Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 8 9 10 [11] 12 13 14 ... 28    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM5 Chaos Theory (Czytany 177985 razy)
Lord Khorne

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 158


Prepare to die!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #150 : 26 Listopada 2012, 15:25:56 »
Dzisiaj zapodam takiego mini newsa.. opis artefaktu i bio bohatera.. niestety nie pokażę screenów ale bądźcie cierpliwi! ;P


Wojenne Okowy

Wiele legend mówi o Wojennych okowach - wielu rzecze, że stworzył je wielki demon Lucyfer Kreegan dla swego sługi, Xerona. Część zaś sądzi, iż artefakt powstał przy współudziale bogów, a postać Kreegana to zwykła fikcja. Niezależnie od opowieści, pewnym jest, iż to jeden z najbardziej morderczych przedmiotów w Ashanie - jak inaczej bowiem nazwać artefakt uniemożliwiający zakończenie rzezi do czasu, aż jedna ze stron zostanie całkowicie wymordowana?

Oczywiście, ceną za korzystanie z tego diabelskiego przedmiotu jest własne bezpieczeństwo; z chwilą rozpoczęcia boju użytkownik Oków zmusi sam siebie do uczestnictwa w walce aż do jej zakończenia, igrając ze swych przeznaczeniem.

Jeśli wierzyć w mit o Lucyferze, możemy zrozumieć, czemu obdarował Xerona Okowami i dlaczego było to tak ważne - z tym przedmiotem łatwo bowiem, według opowieści, zmiażdżył nieprzyjaciół zabijając bez problemów ich przywódców, przybliżając się do swej legendarnej misji utworzenia Ostrza Armagedonu.

Magnus Kuneon

Jako iż jego ojciec, Magnus Kuneon Starszy, dorobił się majętności jako biskup w mieście Kuneon, tak i od Magnusa Młodszego oczekiwano podobnego kierunku działań. Tak się jednak nie stało i wbrew zakazom swej siostry Druzjany, ksieni hierofantek, większość rodowej majętności Magnus przeznaczył na starożytne piśmidła - te, przed którymi ostrzegali pospólstwo duchowni tacy jak jego ojciec. Znajdując sens wypowiedzi w tekstach tych najbardziej kontrowersyjnych filozofów, Magnus Młodszy obudził w sobie sen o władzy, pragnienie wielkości, tak zwaną "Wolę mocy". Stworzył organizację zwaną "Związkiem Miast Księstwa Kruka", a za pomocą licznych intryg i tak bardzo lubianej przez siebie "Aqua tofany", morderczej trucizny, wyeliminował tych, którzy takowemu związkowi miast byli przeciwni. W końcu, osiągając odpowiednią pozycję zaczął makiawelistycznymi metodami zarządzać stworzoną przezeń organizacją, aż stał się zauważalną personą na politycznej arenie imperialnej.
Nadchodzący kataklizm sprawił więc, iż Magnus Kuneon, tak jak wielu innych możnych, został zawezwany do objęcia przywództwa nad kilkoma imperialnymi rotami wojskowymi. Młody Kuneon przystał na to, lecz to nie więzy lojalności wobec Imperatora były głównym powodem. Magnus usilnie wierzy, iż obcowanie na równi z wieloma innymi przywódcami da mu dostęp do którejś z wielu organizacji spiskowców, jakich wielu w Imperium, i że dzięki swym umiejętnościom - jak i aqua tofanie - osiągnie nad nią przywództwo. Wtedy byłby już tylko o krok od korony - gdyby już ją zdobył, wtedy jego marzenie o wielkości spełniłoby się, a trawiąca go wola mocy zostałaby wreszcie nasycona.





IP: Zapisane
Hayven

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 316


Zobacz profil
« Odpowiedz #151 : 05 Lutego 2013, 13:23:39 »
Eee... czy ktoś jeszcze pracuje nad tym modem czy też został on już ukończony?


IP: Zapisane

Kliknij, przeczytaj, skomentuj ;)
(wielkie podziękowania dla Sojlexa za projekt logo :))
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #152 : 05 Lutego 2013, 14:16:46 »
Menelag się uczy. Studia to nie w kij dmuchał... Podobno.

Dopiero w drugiej połowie lutego zobaczymy moda.


IP: Zapisane
Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« Odpowiedz #153 : 05 Lutego 2013, 18:45:38 »
What the...?
Wav, pomyliłeś chyba CT z KC.
Odpowiem za Lorda.
Prace trwają ;)


IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #154 : 05 Lutego 2013, 18:58:00 »
O. Sorry, trochu nie kontaktuję ze światem ;P


IP: Zapisane
Lord Khorne

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 158


Prepare to die!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #155 : 06 Lutego 2013, 12:38:04 »
Dopiero w drugiej połowie lutego zobaczymy moda.

Sie uśmiałem... xD

Eee... czy ktoś jeszcze pracuje nad tym modem czy też został on już ukończony?
Tak jak powiedział Revold, prace nad modem trwają, niestety ostatnio nie mogłem zbyt często pokazywać postępów, ale postaram się to zmienić.. ;)
Dziś pokaże kilka screenów, ostatnio starałem się dopracować kilka jednostek, oto efekty:



A tu kilka nowości, Namiestnik będzie miał jeszcze poprawioną teksturkę. ;)




IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #156 : 06 Lutego 2013, 13:26:44 »
Ja bym tą Glorię rozebrał. Takie szczątkowe uzbrojenie raz, że nie ma sensu a dwa psuje efekt. Wygląda jakby Ci rodzice kazali na szybko ocenzurować ta jednostkę ;P


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #157 : 06 Lutego 2013, 13:43:53 »
Trochę przyzwoitości nikomu nie zaszkodzi. Mnie za to uroczył Namiestnik Otchłani, po prostu... lepszy niż jakikolwiek inny model ze wszystkich modów. Sprytnie wykorzystanie cyklopa. Byłby z niego o wiele lepszy Balrog niż z czarta. Gratulacje.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #158 : 06 Lutego 2013, 13:49:33 »
Glorii chyba nie potrzeba tych "ochraniaczy". Psuje jej to cały efekt, lepiej jest chyba zastosować to co zrobiono z Ajglajami w H6. Te nagolenniki też w sumie nie są potrzebne. Jeśli chcesz to możesz się jeszcze pokosić o dodanie tatuaży na twarz i tą "kropkę" podnieść trochę wyżej.

Co do dwóch pozostałych, to Avatar Śmierci ma obok siebie wbitą tą kosę, czy ją trzyma? Co do namiestnika, to jest cudny, ale popraw mu te rogi, bo zbytnio odróżniają się od pozostałej części, możesz je trochę przyciemnić.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #159 : 06 Lutego 2013, 17:14:22 »
Zgadzam się z przedmówcą, glorii nie pasuje ta zbroja.
Jeśli chodzi o Avatara Śmierci to wygląda wspaniale, tylko kosa niszczy ten efekt.
Głowa Prorokini wydaje się mi trochę za bardzo odróżniać od reszty.
Oczywiście nie mam żadnych zastrzeżeń do reszty, a za bezkonkurencyjny ideał uważam bez dyskusji Najemnika Otchłani.


IP: Zapisane
Lord Khorne

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 158


Prepare to die!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #160 : 11 Marca 2013, 13:20:18 »
Ja bym tą Glorię rozebrał. Takie szczątkowe uzbrojenie raz, że nie ma sensu a dwa psuje efekt. Wygląda jakby Ci rodzice kazali na szybko ocenzurować ta jednostkę ;P
Tak sobie to przemyślałem i zacząłem prace nad nowym jej wyglądem, nie będzie miała pancerza. ;)

Co do dwóch pozostałych, to Avatar Śmierci ma obok siebie wbitą tą kosę, czy ją trzyma?
Ta kosa będzie "lewitować" obok jego łapy, tak jak kosy Żniwiarza.. ;P


No dobra, ostatnio odświeżyłem kilka kolejnych jednostek, dziś pokażę te praktycznie już gotowe, nie wykluczone, że za jakieś dwa tygodnie pokażę kolejne jednostki.. ;) Ostatnio przemyślałem też kilka rzeczy dotyczących modyfikacji i teraz mogę powiedzieć (za jakiś czas ukaże się news na stronie w którym opiszę wszystko bardziej szczegółowo), że jedną rzecz zrobię prawie na pewno... mianowicie modyfikacja zostanie podzielona (zresztą taki pomysł proponował mi już ktoś, niestety nie pamiętam kto to był.. xD) na dwie lub trzy części, pierwsza będzie wprowadzać cztery frakcje, kilka nowych czarów, nowy wygląd interfejsu, kilka nowych utworów, początek fabuły i kilka innych rzeczy.

a oto i screeny:



IP: Zapisane
Desmond
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
*

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 12


Prawie ninja

Zobacz profil
« Odpowiedz #161 : 11 Marca 2013, 13:32:18 »
Nie no: WOW! Jestem pod wrażeniem całej tej Twojej twórczości. Znakomite!


IP: Zapisane
sygnatura za duża/Martin
WMS

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 321


Zobacz profil
« Odpowiedz #162 : 12 Marca 2013, 22:09:38 »
Nie no sorry ,ale Ku***!!! Jakżeś przeniósł parę części uzbrojenia z Heroesa VI. Nie wiem czy tam jakoś poczarowałeś obydwiema grami czy też jesteś tak utalentowany ,że przerobiłeś parę modeli tak cudownie *.*


IP: Zapisane
Nimrod
Super Ślunzok

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 388

I'am the One who knows path through the Darkness

Zobacz profil
« Odpowiedz #163 : 12 Marca 2013, 22:33:23 »
Ogólnie jestem pod sporym wrażeniem co gospodarz tematu wyczynia.
Jestem tez ciekaw jak bedie wyglądało skończone dzieło. (tak ogólnie sadze ze sporo pracy w tym jest)

@Lord Khorne  Ty nad tym sam pracujesz czy jest was więcej ?


IP: Zapisane
"TAWERNO WALCZ!"
"Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną. To od dawki zależy, pamiętaj wiec gdy czytasz i masz dość, możesz zawsze skończyć i wyjść, bo zamiast Cie *uleczyć*...  Zabije"
Hayven

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 316


Zobacz profil
« Odpowiedz #164 : 13 Marca 2013, 07:03:46 »
Nie jestem pewien czy te modele zostały przeniesione... Mi to wygląda na bardzo zręczną układankę :)
Podejrzewam, że stworzenie każdej istoty zajmuje tydzień, może więcej, także sądzę, że Lord Khorne nie jest sam ;)

PS. Skąd wziąłeś piórko? Bo ja to bym chyba raczej z Dżina je ściągnął ;)


« Ostatnia zmiana: 13 Marca 2013, 14:55:56 wysłane przez Hayven » IP: Zapisane

Kliknij, przeczytaj, skomentuj ;)
(wielkie podziękowania dla Sojlexa za projekt logo :))
Strony: 1 ... 8 9 10 [11] 12 13 14 ... 28    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.065 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry