Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 10 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 236 237 238 [239] 240 241 242 ... 503    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM6 - Aktualności - Dyskusja (Czytany 2036738 razy)
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #3570 : 10 Lutego 2011, 12:35:56 »
Nie gralem w starcrafta, ale cala gra ma też aluzje do God of Wara. Te świątynie meduz, bronie maniaków, cyklopy itp. itd.

A że to żywioł wody to napisali w pinezkach na facebooku!!


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #3571 : 10 Lutego 2011, 12:36:37 »
Na razie mamy wiele oczu Saurona nawtykanych byle gdzie, wolałem poprzednią wersję. Za grosz prywatności, no.  ;D
Może tym razem zrobią urozmaicenie poziomów bo zawsze to najgorzej biło się te żywiołaki ziemi, a najlepiej te powietrza.
Co ty masz do Dalekiego Wschodu, jak dla mnie do nag pasuje jak ulał.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #3572 : 10 Lutego 2011, 12:48:34 »
Cytuj
Wątpię by twórcy w tak beznadziejny sposób znowu wpaść. Screen na pewno był przemyślany i nie mogli dać nic co by zawierało element sanktuarium. Może podczas pierwszej wtopy dali sobie do zrozumienia i wywalili te duchy rzeki, w zamian wykorzystując ich model do żywiołaka wody. Szczerze- trudno zrobić by żywiołak wody nie przypominał ducha strumyka, nie?

Jak dla mnie to by nie miało sensu, chcieć zataić Sanktuarium a jednocześnie wykorzystywać model istoty z tego zamku? A wygląd Ducha Rzeki z "żywiołakiem wody" jest w 99% zgodny.
No cóż, podpisanie wszystkich istot nieco zbiło mnie z tropu... Jednak mimo wszystko Duch Rzeki wygląda jak owa istota.


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
Ireth

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 455

Zobacz profil
« Odpowiedz #3573 : 10 Lutego 2011, 13:15:54 »
Co ty masz do Dalekiego Wschodu, jak dla mnie do nag pasuje jak ulał.
Mnie również nie odpowiada całkowite skopiowanie kultury Wschodu. Zamki powinny tworzyć swoją kulturę z elementów z różnych cywilizacji z realnego świata, aby odciąć się od monotonii (przyznam, że strasznie zanudzała mnie całkowicie średniowieczna Przystań z HV). A Sanktuarium jak na razie wzoruje się tylko na Dalekim Wschodzie.

Tak jak Belegor przypuszczam, że jest to żywiołak wody. Po pierwsze: twórcy nie pozwoliliby sobie na ujawnienie screenów jednostek z piątej, najbardziej wyczekiwanej rasy. Po drugie: skoro ujawnili wygląd dwóch pozostałych żywiołaków, to prawdopodobnie ten wodny duszek jest czwartym. Ale nigdy nic nie wiadomo...


« Ostatnia zmiana: 10 Lutego 2011, 15:06:16 wysłane przez Ireth » IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3574 : 10 Lutego 2011, 13:25:16 »
Ło widzę ,że atmosfera gęstnieje. Mnie się podobają takie budynki inferna. Są bardziej demoniczne. Co prawda zalatują mi (i tu niespodzianka) diciples 2 albo 3. Mnie się na przykład podoba pomysł na bardziej kosmiczne demony. A co do żywiołaka wody/ducha rzeki... mało mnie to.


IP: Zapisane
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #3575 : 10 Lutego 2011, 13:38:51 »
Cytuj
Po drugie: skoro ujawnili wygląd trzech pozostałych żywiołaków, to prawdopodobnie ten wodny duszek jest czwartym.

Z tego co widzę widać żywiołaki ognia i ziemi (+ być może wody), ale żywiołaka powietrza jeszcze nie ma.


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
Hex

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 396


Zobacz profil
« Odpowiedz #3576 : 10 Lutego 2011, 13:54:17 »
Nie wiem czy zauważyliście, że ta jednostka na lewo od Niszczyciela rożni się od tych dwóch, które stoją przy budowlach - chodzi o te na górze i z prawej. Te dwie mają dwa ogniste ostrza, a to obok Niszczyciela  ma jedno, które w dodatku ma inny kształt. Z drugiej jednak strony wyglądają podobnie. Może to zabrzmi nieprawdopodobnie, ale czy to nie jest podstawka i ulepszenie?  :huh:
Edit: Wszystkie trzy jednostki zdają się nie mieć nóg. Wyglądają jakby się unosiły i dół mają podobny do dżinów (może Ifrytów?) z tym wyjątkiem, że jest zrobiony z pokruszonych kamieni.


« Ostatnia zmiana: 10 Lutego 2011, 14:03:29 wysłane przez Hex » IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #3577 : 10 Lutego 2011, 14:12:21 »
Te z ziemii majanogi, spokojnie. Te ogniste, troch przypominaja szaleńców, czy obłąkańców. To może robić problem, bo ten przed samym "ołtarzem światła" i trochę dalej to ten sam rodzaj jednostek.
Eh... zkoda, że te ywiołaki i neutralne jednostki inferma mają ten sam okrąg- byłoby łatwiej rozrożnić na przykłd szaeńców od tych żywiołaków.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Ireth

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 455

Zobacz profil
« Odpowiedz #3578 : 10 Lutego 2011, 15:05:48 »
Eh... zkoda, że te ywiołaki i neutralne jednostki inferma mają ten sam okrąg- byłoby łatwiej rozrożnić na przykłd szaeńców od tych żywiołaków.
Zapewne to się jeszcze zdąży zmienić. To co widzimy na screenach prawdopodobnie nie jest ostateczną wersją gry, twórcy zdążą do premiery niejedną poprawkę zrobić :)

Z tego co widzę widać żywiołaki ognia i ziemi (+ być może wody), ale żywiołaka powietrza jeszcze nie ma.
Dobrze widzisz, to ja się pomyliłam. Już poprawione.


IP: Zapisane
Latos

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 15

Zobacz profil
« Odpowiedz #3579 : 10 Lutego 2011, 15:11:30 »
Mi wydaje się , że to jest żywiołak wody ,ale rzeczywiście jest bardzo

podobny do tej jednostki (nie pamiętam nazwy) sankturium, która była

już ukazana. Inferno ładnie się prezentuje ale ta gałka oczna na budynku

moim zdaniem nie potrzebna , zamiast niej mogliby jakąś demoniczną iglicę

postawić. Ogólnien nie mam żadnych zastrzeżeń, doszły mnie słuchy , że coś

mają ujawnić w piątek (jeśli się mylę , to niech ktoś mnie poprawi) , więc

czekam z ciekawością :D




IP: Zapisane
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #3580 : 10 Lutego 2011, 17:24:10 »
Ta wodna jednostka to 100% River Spirit. No chyba jesteście ślepi jeśli tego nie widzicie :P (Mam nadzieję, że nikogo nie urażę - zaznaczę, że mówię to żartobliwie : )

Spójrzcie na obrazek - Kolor ten sam jak Duch Rzeki, widać włosy identyczne jak u ducha, kobiece kształty, suknia z wody i rozbryzgująca się woda. Ja jestem pewien.

A dzisiejszy screen pokazał kolejny pokazał wielką klasę H6.


IP: Zapisane
seboran
Użytkownik jest zbanowany i nie może wysyłać wiadomości Wyciszony
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 87

Zobacz profil
« Odpowiedz #3581 : 10 Lutego 2011, 17:54:50 »
Szczerzw muwiac nie mozna powiedziec,ze to duch rzeki-jak już to wody,choć mi przypomina troche żywiołaka lodu...sylwetka syrene przypomina0_oOczywiście oprucz dołu wodnego...


IP: Zapisane
Hex

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 396


Zobacz profil
« Odpowiedz #3582 : 10 Lutego 2011, 17:57:33 »
Co do wypowiedzi admina z facebooka to nie wskazuje ona jednoznacznie, że wszystkie nowe istoty z tego screena to żywiołaki. Jest dosyć przewrotny(a), bo nie mówi tak jak wcześniej, które z nich to żywiołaki  (stworzenia neutralne) i gdzie na screenie się one znajdują. Mówi tylko to, że sami powinniśmy je rozpoznać:
You have 2 Inferno Heroes in the middle of course. Also, Inferno creatures here and there, I'm sure you've noticed that. You also have other creatures garding treasures; some elementals (neutral creatures). I think you can guess where they are and which element they represent! :)
Czyli opcja Ducha Rzeki w Sanktuarium jest wciąż prawdopodobna, choć nie mamy 100% pewności, że to właśnie Sanktuarium jest piątą frakcją.
Edit: Właściwie chodziło mi o to, że nie wszystkie nowe jednostki na tym screenie to stworzenia neutralne. :P


« Ostatnia zmiana: 10 Lutego 2011, 18:01:54 wysłane przez Hex » IP: Zapisane
seboran
Użytkownik jest zbanowany i nie może wysyłać wiadomości Wyciszony
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 87

Zobacz profil
« Odpowiedz #3583 : 10 Lutego 2011, 18:00:21 »
cczyli moga to być takie jakby wrota zywiołów:D
A juz sie bałem,że jakies guwniane nagi,jak te zIII.(bez obrazy,po prostu według mnie ochydnie by takie miasto wygladalo...same takie ślizgusy...)


IP: Zapisane
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #3584 : 10 Lutego 2011, 18:10:09 »
Na początku też pomyślałem, że to jednostka Sanktuarium, no, ale dowiedziałem się, że na fejsie napisali, że to Żywiołak Wody i to mnie przekonało. Twórcy nie zdradziliby się w tak idiotyczny sposób.
Ogólnie to pozytywnie mnie zaskoczyli dając na screenie żywiołaki. Ziemi wygląda super, ognia... trochę się zgubiłem, czy Żywiołak Ognia to ten z tymi dwoma ostrzami, czy to coś które pilnuje kamiennego budynku z mieczem na dachu, rudy i skarbu? Jeśli ten dwóostrzowiec to czuję pewien niedosyt, jeśli to drugie, to mnie zadowala.
Budynki Inferno mi się podobają, podobnie jak ta niebieska kula pilnowana przez Żywiołaka Wody, ciekawe do czego służy?

Jeszcze słowo na temat wczorajszego screena. Bardzo ładny, szczególnie zachwyciły mnie mostek i wodospady.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 236 237 238 [239] 240 241 242 ... 503    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.053 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry