Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 451 452 453 [454] 455 456 457 ... 503    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM6 - Aktualności - Dyskusja (Czytany 2036664 razy)
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #6795 : 14 Czerwca 2012, 22:07:29 »
Większość dzisiejszych gier nie trwa nawet 4 godzin, a trzeba za nie zapłacić często 4 razy więcej niż te 40 zł - nie narzekać.

Też byłem nieco zawiedziony informacją o "suchej" kampanii, bez dodania nowej frakcji, ale wiadomość o ekranach w dniu premiery dodatku mnie uspokoiła. Jednym zdaniem - będzie co robić, a to jest najważniejsze.

Boje się tylko jednego - że oni wydadzą parę tego typu DLC, a to będzie mocna przesada...


IP: Zapisane
Virgo
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 80

Zobacz profil
« Odpowiedz #6796 : 14 Czerwca 2012, 22:33:53 »
Logiczne, że to jest tak jakby test społeczności: dajemy wam jakieś tam pacze, ale nie mamy jeszcze designerów na tyle ogarniętych z grą, żeby robić nowe frakcje, to w międzyczasie damy wam drogie DLC, które wymaga mało wkładu w zrobienie. Jak ludzie łykną to dostaniemy kolejne nawet przed "prawdziwym" dodatkiem.



IP: Zapisane
Mati5001

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 100


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6797 : 14 Czerwca 2012, 23:09:51 »
Nie jestem i nie będę zadowolony z tego dodatku ale no cóż, lepszy taki niż żaden. Ciekawi mnie teraz, czy wprowadzą jakąś nową/starą rasę, czy Crag będzie dowodził orkami... (nie jestem ogarnięty w historii Ashanu, więc nie znam jego historii)


IP: Zapisane
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #6798 : 14 Czerwca 2012, 23:18:26 »
Nie jestem i nie będę zadowolony z tego dodatku ale no cóż, lepszy taki niż żaden. Ciekawi mnie teraz, czy wprowadzą jakąś nową/starą rasę, czy Crag będzie dowodził orkami... (nie jestem ogarnięty w historii Ashanu, więc nie znam jego historii)
Skoro nie jesteś pewny tego, że nie wprowadzą nowej rasy, to czemu piszesz, że nie jesteś i nie będziesz zadowolony z dodatku? Czego byś tam chciał? Pewnie 500 godzin rozgrywki, 2000 nowych map, 10 nowych frakcji i to wszystko za 2zł, najlepiej jutro.

Druga sprawa - Nie trzeba znać historii Ashanu, żeby wiedzieć kim jest Crag Hack. Dlaczego? Bo on w Ashanie się nigdy nie pojawił...


IP: Zapisane
Virgo
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 80

Zobacz profil
« Odpowiedz #6799 : 14 Czerwca 2012, 23:31:03 »
Skoro nie jesteś pewny tego, że nie wprowadzą nowej rasy, to czemu piszesz, że nie jesteś i nie będziesz zadowolony z dodatku?
Bo nie wprowadzą. Crag Hack to bohater frakcji Twierdza i raczej nie będzie dowodził jednostkami piratów z HOMM IV.

Czego byś tam chciał? Pewnie 500 godzin rozgrywki, 2000 nowych map, 10 nowych frakcji i to wszystko za 2zł, najlepiej jutro.
160 zł = 5 zamków
40 zł = 5/4 = jeden i jedna czwarta zamku  :rolleyes:

Druga sprawa - Nie trzeba znać historii Ashanu, żeby wiedzieć kim jest Crag Hack. Dlaczego? Bo on w Ashanie się nigdy nie pojawił...
A Hełm Craga Hacka to co? Jak Ubi będzie chciało to się okaże, że Crag Hack był w Ashan od zawsze. Bo niby skąd się teraz tam wziął? Z innego wymiaru? :P



IP: Zapisane
Mati5001

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 100


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6800 : 14 Czerwca 2012, 23:33:56 »
Nawet jakby pojawiła się tam nowa frakcja, taka jak "piraci" to bym nie był z niej zadowolony.Czego bym chciał? Np rozłamu elfów.

Chodziło mi o fabułę gry (trzeba się trochę domyślić, ale od wszystkich tego nie można się tego domagać), zacząłem się nią interesować dopiero w 6.

Wiadomość doklejona: 14 Czerwca 2012, 23:34:31
Dziękuje Virgo, przynajmniej jeden potrafi coś wyjaśnić.


IP: Zapisane
Pawek
Fan Iriny

**

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 197


Wszystko płynie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #6801 : 14 Czerwca 2012, 23:38:08 »
A ja sobie kupię DLC. Jestem przy kasie i zastanawiam się, co ciekawego tam wykombinują. Poza tym, już nie ma praktycznie żadnej gry bez płatnych DLC (wielkie brawa i ukłony w stronę CD-Projekt za pomysł bezpłatnych DLC). Ale jeśli chodzi o dodatki, to nie ma co się martwić - na pewno je wydadzą.


IP: Zapisane
“Nie zgodzę się i nie dam się zmusić. Decyzja należy do mnie...“ - Irina.
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #6802 : 14 Czerwca 2012, 23:40:55 »
Mam do Ciebie prośbę - nie pisz do mnie nic więcej.

Bo nie wprowadzą. Crag Hack to bohater frakcji Twierdza i raczej nie będzie dowodził jednostkami piratów z HOMM IV.
Na co mi to piszesz? To nie ja mam wątpliwości, czy będzie nowa frakcja w tym dodatku, czy jej nie będzie.

160 zł = 5 zamków
40 zł = 5/4 = jeden i jedna czwarta zamku
Jeden zamek wyceniasz na ok. 40 zł i cały świat ma się temu podporządkować? - spoko.

A Hełm Craga Hacka to co? Jak Ubi będzie chciało to się okaże, że Crag Hack był w Ashan od zawsze. Bo niby skąd się teraz tam wziął? Z innego wymiaru?
Jak masz zamiar gadać do mnie takie głupoty, to znajdź sobie innego rozmówcę. Hełm Craga Hacka =/= Crag Hack w Ashanie.

Tak, dokładnie - Crag Hack w H6 znajdzie się dosłownie "z innego wymiaru". A teraz idź się doucz.

Mati5001---> http://piotrweresniak.com/2010/02/04/jak-nauczyc-sie-pisac/ Niech to będzie Twoją dzisiejszą bajką na dobranoc :)




« Ostatnia zmiana: 14 Czerwca 2012, 23:46:00 wysłane przez Grownock » IP: Zapisane
Virgo
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 80

Zobacz profil
« Odpowiedz #6803 : 14 Czerwca 2012, 23:48:23 »
Mam do Ciebie prośbę - nie pisz do mnie nic więcej.
Ok.

Na co mi to piszesz? To nie ja mam wątpliwości, czy będzie nowa frakcja w tym dodatku, czy jej nie będzie.
Odniosłem wrażenie, że sugerujesz aby nie narzekać, bo może nowa frakcja jednak będzie.

Jeden zamek wyceniasz na ok. 40 zł i cały świat ma się temu podporządkować? - spoko.
Ty wyceniasz 500 godzin rozgrywki, 2000 nowych map, 10 nowych frakcji na 2 zł.

Jak masz zamiar gadać do mnie takie głupoty, to znajdź sobie innego rozmówcę. Hełm Craga Hacka =/= Crag Hack w Ashanie.

Tak, dokładnie - Crag Hack w H6 znajdzie się dosłownie "z innego wymiaru". A teraz idź się doucz.
U mad?


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #6804 : 14 Czerwca 2012, 23:49:23 »
Też mam zamiar zakupić DLC, być może ludzie, którzy będą na fanday, zagrają w to i wtedy otrzymamy opinię, czy warto kupować, czy nie.
Ja jestem mile zaskoczony, ekrany mnie też satysfakcjonują, to i tak postęp jeśli chodzi o okienka. Nie zapominajmy, że mamy jeszcze animacje ruchu w mieście w samej grze, więc tak pusto nie będzie.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Mati5001

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 100


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6805 : 14 Czerwca 2012, 23:52:59 »
Widzisz Grownock, nie skorzystam z twojej propozycji bajki na dobranoc, mam ciekawsze lektury. Widać co Ci matka czytała jak byłeś mały... Nie będę kończył mam zbyt dobry humor żeby ktoś mi go psuł. 


Edit: Panowie wybaczcie ale proszę nie róbcie kłótni i ciśnięcia po sobie oki? Nie bardzo chcecie być z warnem +5-10%?/Loku



« Ostatnia zmiana: 15 Czerwca 2012, 10:39:30 wysłane przez Loczek » IP: Zapisane
marshall89

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 9

Zobacz profil
« Odpowiedz #6806 : 15 Czerwca 2012, 00:14:34 »
Brak nowej rasy w dodatku nie wyklucza dodania do niego jakiś nowych jednostek neutralnych. Nie wykluczone, że mogą to być tytułowi piraci. Samo DLC może być ciekawą opcją, ponieważ pozwoli zabić trochę czasu przed prawdziwymi dodatkami.

Z pewnością ujrzymy nowego bossa, pewnie będzie to jakiś Kraken albo coś w tym stylu. Istnieje oczywiście możliwość, że pojawi się jakiś wcielenie smoczej bogini wody, jednak nie pasuje to w ogóle, w związku z czym nie obstawiałbym tego.

Dodatek pewnie będzie również „oderwany” od fabuły głównej, do której zapewne powrócimy w pełnych dodatkach.

Odnośnie ceny DLC, jeżeli komuś zależy to z pewnością spędzi nad dodatkiem znacznie więcej czasu, dokładnie odkrywając wszystkie „tajemnice” map. Poza tym nie jest to nawet koszt czterech paczek fajek lub dobrej imprezy więc nie przesadzajmy. Odrębną kwestią są nasze zarobki, gdzie zakładam, że większość musi pół dnia na to pracować, a nasi sąsiedzi zaledwie 1,5h więc nie dziwmy się jej.


« Ostatnia zmiana: 15 Czerwca 2012, 00:17:35 wysłane przez marshall89 » IP: Zapisane
Voymir
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 51


Per Mortis Ad Gloria!

Zobacz profil
« Odpowiedz #6807 : 15 Czerwca 2012, 12:47:23 »
Fajnie by było jakby dali tych piratów i "wogle". Możesz mieć dużo racji z tymi bossami i neutralami. Pod wpływem czytania tego tekstu zaczynam mieć mieszane uczucia. Bo do tej pory od wczoraj twierdziłem że nie wydam na to DLC 40 zł w dniu premiery... no może nie w dniu premiery, ale jakiś czas po żeby się przekonać jak inni go oceniają, wtedy się zobaczy. Mam nadzieję, że będzie polska wersja dodatku do ściągnięcia.


IP: Zapisane
Audaces Fortuna Iuvat!
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #6808 : 15 Czerwca 2012, 12:52:38 »
Większość dzisiejszych gier nie trwa nawet 4 godzin, a trzeba za nie zapłacić często 4 razy więcej niż te 40 zł - nie narzekać.
Nie wiem, może wśród słabszych produkcji, bo wśród lepszych to cieżko takie znaleźć. Jest na co narzekać, bo mimo wszystko jak na dlc to dla nas trochę dużo no ale jeśli mam być szczery to niestety musimy uwzględnić, że jesteśmy w Europie i nie każde ceny są ustawiane pod nas, więc chwilami się zdarzy, że przez wzgląd na to będziemy tracić.


IP: Zapisane
marshall89

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 9

Zobacz profil
« Odpowiedz #6809 : 15 Czerwca 2012, 12:58:26 »
Cytuj
Fajnie by było jakby dali tych piratów i "wogle". Możesz mieć dużo racji z tymi bossami i neutralami. Pod wpływem czytania tego tekstu zaczynam mieć mieszane uczucia. Bo do tej pory od wczoraj twierdziłem że nie wydam na to DLC 40 zł w dniu premiery... no może nie w dniu premiery, ale jakiś czas po żeby się przekonać jak inni go oceniają, wtedy się zobaczy. Mam nadzieję, że będzie polska wersja dodatku do ściągnięcia.

Nie wiem czemu piszesz to "wogle" tworząc w ten sposób nie istniejące słowo.

Swoją drogą jest w tym trochę racji, lepiej zaczekać i ocenić zawartość lub po prostu kupić później w promocji lub czymś podobnym.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 451 452 453 [454] 455 456 457 ... 503    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.077 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry