Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 333 334 335 [336] 337 338 339 ... 503    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM6 - Aktualności - Dyskusja (Czytany 2036673 razy)
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #5025 : 31 Maja 2011, 19:02:11 »
Masz nieaktualne dane Grwnock. Wymienili bohatera, teraz to Kraal będzie dostępny jedynie jak zamówisz preorder elektronicznie, Akasha dołącza do Yuny i Aquirre. Nie wiem czy też i artefakty nie zostały zamienione.
Skąd posiadasz takie informacje? Na Steamie, Ubi.com dodawany jest Akasha i Edge of Chaos.
Zresztą to nic nie zmienia w ogólnym sensie rozmowy...

EDIT: Nie wiem, skąd Kwasowa posiada te informację, ale lepiej wierzyć oficjalnej stronie gry.


« Ostatnia zmiana: 31 Maja 2011, 19:06:26 wysłane przez Grownock » IP: Zapisane
One eyed wrath

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 147

Zobacz profil
« Odpowiedz #5026 : 31 Maja 2011, 22:14:33 »
Animacje jednostek Tweirdzy wyglądają do tej pory najlepiej wg mnie.

Zwłaszcza Wojownik Jaguara ... wygląda niesamowicie. Chyba jedyna jednostka, która wywołała do tej pory u mnie jakichś "dreszczyk" przerażenia i sprawiła, że ruszyłem się z fotela.

Te jego dzikie, "kocie ruchy" (;)), jakby się skradał biegnąc i potężne uderzenie pełne furii ... świetne !

Nic dziwnego, że budzą taki strach u wroga. Wyobraźcie sobie gościa, który ma ze 2-2,5 metra, który jest kupą mięśni, bez grama tłuszczu i biegnie na Was z prędkością sprintera i chce Was rozszarpać ...


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #5027 : 01 Czerwca 2011, 12:20:22 »
http://soundcloud.com/ubi_irina/3-jade-ocean

Trzeci utwór w kolekcji. Bardzo ładny, choć spodziewałem się sea themu z czwórki. Tym razem chyba coś oryginalniejszego. Jak dla mnie super.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Draupnir

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 160


Zobacz profil
« Odpowiedz #5028 : 01 Czerwca 2011, 13:22:08 »
to theme z dwójki... też dobry, ale zgadzam się, ten z Heroes IV bije inne morskie theme na głowę, choć co trzeba przyznać bardziej pasował do czwórkowego klimatu niż tutaj, widać, że King i Romero czerpią, owszem, czasem wręcz robią niemal to samo, ale dobierają bardzo dobrze względem już obranego kierunku. Prawdę mówiąc wolałbym, żeby było więcej tych ścieżek dźwiękowych na jeden teren, żeby odtwarzały się losowo.

 I tak jak na razie jest bardzo dobrze, korzystają z tego co było dobre, na szczęście jak na razie nic z V, w której tylko akademia, sylwan i może ewentualnie przystań miała dobra oprawę muzyczną, przyzwoitych melodii podczas eksploracji terenów itd., też jak na lekarstwo. Na szczęście tu się spisali i mamy naprawdę porządna i spójną oprawę, jak za czasów starych dobrych herosów. 


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5029 : 01 Czerwca 2011, 18:34:15 »
http://videos.uk.ubi.com/index.php?video=dp8wl7j1

Trailer zapowiadający beta testy. 28 czerwiec xD

Edit: A no i oczywiście gra prezentuje się znakomicie. Z tego, co zauważyłem, ekran miast jest w 3D ;D
Ogólnie wszystko jest extra.


« Ostatnia zmiana: 01 Czerwca 2011, 18:38:49 wysłane przez menelag » IP: Zapisane
Ireth

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 455

Zobacz profil
« Odpowiedz #5030 : 01 Czerwca 2011, 18:59:03 »
http://videos.uk.ubi.com/index.php?video=dp8wl7j1
Czyżby zaszła zmiana kategorii wiekowej? Na poprzednich filmikach HVI było zaliczane do grupy +12 (która moim zdaniem jest najodpowiedniejsza dla tej gry) a tu nagle pojawia się +16. Ciekawe, ciekawe...może nie wiemy wszystkiego o szóstej odsłonie HOMM? ;> A może to tylko pomyłka...


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #5031 : 01 Czerwca 2011, 19:37:20 »
Ekran może 3D, ale nam chodziło o większy rozmiar, a nie w wersji okienka.
No cóż, pewnych rzeczy nie ważne jakbyśmy chcieli- nie zmienimy. Jestem mimo to bardzo zainteresowany tym, orthosy wyszły badziewnie, gorzej niż model z prezentacji. Szkoda że tak późno- 26 by może wyjeżdżam na kurs, no cóż.... poczekam na opinie innych.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Matello

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 90


Zobacz profil
« Odpowiedz #5032 : 01 Czerwca 2011, 19:47:01 »
No wszystko wygląda na prawdę dobrze, ale ekran miasta to nie to czego chciałem. Ale w sumie to się przyzwyczaiłem do cudnych miast z V, dlatego chciałbym aby było coś w tym rodzaju. Jeszcze jedno, głupie pytanie - Co zrobić aby zagrać na becie?


IP: Zapisane
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #5033 : 01 Czerwca 2011, 19:51:09 »
Cytuj
zyżby zaszła zmiana kategorii wiekowej? Na poprzednich filmikach HVI było zaliczane do grupy +12 (która moim zdaniem jest najodpowiedniejsza dla tej gry) a tu nagle pojawia się +16. Ciekawe, ciekawe...może nie wiemy wszystkiego o szóstej odsłonie HOMM?  A może to tylko pomyłka..

Z tego co pamiętam filmik o muzyce w H6 też miał oznaczenie +16... W sumie ciekaw jestem, czemu. Nie ma przecież tam raczej seksu, wulgaryzmów też się pewnie nie będzie nadużywać. Zwiększona brutalność? Wątpię. Więc w sumie ciekawe co stoi za zmianą kategorii wiekowej.


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
Rakszasa Maciej

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 175


Zobacz profil
« Odpowiedz #5034 : 01 Czerwca 2011, 20:56:01 »
Może będą "soczyste" cutscenki

A tak przy okazji : I AM BACK ;)


Moze mi ktos powiedziec gdzie mozna zamowic wersje tą kolekcjonerską aby w dzien premiery doszła do domku ? :D


IP: Zapisane
Percival

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 140


Zobacz profil
« Odpowiedz #5035 : 01 Czerwca 2011, 21:12:17 »
Całkiem nieźle to wygląda trzeba przyznać, ale ekran to nadal nie to co bym chciał i co pewnie wielu z nas  by chciało... Co do bety, to nie wiem jak w innych polskich sklepach, ale jeśli do końca czerwca złożymy zamówienie w GOLu, to otrzymamy konto. :)


IP: Zapisane
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #5036 : 01 Czerwca 2011, 21:25:29 »
jeśli do końca czerwca złożymy zamówienie w GOLu, to otrzymamy konto. :)
Dziś 1 czerwca :-P No to pozostanie mi oglądnięcie filmików z bety na youtube, trochę szkoda, bo do GOL'a mam zaufanie i spokojnie zamówiłbym tam grę.

Trailer bardzo fajny, dziwię się, że pokazali przed E3. Ekran miasta Przystani mnie zadowala...


IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5037 : 02 Czerwca 2011, 00:48:43 »
Właśnie przed chwilą miałam okazję obejrzałam ten filmik promujący i czuję się dotknięta. Napisali, że będzie można grać we 3 w na mapach hot-seat... przepraszam tylko we 3?!? CO to ma być? Dopiero od 4 osób robi się naprawdę interesująca gra!


Chwila refleksji, która zawsze mnie uderza po tym co napiszę... oni nie mówili o grze tylko o beta teście prawda?


IP: Zapisane
One eyed wrath

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 147

Zobacz profil
« Odpowiedz #5038 : 02 Czerwca 2011, 08:12:19 »
A to nie jest tak, że te 3 osoby w trybie hot-seat dotyczą tylko bety ? To akurat jestem w stanie przeboleć.


IP: Zapisane
Hex

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 396


Zobacz profil
« Odpowiedz #5039 : 02 Czerwca 2011, 11:56:50 »
Ekran miasta tfu.. okno miasta wygląda porażająco i przerażająco źle. Pod względem graficznym ta gra naprawdę wymiata i niestety nie pogram sobie na full detalach.  :-/ Jeśli nie zdążyliście zauważyć wszystkich scen z tego beta trailera to tu są screeny:
http://www.heroworld.net/album.php?id=36
Nie no zaraz padnę - czy to jest wilk  ;D;
http://www.heroworld.net/screenshot/h6/20110602-beta-14.jpg
Edit: Fragment z oblężeniem Inferno - Reproduktor strzela!!! Jest też screen:
http://www.heroworld.net/screenshot/h6/20110601-beta-trailer-38.jpg
Wyraźnie jest to tura Reproduktora i na filmiku widać jak składa się do strzału.  :)
Edit: link poprawiony :)


« Ostatnia zmiana: 02 Czerwca 2011, 17:55:35 wysłane przez Hex » IP: Zapisane
Strony: 1 ... 333 334 335 [336] 337 338 339 ... 503    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.219 sekund z 24 zapytaniami.
                              Do góry