Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 493 494 495 [496] 497 498 499 ... 503    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM6 - Aktualności - Dyskusja (Czytany 2036673 razy)
Travis
(Hydromax)

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 194


Zobacz profil
« Odpowiedz #7425 : 15 Grudnia 2012, 16:58:35 »
Na kwasowej , podali krótki zarys fabuły jaka będzie w dodatku . :
"Naznaczone cieniem mroczne elfy, lud prześladowany i wygnany ze swej ojczyzny, są rozdarte wewnętrznymi walkami. Bohater Raelag, dziedzic tronu królowej Tuidhany, może je zjednoczyć i odtworzyć ten dumny i potężny naród. Zawiązując sojusz z mocami Ciemności, zyska wsparcie wszechmocnych Czarnych Smoków i stworzy z mrocznych elfów mistrzów podstępu, skrytości i zabójstwa!

Nekromanci z Hereshu stawiają oblicza kryzysowi, który zagraża ich egzystencji, gdy magiczna choroba powoli wyniszcza ich Pajęczą Boginię - Matkę Namaru. Gracz wcieli się w wampirzego bohatera - Veina (Kto normalny nazywa wampira Żyłą?) - zbuntowanego Rycerza Śmierci z zawiłą przeszłością. Vein, po sprzymierzeniu się ze swoim dawnym nauczycielem, odkryje, że źródło zarazy powiązane jest z mrocznymi elfami i niesławnym Panem Pustki - Sandrem. Vein, by pokrzyżować plany Sandra, będzie musiał skorygować zbrukane wspomnienia Matki Namtaru i przywrócić jej boskie moce."

A tutaj źródło z jakiego skorzystali. : http://www.actiontrip.com/news/might-magic-heroes-vi-shades-of-darkness-dated/120812_3

To smoki będą czempionem ? nie chce mi się wierzyć w to.. Pewnie będą zmniejszoną wersją Katarzyny ...



IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #7426 : 15 Grudnia 2012, 17:02:56 »
Mi tam smoki jako championi bardzo się podobają, nawet jako zmniejszona wersja Katarzyny, ponieważ jest to śliczny model, a mało go widujemy w grze.
Ciekawi mnie zaś pokrewieństwo Thuidanny i Raelaga- jeszcze się okaże, że chłopak jest bratem Eruiny :P.
Fabuła nekromancka wydaje mi się zaś mało ciekawa...


« Ostatnia zmiana: 15 Grudnia 2012, 17:07:31 wysłane przez Cahan » IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #7427 : 15 Grudnia 2012, 19:21:57 »
Z tym nekromantą to jakiś dziwny pomysł, taki usunięty wątek z dodatku Sandro? Nadal w sumie słabo, dwie kampanie w dodatku? W Kuźni przeznaczenia byłoby więcej misji i kampanii niż w tym dodatku. Kurcze jest tyle ciekawych wątków, które mogą zrobić jako kampanie, czy scenariusze. Mam nadzieję, że po prostu nie wszystko już powiedzieli i czymś jeszcze nas zaskoczą..


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #7428 : 15 Grudnia 2012, 19:31:35 »
Z tym nekromantą to jakiś dziwny pomysł, taki usunięty wątek z dodatku Sandro? Nadal w sumie słabo, dwie kampanie w dodatku? W Kuźni przeznaczenia byłoby więcej misji i kampanii niż w tym dodatku. Kurcze jest tyle ciekawych wątków, które mogą zrobić jako kampanie, czy scenariusze. Mam nadzieję, że po prostu nie wszystko już powiedzieli i czymś jeszcze nas zaskoczą..

Powiedzieli tylko o ilości kampanii. Może będą miały dużo misji, będą długie i rozbudowane- wiem jestem optymistką...
A z tym Sandro to po prostu widać, że pomysłu nie mieli, bo motywy i postać oklepane. Jakbym miała się spodziewać kampanii niespodzianki, to byłaby to kampania Inferno, ponieważ Raelag ewoluuje w Agraela, więc byłoby to sensowne fabularnie.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Hex

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 396


Zobacz profil
« Odpowiedz #7429 : 15 Grudnia 2012, 23:31:52 »
"Zawiązując sojusz z mocami Ciemności, zyska wsparcie wszechmocnych Czarnych Smoków i stworzy z mrocznych elfów mistrzów podstępu, skrytości i zabójstwa!"
Czyli jednak czarne smoki jako czempioni? W takim razie bezimienni będą w elicie? Ubi tak kręci, że człowiekowi trudno się połapać. Raz mówią, że bezie są równi aniołom, więc można by z tego wnioskować ich przynależność do pozycji czempiona, a teraz znowu podsuwają trop prowadzący do czarnych smoków. Quo vadis Ubi?  :P


IP: Zapisane
Pacior

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 105


Zobacz profil
« Odpowiedz #7430 : 15 Grudnia 2012, 23:49:18 »
Ciekawi mnie zaś pokrewieństwo Thuidanny i Raelaga- jeszcze się okaże, że chłopak jest bratem Eruiny :P.

Według  zaktualizowanej biografii Raelaga na oficjalnej stronie jest on najstarszym synem Tuidhany. Co do samego dodatku to trochę ubogo się on zapowiada, ale z oceną trzeba będzie poczekać  do lutego, może nie będzie wcale taki zły.  Ciekaw bardzo jestem kiedy ukażą się arty dalszych jednostek.


IP: Zapisane
JackWolfsong

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 193

Zobacz profil
« Odpowiedz #7431 : 16 Grudnia 2012, 01:59:05 »
Powiedzieli jak dotąd tylko, że elfy zawiorą przymierze ze smokami, to nie znaczy, że będą one czempionami ;). Tak czy siak to trochę bez sensu, smoków miało być 6 i miały być bóstwami a teraz jakimiś "dragonS" nas straszą... Don't get me wrong - lubię smoki, ale Bezimienni mogliby być ciekawsi.


IP: Zapisane
Dawny nick: Rozk*rwiciel
Szakal119

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 189


Pełzająca śmierć.

Zobacz profil
« Odpowiedz #7432 : 16 Grudnia 2012, 06:21:40 »
Mam nadzieje, że te "smoki" to tylko takie odniesienie do Malassy i smoczych rycerzy, a nie smoków jako legendarnych jednostek...


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #7433 : 16 Grudnia 2012, 08:06:16 »
Co do jednostek to radzę o nich pisać w tym temacie:
http://www.tawerna.biz/forum/index.php/topic,8788.60.html

Co do rzekomych smoków w legendarnych to mało prawdopodobne. Skoro pokazali już Bezimiennych w podstawie i ulepszeniu to nie zrobią ich w elicie, ani jako jednostki neutralne. No chyba, że Ubi wpadło na rewolucyjny pomysł żeby zrobić dwóch czempionów? Ale to by nieźle posypało balans pomiędzy frakcjami.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Lukasz89

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 120


Zobacz profil
« Odpowiedz #7434 : 16 Grudnia 2012, 09:01:06 »
Cytuj
"Zawiązując sojusz z mocami Ciemności, zyska wsparcie wszechmocnych Czarnych Smoków i stworzy z mrocznych elfów mistrzów podstępu, skrytości i zabójstwa!"
Czyli jednak czarne smoki jako czempioni? W takim razie bezimienni będą w elicie? Ubi tak kręci, że człowiekowi trudno się połapać. Raz mówią, że bezie są równi aniołom, więc można by z tego wnioskować ich przynależność do pozycji czempiona, a teraz znowu podsuwają trop prowadzący do czarnych smoków. Quo vadis Ubi?  :P

A co championami w Przystani są anioły? Ja tam wdziałem jakiś Niebianin.

Smoki będą championem na 99%. Bardzo mi się to podoba, seria Heroes bez smoków? no ludzie.. Zawsze jak miało się w armii smoki to czuło się takim niezwyciężonym, potężnym, bo to smoki!!

Bezimienni, czuję, że będzie to jednostka neutralna spod znaku mrocznych elfów. Pewnie będzie można nimi sterować. Poza tym jako pierwsza ujawniona jednostka miałaby być już championem, a potem co? Jakiś trzon?




IP: Zapisane
Hex

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 396


Zobacz profil
« Odpowiedz #7435 : 16 Grudnia 2012, 19:46:57 »
A co championami w Przystani są anioły? Ja tam wdziałem jakiś Niebianin.

Bezimienni, czuję, że będzie to jednostka neutralna spod znaku mrocznych elfów. Pewnie będzie można nimi sterować. Poza tym jako pierwsza ujawniona jednostka miałaby być już championem, a potem co? Jakiś trzon?
A czy ja gdzieś napisałem, że anioły są czempionami Przystani? :huh:
Chodziło mi o to, że jeśli bezimienni są równi aniołom, które są w hierarchii ponad Niebianinami, to nie powinni [bezimienni] znajdować się w elicie, tylko prędzej na pozycji czempiona.
Bezimienny - a przynajmniej ten z arta - nie może być jednostką neutralną, ponieważ takowe nie posiadają ulepszonej formy.

Edit: Artwork przedstawiający wizerunek miasta mrocznych elfów - lekko zakryty:
http://www.celestialheavens.com/images/potd/big/H6_dungeon_town_background.jpg


« Ostatnia zmiana: 16 Grudnia 2012, 19:58:39 wysłane przez Hex » IP: Zapisane
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #7436 : 16 Grudnia 2012, 21:06:31 »
Na kwasowej , podali krótki zarys fabuły jaka będzie w dodatku . :
"Naznaczone cieniem mroczne elfy, lud prześladowany i wygnany ze swej ojczyzny, są rozdarte wewnętrznymi walkami. Bohater Raelag, dziedzic tronu królowej Tuidhany, może je zjednoczyć i odtworzyć ten dumny i potężny naród. Zawiązując sojusz z mocami Ciemności, zyska wsparcie wszechmocnych Czarnych Smoków i stworzy z mrocznych elfów mistrzów podstępu, skrytości i zabójstwa!

Nekromanci z Hereshu stawiają oblicza kryzysowi, który zagraża ich egzystencji, gdy magiczna choroba powoli wyniszcza ich Pajęczą Boginię - Matkę Namaru. Gracz wcieli się w wampirzego bohatera - Veina (Kto normalny nazywa wampira Żyłą?) - zbuntowanego Rycerza Śmierci z zawiłą przeszłością. Vein, po sprzymierzeniu się ze swoim dawnym nauczycielem, odkryje, że źródło zarazy powiązane jest z mrocznymi elfami i niesławnym Panem Pustki - Sandrem. Vein, by pokrzyżować plany Sandra, będzie musiał skorygować zbrukane wspomnienia Matki Namtaru i przywrócić jej boskie moce."

A tutaj źródło z jakiego skorzystali. : http://www.actiontrip.com/news/might-magic-heroes-vi-shades-of-darkness-dated/120812_3

To smoki będą czempionem ? nie chce mi się wierzyć w to.. Pewnie będą zmniejszoną wersją Katarzyny ...
Co do fabuły związanej z Raelagiem, czy przypadkiem tronu po Tuidhaianie nie odziedziczyła pewna bohaterka Lochu z H5? A dokładniej, Eruina? Przecież miała nawet swoją misję związaną z łączeniem klanów w jedną społeczność, także dla mnie z deczka bez sensu. (mam nadzieję że nie wklejam się do jakiejś dyskusji)


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #7437 : 16 Grudnia 2012, 21:09:45 »
Niekoniecznie- pamiętaj kto rządził- Thuidhana, najsilniejsze elfie jednostki to kobiety- czyli w królestwie, które dało początek Yg-Chall panował matriarchat. Mężczyźni rządzili, gdy brakowało kobiet szlachetnej krwi, jak w klanie Blizny Dusz (bo resztę z rodu skasował Raelag).


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #7438 : 16 Grudnia 2012, 21:16:48 »
Niekoniecznie- pamiętaj kto rządził- Thuidhana, najsilniejsze elfie jednostki to kobiety- czyli w królestwie, które dało początek Yg-Chall panował matriarchat. Mężczyźni rządzili, gdy brakowało kobiet szlachetnej krwi, jak w klanie Blizny Dusz (bo resztę z rodu skasował Raelag).
No właśnie, panował matriarchat. To jak miałoby to odzwierciedlenie w królu Raelagu, skoro była najstarsza (?) córka, Thuidhany - Eruina. A skoro baby u naszego Lochu są napotężniejsze, to czy w takim razie, jako pierwsze do tronu nie powinny być kobiety?


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #7439 : 16 Grudnia 2012, 21:20:51 »
Raelag mógł połączyć narody, ale nie mógł być ich królem, przerost ambicji skierowałby go na łono demonów. Zobaczymy w kampanii, mogę się przecież mylić.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Strony: 1 ... 493 494 495 [496] 497 498 499 ... 503    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.124 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry