Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 374 375 376 [377] 378 379 380 ... 503    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM6 - Aktualności - Dyskusja (Czytany 2036613 razy)
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #5640 : 31 Lipca 2011, 21:10:46 »
Twój filmik udowadnia tylko wyższość jednostki 7 poziomu nad resztą oraz zbyt wykoksany czar. Na szczęście w H6 każdy czar ma 3 tury CD i nie wystarczy rzucać jednego, trzeba kombinować.
A teraz ja na dziś kończę ;)

A jednostki neutralne masz w becie. Do tego na FB był tydzień neutrali, które nam zaprezentowali.
Mamy żywiołaki światła, mroku, wody, ognia, powietrza i ziemi, dwa rodzaje wilków, syreny i feniksy.


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
kostuch

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 69

Zobacz profil
« Odpowiedz #5641 : 01 Sierpnia 2011, 10:00:22 »
Teraz kolej na moją wypowiedź.
Mnie dziwi fakt że dotychczas wszystkie heroesy były inne od siebie A h5 i h6 to graficznie prawie to samo zresztą nie tylko graficznie.Czyżby to znaczyło że reszta heroesów które ukażą się w przyszłości będzie podobne do 5?Według mnie to wina jakości współczesnej grafiki i leniwych twórców grafika h5 nie była przestarzała więc po co mieli tworzyć nową? gdyby na świecie większość nowych gier odbiegała jakością graficzną od h5 to pewnie wymyślili by coś nowego.Szkoda że 3DO upadło, wcześniejsze heroes 1,2,3,4 opierało się na KLIMACIE nie na grafice tak jak 5,6....


IP: Zapisane
Lukasz89

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 120


Zobacz profil
« Odpowiedz #5642 : 01 Sierpnia 2011, 11:33:12 »
Mamy tydzień bóstw, przedstawiono nam Elratha i Malasse. Na kwasowej są ładne opisy po polsku. Malassa wygląda jak Cate, robi się ciekawie ;)




« Ostatnia zmiana: 01 Sierpnia 2011, 11:46:44 wysłane przez Lukasz89 » IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5643 : 01 Sierpnia 2011, 11:40:34 »
@Lukasz- Malassa, a nie Melassa ;)

Rzeczywiście, Malassa wygląda jak Cate. Podobają mi się te świecące punkciki na jej skrzydłach.

Elrath.. on mi się nie podoba. To znaczy, tragedii nie ma, ale na moje oko wylgąda jak smok Złota, a nie Światła.

Ciekawy jestem wyglądu Ashy. Reszty łatwo można się domyśleć. Sylanna będzie zrobiona na wzór Zielonych Smoków z 5. Arkatha właściwie już widzieliśmy w H5. Shalassa będzie podobna trochę do Kirina albo tego węgorza. Sylath- myślę, że będzie miał taką samą 'materię' jak żywiołaki powietrza. Urgash- no tu może być różnie.. Jak znam twórców, Urgash może być baaaardzo oryginalny :)


IP: Zapisane
Lukasz89

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 120


Zobacz profil
« Odpowiedz #5644 : 01 Sierpnia 2011, 11:48:24 »
Już poprawiłem, rzeczywiście mnie najbardziej interesuje Urgash i pewnie pokażą go gdzieś pod koniec tygodnia.


IP: Zapisane
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5645 : 01 Sierpnia 2011, 13:23:22 »
O ile w ogóle pokarzą :P

Z opisu Melassy właśnie się dowiedziałem, że przed mrocznymi elfami wyznawali ją bezimienni. ;]

Elrath faktycznie jest do kitu xD

Na prośbę loczka coś dopisujęXD

Myślę, że sylath nie będzie  zrobiony  podobnej materii co żywiołak powietrza chodzi mi o to że jakby tyko z powietrza Bóg musi być materialny... choć w pewnej części bo jeśli by tak myśleć to Elraha zrobili by z światła, Ashę z energii mroku a Urgasha z czystego chaosu etc.


Edit: Trafiłeś na kosę dziś ;) proszę rozbuduj swoją wypowiedź bo Enterami to każdy "umi" zapchać miejsce i robiąc nabijanie./Loczek



« Ostatnia zmiana: 01 Sierpnia 2011, 13:59:49 wysłane przez Łowca Dusz » IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5646 : 01 Sierpnia 2011, 13:53:08 »
Bardzo ładnie opisali te smoki. Zaczęłam się właśnie zastanawiać co by było gdyby zrobili kiedyś część herosów, w której są sami pierwotni wyznawcy smoczych bóstw. Jak na przykład anioły (duużo różnych), bezimienni i ta cała reszta, której nie znam. Niestety, tylko pobieżnie  znam historię Ashanu.


IP: Zapisane
Schanczez

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 53


Zobacz profil
« Odpowiedz #5647 : 01 Sierpnia 2011, 13:58:43 »
Ostatnio dano plakat bohaterów M&M ze wszystkich części i na tym plakacie był Asha i Urgash. Ta pierwsza będzie moim zdaniem podobna do feniksa a drugi do czerwia.

http://www.h6.acidcave.net/pyramid/characters.jpg

Prawy górny Urgash, Lewy górny Asha

A tydzień smoków większość to będzie lekka przeróbka bossów ot tyle, o ile Arkat i smoczyca ziemi z smokiem powietrza ba może pokuszą się o pokazanie 7 smoka to resztę wiemy jak mniej więcej wyglądają.


« Ostatnia zmiana: 01 Sierpnia 2011, 14:02:21 wysłane przez Schanczez » IP: Zapisane
Błogosławieni pozytywnie jebnięci, albowiem tu na ziemi są w raju.
Zwiadowca1919

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 18

Zobacz profil
« Odpowiedz #5648 : 01 Sierpnia 2011, 14:18:17 »
Schanczez
Twój link nie działa, ale domyślam się, że chodzi Ci o ten plakat




IP: Zapisane
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #5649 : 01 Sierpnia 2011, 14:27:27 »
Opisy i arty smoków są bardzo fajne, ale trochę martwię się o Elratha, bo nie ma jego modelu w edytorze do H6, czyżby miał on się pojawić tylko w jakimś filmiku przerywnikowym? A może ten opis jest tylko notką encyklopedyczną o bóstwie w Świętym Imperium, a w grze sam smok się nie pojawi? Bardzo jestem ciekawy, co jutro zaprezentują.


IP: Zapisane
Schanczez

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 53


Zobacz profil
« Odpowiedz #5650 : 01 Sierpnia 2011, 14:40:33 »
Zwiadowca1919 - dzięki o ten plakat mi chodziło.

Co do smoków... moim zdaniem twórcy idą na sporą łatwiznę , pierw dają bossów jak Cate (smok cienia) następnie lekko zmieniają skrzydła bądź art i mówią, że to Mallasa. Co do smoka światłą wszystko wytłumaczone z czego jest jakie ma skrzydła itp, ale naprawdę nie wiem co myślą ci ludzie, że robią takie idiotyzmy. Jeśli Asha i Urgash będą przerobionym Feniksem i Czerwiem to totalny bezsens a i jak zrobią Shalase ( lekko zmieniony Kirin bądź Avatar Shalasy (też boss) to dla mnie to będzie pójście na sporą łatwiznę.


« Ostatnia zmiana: 01 Sierpnia 2011, 14:51:18 wysłane przez Schanczez » IP: Zapisane
Błogosławieni pozytywnie jebnięci, albowiem tu na ziemi są w raju.
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #5651 : 01 Sierpnia 2011, 15:00:56 »
Co do tej Cate to przecież człowiek jest (no chyba, że Slava tam już z elfami coś kręcił :P). Mi się wydaje, że to błąd tekstowy, tak jak z Urielem (raczej archanioł się w rodzicielkę nie zamieni). Jeśli nie to mamy zapewne powtórkę i wzorowanie się na Mutare z H3.
Swoją drogą walka ze smoczym bóstwem też jest dosyć niedorzeczna.

Jak dla mnie to bogowie wyglądają dobrze. Nie mają jakichś większych uchybień.


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
demox

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 42

Zobacz profil
« Odpowiedz #5652 : 01 Sierpnia 2011, 17:49:13 »
Gdy zapiszę grę ( save game), a potem jak chce ją wczytać, to mam pusto !!!


IP: Zapisane
Idarion

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 126


Amicus stultorum similis efficietur

Zobacz profil
« Odpowiedz #5653 : 01 Sierpnia 2011, 17:50:30 »
Gdy zapiszę grę ( save game), a potem jak chce ją wczytać, to mam pusto !!!

Bo beta już się skończyła, a w module off-line nie da się zapisywać.


IP: Zapisane
demox

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 42

Zobacz profil
« Odpowiedz #5654 : 01 Sierpnia 2011, 17:53:11 »
w lewym rogu jest napisane, że gra się zapisała przecież


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 374 375 376 [377] 378 379 380 ... 503    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.316 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry