Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 10 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 441 442 443 [444] 445 446 447 ... 503    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM6 - Aktualności - Dyskusja (Czytany 2036813 razy)
gryfheroes6

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 83

Zobacz profil
« Odpowiedz #6645 : 18 Kwietnia 2012, 14:28:18 »
ja dzisiaj wróciłem ze szkoły, odpalam kompa i się ściąga pacz... czekam, jest 53%, staje (miałem wtedy gorszy sygnał z neta) i koniec ze ściąganiem. Za chwilę wyskakuje jakiś tam błąd, WTF? Odpalam ponownie, to samo, tylko że na górze mam 100%, a na dole 53%. I nie chce się ruszyć, kiedyś miałem coś podobnego z Silent Hunter 5 i nic nie dało się zrobić, pomóżcie :)


IP: Zapisane
JackWolfsong

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 193

Zobacz profil
« Odpowiedz #6646 : 18 Kwietnia 2012, 17:02:21 »
Ja wtedy nie czekam tylko reinstaluję grę, podczas kolejnego uaktualniania idę na piwko by mnie w domu nie korciło by wyszukiwarkę odpalić.


IP: Zapisane
Dawny nick: Rozk*rwiciel
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #6647 : 23 Kwietnia 2012, 23:56:25 »
Na twitterze można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy, tam Irina odpowiada na pytania fanów - https://twitter.com/#!/MightMagicGame. Sprawdzajcie, a rozwieje to wiele waszych wątpliwości. Przykład sprzed 4 dni:

Brian: Excited for the new content. Any hint at what it might be? Can we rule out the Academy faction?

Irina: tssss, it is a secret... stick around, we will reveal it soon!

Nie wymaga komentarza.


IP: Zapisane
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #6648 : 24 Kwietnia 2012, 10:03:51 »
Wiesz Grownocku, mi nic nie mówi to co napisałeś i to co piszę na twiterze gdyż nie mówię prawie wcale po angielsku a translator googla mi ostatnio przestał działać. Pewnie znalazło by się jeszcze trochę osób które mają z tym językiem problem więc miło by było jakby ktoś czasami tłumaczył wypowiedzi Iriny.


IP: Zapisane
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #6649 : 24 Kwietnia 2012, 10:33:32 »
miło by było jakby ktoś czasami tłumaczył wypowiedzi Iriny.

Sam Brian ma małe kłopoty z językiem - podejrzewam, że wiadomość wysłał właśnie na podstawie translatora.

Brian: Jestem podekscytowany nową zawartością. Żadnych wskazówek, co to może być? Czy możemy wykluczyć frakcję Akademię?

Irina: Ciiiiii, to jest sekret... bądźcie cierpliwi, ujawnimy to w najbliższym czasie!


IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6650 : 24 Kwietnia 2012, 10:58:59 »
Grownock... ta informacja którą podałeś NIC nie wprowadza nowego w sprawie herosów. To całe "we will reveal it soon!" równie dobrze może oznaczać, że za miesiąc się "czegoś" dowiemy. Plus prawie za każdym razem gdy coś przesyłasz Ubi się wykręca "tajemnicą".

Na prawdę tak ślepo wierzysz we wszystko co Ubi poda? Stoisz po ich stronie dopóki ktoś na angielskojęzycznym forum zacznie wyrażać wątpliwości. Nawet w sprawie Black Hole nie chciałeś podzielić naszych obaw, dopóki nie została podana informacja z VIP-owskiego forum.


IP: Zapisane
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #6651 : 24 Kwietnia 2012, 13:55:36 »
Na prawdę tak ślepo wierzysz we wszystko co Ubi poda? Stoisz po ich stronie dopóki ktoś na angielskojęzycznym forum zacznie wyrażać wątpliwości. Nawet w sprawie Black Hole nie chciałeś podzielić naszych obaw, dopóki nie została podana informacja z VIP-owskiego forum.
Właśnie, VIP-owskie forum - nie masz do niego dostępu, a tam są bardzo ciekawe rzeczy.

Po drugie, jeżeli menadżer odpowiada w pytaniu o dodatek, że to "tajemnica" i w niedalekiej przyszłości dowiemy się więcej. Jeśli wsadza wam nawet arta na 1 kwietnia, a wy dalej nie wierzycie, to ja nie mam pytań. Naprawdę, cierpliwości i trochę wiary :)


IP: Zapisane
Damian7777

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 81


wierszo - pisarzo - leń

Zobacz profil
« Odpowiedz #6652 : 24 Kwietnia 2012, 21:55:14 »
Eh na fejsie Ubi pojawiło się info, że ekrany miast będą 2D... :/ Tzn. krok do tyłu względem Heroes V ?


IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #6653 : 24 Kwietnia 2012, 22:35:11 »
Eh na fejsie Ubi pojawiło się info, że ekrany miast będą 2D... :/ Tzn. krok do tyłu względem Heroes V ?

W Heroes III masz ekrany w 2D i prezentują się nie gorzej niż te z piątki. Ja osobiście jestem za poprawieniem obecnych ale full 3D ładujące się 5 minut przy każdym wejściu do miasta jest niepotrzebne.

Co do tych wszystkich nowin to nie lepiej podchodzić do tego z dystansem? Ok są jakieś błędy itd. ale gra nadal jest rozwijana więc za jakiś czas się dowiemy co i kiedy dostaniemy.

A ta rozmowa na Twitterze to typowy chwyt. Dają nam znać, że niedługo zaczną wklejać arty z dodatku (co zresztą 1 kwietnia zaczęli w pewnym stopniu). Takie taktyki są co chwila przed nowościami we wszelkich grach MMO używane. Oczywiście tam się tym GMi zajmują.
Czyżbyśmy dostali Loch i Akademię jako pierwsze?


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #6654 : 24 Kwietnia 2012, 22:44:17 »
Eh na fejsie Ubi pojawiło się info, że ekrany miast będą 2D... :/ Tzn. krok do tyłu względem Heroes V ?

W Heroes III masz ekrany w 2D i prezentują się nie gorzej niż te z piątki. Ja osobiście jestem za poprawieniem obecnych ale full 3D ładujące się 5 minut przy każdym wejściu do miasta jest niepotrzebne.

Co do tych wszystkich nowin to nie lepiej podchodzić do tego z dystansem? Ok są jakieś błędy itd. ale gra nadal jest rozwijana więc za jakiś czas się dowiemy co i kiedy dostaniemy.

A ta rozmowa na Twitterze to typowy chwyt. Dają nam znać, że niedługo zaczną wklejać arty z dodatku (co zresztą 1 kwietnia zaczęli w pewnym stopniu). Takie taktyki są co chwila przed nowościami we wszelkich grach MMO używane. Oczywiście tam się tym GMi zajmują.
Czyżbyśmy dostali Loch i Akademię jako pierwsze?
Co do ekranów miast to się nie zgodzę. Owszem, 2D jest fajne ale mimo to brakuje im tej panoramy z V. Do tego zaakceptowałbym takie ale widzi mi się, że jest to zwyczajnie lenistwo.

Co do ras to moim zdaniem jest to oczywistością, bo o żadnych innych nie było nic wspomniane.


IP: Zapisane
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #6655 : 05 Maja 2012, 00:05:48 »
Przetłumaczony wywiad (dzięki Pawek!) z CH znajdziecie tu - http://www.tawerna.biz/czytaj_newsa_339_celestial-heavens-ubisoft-qa.html

Trzeba przyznać, że jest obszerny i czegoś nowego można się dowiedzieć.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #6656 : 05 Maja 2012, 13:13:36 »
Problem z tym, by wyłapać co z tego co mówi Irina jest prawdą, a co zwykłym łganiem w oczy. Nie zapominajmy, że mimo wszystko na udostępnienia złych informacji, które mogłyby zaszkodzić Ubisoftowi nie może sobie pozwolić. No ale cóż, wszystko to co napisała zweryfikuje czas i wówczas zobaczymy co z tego co mówiła było prawdą...


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #6657 : 05 Maja 2012, 13:49:49 »
Przy okazji- kto jeszcze dostał klucz do bety w Dual of the Champions? U mnie zainstalowało się ok. 17%


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Mati5001

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 100


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6658 : 05 Maja 2012, 14:04:08 »
Przy okazji- kto jeszcze dostał klucz do bety w Dual of the Champions? U mnie zainstalowało się ok. 17%

Mi niestety nie udało się załapać... ale prawdopodobnie jeszcze rozdawanie kluczy się odbędzie


IP: Zapisane
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #6659 : 05 Maja 2012, 16:29:15 »
Przy okazji- kto jeszcze dostał klucz do bety w Dual of the Champions? U mnie zainstalowało się ok. 17%

Od kogo dostałeś? Z tego co wiem, to beta jest dostępna jedynie dla Francuzów - przynajmniej taka jest oficjalna wersja.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 441 442 443 [444] 445 446 447 ... 503    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.092 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry