Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 202 203 204 [205] 206 207 208 ... 503    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM6 - Aktualności - Dyskusja (Czytany 2036675 razy)
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #3060 : 09 Stycznia 2011, 18:56:15 »
To nie logiczne, by były jednocześnie prawdziwe i nieoficjalne!!
Albo to, albo to!!
Poczekajmy na facebooka!!
Nic pochopnie, ten człowiek z JB może sobie stroić żarty, podpuszczać, wzbudzać niepewność artami z prawdziwego miasta, bądź z miasta do bety, kto go tam wie?


IP: Zapisane
kolcz8P

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 62


Zobacz profil
« Odpowiedz #3061 : 09 Stycznia 2011, 19:03:51 »
To nie logiczne, by były jednocześnie prawdziwe i nieoficjalne!!
Albo to, albo to!!
Poczekajmy na facebooka!!
Nic pochopnie, ten człowiek z JB może sobie stroić żarty, podpuszczać, wzbudzać niepewność artami z prawdziwego miasta, bądź z miasta do bety, kto go tam wie?

Tylko, że to nie on "wypuścił" w obieg arty. Arty wyciekły na Heroes Community i tylko potwierdził (co i tak było już wiadome z HC), że te arty są prawdziwe.


IP: Zapisane
Irydus

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 29


a buuu

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3062 : 09 Stycznia 2011, 21:49:51 »
Zresztą nie tylko Tristan potwierdził obecność tej frakcji :P ale nie będę się tu rozpisywał na ten temat. Dziwi mnie natomiast fakt że, licząca się strona, a do tego mająca kontakt z Ubisoftem, Tawerna nie ma takiego swojego konsultanta :P albo i ma, ale jest mniej wygadany.


IP: Zapisane
Zjadłeś wszystkie rozumy ...
Wymówkę ci zrobię:

Czemuś ani jednego nie zostawił sobie?

"Czerwono-Irydująco-Elfio-Słowcka Mniejszość Narodowa zawitała i tu"

wujek Hells :]
Hex

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 396


Zobacz profil
« Odpowiedz #3063 : 10 Stycznia 2011, 14:02:42 »
A co powiecie o artach centaurzycy:
http://might-and-magic.ubi.com/heroes-6/en-GB/news/details.aspx?c=tcm:21-12027&ct=tcm:6-231-32
Ja uważam, że arty są bardzo ładne, aczkolwiek na screenach wygląda lepiej - nie jest taka przepakowana wszystkim.


« Ostatnia zmiana: 10 Stycznia 2011, 14:46:04 wysłane przez Hex » IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #3064 : 10 Stycznia 2011, 14:04:28 »
Mamy pierwsza jednostke, której screen jest lepszy od arta.
Tak przechodząc do konkretów, miło że nadal pokazuja arty, ale bardziej by mnie zainteresowała sprawa z piątą nacją (jak zapewne nie tylko mnie).


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Kroater
Użytkownik jest zbanowany i nie może wysyłać wiadomości Wyciszony
***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 32


Zobacz profil
« Odpowiedz #3065 : 10 Stycznia 2011, 14:47:17 »
Mamy pierwsza jednostke, której screen jest lepszy od arta.
A teraz powtórz za mną: "Moim zdaniem mamy pierwszą jednostkę, której screen jest lepszy od arta".
Wyrażasz swoją opinię, a nie fakt.


IP: Zapisane
hamlet

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 257


Przytulacz niedźwiedzi

Zobacz profil
« Odpowiedz #3066 : 10 Stycznia 2011, 14:54:11 »
Co do tych artów nag: lepiej poczekać, aż Ubisoft pokaże nam oficjalne arty piątej rasy. Ponosi was temperament, a ten wasz jedyny, słuszny Tristan z JB może was robić w balona.

@Kroater: czepiasz się słówek, nie zachowuj się jakbyś był w przedszkolu. A centaur rzeczywiście wygląda lepiej na screenach, niż na artach.


IP: Zapisane
Narody, narody! Po diabła narody
Stojące na drodze do szczęścia i zgody?
Historia nam daje dobitne dowody:
Pragniecie pokoju? - Usuńcie przeszkody -
Narody, narody, narody!
Kroater
Użytkownik jest zbanowany i nie może wysyłać wiadomości Wyciszony
***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 32


Zobacz profil
« Odpowiedz #3067 : 10 Stycznia 2011, 15:09:30 »
@Kroater: czepiasz się słówek, nie zachowuj się jakbyś był w przedszkolu. A centaur rzeczywiście wygląda lepiej na screenach, niż na artach.
Ja zachowuję się jak przedszkolak? To ten Pan pisze po 15 postów dziennie w których opisuje jaki H6 jest beznadziejny i uważa, że jego zdanie jest najważniejsze na świecie. Ja się nie czepiam słówek, tylko zwracam bardzo ważną i potrzebną mu uwagę.
Chyba zakończę dyskusję na tym forum, bo z bandą gówniarzy takich jak Hadrian oraz pseudo redaktor - andre94nt rozmawiać nie będę.
Tak, macie racje. Tristan z JB tak na prawdę nie jest konsultantem i nie ma dostępu do forum dla Vipów. A daty pojawienia się kolejnych newsów wymyślał na zasadzie "Trafiło się ślepej kurze ziarno". Drobne szczegóły jakie nam ujawniał, a które potem się sprawdziły też zmyślał. Jego celem jest tylko sianie nieprawdy i niepewności wśród nas! Strzeżmy się go...


IP: Zapisane
kolcz8P

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 62


Zobacz profil
« Odpowiedz #3068 : 10 Stycznia 2011, 15:17:38 »
Co do tych artów nag: lepiej poczekać, aż Ubisoft pokaże nam oficjalne arty piątej rasy. Ponosi was temperament, a ten wasz jedyny, słuszny Tristan z JB może was robić w balona.

@Kroater: czepiasz się słówek, nie zachowuj się jakbyś był w przedszkolu. A centaur rzeczywiście wygląda lepiej na screenach, niż na artach.

To wy się zachowujecie jak w przedszkolu na Heroes Community oficjalnie potwierdzono, że Nagi są nową rasą, a oni swoje. I dalej myślą, że Tristan zmyśla i sam wykonał arty nag i się śmieje z debili, którzy wierzą, że nagi to 5 frakcja.


IP: Zapisane
hamlet

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 257


Przytulacz niedźwiedzi

Zobacz profil
« Odpowiedz #3069 : 10 Stycznia 2011, 15:55:14 »
@Kroater: czepiasz się słówek, nie zachowuj się jakbyś był w przedszkolu. A centaur rzeczywiście wygląda lepiej na screenach, niż na artach.
Ja zachowuję się jak przedszkolak? To ten Pan pisze po 15 postów dziennie w których opisuje jaki H6 jest beznadziejny i uważa, że jego zdanie jest najważniejsze na świecie. Ja się nie czepiam słówek, tylko zwracam bardzo ważną i potrzebną mu uwagę.
Chyba zakończę dyskusję na tym forum, bo z bandą gówniarzy takich jak Hadrian oraz pseudo redaktor - andre94nt rozmawiać nie będę.

Nikt cię tu nie zapraszał...
Nie lubię wdawać się w takie dyskusje, ale... Skoro zwracasz tylko uwagę nie rób tego w taki obcesowy sposób. Poza tym oprócz ciebie nikt nie skarży się, że np. Belegor jest mądralowatym nabijaczem postów.

Tak, macie racje. Tristan z JB tak na prawdę nie jest konsultantem i nie ma dostępu do forum dla Vipów. A daty pojawienia się kolejnych newsów wymyślał na zasadzie "Trafiło się ślepej kurze ziarno". Drobne szczegóły jakie nam ujawniał, a które potem się sprawdziły też zmyślał. Jego celem jest tylko sianie nieprawdy i niepewności wśród nas! Strzeżmy się go...

Tego nie powiedziałem. Powiedziałem tylko, że Tristan może podsycać niepotrzebnie atmosferę. Może źle się wyraziłem, ale ty robisz z igły widły.

@kolcz8P: Podaj jakiegoś linka, albo co, bo jakiś nie kumaty jestem, a zwrócę honor.


IP: Zapisane
Narody, narody! Po diabła narody
Stojące na drodze do szczęścia i zgody?
Historia nam daje dobitne dowody:
Pragniecie pokoju? - Usuńcie przeszkody -
Narody, narody, narody!
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #3070 : 10 Stycznia 2011, 16:02:14 »
@Kroater: czepiasz się słówek, nie zachowuj się jakbyś był w przedszkolu. A centaur rzeczywiście wygląda lepiej na screenach, niż na artach.
Ja zachowuję się jak przedszkolak? To ten Pan pisze po 15 postów dziennie w których opisuje jaki H6 jest beznadziejny i uważa, że jego zdanie jest najważniejsze na świecie. Ja się nie czepiam słówek, tylko zwracam bardzo ważną i potrzebną mu uwagę.
Chyba zakończę dyskusję na tym forum, bo z bandą gówniarzy takich jak Hadrian oraz pseudo redaktor - andre94nt rozmawiać nie będę.
Tak, macie racje. Tristan z JB tak na prawdę nie jest konsultantem i nie ma dostępu do forum dla Vipów. A daty pojawienia się kolejnych newsów wymyślał na zasadzie "Trafiło się ślepej kurze ziarno". Drobne szczegóły jakie nam ujawniał, a które potem się sprawdziły też zmyślał. Jego celem jest tylko sianie nieprawdy i niepewności wśród nas! Strzeżmy się go...
Tak po pierwsze to lepsze jego pisanie przynajmniej na temat niż TWOJE wieczne żale na jego temat. Do tego widzę od początku mojego pobytu na tym forum iż Belegor zawsze praktycznie pisze z sensem, ty zaś masz tam 10 wiadomości, a połowa z nich to krytyka tego usera. Do tego on Ciebie ani razu nie skrytykował a jeździsz po nim nie wiadmomo za co. Jeśli zazdrościsz, że on potrafi napisać w ciągu dnia więcej sensownych wypowiedzi niż ty podczas pobytu na forum to proszę zachowaj to dla siebie bo mi się nie chce tego czytać. Dodatkowo pomimo tego czujesz się lepszy od Andre postępującego tak samo jak ty obecnie, jesteś wręcz zabawny. Za kogo zresztą się uważasz by mówić o mnie iż jestem gówniarzem jak i o cąłej społeczności Tawerny?! W głowie się lekko nie poprzewracało?! Wcześniej miałem trochę lepszą opinię o nowych użytkownikach, po takich tekstach bardzo drastycznie ona spada. Jeżeli zaś chcesz odejść z tego forum to proszę bardzo, ja nie będę płakał, inni pewno też nie, tak więc jak widzisz nie zmuszamy Ciebie do siedzenia tutaj, chcesz to idż, a nie będziesz robił wielką łaskę. Tyle odnośnie tej sprawy.

Zaś co do nowej rasy to myślę, że póki co z ocenami naprawdę lepiej poczekać do oficialnego ogłoszenia, wszystko wskazuje na prawdziwość tych informacji ale nigdy nic nie wiadomo, nie ma się co kłócić. Cała ta sprawa jest co najmniej dziwna, jeśli planowali kontrolowany przeciek to chyba im się to trochę wymkneło z pod kontroli :)


IP: Zapisane
Ireth

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 455

Zobacz profil
« Odpowiedz #3071 : 10 Stycznia 2011, 16:11:17 »
Ile się działo od mojej ostatniej wizyty...

A więc wypowiem się na temat (rzekomo) nowej rasy: sam koncept Nag jako rasy jest nie najgorszy, jednak bardziej racjonalnym wyborem byliby Bezimienni-toczą wojny w przedziale czasowym fabuły HVI, są pierwotną rasą i zapisali się w historii Ashan. Nie wiem, jak Black Hole wytłumaczy nagłe pojawienie się Nag i zniknięcie Bezimiennych.
Obrazki są słabej jakości, prezentują dziecinny i śmieszny styl, ale rozumiem, że nie są to oficjalne arty więc mam nadzieję, że ujrzymy je za jakiś czas w lepszej wersji.
Wśród jednostek jedynie Śnieżna Panna i Wiosenny Duch, jednak widzę duże podobieństwo drugiej do Świetlistej Chwały, więc nie jestem do końca zadowolona. Pozostałe potwory mnie odpychają swoimi proporcjami, kolorami i strojami.

Podzielam zdanie Belegora na temat centaurów. Mam wrażenie, że na artach nienaturalnie wygląda miejsce połączenia ludzkiego i zwierzęcego tułowia.

Chyba zakończę dyskusję na tym forum, bo z bandą gówniarzy takich jak Hadrian oraz pseudo redaktor - andre94nt rozmawiać nie będę.
Hej, hej nie rozpędzasz się za bardzo? Mnie też złości nabijanie postów, ale jeśli domagasz się przyzwoitego poziomu dyskusji to sam prezentuj go swoją postawą.


IP: Zapisane
kolcz8P

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 62


Zobacz profil
« Odpowiedz #3072 : 10 Stycznia 2011, 16:22:12 »
@kolcz8P: Podaj jakiegoś linka, albo co, bo jakiś nie kumaty jestem, a zwrócę honor.
Np. http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=24719&pagenumber=1

http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=24719&pagenumber=12


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #3073 : 10 Stycznia 2011, 17:17:35 »
Odpuścmy Kroaterowi, nowy jest, jeszcze sie dostosuje.
Dobrze, że Ubi kompletuje arty. Mimo iż wiemy jakie będą jednostki w twierdzy, to jednak dzięki temu wiemy np: czemu centaury przyłączyły się do orków. Również po części wiemy jakie jednostki na 100% będą w akademii. Gargulce, golemy i tytany. Może to znaczyć, że w dodatku będą jednak czarodzieje.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

hamlet

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 257


Przytulacz niedźwiedzi

Zobacz profil
« Odpowiedz #3074 : 10 Stycznia 2011, 18:05:38 »
Kolcz, z tego się orientuję jedynym zdaniem "potwierdzającym" oficjalność tych artów jest: "5th faction leak". Jakoś mnie nie przekonuje.


IP: Zapisane
Narody, narody! Po diabła narody
Stojące na drodze do szczęścia i zgody?
Historia nam daje dobitne dowody:
Pragniecie pokoju? - Usuńcie przeszkody -
Narody, narody, narody!
Strony: 1 ... 202 203 204 [205] 206 207 208 ... 503    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.071 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry