Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 43 44 45 [46] 47 48 49 ... 78    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wszystkie problemy z grą - Instalacja, błędy, komunikaty itp (Czytany 466487 razy)
Agrael II

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 123

Pastafarianin

Zobacz profil
« Odpowiedz #675 : 20 Maja 2012, 07:31:59 »
Menu główne --> Opcje --> Grafika --> Tryb wyświetlania i wybierasz tryb pełnoekranowy.
Mam nadzieję, że pomogłem.


IP: Zapisane
Chwała Latającemu Potworowi Spaghetti!
Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« Odpowiedz #676 : 20 Maja 2012, 08:21:07 »
Ostatecznie swapnij alt+enter.


IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

Lolo197

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 14


Zobacz profil
« Odpowiedz #677 : 07 Czerwca 2012, 19:32:10 »
Witam. Mam problem z mapą Archipelag..., która została dodana w patchu 1.4. Kiedy uruchamiam mapę gra zacina się i trzeba wychodzić przez menadżera bo jest brak odpowiedzi. Czy ktoś miał podobny problem?


IP: Zapisane
Kotlet

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 19


Zobacz profil
« Odpowiedz #678 : 14 Czerwca 2012, 10:11:15 »
Witam. Mam problem z mapą Archipelag..., która została dodana w patchu 1.4. Kiedy uruchamiam mapę gra zacina się i trzeba wychodzić przez menadżera bo jest brak odpowiedzi. Czy ktoś miał podobny problem?

U mnie śmigała elegancko

A moje pytanie - czy to znowu coś po mojej stronie, czy Ubi coś skopało? Nigdzie nie widzę żadnego komunikatu etc. że są problemy




IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #679 : 14 Czerwca 2012, 17:35:34 »
Raczej coś po twojej stronie, bo u mnie wszystko działa. Spróbuj jeszcze raz, a jak nie pomoże to włącz i wyłącz komputer.
Mapa Archipelag działa


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Kotlet

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 19


Zobacz profil
« Odpowiedz #680 : 14 Czerwca 2012, 17:38:26 »
Raczej coś po twojej stronie, bo u mnie wszystko działa. Spróbuj jeszcze raz, a jak nie pomoże to włącz i wyłącz komputer.
Mapa Archipelag działa

teraz działa. Błąd był po stronie Ubi (dokopałem się na ich forum oraz wpisów fanów na FB, że nie da się połączyć).


IP: Zapisane
MiSi

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 37


Serwus!

Zobacz profil
« Odpowiedz #681 : 19 Czerwca 2012, 15:12:55 »
Witam wszystkich!:] Najbardziej zirytował mnie bug... czy jak to nazwać..; otóż po wygranej bitwie jednostki cieszą się, lecz dźwięk okrzyków jest drażliwy dla ucha, przypomina krzyki małych dzieci, co mogę z tym zrobić? Niby jest to drobny "błędzik" , ale mnie denerwuje i to okropnie. Proszę o pomoc:)


IP: Zapisane
hamlet

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 257


Przytulacz niedźwiedzi

Zobacz profil
« Odpowiedz #682 : 19 Czerwca 2012, 16:04:54 »
Chodzi o to, że zapewne animacje jednostek w czasie bitwy masz ustawione bliżej maksymalnego poziomu prędkości, niż minimalnego. A wraz z prędkością, z jaka poruszają się twoje jednostki rośnie też prędkość wydawanych przez nie dźwięków. A to oznacza, że wydają bardzo wysokie dźwięki.

Jedyny sposób, jaki znam, to zwolnić animacje jednostek w czasie bitwy. Masz do wyboru: albo męczyć się z wysokimi dźwiękami, albo męczyć się, bo jednostki ruszają się jak ślimaki.


IP: Zapisane
Narody, narody! Po diabła narody
Stojące na drodze do szczęścia i zgody?
Historia nam daje dobitne dowody:
Pragniecie pokoju? - Usuńcie przeszkody -
Narody, narody, narody!
MiSi

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 37


Serwus!

Zobacz profil
« Odpowiedz #683 : 19 Czerwca 2012, 16:22:15 »
Aha, dziękuje za odpowiedź, ale gdyby ktoś znał inny sposób na ten "błąd" to prosiłbym o pomoc:)


IP: Zapisane
achtungo

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #684 : 21 Czerwca 2012, 00:30:40 »
Witam
Mam pytanko, jak bym chciał zakupić edycje kolekcjonerską a mam normalna wersje czy DLC(Bronie,mapka i bohaterowie) zawarte w niej są osobno czy wraz z kluczem gry?


IP: Zapisane
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #685 : 21 Czerwca 2012, 09:48:38 »
Bonusy z kolekcjonerki są na osobnej kartce i otrzymuje się je już po zainstalowaniu gry, więc możesz zapewne wpisać kod z kartki na swoim starym profilu.


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
achtungo

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #686 : 21 Czerwca 2012, 11:07:40 »
Ok ^^ ,wielkie dzięki


IP: Zapisane
piczkok

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #687 : 28 Czerwca 2012, 00:12:20 »
Witam to mój pierwszy post ale w internecie nie moge znalesc odpowiedzi na mój chyba dosc popularny problem.Wywala mi h6 do pulpitu po chwili grania.Mam zaktualizowane sterowniki bawiłem juz z usuwaniem tych plików i nie wiem czy wina stoi po mojej stronie(czyli sprzetu) czy po prostu h6 tak ma a jak to sie mówi 100zł piechota nie chodzi by nie móc sobie pograc

smigam na viscie a sprzęt to
pentium dual core 2.00 ghz
3gb ram
 ATi radeon HD 2600 pro

z góry dzięki za pomoc pozdrawiam


IP: Zapisane
Kotlet

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 19


Zobacz profil
« Odpowiedz #688 : 28 Czerwca 2012, 11:07:38 »
Witam to mój pierwszy post ale w internecie nie moge znalesc odpowiedzi na mój chyba dosc popularny problem.Wywala mi h6 do pulpitu po chwili grania.Mam zaktualizowane sterowniki bawiłem juz z usuwaniem tych plików i nie wiem czy wina stoi po mojej stronie(czyli sprzetu) czy po prostu h6 tak ma a jak to sie mówi 100zł piechota nie chodzi by nie móc sobie pograc

smigam na viscie a sprzęt to
pentium dual core 2.00 ghz
3gb ram
 ATi radeon HD 2600 pro

z góry dzięki za pomoc pozdrawiam

H6 tak po prostu ma... raz częściej, raz rzadziej. U mnie na dużo mocniejszym sprzęcie pod Win XP oraz Win 7 jest to samo. Zwłaszcza problematyczna dla mnie była kampania świątyni, gdzie co 2-3 tury lądowalem na pulpicie, początkowo pomogło włączenie buforowania dysku (gry trzymam na przenośnym dysku twardym aby grać w podróży itd) co spowodowało wydajniesze działanie i gra radziła sobie lepiej, jednak całkowicie problemu to nie rozwiązało


IP: Zapisane
eviltiger

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 45


Zobacz profil
« Odpowiedz #689 : 02 Lipca 2012, 14:56:16 »
Problem polega na tym, że podczas włączania gry nie wyskakuje mi okienko uplay tylko gra się od razu uruchamia i nie mogę się zalogować. Proszę o szybką odpowiedź, z góry dziękuje. 


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 43 44 45 [46] 47 48 49 ... 78    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.038 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry