Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 494 495 496 [497] 498 499 500 ... 503    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM6 - Aktualności - Dyskusja (Czytany 2036674 razy)
Warhound

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 5

Zobacz profil
« Odpowiedz #7440 : 16 Grudnia 2012, 21:44:05 »
1. Tworzeniem dodatku zajmuje się studio Virtous, która tworzyła artworki do Adventure Packów i czuwa nad całością nie tylko stroną artystyczną.
Tutaj strona Virtous:
http://www.virtuosgames.com/
7. Ubi nie planuje nowych patchów do podstawki, ale będzie wspierać dodatek - to chyba logiczne... .
Drugi raz zmienia się developer gry, Ubisoft nie uczy się na błędach :/
Nie będzie nowych patchów do podstawki, czyli bajzel z 1.8 nie zostanie nigdy naprawiony i ulepszony anioł dalej będzie miał gorszą umiejętność...
Co do wspierania dodatku to tam pada określenie: "if needed", które jest na tyle niejednoznaczne, że w sumie nie wiem, czy jest na co liczyć skoro łatwo można wywnioskować, że będzie to ostatni dodatek do gry, ponieważ równocześnie z jego premierą wychodzi kompletna edycja zawierająca podstawkę, wszystkie bonusy, DLC i sam Shades of Darkness.

No cóż będzie to pożegnanie z grą, która po przejściu nowej kampanii i wymaksowaniu nowych broni rodowych, z powodu braku jakiegokolwiek wsparcia ze strony twórców -  umrze śmiercią naturalną.


« Ostatnia zmiana: 16 Grudnia 2012, 21:47:16 wysłane przez Warhound » IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #7441 : 16 Grudnia 2012, 22:07:19 »
U Mrocznych Elfów niekoniecznie panuje matriarchat. Może też panować równouprawnienie. Jedna znana królowa nie jest bowiem dowodem na taki, a nie inny ustrój. A przywódcami klanów są elfy różnych płci.
Na arcie przedstawiającym miasto możemy dostrzec budowlę w kształcie smoka. Myślę, że to dostateczny dowód na smoki, czy struktury smokopodobne jako championów. W przeciwnym wypadku figurka taka miałaby mało sensu.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7442 : 16 Grudnia 2012, 22:13:46 »
@Cahan, cytat z tej strony: http://www.tawerna.biz/czytaj_artykul_65_miasto-loch-w-heroes-v.html

"Każde poszczególne miasto rządzone jest przez klan, któremu przewodniczy Najwyższa Kapłanka. To właśnie kobiety w społeczeństwie Mrocznych Elfów są płcią dominującą we wszystkich aspektach: religijnym, politycznym i militarnym."


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #7443 : 16 Grudnia 2012, 22:18:34 »
Ciekawe, ponieważ w I misji Lochu w kampanii HV Raelag walczył z przywódcami klanów, a nie wszyscy byli kobietami.
Menelag wiesz może jakie jest źródło tych informacji na forum? Ciekawi mnie po prostu ta rozbieżność, a może po prostu za mało bohaterów płci żeńskiej :).


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #7444 : 16 Grudnia 2012, 23:34:32 »
Ciekawe, ponieważ w I misji Lochu w kampanii HV Raelag walczył z przywódcami klanów, a nie wszyscy byli kobietami.
Menelag wiesz może jakie jest źródło tych informacji na forum? Ciekawi mnie po prostu ta rozbieżność, a może po prostu za mało bohaterów płci żeńskiej :).
Tak mi się wydaje ale prawdopodobnie ci przywódcy klanów byli nie tylko kobietami z powodu ich losowości. Nie wiem czy mnie zrozumiesz ale musiałem to napisać. Taki z lekka off ale cóż...


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Voymir
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 51


Per Mortis Ad Gloria!

Zobacz profil
« Odpowiedz #7445 : 17 Grudnia 2012, 10:17:06 »
Na arcie przedstawiającym miasto możemy dostrzec budowlę w kształcie smoka. Myślę, że to dostateczny dowód na smoki, czy struktury smokopodobne jako championów. W przeciwnym wypadku figurka taka miałaby mało sensu.

@Cahan, Widać także figurkę łudząco podobną do (elfiej?) kobiety lekko odzianej. ;8-P Myślę, że to oznacza odwzorowanie burdelu przez twórców..., ;8-D a tak na poważnie - to być może jest nie figurka ale żywa postać, tak mi się wydaje, z początku myślałem, że to kamienna postać bardzo ładnej kobiety ;8-] Co zaś się tyczy "posągu" smoka być może smoki będą, ale nie umieszczałbym swoich nadziei w posągu smoka, gdyż równie dobrze może to być struktura Ashy powstała ze Łzy Ashy..., choć równie dobrze może to być też IMO żywa istota, po statycznym obrazku naprawdę trudno to orzec. Coś mi się wydaje, że to jest jakaś klatka filmowa wycięta z całości. Bo skoro jest ładnie odziana kobieta, to prawdopodobnie się rusza i coś tam czaruje. Co zaś się tyczy smoków, ja bym swoje przypuszczenia ulokował w Smoczej Utopii, która jest w wywiadzie na celestial heavens z twórcami ze studia Virtuos jest tam wyraźnie pokazany smoczek ze skrzydełkami a la Bezimienny w sosie własnym, siedzący sobie na jakimś budynku.

PS: I w ogóle to jak stare jest to zdjęcie, co? Od tamtego czasu twórcy mogli 1001 razy zmienić koncepcję. Dam głowę, że dawno temu widziałem ten obrazek.


« Ostatnia zmiana: 17 Grudnia 2012, 10:21:14 wysłane przez Voymir » IP: Zapisane
Audaces Fortuna Iuvat!
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #7446 : 17 Grudnia 2012, 14:51:48 »
Voymirze ta postać kobiety to może być jakiś posążek z budy rekrytacyjnej dla Krwawych Dziewic, czy jak im tam ;). Struktura Ashy powstała ze Łzy Ashy? Wątpię, za mało reprezentacyjna i ogólnie za mała.

Veselar- może, ale Raelag zostal przywódcą klanu, a babą nie jest. Trudności też nikt mu nie czynił z powodu jego płci, więc na tej zasadzie wnioskuję, że jeśli chodzi o politykę to Mroczne Elfy mają równouprawnienie. Religijnie może rzeczywiście matriarchat- kapłana Malassy jeszcze nie widziałam.

EDIT: Popieram pomysł Szakala z przeniesieniem do jakiegoś tematu o Lochu :)


« Ostatnia zmiana: 17 Grudnia 2012, 15:15:57 wysłane przez Cahan » IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Szakal119

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 189


Pełzająca śmierć.

Zobacz profil
« Odpowiedz #7447 : 17 Grudnia 2012, 15:06:38 »
Ja to widzę tak: przywódcą klanu może zostać każdy niezależnie od płci. Ale i tak ostatnie słowo w każdej ważniejszej sprawie należy do kapłanek Malassy, to one mianują wodza i przekazują wolę bogini. Wódz który sprzeciwia się kapłankom szybko traci władzę, a często również głowę. Kapłankami są wyłącznie kobiety.

EDIT: Znowu offtopujemy, może przenieśmy tą dyskusję do tematu o lochu :) ?


« Ostatnia zmiana: 17 Grudnia 2012, 15:10:26 wysłane przez Szakal119 » IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #7448 : 18 Grudnia 2012, 19:02:20 »
Właśnie na facebooku i stronie Ubisoftu pokazały się arty kolejnej jednostki Lochu- beholdera.
http://might-and-magic.ubi.com/heroes-6/en-GB/news/details.aspx?c=tcm:21-77386&ct=tcm:6-231-32


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7449 : 18 Grudnia 2012, 21:30:57 »
Takie... trochę bezpłciowe. I to nie za względu na to, że nie są humanoidalne. Może w grze lepiej się będzie prezentował, ale tutaj mam wrażenie, że komuś zabrakło wyobraźni. Tyle ode mnie.


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #7450 : 18 Grudnia 2012, 22:30:29 »
Nie najlepiej tu wyglądają te beholdery. Mogłyby bardziej przypominać to oko, a nie taki niby duch, niby poczwara.. Kolorystycznie nie jest źle (oprócz tego, że podstawa Lochu jak na razie prezentuje się jako wielokolorowa), ale to ich oczko w kształcie krzyżyka, jest dość.. specyficzne.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Ronnie Adams

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 29


Nosce Te Ipsum

Zobacz profil
« Odpowiedz #7451 : 10 Stycznia 2013, 14:48:44 »
Jeżeli chodzi o Beholder-y czy Lurker-y, to przeczuwałem, że będą brali starannie pod uwagę to, że w końcu jak inspirują się trzecią częścią, to dlaczego nie zrobić jednostek z tej części? A ja co widzę... byłem w pozytywnym szoku jak zobaczyłem obrazek przedstawiający Beholder-a. Coś wspaniałego :).


IP: Zapisane
Ronnie Adams

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 29


Nosce Te Ipsum

Zobacz profil
« Odpowiedz #7452 : 19 Stycznia 2013, 13:55:04 »
4. Obecnie nie ma planów na kolejny dodatek, ale czas pokaże. ;)
Wiadomo, przeca dopiero ten dodatek wyjdzie, a potem będziemy znowu czekać na nowości. Natomiast jeżeli już chodzi o przyszłość tejże gry, ja sądzę, że skoro na stornie:
http://might-and-magic.ubi.com/universe/pl-PL/home/index.aspx
Podane są dodatkowe frakcje: Forteca, Sylvan, Akademia... no to na chłopski rozum... coś z na pewno będzie :).


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #7453 : 23 Stycznia 2013, 15:46:21 »
4. Obecnie nie ma planów na kolejny dodatek, ale czas pokaże. ;)
Wiadomo, przeca dopiero ten dodatek wyjdzie, a potem będziemy znowu czekać na nowości. Natomiast jeżeli już chodzi o przyszłość tejże gry, ja sądzę, że skoro na stornie:
http://might-and-magic.ubi.com/universe/pl-PL/home/index.aspx
Podane są dodatkowe frakcje: Forteca, Sylvan, Akademia... no to na chłopski rozum... coś z na pewno będzie :).


To, że frakcje są rozpisane niestety nic nie znaczy. W Dzikich Hordach podobno miały być nagi, a wyszło, jak wyszło. Po prostu zarówno H6 jak i oba DLC kiepsko się sprzedały, a dodatkowo Black Hole splajtowało co też napewno nie ułatwia tworzeniu kolejnych ras (jakieś tam fragmenty Lochu to jeszcze BH podobno robiło). Jeśli dodatek SoD sprzeda się dobrze to niewykluczone, że Ubisoft pokusi się o wykonanie kolejnych dodatków, choć zważywszy na to co sami podali do informacji to szczerze w to wątpię.


« Ostatnia zmiana: 23 Stycznia 2013, 19:57:52 wysłane przez Cahan » IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Agon

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 13


Zobacz profil
« Odpowiedz #7454 : 23 Stycznia 2013, 18:13:36 »



IP: Zapisane
Strony: 1 ... 494 495 496 [497] 498 499 500 ... 503    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.113 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry