Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 488 489 490 [491] 492 493 494 ... 503    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM6 - Aktualności - Dyskusja (Czytany 2036695 razy)
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #7350 : 09 Grudnia 2012, 16:57:47 »
Mam nadzieję że w następnym albo i już tym dodatku dadzą ze 2 rasy (no bo to odłączenie, to już mogliby się machnąć i sylvan dać)... A nie dadzą 3-5 dodatków lub dlc aby mieć wszystkie rasy...


IP: Zapisane
Nikt

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 100


Sad... but true

Zobacz profil
« Odpowiedz #7351 : 09 Grudnia 2012, 17:03:18 »
A ja wciaz wierze, ze nas strolluja i dadzą 2 rasy


« Ostatnia zmiana: 09 Grudnia 2012, 17:29:40 wysłane przez Nikt » IP: Zapisane
KeTiP

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 18


Zobacz profil
« Odpowiedz #7352 : 09 Grudnia 2012, 17:23:53 »
Dobrze by było żeby dali 2 nowe rasy, bo wtedy byłoby więcej możliwości do grania i wypróbowania każdej z ras, chociażby nawet polubienie lub znienawidzenie jakiejś rasy.


IP: Zapisane

Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #7353 : 09 Grudnia 2012, 17:44:37 »
A ja wciaz wierze, ze nas strolluja i dadzą 2 rasy
Wiara czyni cuda... Ale Ubi to Ubi, i primo, non pro solvo...

Dobrze by było żeby dali 2 nowe rasy, bo wtedy byłoby więcej możliwości do grania i wypróbowania każdej z ras, chociażby nawet polubienie lub znienawidzenie jakiejś rasy.
Kuszące, kuszące :)


IP: Zapisane
KeTiP

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 18


Zobacz profil
« Odpowiedz #7354 : 09 Grudnia 2012, 18:25:35 »
Musimy być dobrej myśli, że jeżeli dadzą nam te 2 dodatki to będziemy zadowoleni z gry, a przecież Ubisoftowi chodzi o to żebyśmy byli z niej zadowoleni a nie okazywali niezadowolenie, bo nie dali 2 dodatków. Będzie większy fun jeśli je dadzą, a my będziemy zadowoleni z tak trudnej pracy jaką włożył Ubisoft w ta grę.


IP: Zapisane

Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #7355 : 09 Grudnia 2012, 18:49:34 »
Czyli czekamy do wiosny...


IP: Zapisane
KeTiP

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 18


Zobacz profil
« Odpowiedz #7356 : 09 Grudnia 2012, 19:02:22 »
Czyli czekamy do wiosny...
Ciekawe czy się opłaci czekać do tej wiosny. :)


IP: Zapisane

Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #7357 : 09 Grudnia 2012, 19:11:26 »
Ciekawe czy się opłaci czekać do tej wiosny. :)

Nie, ale Ci co chcą elfów nie mają specjalnego wyboru :P


IP: Zapisane
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #7358 : 09 Grudnia 2012, 19:42:48 »
Nie liczcie na dwa zamki, Ubi gonna Ubi. Z kolei nie wydadzą raczej X dodatków, więc ewentualne kolejne może dadzą nam więcej frakcji... Pożyjemy, zobaczymy.


IP: Zapisane
KeTiP

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 18


Zobacz profil
« Odpowiedz #7359 : 09 Grudnia 2012, 19:44:32 »
Ciekawe czy się opłaci czekać do tej wiosny. :)

Nie, ale Ci co chcą elfów nie mają specjalnego wyboru :P
To Ci co chcą Elfy czekają a Ci co nie chcą też czekają, żeby zobaczyć jak się gra ta rasa i czy jest dobra czy słaba.

Wiadomość doklejona: 09 Grudnia 2012, 19:46:16
Nie liczcie na dwa zamki, Ubi gonna Ubi. Z kolei nie wydadzą raczej X dodatków, więc ewentualne kolejne może dadzą nam więcej frakcji... Pożyjemy, zobaczymy.



IP: Zapisane

Voymir
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 51


Per Mortis Ad Gloria!

Zobacz profil
« Odpowiedz #7360 : 09 Grudnia 2012, 23:08:46 »
W takim razie Championem Lochu powinien być Minotaur, a Przystani Gryf co już wiadomo niema miejsca.

Niekoniecznie - jednostki o których mówimy są jednostkami różnego poziomu, a więc rakshasa może być stworzeniem np poziomu szóstego-elita albo i siódmego-czempion podczas gdy gryf i harpia to stworzenia kolejno czwartego-elita i trzeciego-trzon.

Ja jak już powiedziałem w ankiecie "która frakcja powinna znaleźć się w M&M H VI" - nie mam (już) zbyt wiele nadziei na dwie frakcje w jednym, pierwszym pełnoprawnym dodatku do M&M H VI. Ale, ale czemu niszczyć piękne marzenia? ;8-] Jednak... jak to powiedział Waverley -
Cytuj
"Ubi gonna Ubi"
, choć także jest iskierka nadziei dla tych którzy chcą zobaczyć płomień Arkatha w ogniu walki grając krasnoludami - jak to powiedział Hadrian: -
Cytuj
"Jak widać mają koncepty co do reszty ras, pytanie tylko czy coś z tym zrobią"
bo mają coś tam pewnie już opracowane wstępnie. Pytanie tylko czy Limbic nauczył się już dobrze korzystać z narzędzi edytorskich i czy jest w stanie tworzyć pełne, wciągające scenariusze i przekuwać je w pełnoprawne kampanie - nie wiem, nie grałem w M&M H VI Pirates of the Savaged Sea ani w M&M H VI Danse Macabre, może na ocenę tych ich umiejętności przyjdzie mi poczekać do wiosny. Nie ma co łamać sobie głowy, miejmy po prostu nadzieję, że Limbic się postara i zrobi w końcu inne nacje..., albo, że Ubisoft padnie i ktoś bardziej odpowiedzialny przejmie serię i ją wzbogaci ku radości fanów Heroes of Might and Magic... ;8-P


IP: Zapisane
Audaces Fortuna Iuvat!
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #7361 : 09 Grudnia 2012, 23:57:56 »
Mnie oddanie gry pod pieczę nieobeznanego studia źle się kojarzy, jednak w sumie to z drugiej strony skąd mają się brać nowe studia jak się im nie daje szansy. No w każdym razie nie trzymajmy się schematu, bo Ubi się nastroje zmieniają. Dużo osób kupi dodatek, to zachęceni nim zrobią kolejny, choć tu już by pasowało 2 rasy wstawić, ehh no i może jakoś by się ich nakłoniło do ostatniego dodatku by wyszło 9 ras jak poprzednio. Jednak to ostatnio jest mało prawdopodobne. No ale trzeba być optymistą. Swoją drogą patrząc po artach to chciałbym Akademię ;D


IP: Zapisane
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #7362 : 10 Grudnia 2012, 06:33:43 »
Ja liczę na wyznawców Arkatha... Albo Sylanny.

Ale zauważyłem coś ciekawego. W podstawce pod koniec kampanii mieliśmy Raelaga, bohatera Lochu. W kampanii Lochu zapewne zobaczymy leśnych elfów, ergo możemy się spodziewać Sylwanu. Prawda?


IP: Zapisane
Nikt

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 100


Sad... but true

Zobacz profil
« Odpowiedz #7363 : 10 Grudnia 2012, 15:08:34 »
Cytuj
W kampanii Lochu zapewne zobaczymy leśnych elfów, ergo możemy się spodziewać Sylwanu. Prawda?

To jest wlasnie podstawa mojej wiary :)


IP: Zapisane
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #7364 : 10 Grudnia 2012, 15:18:20 »
Ale wiesz, że równie dobrze Ubisoft może tak - za przeproszeniem - z dupy wyjechać np. z Akademią...

Tak naprawdę cieszyłbym się z każdego dodanego zamku, boję się tylko, że nas zaleją DLC'ami, a wydzą jeden, może dwa pełnoprawne dodatki. Ale przecież "jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma" C:


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 488 489 490 [491] 492 493 494 ... 503    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.061 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry