Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 4 5 6 [7] 8 9 10    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Ulubione gry (Czytany 50681 razy)
Lexen

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Widzę noc co dzień

Zobacz profil
« Odpowiedz #90 : 17 Lipca 2011, 09:11:47 »
Czas na mnie ;) :
1.Heroes III , szczerze mówiąc to chciałem się przyznać do tego że jeszcze chodzić nie umiałem a już w to grałem ;)
2. AoJ 2 - moja ulubiona gierka no-fantasy a strategia
3. Counter-Strike - posiadam steam , gram już 2 lata i teraz właśnie nie co mi się nudzi , ale gierkę polecam ;D
4. Halo Reach - ta gra rządzi i dzieli, uwielbiam strzelaniny fantasy
5. Halo Combat Evolve - nakłaniam do grania ze mną w nią - ma słabszą grafike, ale jest multiplayer i posiada te same atuty co Reach, post o grze i link do pobrania (freeware)
jest w poście Halo CE online, dział On-line.
6. Heroes V - niestety bez porównania do legendy jaką jest 3 i był dla mnie małym rozczarowaniem po zakupieniu gry.Czekam na 6 ;)
7.Heroes IV - gdyby nie zaje***ta  fabuła to byłby na szarym końcu
8. Starcraft - idealna strategia, nie mam kasy na następną część, ale z 1 odsłony tej gry jestem w pełni zadowolony :D
9. Fifa 10 - ale tylko i wyłącznie na konsole
10. Assasin Creed - wszystkie części ;)


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #91 : 17 Lipca 2011, 09:32:31 »
1. Heroes V- do gry czuje taki sentyment, że nawet jak mi się znudzi granie w nią, dalej ją uwielbiam.
2. Return to castle Wolfenstein- w końcu moja pierwsza gra fps, w którą grałem zaraz po otrzymaniu komputera, czyli bodajże w 2002r Jak na rok produkcji, tj. 2000, gra posiada zadowalającą grafikę, zwłaszcza tekstury postaci.
3. Mafia- klasyk, gra z fabułą, na której podstawie można by napisać nowelę gangsterską. Po prostu przechodzenie tej gry, to nie jest rutynowe wypełnianie misji, tylko także "przeżywanie" tych misji.
Gra ma przesłanie, odsłonięte na końcu gry, więc na pewno chwilę posiedzisz w ciszy, gdy na monitorze będą napisy końcowe.
4. Gothic- aktualnie w to nie gram i prawdopodobnie nie widzę powodu, by do niej wracać, ale była to chyba moja pierwsza gra crpg. Jak się fajnie w szkole  gadało o niej, o questach itp. gdy nie było poważniejszych tematów. Gothic II również zapewnił mi niemałą rozrywkę, ale gothic 3 już nie tak dużą.
5. Company of heroes wraz z dodatkami- zdecydowanie, według mnie, najlepsza gra rts. Cztery frakcje, każdą z nich całkiem inaczej się opanowuje, inną strategię się przyjmuję. Nie różnią się tylko teksturami jednostek, tak jak np. w soldiers ludzie honoru. Jak ktoś grał, to wie, o czym mówię. Grafika, soundtrack stoją na bardzo wysokim poziomie. Gra przez neta oferuje sporo zabawy, ale nie ukrywam, że ciężko jest opanować tę grę do perfekcji. Należy wykazywać się przezornością i oczywiście umiejętnościami taktycznymi, gdyż strata nawet jednej jednostki na początku gry, może mieć duży wpływ na dalszą rozgrywkę, dlatego czasami lepiej się wycofać.
Dodam, że ja najbardziej lubię Wehrmacht, w której chyba najbardziej opanowałem doktrynę blitzkriegu z wykorzystaniem stormsów. Storms+ 2xmp44 i przynajmniej vet2 piechoty. Ktoś kto gra, będzie wiedział, o co chodzi ;p No, ale nie można wykorzystywać jednej taktyki do wszystkiego. Najmniej lubię Brytyjczyków, praktycznie w ogóle nie umiem nimi grać.
6. Minecraft- na pewno fajna gra, ale nie odkryłem całego jego potencjału ze względu, że nie mogę grać przez internet i nie chodzi tu o pirata, bo mam oryginał. Ale na yt gry multiplayer to naprawdę ciekawe przygody, lepsze niż w jakiejś tibii czy margonem.

Na razie tyle, może sobie jeszcze przypomnę gry, jakie bardzo mi się spodobały.


« Ostatnia zmiana: 17 Lipca 2011, 09:49:37 wysłane przez Sylath » IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Ikee

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 273


This lovely girl could teach you how to love.

Zobacz profil
« Odpowiedz #92 : 17 Lipca 2011, 10:07:24 »
Zapomniałem :P
Pardon - Aktualizacja:
1. H3 WoG. - Zdecydowanie spodobał mi się ten dodatek.
2. H5 ToE - Wolę bardziej od standardówki, jednakże niezbyt często gram już w 5... ;P
3. Combat Arms - Dobra gra wojenno-RPG. Jeśli ktoś gra w to - Moja nazwa: Kozacki - Kd 0,65 ;P .
4. Counter Strike 1.6 - Wcześniej był przed CA, ale teraz coś mi się popie****** z tą grą. ;P
5. Crashday - Samochodówka dla gości z mocnymi nerwami na woli. ;D
6. Colin McRae 2004 - Druga Samochodówka - tyle że bez broni ani derbów... :(
7. H2 Price and Loyality - Niedawno zainstalowałem - Może być, ale zrypali z 5 miejscami na ludzi... :(
8. Możecie się śmiać, ale to fajna gierka - Plants Vs Zombies - Gra z typowo dobrą grafą jak na grę zręcznościową. Do tej gry - co najzabawniejsze - są kody tylko na grafikę :D
9. Anno 1701 - Gra typowo dla najlepszych pod słońcem handlarzy. Skomplikowana, ale grafika powalająco dobra! Szczególnie ją polecam! ;P
10. AoE III - Psuje mi się dźwięk w tej grze po 20 minutach gry! :wsciekly: Nie mam możliwości gry przez neta! A jak zagram ponad 3 godziny na mapie to mi się komp restartuje!
11. Medieval II Total War - Jak mogłem o tej grze zapomnieć!!! Jedna z lepszych gier strategicznych! Cała saga jest tej gry bardzo rozszerzona podobnie jak Heroes of might and magic. Polecam!
12. Blitzkrieg II - Już w to nie gram, ale mam co do tej gry dobre zdanie i wspomnienia. Grafika nawet nawet. Polecam tę grę również! ;P
13. Civilization IV - Już nie gram bo płyta mi się porysowała. Szkoda. Już jest Piątka. Polecam fanatykom strategii.
14. Biathlon 2009 - Niezła gra tylko jak się wam wydaje łatwa, to jest na odwrót. Bardzo trudna gra! W karierze na pewno staniesz na poziomie normalnym czyli półmetku gry! Jednakże można grać nawet na 4 osoby w tą grę, jednak nie na podzielonym ekranie. Polecam! ;P
15. No i najgorsza gra w którą nie gram - Minecraft - zżera mocno pamięć komputerową! Grafa jest słaba umyślnie, aby nie zajmowała dużo miejsca na dysku. CA również dużo zajmuje - ale ponad połowa gry jest w dysku na stronie internetowej ( chodzi mi głównie o itemy które posiada twoja postać ), jednak coś na temat: Minecraft gdyby było podobne do CA to grała by ponad połowa populacji Ziemii, ale na pewno tak nie jest! ;D
Mówiąc prościej - jestem fanem gier strategicznych i samochodowych.


IP: Zapisane

Cytuj
- Dziękuję Ci, Jake. Naprawdę za wszystko. Nie zapomnę Cię...
- Rose, nie... Czekaj!
- Jake, proszę puść. Wszystko będzie dobrze. Obiecuję Ci to. - dodaje z uśmiechem - Naprawdę, uwierz mi.
Matio12345
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 36


Zobacz profil
« Odpowiedz #93 : 17 Lipca 2011, 11:26:30 »
1. Gothic 2 - Gra dzieciństwa
2. HOMM 5 - Ciekawa fabuła
3. Knights and Merchant - Lubie proste gry strategiczne
4. HOMM 3 - Moja pierwsza gra
4. Counter Strike - Rzadko kiedy mi się nudzi, i mam steama
5. Mafia - czuje się przy tym jakbym był w latach 40


IP: Zapisane
Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #94 : 18 Lipca 2011, 00:13:41 »
2. HOMM 5 - Ciekawa fabuła
Bałdzo

Ostatnio zainstalowałem Age of Mythology i ta gra baardzo mnie wciągnęła. Ściągnąłem też LoLa i jestem nubkiem i mnie wyzywają od botów.


IP: Zapisane
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #95 : 18 Lipca 2011, 12:33:29 »
Eee tam, zaczynasz dopiero to masz prawo noobić ^^.

Doszło u mnie kilka gier ulubionych, to chyba czas coś dopisać, nie?

League of Legends- Boże, ależ ja w to maniaczę... Tylko i wyłącznie Gothic 3 mnie wyciągnął, ale na 1 dzień od LoLa. Gra spodobała mi się, i na prawdę jest wysoko notowana w moich rankingach. Mogę tu dodać moich ulubionych main i w ogóle najlepszych championów: Jax, Nocturne i Twisted Fate. O ile tym ostatnim ostatnio rzadko gram, to już Nocturnem gram dość często, a Jaxem to już szkoda słów... Poznałem tam też bardzo dużo pozytywnie nastawionych do świata ludzi, jak i również lepiej poznałem niektórych ludzi z tawerny (Wyjątkowo sentymentalny element). Gra musi mieć to coś, skoro pomimo 2 map nie potrafi się znudzić. pomimo licznych błędów technicznych, które ostatnio nękają graczy, wierzę, że to minie po zmianach jakie się szykują.
Minecraft- Bardzo fajna gra. Nie wiedziałem, że z taką grafiką gra może mieć taką grywalność swoja drogą. Nie jestem graczem starego pokolenia, więc nie doceniam kunsztu najstarszych gier. Rozwija wyobraźnie i ma teoretycznie nieograniczone możliwości budowy. Szkoda, że trzeba być aż tak wytrwały, bo jestem znany ze swojego wszechobecnego lenistwa.
Gothic 3- Byłem nieoświecony. Zagrałem w tą grę po raz pierwszy 2 dni temu. Nie wiem czemu wcześniej w to nie chciałem grać. Jeśli gra oderwała mnie od LoLa to jest dobra. Wcześniej żadna gra tego nie dokonała! Ave Gothic!


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #96 : 05 Sierpnia 2011, 19:28:08 »
Ja zapomniałem wspomnieć o jednej z moich ulubionych strategii- Red Alert 2, choć fabuła i aktorstwo naciągane, to grywalność, jednostki, bonusowe rzeczy za wybranie danego kraju, po prostu super. Mam zamiar sobie zakupić 3, gdzie będą Japończycy ^^.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Goblidak
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 20


Władca Goblinów i Orków

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #97 : 06 Sierpnia 2011, 07:32:49 »
moje ulubione gry

HoMM 3, HoMM 5, Warcraft III the Regin of Chaos, Duengon Kepper II, Age of Wonders: Magia Cienia i Neverwinter Nights

Reszty gier, to nie pamiętam


IP: Zapisane
PaoDak
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 41

Zobacz profil
« Odpowiedz #98 : 09 Sierpnia 2011, 16:24:20 »
Moje ulubione gry to strategiczne takie jak saga HoMM, gra Duengon Kepper II i Neverwinter Nights.

Lubię też gry online takie, jak Runes of Magic, Shakes & Fidget, Zielone Imperium i Farmerama.



IP: Zapisane
Ikee

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 273


This lovely girl could teach you how to love.

Zobacz profil
« Odpowiedz #99 : 10 Sierpnia 2011, 12:17:47 »
Pardon - ( mam nadzieję, że ostatnia aktualizacja i nic się nie zmieni )
1. WoG - nadal popylam :P
2. Horn of the Abbys - Nie mam ale się zapowiada czadowo ;P
3. H5 ToE - Czasami pogrywam sobie w kampanie... ;P
4. CA ( Combat Arms ) - Nie gram już, ale mam bardzo miłe wspomnienia z gry - tylko dla inteligentnych, którzy mają dobrą pamięć ( chodzi o zapamiętywanie najlepszych kamp ) :P
5. CS ( Couter Strike 1.6v, a jak u kuzyna 1.8 ) - Troche gorsza grafa w 1.6, ale jest znacznie więcej serwów. 1.8 ma powalającą grafę, a paka wygląda podobnie jak w CA - czyli zdecydowanie lepsza!!! POLECAM 1.8!
6. CMR 04 - Fajna gra, a na dodatek miałem przerwę w grze przez neta 2 lat i teraz widzę ciągle tych samych graczy - gra się nadal rozwija! Polecam!  ^_^
7. Crashday - porysowana płytka, ale najlepsza samochodówka na świecie! Jedyna wada to super krótka kampania - zaledwie 31 misji, których każdą można w przejść w krócej niż 5 minut... Za to są derby demolki i można kupić itemy np: Minigun pociski itp ;P
8. NFS MW - Super muza kampania bardzo rozbudowana i zarazem dosyć trudne są początki - kampania podzielona na 15 części z pościgami policji z czego nigdy się nie traci uczucia adrenaliny!!! Gorąco polecam :) !
9. Medieval 2 TW - Super gra jednym zdaniem - Recenzja - Gra strategiczno-średniowieczna. Są możliwości gry przez internet. Są bitwy historyczne, np: Bitwa pod Grunwaldem  itp. Można zagrać własną bitwę, wielką kampanię na której musisz zdominować inne frakcje średniowiecza. Tylko dla prawdziwych fanatyków strategii! Polecam!
10. Space Rangers 2 - Gra spoko tak jak fabuła, a wciąga jak bagno z którego nie da się wyjść! Polecam!   ;)
Jak to piszę w reklamie:
,,I to już koniec tej opowieści o Nokii 5130. O letnich gawędach na dróg rozstaju, w największej sieci komórkowej w kraju. Darmowe godziny niezwykłych przygód przez 14400 minut. ;P


IP: Zapisane

Cytuj
- Dziękuję Ci, Jake. Naprawdę za wszystko. Nie zapomnę Cię...
- Rose, nie... Czekaj!
- Jake, proszę puść. Wszystko będzie dobrze. Obiecuję Ci to. - dodaje z uśmiechem - Naprawdę, uwierz mi.
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #100 : 22 Września 2011, 20:37:21 »
Fifa 07
WWE Raw 2002
Heroes of Might and Magic 5
Need for Speed Carbon
X-Moto
Heroes of Might and Magic 2
Edit: Daje kolejne perełki :D
Terraria
Driver Parallel Lines
Serce Ashan


« Ostatnia zmiana: 30 Listopada 2011, 18:02:38 wysłane przez freezon » IP: Zapisane
Ikee

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 273


This lovely girl could teach you how to love.

Zobacz profil
« Odpowiedz #101 : 28 Października 2011, 19:18:48 »
Kolejna aktualizacja:
Tym razem tylko TOP 5
1. HoMM. 3 SoD, AB i WoG oraz HoMM 5 ToE. Jestem fanem gier strategiczno-handlowych (czasem trzeba coś wymienić na targu, aby jakiś budynek wybudować.
2. Anno 1701 - Gra bardzo pouczająca, dzięki której można się nauczyć ogólnych zasad handlu.
3. FlatOut UC - Gra samochodówka, poprawki są graficzne, 4 dodatkowych rywali oraz kilka nowych aut do odblokowania, nie ma haków, na unblocka aut, można je odblokować w 2 trybie kariery.
4. SR 2 Rebelia - Gra wciąga jak bagno, ale ostatnio rzadziej gram w to bagno, bo nie mam czasu...
5. Bionicle Heroes - Nie wiem czemu, ale tą grę zawsze lubiłem. Mimo iż ta gra jest zrobiona z klocków Bionicle, jest ciekawa, oraz są momenty fajnej rozrywki i Śmiechu. Gorąco ją polecam.


IP: Zapisane

Cytuj
- Dziękuję Ci, Jake. Naprawdę za wszystko. Nie zapomnę Cię...
- Rose, nie... Czekaj!
- Jake, proszę puść. Wszystko będzie dobrze. Obiecuję Ci to. - dodaje z uśmiechem - Naprawdę, uwierz mi.
Alorin

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 48


Zobacz profil
« Odpowiedz #102 : 02 Listopada 2011, 21:04:31 »
Także jestem fanem gier strategicznychh
Ulubione gry w tej chwili:
1. Heroes Might an Magic 6 Naprawdę mi się spodobało. Extra grafa i możliwości taktyczne
2.Minecraft w tej grze ogranicza cię tylko własna wyobraźnia. Do tego multiplayer.
3.Anno 1404 Super grafa, fascynująca kampania i  możliwość zbudowania własnego miasta, dyplomacji i wiele innych
4. Spellforce i Spellforce 2 dobra fabuła, w 2 dodany tryb pojedynczego gracza bez kampani,  dużo możliwości rozwoju bohatera i dużo jednostek. Legendy krążą o kolejnym rozszerzeniu. 


IP: Zapisane
Zehir7

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 11


Zobacz profil
« Odpowiedz #103 : 08 Lutego 2012, 18:32:22 »
1. Cała seria Total War(kocham tą serie).
2. Might & Magic Heroes VI.
3. Age Of Empires III.


IP: Zapisane
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #104 : 08 Lutego 2012, 19:39:37 »
Ja polecę seriami
1. gothic
2. Heroes of Might and Magic
3. Spelforce
4. The Settlers (od 5 w górę)
5. Baldurs Gate
6. Might and Magic (i gry pokrewne)



IP: Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 6 [7] 8 9 10    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.066 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry