwyższych kapłanów? Emisariusze? Bo dziwną historię ułożyli dla gryfów, która brzmi mniej więcej:
Gryfy zostały stworzone podczas Ery Mitycznej z samorzutnej magicznej fuzji lwów i orłów. W owym czasie na powierzchni Ashanu płynęły smocze żyły, pozostałości po wojnach Smoczych Bogów, a zwierzęta, które poiły się z tych dzikich rzek o smoczej krwi i magii, zostały na zawsze przez nie przemienione. Według legend, akt współczucia orła, który uratował lwa porwanego przez nurt smoczej żyły, dał początek nowemu gatunkowi.



IP: Zapisane
Bandaro
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 477


Dziki z natury...

Zobacz profil
« Odpowiedz #2074 : 11 Października 2010, 17:36:47 »
Cytuj
Widzę kolejne gryfy w puszkach, tylko jakoś może ładniej ozdobionych [...] Widzę kolejne gryfy w puszkach, tylko jakoś może ładniej ozdobionych

Jak wytłumaczysz mi to że podczas treningu gryfy zmieniają kolor upierzenia? To irracjonalne, upierzenie powinno się długo zmieniać, a tu hop-siup po treningu ma się nowe piórka. Lepsze są zbroje, choć nie da się ukryć że zmienione gryfy w upierzeniu lepiej wyglądają...

Edit:
Cytuj
Jakoś mi się wydaje, ale gryfy winny mieć jakoś większy łebek, ale w miarę może być.

Na screenie mają w sam raz.


« Ostatnia zmiana: 11 Października 2010, 17:39:51 wysłane przez Bandaro » IP: Zapisane
Ireth

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 455

Zobacz profil
« Odpowiedz #2075 : 11 Października 2010, 17:49:30 »
Jakoś mi się wydaje, ale gryfy winny mieć jakoś większy łebek, ale w miarę może być.
Gryfy mają mały łeb na artach, na filmikach wygląda to lepiej.

Jak wytłumaczysz mi to że podczas treningu gryfy zmieniają kolor upierzenia? To irracjonalne, upierzenie powinno się długo zmieniać, a tu hop-siup po treningu ma się nowe piórka. Lepsze są zbroje, choć nie da się ukryć że zmienione gryfy w upierzeniu lepiej wyglądają...
Powiem więcej-to irracjonalne, że upierzenie decyduje o sile gryfa...



IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #2076 : 11 Października 2010, 17:53:37 »
Hm... mi też się nie podobają gryfy, trochę takie "na tuszy są", takie mężne, że wyglądają jak gołąbki, tak szczerze. Mogliby choć lekko zmienić kolor ulepszenia(np: pociemnieć pióra) I mógłby nie wyglądać(jak to na obrazku Bandaro) jak mechaniczna maszyna..


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #2077 : 11 Października 2010, 18:13:10 »
A jak dla mnie dobrze wyglądają. Dzięki masywniejszej budowie wyglądają groźniej, poteżniej. Fajną mają skrzydła i pazury ;D Przyznam szczerze jednak, że jest to jedyna taka rewelacyjna zmiana. Ci nowi zbrojni wyglądają dobrze choć szczerze odrobinę bardziej wolę tych starych, jakoś mi do nich nie pasuje ta włócznia ale ogólnie te rzeczy to głównie kwestia gustu. Niezmienia to oczywiście faktu o dobrym wyglądzie. Jest oczywiście jeden duuuży minus w tych kwestiach, a mianowicie...strzelec :/ Ta jednostka wygląda dziwnie, źle dobrana zbroja oraz ten śmieszny hełm, to jest po prostu tragedia :-\ Jak patrzyłem jednak większość istot w H6 wyglądała porządnie więc mam jednak pozytywne odczucia w tym względzie :)


IP: Zapisane
WMS

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 321


Zobacz profil
« Odpowiedz #2078 : 11 Października 2010, 18:20:32 »
A szóstka cofnie Ashan o 400 lat nie to wyjaśnijcie mi skąd u ludzi brak łuków lub to że są ciężej opancerzeni.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #2079 : 11 Października 2010, 18:40:22 »
Dobra to są szczegóły co do opancerzenia zaś nie widzę specjalnych różnic. Ale ci strzelcy... jeszcze na rysunkach wyglądają całkiem dobrze lecz w grze to są jakieś pokemony :/ Przepraszam jeśli kogoś to uraziło, po prostu nie mogę ich zdierżyc. Są przeciwieństwem tych z HoMM 5. Jak strzelec wyborowy razem z łucznikiem wyglądają dla mnie dość przeciętnie (mimo to do takiej skrajności co w 6 części im daleko), tak kusznik wygląda niesamowicie i jeśli dodamy statyski otzymujemy wówczas co najmniej ponad przeciętne jednostki, a w tej nadchodzącej części nowy ich wizerunek pozostawie poza wcześniejszymi wypowiedziami bez komentarza....


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #2080 : 11 Października 2010, 18:53:39 »
Co do gryfów, to tak, macie rację, irracjonalność, jeśli upierzenie decydowałoby o sile, dla czego niby? Ale pancerza mogliby mu dołożyć, no ale nie ma tak w sumie co się przyczepić, gryf jaki jest taki jest, swój majestat ma, byle się za bardzo nie świecił w grze. Co do technologii, czas w Ashan widać biegnie inaczej niż u nas, to, że cofnęło się o 400 czy 500 lat, to nie oznacza, że od razu epoka brązu! A i tak, mitologia Ashańska jest nieco dziwna. Nic tylko czekać na kolejne arty i screeny.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #2081 : 11 Października 2010, 19:15:49 »
Są za silną jednostką na trzon, a poza tym od zawsze gryfy były jednostkami wyjątkowymi i unikalnymi, choć nie tak silnymi co Anioł. Tak więc parktycznie to co mówisz powinno być pewne, miano elitarnej jedostki pasuje do nich jak ulał :)


IP: Zapisane
kolcz8P

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 62


Zobacz profil
« Odpowiedz #2082 : 12 Października 2010, 10:43:48 »
Gryfy raczej będą jednostką trzonu (informacja z innego forum o MM:H6),
zresztą były pokazywane na filmikach z jednostkami trzonu (kusznik i obrońca-pikinier) z czego można wywnioskować, że to i one będą jednostkami trzonu. Nielogiczne wydawało by się pokazywanie dwóch jednostek trzonu z jedną elitarną pomijając jednostkę trzonu.


IP: Zapisane
WMS

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 321


Zobacz profil
« Odpowiedz #2083 : 12 Października 2010, 10:54:31 »
W sumie masz trochę racji Kolcz ale możesz się mylić bo zdarza się że jest wiele takich zmył.A co myślicie o tym że czarodzieje będą u ludzi skoro ich tereny(magów) zagarnęli Nekromanci to ci którzy nie skończyli marnie poszli do Imperium bo według mnie to ma sens nawet.


IP: Zapisane
Bandaro
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 477


Dziki z natury...

Zobacz profil
« Odpowiedz #2084 : 12 Października 2010, 15:16:16 »
Cytuj
Gryfy raczej będą jednostką trzonu (informacja z innego forum o MM:H6),
zresztą były pokazywane na filmikach z jednostkami trzonu

A czemu nie można pokazać innej jednostki elity. Gdyby chcieli pokazać czempiona a daliby go z pikinierem to oznacza że pikinier to czempion...?

Cytuj
A co myślicie o tym że czarodzieje będą u ludzi skoro ich tereny(magów) zagarnęli Nekromanci to ci którzy nie skończyli marnie poszli do Imperium bo według mnie to ma sens nawet.

Nie mam zamiaru spekulować, dyskutujmy nad tym co jest, bo co będzie to nigdy nie wiadomo.

Tak btw. dziwne że gryfy są równe takim pikinierom, mam nadzieję że ich trochę 'podkokszą', w końcu to zwierzęta, ich trening trwa dłużej niż takiego pikiniera.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 136 137 138 [139] 140 141 142 ... 503    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 15 zapytaniami.
                              Do góry