Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 11 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 224 225 226 [227] 228 229 230 ... 503    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM6 - Aktualności - Dyskusja (Czytany 2036922 razy)
Hex

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 396


Zobacz profil
« Odpowiedz #3390 : 01 Lutego 2011, 19:27:37 »
Hmm... mam pewne spostrzeżenie dotyczące Sukuby. Jest ona wysunięta do przodu, więc najprawdopodobniej nie jest to jednostka strzelająca. Z drugiej jednak strony jej skrzydła wydają się zbyt małe żeby mogła latać.
No i w końcu mamy tu też Niszczyciela w pełnej krasie i muszę powiedzieć , że wygląda bardzo dobrze. Jedno co mnie razi zarówno u Niszczyciela jak i Maniaka to ten ogień u jednego na plecach u drugiego na głowie jest jakiś taki dziwny - wygląda jak krew wytryskująca ze spryskiwaczy, a raczej parująca.  :P


IP: Zapisane
Rakszasa Maciej

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 175


Zobacz profil
« Odpowiedz #3391 : 01 Lutego 2011, 19:35:56 »
nie przyszlo wam do glowy ze to nie katapulta ale reptroduktor?
przeciez ma sie on nie poruszac
i zastanawia mnie czemu tam nie ma czarta  :co:


IP: Zapisane
Percival

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 140


Zobacz profil
« Odpowiedz #3392 : 01 Lutego 2011, 19:42:38 »
To jest katapulta. Reproduktor wygląda inaczej - ma macki, nogi i ogon, aczkolwiek sam, gdy pierwszy raz ujrzałem tego screena pomyślałem, że to jednak wyżej wymieniona jednostka ;).

A, jeszcze jedno pytanie - wam też nie chce się włączyć główna strona ? Znaczy mi wchodzi, ale pisze coś o jakiejś konserwacji, czy cuś. Może szykują jakąś aktualizację, bo już niedługo miesiąc będzie od powstania nowej strony.


« Ostatnia zmiana: 01 Lutego 2011, 19:46:20 wysłane przez Percival » IP: Zapisane
Hex

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 396


Zobacz profil
« Odpowiedz #3393 : 01 Lutego 2011, 19:46:54 »
Nie także bo stoi w jednej linii z herosem. :) A poza tym nie ma tu jeszcze Cerbera i Reproduktora  ;)


« Ostatnia zmiana: 01 Lutego 2011, 19:49:53 wysłane przez Hex » IP: Zapisane
Nimrod
Super Ślunzok

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 388

I'am the One who knows path through the Darkness

Zobacz profil
« Odpowiedz #3394 : 01 Lutego 2011, 19:58:15 »
nie przyszlo wam do glowy ze to nie katapulta ale reptroduktor?
przeciez ma sie on nie poruszac
i zastanawia mnie czemu tam nie ma czarta  :co:

Przecie czart tam chyba jest to pierwsze po lewej :P


IP: Zapisane
"TAWERNO WALCZ!"
"Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną. To od dawki zależy, pamiętaj wiec gdy czytasz i masz dość, możesz zawsze skończyć i wyjść, bo zamiast Cie *uleczyć*...  Zabije"
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3395 : 01 Lutego 2011, 20:05:30 »
nie przyszlo wam do glowy ze to nie katapulta ale reptroduktor?
przeciez ma sie on nie poruszac
i zastanawia mnie czemu tam nie ma czarta  :co:

Przecie czart tam chyba jest to pierwsze po lewej :P
To NIE jest Czart.


IP: Zapisane
Nimrod
Super Ślunzok

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 388

I'am the One who knows path through the Darkness

Zobacz profil
« Odpowiedz #3396 : 01 Lutego 2011, 20:21:21 »
@Adseruki
 A co to jest ?:P
(nie chodzi mi o tego stworka w łancuchach który jest nieulepszony ;p
jeśli to nie chart to fajnie bo miałem nadzieje że będzie ...
                             ..bardziej mrożący krew w żyłach ;P)


p.s.

aaaah  juz wiem to to: http://h6.acidcave.net/images/units/inferno_juggernaut.jpg

wybaczcie :P



« Ostatnia zmiana: 01 Lutego 2011, 20:23:39 wysłane przez Nimrod » IP: Zapisane
"TAWERNO WALCZ!"
"Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną. To od dawki zależy, pamiętaj wiec gdy czytasz i masz dość, możesz zawsze skończyć i wyjść, bo zamiast Cie *uleczyć*...  Zabije"
Draupnir

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 160


Zobacz profil
« Odpowiedz #3397 : 01 Lutego 2011, 21:26:30 »
Niezłe, niezłe, trzeba przyznać, szczególnie katapulta(Też na początku myślałem, że to reproduktor i myślę, że będzie on podobny). bardzo dobrze, ze zrezygnowali z  idiotycznego tego samego wyglądu machin wojennych. Chociaż teraz równie bezsensowne stanie się przekazywanie machin wojennych bohaterom innych nacji. Co, nagle rzygający ogniem czerw zmieni się w lśniącą od srebra i złotą, o klasycznym design-ie katapultę przystani? Nonsens. Mam nadzieję, że inteligentnie to załatwią.

Co do jednostek- ładnie, szczególnie pozytywnie zaskakuje mnie juggernaut, bo w odróżnieniu od modeli na głównej stronie, wygląda jakoś porządnie. Oczywiście widać też, ze artystów tworzących arty ponosiła nieraz fantazja, choć w zasadzie nie wiem, czy ich wizje byłyby jakieś niemożliwe do rzeczywistego odwzorowania. Niestety z tego co widzę, sukkub jeśli chodzi o jakość wykonania w grze, jest najsłabszym ogniwem. O ile, widząc jego art, w odróżnieniu do wielu wyrzekłem YES!YES!, to teraz niczym darth vader wykrzykuję NOOOO!!! Przede wszystkim ta szara skóra i kontrast z włosami.... bleee... twarzy nie widzę, ale nie spodziewam się zbyt wiele.

Niemniej, bardzo się raduję, bo twórcy w końcu, jakby przewidzieli wczorajsze reakcje, dali coś mega-odmiennego. I z tego co widzę, inferno generalnie prezentuje się dobrze. Bohatera nie dostrzegam zbyt dokładnie, ale jego wierzchowca już lepiej. Cieszę się, że zmora, jakkolwiek nie jest już jednostką, występuje w grze. I muszę przyznać, ze wygląda niezgorzej. 


Co chciałbym jeszcze zobaczyć w inferno? Przede wszystkim reproduktora i sukkuba z bliska. Bo tutaj mogę mieć mylne wrażenie, że został całkowicie skopany. poza tym- jakieś infernowate okolice na mapie.


IP: Zapisane
seboran
Użytkownik jest zbanowany i nie może wysyłać wiadomości Wyciszony
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 87

Zobacz profil
« Odpowiedz #3398 : 01 Lutego 2011, 21:40:36 »
Ja chcialbym zobaczyć Czarta i reproduktora ;D ;D
Według mnie koń wygląda idiotycznie-gdzie do mięsistego demona dodawać konia...
No,najwyżej dla jakiś gości z sekty...
Lepsza by była jakaś besta,wiecie,coś w stylu cerbera,coś z wykopem,a nie,wszyscy bochaterowie koń,na nim żołnierz...



IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #3399 : 01 Lutego 2011, 22:35:38 »
No wiesz.... w tych wszystkich nacjach, nawet u orków jest koń, ale skoro w edycji kolekcjonerskiej można mieć kod na innego wierzchowca to oznacza, że niekoniecznie bohater inferna będzie zmuszony do jazdy na magmowej szkapie, ale może będzie i bestia do wyboru.

Sukkub od początku nie był najlepszy- lepsze były w piątce, czy Xhana z Dark Messiah, mimo to przynajmniej dla niektórych wyszedł lepiej niz w arcie, tylko zdziwiłem się tym- czemu nie ma batów przy sobie. Obie wersje miały tą broń, ale na screenie jej zabrakło, czyżby to była wina perspektywy, czy wersja podstawowa atakuje bez batów jednak?


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

kolcz8P

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 62


Zobacz profil
« Odpowiedz #3400 : 02 Lutego 2011, 00:09:25 »
zdziwiłem się tym- czemu nie ma batów przy sobie. Obie wersje miały tą broń, ale na screenie jej zabrakło, czyżby to była wina perspektywy, czy wersja podstawowa atakuje bez batów jednak?
Przypatrz się dobrze ma jeden bat, tylko widać go na ziemi.


IP: Zapisane
One eyed wrath

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 147

Zobacz profil
« Odpowiedz #3401 : 02 Lutego 2011, 08:11:01 »
Ja nie wiem czemu Sukkub ma nie strzelać (jak twierdzą niektórzy) ?

To, że znajduje się bliżej oblęzanego zamku, to nic nie znaczy. Przypominam, że na filmikach o Orkach Centaury też wędrowały w połowę pola bitwy celem strzelania ;)


IP: Zapisane
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #3402 : 02 Lutego 2011, 11:14:39 »
Witam wszystkich. Dzisiejszy screen przedstawia nekro, bardzo ładnie się prezentuje, a szczególnie pozytywnie zaskoczyła mnie Lamasu. Bardzo efektowna jednostka. Katapulta sprawie wrażenie, że mogłaby się poruszać, ale napewno nie może.
Mam jeszcze pytanie, gdzie mogę znaleźć lepszą i większą jakość zdjęcia niż na facebooku? Bo na Kwasowej Grocie niestety zdjęcie jest malutkie, a poza tym stronka uległa atakowi jakiegoś hakera -> http://img577.imageshack.us/img577/6080/aerfc.jpg
Z tego co widzę, teraz jest jeszcze więcej dziwnych zdjęć...


IP: Zapisane
Draupnir

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 160


Zobacz profil
« Odpowiedz #3403 : 02 Lutego 2011, 11:33:49 »
YES! YES! Bohater i wierzchowiec- wspaniali! Wreszcie widzimy też Lammasu! Nie jest spaprany, wyszedł całkiem dobrze, choć wiadomo, że zawsze może być lepiej.

Tylko z tą katapultą... hmmm, czy ja wiem, czy musi tu być tak samo jak z inferno? Tam to bardziej pasowało, tutaj... lepsza byłaby katapulta... z zarażonymi  zwłokami albo coś w ten deseń. Ale nie jest też jakaś zła. Zdjęcie bardziej mnie raduje niż te wczorajsze. Necropolis wciąż najlepiej się prezentuje. Jest dobrze!

EDIT:
No i oczywiście pozostawianie oceniam zjawę- nie wygląda jak postrzępiona reklamówka, tak jak ten model ze strony :D


« Ostatnia zmiana: 02 Lutego 2011, 11:49:42 wysłane przez Draupnir » IP: Zapisane
Hex

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 396


Zobacz profil
« Odpowiedz #3404 : 02 Lutego 2011, 11:52:21 »
Tu masz wersję w wysokiej rozdzielczości:
http://pliki.jaskiniabehemota.net/h6/uploads/files/february02-necro-attack.jpg
A co do Lamasu to nie wiem czy on jest w jakiejś dziwnej pozie czy jest nieproporcjonalny - mam na myśli krótkie łapy szczególnie tylne, chyba trochę za długi tułów i zbyt wielki łeb. Co do katapulty to pomysł bardzo ciekawy i nie sądzę żeby pozostałe rasy miały aż tak dziwne katapulty no może tylko Sanktuarium może taką mieć.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 224 225 226 [227] 228 229 230 ... 503    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.131 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry