Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 251 252 253 [254] 255 256 257 ... 503    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM6 - Aktualności - Dyskusja (Czytany 2036651 razy)
owca

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 13


Zobacz profil
« Odpowiedz #3795 : 19 Lutego 2011, 12:01:25 »
witam!

mam pytanie, co to jest Nagi? piszecie w postach nagi to, nagi tamto, używając tego określenia w stosunku do 5 nieujawnionej jeszcze rasy. dlaczego korzystacie z tego sformułowania i co ono oznacza?


IP: Zapisane
Draupnir

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 160


Zobacz profil
« Odpowiedz #3796 : 19 Lutego 2011, 12:09:23 »
http://pl.wikipedia.org/wiki/Naga_%28mitologia%29

http://pl.wikipedia.org/wiki/Naga_%28fantastyka%29

nagi pojawiły się już w Heroes III i IV, więc powinieneś je znać

\

Mi bardziej odpowiada jednak taka wersja nag
, najlepiej jednak z 2 parami rąk.


IP: Zapisane
seboran
Użytkownik jest zbanowany i nie może wysyłać wiadomości Wyciszony
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 87

Zobacz profil
« Odpowiedz #3797 : 19 Lutego 2011, 12:35:41 »
Wiesz,to zależy od przekładów,w niektórych mitach/historiach.Różne przekłady

Wiadomość doklejona: 19 Lutego 2011, 12:39:02
Ale ta powyżej o wiele lepsza jest:P
Taka bardziej wężasta,takie to bardziej nam mówi,że naga jest rozwiniętym gatunkiem węża,a we wcześniejszych częściach była ona połączeniem ludzi i węży...


« Ostatnia zmiana: 19 Lutego 2011, 12:39:02 wysłane przez seboran » IP: Zapisane
Karaszar

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #3798 : 19 Lutego 2011, 13:20:09 »
A skoro tam tworzy się  własnego bohatera to czy będzie można dodać wybranom specjalizacje?  :niepewny:


IP: Zapisane
ComBOSS2012

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 57


Demonolog

Zobacz profil
« Odpowiedz #3799 : 19 Lutego 2011, 14:26:12 »
Tak, można wybrać płeć, klasę, imię i specjalizację

Tutaj link do filmiku z tą informacją
http://www.youtube.com/watch?v=LSD1d4uoltg&feature=relmfu


IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3800 : 19 Lutego 2011, 19:58:59 »
Mówicie, że nagi będą znajdować się w dżungli... w takim razie mamy dwie frakcje zajmujące podobny teren i jeden teren bez frakcji. Nie sądzicie jednak, że nagi będą na śniegu?
 Śnieg= lód= woda
wydaje mi się to bliższe niż jakaś dżungla.


IP: Zapisane
Irydus

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 29


a buuu

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3801 : 19 Lutego 2011, 21:28:08 »
Śnieg, no dobra, lodowa gejsza pasuje jak ulał, ale rekini wojownik :D

Edit: Można prosić o bardziej rozbudowane posty?/Loczek


« Ostatnia zmiana: 20 Lutego 2011, 09:00:30 wysłane przez Loczek » IP: Zapisane
Zjadłeś wszystkie rozumy ...
Wymówkę ci zrobię:

Czemuś ani jednego nie zostawił sobie?

"Czerwono-Irydująco-Elfio-Słowcka Mniejszość Narodowa zawitała i tu"

wujek Hells :]
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #3802 : 19 Lutego 2011, 21:45:57 »
Nie chcę nikogo martwić ale teraz potrafią być fan arty lepsze od samych oryginałów. Co do okładki wcześniej mówiłam, że może być, ale myślę, że dodała bym jednak tło. Najlepiej jakieś kontrastujące z postacią anioła, by nie pachniało Disciples. Błąd w napisie na przedzie i grzbiecie okładki rzeczywiście trochę martwi. Może ludzie z ubi chcą opinii ludzi o tym czy im się podoba okładka (może to nie ich dzieło i chcą sobie oszczędzić kłopotu) i wydać ja.
Nie żebym się czepiał ale nie widzę gdzie ty widzisz zbierzność z Disciples. Okładka Disciples w porównaniu z tą prezentuje się świetnie szkoda tylko iż gorzej z grą...Tutaj masz w całej okazałości: http://img251.imageshack.us/i/dposter.jpg/

Down: Adserduki szczerze to mogli się lepiej przyłożyć do wszystkiego co jest w tej grze.


« Ostatnia zmiana: 19 Lutego 2011, 22:54:47 wysłane przez Michal787 » IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3803 : 19 Lutego 2011, 22:34:13 »
Cóż chodzi mi głównie o kolorystykę. Jeśli zauważyć to oba są w odcieniach żółcieni i uważam, że głupio by było by dwa strategi były podobne kolorystycznie. Wiem jak wygląda okładka Disciples mam w domu ;)
Też uważam, że szkoda trochę jak wyszło z disciples, mogli przyłożyć się bardziej do systemu i hot-seat.


IP: Zapisane
Nightin

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 470


Zobacz profil
« Odpowiedz #3804 : 20 Lutego 2011, 00:10:54 »
Mówicie, że nagi będą znajdować się w dżungli... w takim razie mamy dwie frakcje zajmujące podobny teren..

1. Gdyby tak było.. cóż, wielka to szkoda nie jest skoro poprzednio Sylvan/Rezerwat/Bastion/Czarodziejka miała ten sam teren co Przystań/Zamek/Rycerz.
2. A skąd wiadomo, że orkowie będą 100% mieszkańcami tropików? Wszakże mają środkowoamerykańskie "zwyczaje", ubiory, ozdobniki, ale nic to nie zmienia. Orkowie mogą być przecież mieszkańcami terenów równin, tylko, że nie letnich, a jesiennych. Nagi/owie to wiadomo, dżunglę będą zamieszkiwać, ale skąd u was nagłe przepuszczenia, że orkowie będą ją zamieszkiwać również? Są przecież rozbici na 3 "plemiona". A orkowie mogą się jeszcze pojawić w fabule, któregoś z dodatków albo scenariuszu, który zostanie dodany w dodatku.


IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3805 : 20 Lutego 2011, 09:45:38 »
No tak ale od 3 części każdy zamek ma własny teren, a z tego co wszyscy widzimy twórcy starają się powtarzać najlepsze aspekty z tej części. Poza tym mieliśmy okazję już nie raz zobaczyć miasto orków w dżungli. Także wątek fabularny skupia się głównie na orkach z wyspy Pao, która jak było napisane jest tropikalna. Oczywiście możliwe jest, że orkowie będą mieli parę terenów, ze względu na ich rozproszenie, ale wątpię. A co do sanktuarium i tego "wycieku" nie widzi mi się w dżungli ice maiden/snow maiden, no jakoś nie pasuje.


IP: Zapisane
One eyed wrath

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 147

Zobacz profil
« Odpowiedz #3806 : 20 Lutego 2011, 10:07:07 »
Mi też to nie pasuje.

Orkowie powinni mieć dżunglę i co widać po niedawnym screenie z ich miastem mają ją wewnątrz murów, więc trudno oczekiwać czegoś innego.

Nagi też mogłyby tam być, ale opierając się na artach jakie "wyciekły"(jeśli są prawdziwe), to widac jak na dłoni, że tam dominuje klimat wodno/lodowy. Zresztą same nazwy jednostek, które mają w sobie słowa ice/snow/tide itd. to nam wskazuje.



IP: Zapisane
Draupnir

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 160


Zobacz profil
« Odpowiedz #3807 : 20 Lutego 2011, 10:14:43 »
Wybaczę nagi z ludzką twarzą, wybaczę nagi na terenie lodowym. Ale tylko i tylko wtedy gdy pojawią się jacyś jaszczuroludzie. W sumie ich pojawienie się nie jest takie głupie, mroczne elfiaki mogą ich kiedyś podbić i uczynić niewolnikami, aż w ich szeregach nie pozostanie żaden inteligentny jaszczur wiedzący o przeszłości. Historię piszą w końcu zwycięzcy. A wiwerny jako latające stworzonka w jaskini nie dadzą się przetrzymywać i hops na wyspy Pao, w szeregi orków!

Moje kochane jaszczurze mordy muszą się pojawić! Heroes V pod tym względem bardzo mnie rozczarował, kopiował tyle rzeczy żywcem z III a najlepszy element się nie pojawił... grrr...


IP: Zapisane
One eyed wrath

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 147

Zobacz profil
« Odpowiedz #3808 : 20 Lutego 2011, 10:23:17 »
Ja też ogromnie tęsknię za jaszczuroludźmi, którzy obok Orków i Lochu byli moją ulubioną nacją w trójce.

Nie chcę jednak nikogo urazić, ale dla mnie dorzucanie ich do nag (w takiej formie jaką znamy z "wycieku") to poroniony pomysł. Wolałbym już się przemęczyć z Nagami z tymi wszystkimi Maidenami w podstawce, a w dodatku dostać zamek w całości jaszczurowo-bagienno-obślizgły :D

Z Bazyliszkami, Leviatanami i innymi Oślizgami. Taki nastawiony w całości na nich. Wolę ich od magów czy elfów.

Szczerze jednak małe szanse na to widzę. Ta rasa, nie wiem czemu, nie jest zbytnio lubiana wśród fanów, przynajmniej tych co ja znam i z którymi miałem okazję rozmawiać.


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #3809 : 20 Lutego 2011, 10:25:41 »
Draupnir, moim zdaniem Jaszczuro-ludzie nie mają jako tako prawa bytu, chyba że pod postacią tych Bezimiennych, gdyż nadal nie wiemy jak oni wyglądają. Mi niezbyt się taki pomysł podoba, bo zlepką ras podziękuje i nie będę grał, no ale wykonalne jest miasto Jaszczuro-ludzi, ale średnio mi się to widzi.

One eyed wrath
Nie chcę jednak nikogo urazić, ale dla mnie dorzucanie ich do nag (w takiej formie jaką znamy z "wycieku") to poroniony pomysł.
Niby jaka jednostka?


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Strony: 1 ... 251 252 253 [254] 255 256 257 ... 503    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.06 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry