Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 353 354 355 [356] 357 358 359 ... 503    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM6 - Aktualności - Dyskusja (Czytany 2036674 razy)
One eyed wrath

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 147

Zobacz profil
« Odpowiedz #5325 : 30 Czerwca 2011, 18:32:51 »
A może ktoś się pokusi o napisanie czegoś o zdolnościach rasowych ? :D

Które się wydają potężne, a które słabsze ? Jak działa szał orków, jak honor sanktuarium itd. ?

Czy któreś wyjątkowo sprawia problemy, czy np. wskrzeszenie u nekromantów jest tak potężne, że nie da się ich wybić, a szał orków tak potężny, że zmiatają wszystko z powierzchni ziemi ?

Jestem ciekaw :)

Klucz do bety mam, ale niestety czasu nie mam żeby zagrać :)


IP: Zapisane
softnet
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 48

Zobacz profil
« Odpowiedz #5326 : 30 Czerwca 2011, 23:05:03 »
Grałem nekromantami, miałem 15 tych czempionów, przeciwnik (komputer) w ogóle ich nie miał, grał tylko tymi slabszymi w wiekszej ilości i mnie rozbił... grał sanktuarium... Pewno przegrałem bo źle zdolności powybierałem:P A i te wskrzeszanie raczej marne... choć to zalezy pewno od rozwoju talentu czy coś, ale tez nie przykladalem sie do tego bo tyle umiejetnosci ze nie wiadomo co wybrac a ja tylko 12 lvl mialem...


IP: Zapisane
http://myempire.pl - zapraszam maniaków:)
One eyed wrath

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 147

Zobacz profil
« Odpowiedz #5327 : 01 Lipca 2011, 08:18:09 »
To ciekawe. Nie powiem. Fajnie, że komputer nei będzie takim idiotą jak wcześniej :)


IP: Zapisane
filipflap

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #5328 : 01 Lipca 2011, 09:11:25 »
HoMM6 ekstra. Mało grałem, ale super. Najlepsze sanktuarium i przystań. Codziennie coś zagram i może napisze o becie, w tym temacie, albo w temacie Heroes VI beta.


IP: Zapisane
Wukashi

***

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 623


Androgyne man... Naga Cesarska

Zobacz profil
« Odpowiedz #5329 : 03 Lipca 2011, 00:29:29 »
http://www.liveinternet.ru/users/eugene_xaar/post173890528/

Jeżeli to prawdziwy wyciek, to jestem uradowany... Jeśli to jeszcze dopracują. Ciekawe swoją drogą, czy byliby aż tak szybcy, by tworzyć już grafiki pod Mroczne elfy... Z resztą zobaczcie sami. ;)
A i pokazano screeny Mamuśki Namtaru, Węża Morskiego, Czarciego lorda, Matki roju, Bezimiennego (?) i Abyssal Worm (czyli ten ognisty czerw- boss Inferno). Jestem w stanie uwierzyć w ten wyciek między innymi dlatego, że jest to Heroes 6 Ubisoftu... xDDDD Oczywiście elfki mroczne w obcasikach... A i są domysły, że to Raelag jest tym elfem- facetem. Skoro mroczne elfy, to muszą być w 1 dodatku i leśne, bo byłoby to nielogiczne, poza tym to świetny materiał na kampanię. ;) Tyle domysłów. :)


« Ostatnia zmiana: 03 Lipca 2011, 10:16:44 wysłane przez MAGMOWY smok » IP: Zapisane
Jedyne co jest pewne to śmierć, więc zamiast się bać, staw jej czoło.
Matello

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 90


Zobacz profil
« Odpowiedz #5330 : 03 Lipca 2011, 09:54:58 »
http://www.liveinternet.ru/photo/eugene_xaar

Jeżeli to prawdziwy wyciek, to jestem uradowany... Jeśli to jeszcze dopracują. Ciekawe swoją drogą, czy byliby aż tak szybcy, by tworzyć już grafiki pod Mroczne elfy... Z resztą zobaczcie sami. ;)

Miało nie być smoków, więc trochę ciężko mi uwierzyć w prawdziwość tych wiadomości. Chociaż, Loch bez smoku byłby dość dziwny... Zobaczymy ;)


IP: Zapisane
Wukashi

***

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 623


Androgyne man... Naga Cesarska

Zobacz profil
« Odpowiedz #5331 : 03 Lipca 2011, 10:21:49 »
Powiedziano, że będą smoki- bossowie, będzie smok w piątej rasie (Świątynia) i powiedziano, że będą smoki w rasach z dodatków ;)... O tym jest w filmiku Q&A:
http://www.youtube.com/watch?v=6Lag2scyHII


IP: Zapisane
Jedyne co jest pewne to śmierć, więc zamiast się bać, staw jej czoło.
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #5332 : 03 Lipca 2011, 10:47:24 »
O widać magmowego czerwa :)
Hmmm co do tego smoczka ze screenów to to nei jest ten cały bóg jakiś tam z koszulek? Pewnei jakby już był to tylko i wyłącznie jako Boss :P

No i widać, że chcą mrocznym elfom wcisnąć żywiołaki cienia :)
Elfy dostaną ziemie, magowie powietrze, krasnale ogień i będzie komplet :)
Co do reszty to widać tam chyba bohatera magii (ma ta laskę co reszta bohaterów w becie), mocy lub jakiegoś wojownika z elity (ten z mieczami), to latające coś mnie interesuje :P Odpowiednik czempiona z Przystani tylko, że bardziej mroczny?

No i co do smoków to powiedzieli, że będą smoki ale nei mówili, że w rasach jeśli dobrze pamiętam. Zresztą bardziej smoki mi pasują jako bossy niż czempioni. Wielkości 3x3 kartki byłby naprawdę okazałe na polu bitwy :)




IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Wukashi

***

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 623


Androgyne man... Naga Cesarska

Zobacz profil
« Odpowiedz #5333 : 03 Lipca 2011, 11:10:47 »
Obejżyj sobie dokładnie filmik apropo tych smoków jako czempionów. ;)
To latające coś to Bezimienny. A co do smoka z koszulki (nie ma skrzydeł, jak ten... o.O) to mogli zapodać coś z wyprzedzeniem nie ujawniając zarazem całej prawdy. To samo było z Mizu-kami. Były w filmiku, gdy to walczyły na nenufarach ze Sławojem, a przecież wtedy Świątynia była domysłem. ;D
A i co do tych elfów to sądzę, że to bohaterowie. A żywiołak mroku nie musi być u mrocznych elfów, poprostu mogli go tam wsadzić do obrazka, w sumie to twór Malassy.


« Ostatnia zmiana: 03 Lipca 2011, 11:13:18 wysłane przez MAGMOWY smok » IP: Zapisane
Jedyne co jest pewne to śmierć, więc zamiast się bać, staw jej czoło.
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #5334 : 03 Lipca 2011, 11:23:41 »
Fakt nie do końca pamiętałem co powiedział ale... ten smok na stronce jest za duży w stosunku do reszty. Ewidentnie widać, że to boss nei czempion. No chyba, że będzie zajmował cztery kratki a łapami i resztą cielska wyłaził na kolejne albo go zmniejszą :)
Ja osobiście wolałbym smoki jako bossy niż czempionów. Wtedy możnaby im dać naprawdę niezłe gabaryty i sprawiałyby rzeczywiście wrażenie potężnych :)

Tak jak żywiołak światła - twór Elratha i żywiołak wody - twór Shalassy :P


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Wukashi

***

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 623


Androgyne man... Naga Cesarska

Zobacz profil
« Odpowiedz #5335 : 03 Lipca 2011, 11:43:06 »
Z tym, że ciemności został dodany już w podstawce. A wody i  światła pod inną nazwą na start są we frakcjach. Dlatego sądzę, że ciemności pozostanie neutralem.
Co do smoka to sam zaczynam mieć obawy, że to boss. Może Hydra czempionem w Lochu... Za dużo niewiadomych. Czas rozwieje wątpliwości. :)


IP: Zapisane
Jedyne co jest pewne to śmierć, więc zamiast się bać, staw jej czoło.
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5336 : 03 Lipca 2011, 13:22:26 »
Z początku myślałam, że to prawdziwe. Spojrzałam na twarz kobiety i stwierdziłam, że nie. Przecież w grze kobiece twarze są okropne! Chyba, że znowu elfy będą dopieszczone jak nekromanci. Co prawda po dłuższym patrzeniu na te postacie, przekonuje się do ich prawdziwości.
SPOILER dla tych co nie grali w betę!
Jeśli się dobrze pamiętam, to jest rozmowa Slawy z kobietą której portret jest odziany w fiolety, a rozmowa jest na temat mrocznych elfów. Może to właśnie model tej kobiety jako postaci mrocznych elfów?
Koniec spoileru

PS: jeśli ktoś wie jak zamaskować tekst spoilery niech napisze.


IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #5337 : 03 Lipca 2011, 13:27:25 »
Jesli walczyłeś o forty w mapce multiplayer to zobaczysz, że mamy tam żywiołaki światła i wody z innymi zdolnościami ale tym samym wyglądem co ich odpowiedniki w miastach.
Dlatego neutrali mamy więcej niż nam podano.
6 żywiołaków, 2 wilki, syreny i feniks. To razem daje nam 10 stworków.

W jakiej misji widziałaś rozmowę Slavy z kobietą w fiolecie? Jedynimi kobietami w tamtych misjach były: Svetlana i Cate. No chyba, że mi coś umknęło.



« Ostatnia zmiana: 03 Lipca 2011, 13:31:13 wysłane przez Miker » IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Percival

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 140


Zobacz profil
« Odpowiedz #5338 : 03 Lipca 2011, 14:01:18 »
Po pierwsze - zgadzam się zupełnie z Adseruki - kobiece twarze w grze są beznadziejne. Jako przykład podam prządkę, czy sukkuba - co to ma być ?? HV pod tym względem wypada lepiej.

Po drugie - jeśli to ma być loch, to Ubihole wogóle moż nie robić dodatków. To jest więcej niż beznadziejne. Zamek czarnoksiężnika już nie istnieje. (chociażby dlatego, że w inferno mamy już Warlocka  :P) To co teraz mogą zrobić może nie mieć nic wspólnego z dawnymi lochami. Znając ich wyobraźnię i genialne pomysły na skład zamkowy, to wepchną gdzieś do elity żywiołaka ciemności, wyrzucą legendarnego minotaura i dadzą kolejne beznadziejne kreatury. A smok też mnie się nie podoba. Wygląda jakby był jakiś biomechaniczny.

Tyle wam powiem. Nie lubiłem zbytnio lochu w HIII i HV, ale jeśli zrobią teraz loch w podobny sposób co te grafiki, to ja docenię naprawdę poprzednie odsłony.


IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5339 : 03 Lipca 2011, 16:38:50 »
W jakiej misji widziałaś rozmowę Slavy z kobietą w fiolecie? Jedynimi kobietami w tamtych misjach były: Svetlana i Cate. No chyba, że mi coś umknęło.
Model nie był fioletowy, ale jeśli się spojrzało na portret, to był z odcieniami fioletu. To było wspomnienie Slavy. Tuż przed końcową walką na 2 mapce.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 353 354 355 [356] 357 358 359 ... 503    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.113 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry