Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7    Do dołu Drukuj
Komentarze, pytania i problemy. (Czytany 41499 razy)
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #30 : 31 Maja 2010, 20:20:50 »
Cytuj
Nie dziwi mnie fakt, że malo osób się zapisalo (obowiazek gry na oryginale).

Kiepski żart.

Cytuj
Ja bardzo bym chciał wziąć udział ale dokładnie nie wiem jak nigdy nie brałem udziału w żadnym turnieju ani nawet nie grałem online, wiem że trzeba mieć konto na Ubi i tawernie ale co dalej ?

Tworzysz/dołączasz do rozgrywki i grasz. Z którą częścią masz problem?

Cytuj
A co powiecie na pomysł aby pierwsza faza turnieju była na poziomie ciężkim a druga na heroicznym?
Też do zrobienia. Jak myślicie?


IP: Zapisane
Torr

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 24


Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 01 Czerwca 2010, 08:29:19 »

Cytuj
Tworzysz/dołączasz do rozgrywki i grasz. Z którą częścią masz problem?


ALE JAK Z tworzyć lub dołączyć do rozgrywki ??!!




IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #32 : 01 Czerwca 2010, 13:53:23 »
gra wieloosobowa>ubi.com>dołączasz do jednego z kanałów>wybierasz grę z listy/stwórz


IP: Zapisane
SeRaFiNeK

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 474


Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : 02 Czerwca 2010, 14:08:01 »
Ja niestety w natłoku zmieniania kompa i malowania pokoju zgubiłem płytę od HoMM i jeżeli mi z gry-online przyjdzie na czas nowa to chętnie wezmę udział ;)


IP: Zapisane

"TAWERNO, WALCZ!"
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : 02 Czerwca 2010, 14:46:27 »
Mam problem, co mam wpisać w oto te okno:
http://img594.imageshack.us/img594/4751/okno.png
Czy mam tam wpisać dzisiejszą datę, czy datę urodzenia  :niepewny:?

Pomocy, cały czas jak chce coś wpisać po tym oknie, znika mi to i wala mnie na główną stronę ubica >:(.Co mam zrobić??


« Ostatnia zmiana: 02 Czerwca 2010, 15:02:03 wysłane przez Hadrian » IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Asir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 718


God Killing Spear

Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : 02 Czerwca 2010, 14:55:35 »
Datę urodzenia masz wpisać.Możesz fałszywą jeśli się boisz dawać na stronkę prawdziwe dane osobowe.


IP: Zapisane
Fan anime Bleach.
Ryu Makkuro

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 30


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #36 : 02 Czerwca 2010, 18:35:16 »
Cytuj
Cytuj
A co powiecie na pomysł aby pierwsza faza turnieju była na poziomie ciężkim a druga na heroicznym?
Też do zrobienia. Jak myślicie?

Ja osobiście uważam, że najlepiej zrobić cały na ciężkim, ponieważ jest to pierwszy turniej Tawerny i jednak ileś tam osób na pewno nie lubi, nie potrafi, nie chcę itp. grać na poziomie heroicznym. Według mnie takie coś można by wprowadzić w drugiej edycji turnieju jeśli by takowa była oczywiście ;D


IP: Zapisane
"Live the way you want to, not the way someone wants you to live."



spidermiso

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 75


Życie to teatr w którym nie ma suflera...

Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : 05 Czerwca 2010, 14:03:57 »
no to mamy już minimum uczestników mogło by się jeszcze paru zgłosić.


IP: Zapisane
"Praca z masą ciałą jest bardziej autentyczna; trenuje człowieka w sposób, do którego jego ciało jest ewolucyjnie przygotowane. Z tego powodu powstaje mniej mikrourazów i w mniejszym stopniu uszczupla się zasoby organizmu. Po treningu z masą ciała nie musisz czuć się na wpół żywy."
Wade
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : 06 Czerwca 2010, 08:14:55 »
Mam problem, co mam wpisać w oto te okno:
http://img594.imageshack.us/img594/4751/okno.png
Czy mam tam wpisać dzisiejszą datę, czy datę urodzenia  :niepewny:?

Pomocy, cały czas jak chce coś wpisać po tym oknie, znika mi to i wala mnie na główną stronę ubica >:(.Co mam zrobić??
Może ktoś pomorze?
A i jeśli będziemy grali na HEROICZNYM, to nie zjawię się to byt trudne, dla mnie ja tam mi pokonały już przy pierwszym tygodniu, a bohatera straciłem, jak tartak chciałem zdobyć.....


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : 06 Czerwca 2010, 09:03:28 »
Datę urodzenie przecież masz napisane na górze "birthday". A z tym "wywalaniem na stronę główną", mógłbyś bardziej szczegółowo opisać problem.

Ps. Piszę się "pomoże", no chyba, że miałeś na myśli województwo...


A z tym aby gra była na heroicznym, to się nie zgodzę. Nie każdy umie grać na tyle dobrze, żeby poradzić sobie na heroicznym. Dlatego w sam raz będzie poziom trudny, normalny będzie za łatwy.


« Ostatnia zmiana: 06 Czerwca 2010, 09:05:45 wysłane przez Sylath » IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #40 : 06 Czerwca 2010, 09:04:46 »
No... sądzę że trudny w pierwszej fazie byłby potraktowany jako rozgrzewka, a dopiero w drugiej fazie mile widziany byłby Heroiczny...  :)Poza tym, druga faza, to nie będzie coś w stylu  ,,dobra, to teraz wszystko wydaje na woja, i jeszcze w tym miesiącu go zniszczę, kiedy nie będzie go w zamku..."  :P tylko raczej takie powolne zdobywanie surowców, zajmowanie kopalni, rekrutowanie woja i nabijanie lvl. , co kończyć się będzie ostateczną bitwą... ale jak kto woli  ;)


IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #41 : 06 Czerwca 2010, 10:29:16 »
Datę urodzenie przecież masz napisane na górze "birthday". A z tym "wywalaniem na stronę główną", mógłbyś bardziej szczegółowo opisać problem.

Ps. Piszę się "pomoże", no chyba, że miałeś na myśli województwo...


A z tym aby gra była na heroicznym, to się nie zgodzę. Nie każdy umie grać na tyle dobrze, żeby poradzić sobie na heroicznym. Dlatego w sam raz będzie poziom trudny, normalny będzie za łatwy.

Udało mi się coś tam poradzić, ale o dziwo, dopiero po wpisaniu nie prawdziwej daty urodzenia :-\. A "pomorze", to pomyłka.. sorki
   
Ja mówię, by było na ciężkim, a nie na heroicznym, zbyt trudno jest na hero...


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Iuz
Mistrz Heroes V

*

Punkty uznania(?): 9
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 58


Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : 08 Czerwca 2010, 16:35:40 »
a więc opiszę jeszcze raz mój problem:
bardzo bym chciał wziąć udział w turnieju ale dokładnie nie wiem jak nigdy nie brałem udziału w żadnym turnieju ani nawet nie grałem online, wiem że trzeba mieć konto na Ubi i tawernie ale co dalej ?
załóżmy  że na dzisiaj mam ustaloną grę turniejową co muszę zrobić ? co nacisnąć? itd.
Klikasz-wielu graczy-ubi.com-podajesz dane swojego konta na ubi: nazwa konta i hasło, jeżeli nie masz tam konta tworzysz nowe (zakładka konto) - mecze zostano rozgrywane na kanale Standard- Training-1, gdy umówisz się z przeciwnikiem na konkretną godzinę np. poprzez gg i wylosujesz zamki w generatorze, który na chwilę obecną nie działa..., zakładasz nową mapkę klikając stwórz wybierasz mapę turniejową ze wszystkimi wytycznymi - koniec.

Odnośnie poziomu gry jestem również za  trybem heroicznym, ciężki jest za łatwy.

Odnośnie komunikacji na meczach -osoba która mnie wylosuje, na czas potyczki mogę udostępnić serwer głosowy ts2, jeżeli będzie taka potrzeba.

Jeżeli ktoś będzie jeszcze chętny mogę udostępnić jeszcze jeden kanał.

Pozdrawiam.


IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #43 : 08 Czerwca 2010, 18:55:38 »
Z racji tego, że powiedzieliśmy na początku że turniej będzie platformą do zdobywania doświadczenia w grach pvp, a ponadto część uczestników nawet nie spełnia prawnych wymogów rejestracji na ubi.com, poziom trudności zostaje na trudnym. Bynajmniej tym razem. Następny raczej na pewno będzie na heroicznym ale nie uprzedzam faktów. Nie mówiłem że będzie.


IP: Zapisane
Maszi

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 41


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #44 : 09 Czerwca 2010, 22:16:33 »
Niestety musze oddac laptop do naprawy bo przegrzewa sie na hirakach (czego wczesniej nigdy nie bylo), jesli mi sie uda to zagram na kompie ale to nie na 100%. Laptop powinienem dostac za ok. 2 lub 3 tygodnie, wiec mam nadzieje ze faza grupowa bedzie jeszcze trwala i nadrobie zaleglosci ;) nadal jestem chetny do turnieju, wiec prosze mnie nie skreslac :)


IP: Zapisane
http://www.lordswm.com/?rid=629080
                                                     \   
                                                       > heroes online polecam ;)
                                                      /
http://www.heroeswm.ru/?rid=3966263
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7    Do góry Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.077 sekund z 14 zapytaniami.
                              Do góry