Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3 4 5    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Co można zrobić, aby Heroes 4 był jeszcze lepszy? (Czytany 29609 razy)
placjusz czarodziej

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 32


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 24 Kwietnia 2008, 14:30:10 »
No właśnie heroes IV był grą tylko dobrą a wszyscy oczekiwali hitu


IP: Zapisane
egzeq
Inkwizytor Tawerny

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 941


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 25 Kwietnia 2008, 21:24:44 »
Heroes 4 wcale nie był dobra grą, kampania była żenująca. Co do "naprawienia" go- jest jak z zapuchniałym, zgniłym budynkiem- trzeba zniszczyć, a potem cegiełka po cegiełce, zmienić zasady i koncepcję.


IP: Zapisane
Saph
wrrr.

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 632


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 25 Kwietnia 2008, 21:31:30 »
Heroes 4 wcale nie był dobra grą, kampania była żenująca. Co do "naprawienia" go- jest jak z zapuchniałym, zgniłym budynkiem- trzeba zniszczyć, a potem cegiełka po cegiełce, zmienić zasady i koncepcję.

Nie wiem czego Ty chcesz od kampanii. Jedyna wkurzająca rzecz to  dłuuuugaśne opisy, ale poza tym jest dobra. Mimo wszystko ja je lubiłam czytać. : P Przynajmniej te historie są ciekawe.


IP: Zapisane
egzeq
Inkwizytor Tawerny

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 941


Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 25 Kwietnia 2008, 22:06:57 »
Kampania to sklejka map, powiązanych ze sobą tylko bohaterami, poza tym mają NIERÓWNY poziom trudności
sry za spam


IP: Zapisane
placjusz czarodziej

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 32


Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 26 Kwietnia 2008, 14:28:42 »
Mówiąc dobra mialem na myśli 3/6. bo nie była aż taka zła, gupio że trza było czytać te napisy. Gdy się nie czytało to nie wiedziało się o co walczyć . A map dla wielu graczy było za mało!!!!!!!!!!!!!!!!!


IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #20 : 26 Kwietnia 2008, 17:19:42 »
@Exequtor: To samo można powiedzieć o piątce. O każdej części. O każdej kampanii w każdej grze. Znajdź więc inne argumenty, a chętnie zripostuję.

@Placjusz: Czytanie napisów to zaleta, jak ktoś nie chce to nie musi, ale przynajmniej gra ma fabułę i to dla ludzi rozumnych (w piątce mamy tandetę podaną na srebrnej tacy) Co do drugiego zarzutu - zgadzam się.


« Ostatnia zmiana: 26 Kwietnia 2008, 17:29:31 wysłane przez Ptakuba » IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
placjusz czarodziej

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 32


Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 27 Kwietnia 2008, 11:12:28 »


@Placjusz: Czytanie napisów to zaleta, jak ktoś nie chce to nie musi, ale przynajmniej gra ma fabułę i to dla ludzi rozumnych (w piątce mamy tandetę podaną na srebrnej tacy)
[/quote]
Mi tam się podobały przerywniki filmowe "a la srebrna taca", bo nie marnowałem czasu na ślęczenie przed monitorem i oglądanie napisów tylko na grze


IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #22 : 27 Kwietnia 2008, 11:20:10 »
Na oglądanie filmików niedających się przewinąć nie marnowałeś czasu, ale na wyłączenie opisu fabuły tak?


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
placjusz czarodziej

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 32


Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 27 Kwietnia 2008, 19:03:24 »
Mi tam te filmy się podobały ( a można było wcisnąć dalej ), poza tym trwały krócej niż przeczytanie tej czytanki.


IP: Zapisane
Saph
wrrr.

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 632


Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 28 Kwietnia 2008, 19:25:55 »
Mi tam te filmy się podobały ( a można było wcisnąć dalej ), poza tym trwały krócej niż przeczytanie tej czytanki.

Skoro czytasz tak powoli idź na kurs szybkiego czytania.
Może i te napisy, dla niektórych, były trochę za długie, ale można było dokładnie zorientować się w sytuacji i lepiej wyobrazić sobie przygody i odczucia bohaterów. Tylko trzeba to docenić, a nie oglądnąć sobie króciutki filmik.


IP: Zapisane
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 29 Kwietnia 2008, 11:34:37 »
filmiki sa najlepsze właśnie ;D . ja gram w scenario albo kampanie czasami tylko po to żeby filmiki oglądać xD . wiem że to dziwne ale tak jest. z każdą częścią. a najbardziej podobają mi sie filmiki z 5 części. fajne przygody mają. w homm4 też tak jest?


IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #26 : 29 Kwietnia 2008, 14:04:24 »
H4 nie ma filmików. Jak zaczynasz to jest obrazek i głos lektora, a jak już grasz to tylko komunikaty pisemne.


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
placjusz czarodziej

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 32


Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 29 Kwietnia 2008, 15:23:35 »
Mi tam te filmy się podobały ( a można było wcisnąć dalej ), poza tym trwały krócej niż przeczytanie tej czytanki.

Skoro czytasz tak powoli idź na kurs szybkiego czytania.
Może i te napisy, dla niektórych, były trochę za długie, ale można było dokładnie zorientować się w sytuacji i lepiej wyobrazić sobie przygody i odczucia bohaterów. Tylko trzeba to docenić, a nie oglądnąć sobie króciutki filmik.
czytam szybko, tylko mnie to nuży :/ nieważne


IP: Zapisane
egzeq
Inkwizytor Tawerny

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 941


Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 05 Maja 2008, 16:20:31 »
ptakuba- tego nie można powiedzieć o h3 i h5 na pewno, gdyż poziom trudności był równomierny (tylko ostatnie misje wymagały ruszenia łbem) zaś w h4 było to tak nierównomierne, że w pierwszych misjach można było gryźć klawiaturę po parokrotnym powtarzaniu jakieś misji
Do pozostałych wad należy tez zaliczyć niezrównoważone miasta (twierdzą można każdego pokonać), czy h4 miał w ogóle beta-testy przy czymś takim ?
Dlatego pierwszym krokiem byłoby zrównoważenie jednostek i miast (najlepiej wszystko od nowa)
Equirbis jest cienkim dodatkiem, póki co to się pliki rozpadają i niewiele zmienia


IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #29 : 05 Maja 2008, 17:00:00 »
Masz w jednej sprawie rację - H4 jest mocno niedopracowane, ze względu na 3DO, które kazało NWC i Caneghamowi robić gry w rok, nawet krócej.
Ale czy to powód do mówienia, że H4 jest do niczego i najlepiej w ogóle wywalić całość bo cała gra jest zła?


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Strony: 1 [2] 3 4 5    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.064 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry