Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 467 468 469 [470] 471 472 473 ... 503    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM6 - Aktualności - Dyskusja (Czytany 2036792 razy)
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #7035 : 11 Lipca 2012, 20:30:52 »
Jeśli chodzi o ten utwór, to sądzę, że on będzie w głownym menu, a nie w trakcie rozgrywki, ale masz rację, jest rzeczywiście cudowny.
Dodatek nie będzie miał osobnego menu - http://www.youtube.com/watch?v=SLmAtWBVVEE&feature=player_embedded

Fakt, motyw bardzo ładny - Romero jak zawsze nie zawodzi.

Właśnie udostępnili na fb nową tapetę na pulpit - http://www.tawerna.biz/pages/gallery/gallery/craghack_tapeta.jpg. Bardzo fajna, z okazji premiery wylądowała również na moim ekranie. Zrobili też piracki remont na oficjalnej stronie gry - http://might-and-magic.ubi.com/heroes-6/en-GB/home/.

Reuel---> Kto tu się spina? :) Nie nazwałem Cię hejterem, nie bez powodu oddzieliłem wypowiedź o hejtowaniu od słów skierowanych do Ciebie. Druga sprawa - tak, masz prawo wyrazić swoje tezy i to zrobiłeś - a ja mam prawo to skomentować, bo to forum dyskusyjne.


« Ostatnia zmiana: 11 Lipca 2012, 20:33:58 wysłane przez Grownock » IP: Zapisane
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #7036 : 11 Lipca 2012, 21:54:48 »
dziwne, w h3 grałem naprawde dużo a muzyczki nie kojarze... remont chyba chyba wziął urlop, a odnośnie tapety - w końcu wiemy jakie ma nogi! bo ciągle straszą nas tym samym obrazem, aż tu nagle dają zdjęcie sprzed amputacji tych (w jego przypadku straszliwie brzydkich) kończyn. a tak bardziej serio - fandor poruszył interesujący temat mrocznych nag, ciekawa hipoteza, szczególnie zważywszy na czas powstawania mapododatku, jakim bez wątpienia jest poss (zacny skrót).


IP: Zapisane
Draupnir

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 160


Zobacz profil
« Odpowiedz #7037 : 11 Lipca 2012, 23:16:56 »
dziwne, w h3 grałem naprawde dużo a muzyczki nie kojarze...

Twierdza, you fool!  :)

Bardzo cieszę się z powodu tego motywu, jeden z moich ulubionych, ach jeszcze muzyka bitewna, loch i cytadela... ale przede wszystkim chciałbym usłyszeć motywy z IV, bo tam prawie każdy był genialny, a tu, akurat można było dołączyć motyw morski- jeden z najlepszych w całej serii.. no ale cóż, poczekamy, nadzieja jest, bo panuje dość podobający mi się koncept na renesans starych dobrych soundtracków.


« Ostatnia zmiana: 11 Lipca 2012, 23:19:51 wysłane przez Draupnir » IP: Zapisane
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #7038 : 12 Lipca 2012, 05:42:06 »
dziwne, w h3 grałem naprawde dużo a muzyczki nie kojarze...
Twierdza, you fool!  :)
aha, za szybko wyłączyłem...

już dziś wychodzą te dwie zacne rzeczy, (pacz i poss) cieszmy się!


IP: Zapisane
Darkarchangel27

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 17

Zobacz profil
« Odpowiedz #7039 : 12 Lipca 2012, 11:01:28 »
Kupiłem dodatek ale nie można go jeszcze zainstalować bo nie udostępnili patcha.


IP: Zapisane
Hex

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 396


Zobacz profil
« Odpowiedz #7040 : 12 Lipca 2012, 11:36:20 »
Irina podała, że patch będzie dostępny o 19:00 - tak jak w poście powyżej DLC będzie można zainstalować po patchu:
"You've got your keys too early as the Adventure Pack will be released only tonight by 7 pm CET! It will be released along with the patch 1.5 and then everything should work for you!"


« Ostatnia zmiana: 12 Lipca 2012, 14:04:22 wysłane przez Grownock » IP: Zapisane
Virgo
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 80

Zobacz profil
« Odpowiedz #7041 : 12 Lipca 2012, 13:40:38 »
Kupiłem pudełko z DLC, a na płytce nie ma DLC. Jest kod do ściągnięcia, którego nie mogę wykorzystać.



Edit. Nie widzisz, co jest napisane wyżej? 5% ostrzeżenia za spamowanie./Menelag
I co mnie to obchodzi? Kupiłem produkt i mam prawo wyrazić swoje zdanie.
Edit2. Masz prawo, ale nie musisz powtarzać tego, co już wszyscy wiedzą. Kolejne 5% na zachętę./Menelag


« Ostatnia zmiana: 12 Lipca 2012, 17:02:51 wysłane przez Menelag » IP: Zapisane
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7042 : 12 Lipca 2012, 14:01:45 »
Ja już wczoraj odebrałem grę a tu zonk musze jeszcze tyle czekać -_-


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #7043 : 12 Lipca 2012, 14:51:16 »
Kupiłem pudełko z DLC, a na płytce nie ma DLC. Jest kod do ściągnięcia, którego nie mogę wykorzystać.
No proszę, proszę - taki przeciwnik Ubisoftu, krytykujący wszystko co się da, a kupuje dodatkowe DLC i napełnia kabzę tej firmy.

Ja właśnie otrzymałem swój egzemplarz - trzeba podziękować Ubi Polska - na zachodzie mają tylko kod, a cena ta sama (a nawet drożej, euro stoi po 4,2). W środku pudełka znajdziemy ładną dużą kartę z Duel of Champions z kodem na Craga w tej grze i 25k złota. Oprócz tego znajdziemy tam kartę z kodem na dodatek oraz płytę na której, jak już ktoś wcześniej wspominał, nie ma ani patcha, ani DLC. Są za to arty, filmiki, które już wcześniej pokazały się w necie. Na uwagę zasługuje jedynie soundtrack, który z tego co zauważyłem, zawiera również utwory z "Piratów".


IP: Zapisane
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #7044 : 12 Lipca 2012, 15:01:28 »
ufff... soundtrack! ten, który dostaem do kolekcjonerki jest beznadziejny, prawie żaden utwór nie jest zgodny z nazwą (trzy razy muzyczka z sanktuarium i 2 razy z twierdzy?). żywię nadzieję, iż ten okaże się lepszy.


IP: Zapisane
Pawek
Fan Iriny

**

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 197


Wszystko płynie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #7045 : 12 Lipca 2012, 15:52:06 »
Trzeba przyznać, że jest to zaskoczenie, że na płytce nie ma dodatku, lecz jest parę rzeczy, które naprawdę nie są złe - spora doza niepublikowanych na soundtrackowej płycie utworów, które nigdy wcześniej nie były publikowane, parę fajnych grafik, więc nie ma na co narzekać. Poza tym, dodatkowa zawartość do Duel of Champions, więc jestem (jak na razie, bo dodatek będzie dostępny dopiero o 19) jak na razie zadowolony. A jeśli chodzi o to, że najważniejsza zawartość pudełka to kartka z kodem, to było już przeze mnie wcześniej opisywane w tym temacie.


IP: Zapisane
“Nie zgodzę się i nie dam się zmusić. Decyzja należy do mnie...“ - Irina.
Virgo
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 80

Zobacz profil
« Odpowiedz #7046 : 12 Lipca 2012, 16:24:04 »
Co do Piratów, kupiłem jedynie ze słabości do serii, bo jak dalej mam rozwalony licznik na confluxie tak dalej go będę mieć, zapewne nawet po wszystkich paczach. Chociaż muszę przyznać, że dzięki "staranności" Ubisoftu mam wszystkie bronie rodowe ;D

A co do zawartości płytki: pozgrywane filmiki z youtuba, lol. Można jej użyć jako otwieracza do piwa, ale szczerze to bardziej bym się ucieszył jakby mi Ubi od razu takowy z jakimś motywem hirołsowym dało do tego pudełeczka. Co do oceny samego DLC poczekam do 19, bo samego faila ze sprzedażą gry, której nie da się zainstalować komentować nie trzeba.


« Ostatnia zmiana: 12 Lipca 2012, 18:25:05 wysłane przez Virgo » IP: Zapisane
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #7047 : 12 Lipca 2012, 18:35:32 »
Dodatek wreszcie doczekał się normalnego trailera - co tu dużo mówić, bardzo fajny, warto oglądnąć.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=eavb_g8zmU4" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=eavb_g8zmU4</a>

Tu zaś pełna lista zmian, które wprowadza patch 1.5 - http://forums.ubi.com/showthread.php/690497-Patch-1-5-and-the-Adventure-Pack?p=8464515#post8464515. Pokaźna, tak powinno się łatać grę.

EDIT: Można już pobierać nowości :)


« Ostatnia zmiana: 12 Lipca 2012, 18:53:26 wysłane przez Grownock » IP: Zapisane
djmako

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 8


Zobacz profil
« Odpowiedz #7048 : 12 Lipca 2012, 18:53:27 »
Trailer bardzo udany !!! Jestem przekonany że H6 idzie w dobrym kierunku  . Krok po kroczku i jeszcze nowy Hirek wyjdzie na ludzi ;) Zobaczycie .



IP: Zapisane
Virgo
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 80

Zobacz profil
« Odpowiedz #7049 : 12 Lipca 2012, 18:56:46 »
Cytuj
o Incorrect percentage given by the Arachne's level 4 ability (Life Drain). Correct damage to life percentage is now applied no matter the stack size (15% of the damage is transformed to life)
No to pocisnęli ;D

Ogólnie Nekropolia, Przystań i Sanktuarium osłabione w statystykach, a Inferno i Twierdza wzmocnione. No zobaczymy jak to zmieni balans, a patch powinien być za 4 minuty...


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 467 468 469 [470] 471 472 473 ... 503    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry