Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 10 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 204 205 206 [207] 208 209 210 ... 503    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM6 - Aktualności - Dyskusja (Czytany 2036794 razy)
Draupnir

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 160


Zobacz profil
« Odpowiedz #3090 : 12 Stycznia 2011, 13:47:25 »
No owszem, wygląda to teraz lepiej, choć tak naprawdę, to jedynie zamienili jednostki podstawowe ulepszonymi. powinni raczej nie zmieniać, a dodać, tak żeby były i podstawowe i ulepszone.

Ten pseudo-cerber jest w porządku, zaś niszczyciel.. hmm.. lepiej wygląda niż podstawowy model, który był wcześniej, ale chyba przesadzili z intensywnością czerwieni. Mogliby troszeczkę "przyszarzeć", wtedy będzie raczej ok. Tak poza tym to i tak powinno to lepiej wyglądać w grze, także jakoś się tym bardzo nie sugeruję. Niemniej cieszy mnie, że widać aktywność tej strony.   


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #3091 : 12 Stycznia 2011, 15:17:36 »
Tutaj zrobili mały błąd, ork z Heroesa V był starszy od tego z Dark Messiah, a nie odwrotnie. Widać jednak że była tendencja wzrostowa xD.

Kilka razy zmieniana koncepcja- miedzy świnioludem, a podobnym do tego z warcrafta. Ubi wybrało tą drugą wersję.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #3092 : 12 Stycznia 2011, 15:20:32 »
Dziękuję, że obroniliście moje dobre mienie przed atakiem neokida. Ja tylko powiedziałem mu, żeby tak się nie obnosił wiedzą, ponieważ nie wiadomo, czy to prawda a ten już startuje do mnie!

Co do centaurów- arty dziwne, dziwne umięśnienie, lub dziwna perspektywa. Ulepszenie jest bardziej krwawe poprostu! Skąd wiecie, że to są "zebry"? Może podstawka jest biała i ma czarną farbą paski zrobione? A ulepszenie brązowawe i czerwoną farbą paski?


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #3093 : 12 Stycznia 2011, 15:23:20 »
Nieważne, jak dla mnie pasują do tego miasta, zwłaszcza w dżungli. Co do modeli uzbrojonego orthosa i niszczyciela do naprawdę mnie zaskoczyły... dobrze, że zmienili. Wyglądają o wiele lepiej, zwłaszcza "Reksio" xD.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Kroater
Użytkownik jest zbanowany i nie może wysyłać wiadomości Wyciszony
***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 32


Zobacz profil
« Odpowiedz #3094 : 12 Stycznia 2011, 18:02:26 »
Na oficjalnej stronie dali model 3D ulepszonego ghula, lisza, szkieleta, cerbera i juggernauta. Dla mnie wyglądają pięknie, mają bardzo dużo fajnych detali. Kolorystycznie też fajnie dograne. Martwi mnie, że menadżer Ubi od kontaktów z fanami - Xhana powiedziała, że oficjalne zaprezentowanie nowej rasy odbędzie się dopiero za dwa miesiące. To najpewniej oznacza przesunięcie daty premiery... mam nadzieje, ze dane nam będzie zagrać w H6 przed wakacjami.
Operator facebook'a M&M napisał, żebyśmy się spodziewali czegoś specjalnego jutro rano ^^ Zobaczymy... Mogliby podać wymagania sprzętowe, okładkę gry, ewentualną kolekcjonerkę i datę premiery - wszystko co potrzebne do składania pre-orderów.


IP: Zapisane
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #3095 : 12 Stycznia 2011, 18:18:57 »
Ehh... Naprawdę, jak Ubi coś zapowie, to niech się tego trzyma.
-Czwarta rasa miała być zaprezentowana w listopadzie (zaprezentowano ją w grudniu)
-Piąta rasa miała być zaprezentowana w styczniu (a teraz jak widać zaprezentują ją w marcu)
-Premiera miała być w marcu, a skoro przenoszą na marzec piątą rasę, to zapewne i premierę przesuną.


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
One eyed wrath

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 147

Zobacz profil
« Odpowiedz #3096 : 12 Stycznia 2011, 19:13:59 »
Niekoniecznie. Może to być po prostu podtrzymywanie napięcia, albo postanowili na ostatniąchwilę zmienić rasę lub ją przerobić jeśli to prawda, żę wyciekły prawdziwe arty.

Ja tam mogę dostać grę w kwietniu czy maju jeśli będzie lepiej dopracowana.


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #3097 : 12 Stycznia 2011, 19:32:04 »
To prawdopodobne, choć czy jeśli już wykonali całą kampanię i resztę gry, to trudno w ciągu 2 miesiecy zmienił 1/5- bo tyle trzeba będzie zmienic jeśli rasa faktycznie będzie zmieniana?

Jak dla mnie to nawet wygodniej- więcej czasu na uzbieranie dość pieniędzy na ta grę. 


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Kroater
Użytkownik jest zbanowany i nie może wysyłać wiadomości Wyciszony
***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 32


Zobacz profil
« Odpowiedz #3098 : 12 Stycznia 2011, 19:41:00 »
To prawdopodobne, choć czy jeśli już wykonali całą kampanię i resztę gry, to trudno w ciągu 2 miesiecy zmienił 1/5- bo tyle trzeba będzie zmienic jeśli rasa faktycznie będzie zmieniana?
Podobno 5 rasą dalej będzie Sanktuarium, ale jednostki które mogliśmy oglądać na tamtych [podobno starych] artach zostaną troszkę "podrasowane". Pewnie wzięli sobie do serca narzekania fanów...


IP: Zapisane
Percival

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 140


Zobacz profil
« Odpowiedz #3099 : 12 Stycznia 2011, 19:47:26 »
Wątpię, aby w zmienili 5 frakcję - trzeba jednak przyznać, że na to trochę za mało czasu. Co do daty premiery, to niekoniecznie tak późny termin oficjalnego ogłoszenia 5 miasta musi nieść ze sobą przeniesienie premiery, choć martwię się, że tak będzie... Z drugiej strony, jak pisano wyżej jeśli gra wyjdzie za wcześnie, to może być niedopracowana. Powiem tak (a raczej napisze): od oficjalnej zapowiedzi HVI minęło już prawie 5 miesięcy , więc poczekamy (nawet jeśli będzie trzeba) drugie tyle (miejmy jednak nadzieję, że nie dłużej). ;>


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #3100 : 12 Stycznia 2011, 20:17:34 »
Chodziło raczej o to że nowe modele są jednostek nekropolii, podmienili je. Jest to na samej stronie co nowe modele jednostek inferno.
Poza tym nieźle wyglądają choć szkieleta oszczepnika Nightin by uznał pewnie za mangowego, jak i całą grę po tym.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Nightin

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 470


Zobacz profil
« Odpowiedz #3101 : 12 Stycznia 2011, 20:29:42 »
Ktoś wymawiał moje imię? I nie wszystko na co rzeknę jest złe wiedzcie iż oraz się czepiacie jakbym był tym złym co wszystko zniszczy i spuści łomot każdemu. Ło kurde no to rzeczywiście macie problem. Zaraz idę po apteczkę pierwszej pomocy... Ale nie w tym rzecz, po prostu wiedzcie, że nie wszystko zbluzgnę oraz, że jeśli według was jestem potworem to wiedzcie iż takie monstra też mają serca i je też trzeba szanować jak wszystkich ludzi.
 Osobiście mi ten szkielet się bardzo podoba. Te blade kości, kolor ubrania, zbroja. W modowaniu chyba bym nieco dał mu krople krwi albo lekkiego zabrudzenia, wyniszczenia. Przynajmniej to nie "wesoły kostek" z H5. Heroes 6 ma stosunkowo mniej cukierków, karmelków i czekoladek z alkoholem niż H5, która swoją cukierkowością umiała przyprawić czasem ból oczu.

Zresztą nie zgodzę się, że dodano tylko ulepszenia. Ten lich istniał i został szczęśliwie zmieniony. Czyli niech główni narzekacze o grafikę jednostek mogą być spokojni.


« Ostatnia zmiana: 12 Stycznia 2011, 20:35:31 wysłane przez Nightin » IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #3102 : 12 Stycznia 2011, 21:20:35 »
Ale twórcy:
-Raz: juz potwierdzili, że to bedzie sanktuarium
-Dwa: to miała byc rasa jakiej jeszcze nie było w całej sadze Heroes of Might and Magic
-Trzy: elfy w Ashan przed rozłamem wierzyli wyłącznie w Sylanne, dopiero elfy Thuidany w ramach umowy zmienili wiarę w Malassy.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Ireth

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 455

Zobacz profil
« Odpowiedz #3103 : 13 Stycznia 2011, 09:13:52 »
Operator facebook'a M&M napisał, żebyśmy się spodziewali czegoś specjalnego jutro rano ^^ Zobaczymy... Mogliby podać wymagania sprzętowe, okładkę gry, ewentualną kolekcjonerkę i datę premiery - wszystko co potrzebne do składania pre-orderów.
No właśnie. Edycja kolekcjonerska mnie interesuje. Nie wyobrażam sobie nie kupić szóstej części mojej ulubionej serii w edycji kolekcjonerskiej. Nawet jeśli HVI będzie kiepskie to i tak ją kupię ;)

Animacje ulepszeń jednostek wyglądają o niebo lepiej niż wersje podstawowe, przynajmniej w Inferno. W Nekropolis jest już gorzej-nie podoba mi się zapuszkowany wampir i szkielet.


IP: Zapisane
One eyed wrath

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 147

Zobacz profil
« Odpowiedz #3104 : 13 Stycznia 2011, 13:18:08 »
Obejrząłem ten nowy filmik i Orki w nim rewelacyjnie po prostu wyglądają.

I jak do tej pory wydawało mi się, że cyklop jest ogromny , to teraz stwierdzam, że ... on jest potężny !!!

Inne jednostki na jego tle wyglądają jak patyczki.

Orki są większe od innych postaci, a przy cyklopie wyglądają na malutkie.

Nie mogę się normalnie doczekać :)

A co do artów innych jednostek to podstaowy cyklop wygląda paskudnie ;p W pozytywnym sensie ;)


A tem jaguar Warrior nie jeste mpewien, ale jakby ... darł się na ghula ;p Ten wygladał jakby się przestraszył, co jest dziwne, bo na nich chyba to nie wpływa. Niemniej bardzo możliwe, że warrior będzie miał coś jak aura strachu.


« Ostatnia zmiana: 13 Stycznia 2011, 13:36:03 wysłane przez One eyed wrath » IP: Zapisane
Strony: 1 ... 204 205 206 [207] 208 209 210 ... 503    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry