Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Ulubiony bohater ze świata gier (Czytany 2923 razy)
hathostet
Retired

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 376


..:: Elitarny redaktor ::..

Zobacz profil
« : 20 Maja 2013, 20:23:24 »
Tak, jak w tytule. Postanowiłam otworzyć nowy wątek, podjąć nowy temat, bo z tego co widzę, starsze tematy jakby się wyczerpały i "zestarzały".

Także zacznijmy nową "zabawę", a raczej powód do rozmowy ;]
Zasada jest prosta: wymieniasz imię (lub nazwę) postaci z gry - może to być również dowolna postać z całej serii HoMM - i krótko uzasadniasz za co ją lubisz.
Następna osoba podejmuje wątek w ten sposób, że ocenia wcześniejszą postać w jednym zdaniu (może też być negatywnie, w końcu nie musi to być jego ulubiona postać), a następnie wymienia swoją (tylko jedną postać!) i krotko uzasadnia dlaczego ją lubi.
I tak w kółko. Proste? ;]
Jeśli macie jakieś pytania, to piszcie, ale chyba dość jasno wyjaśniłam zasady tej "zabawy" ;]

W takim razie, skoro ja podjęłam ten wątek, zaczynam jako pierwsza ^^

Moja ulubiona postać ze świata gier.

Nemesis z gry "Resident Evil: Nemesis". Pieszczotliwie nazywany przeze mnie "Nemeś"   8) Co tu dużo mówić. Pamiętam jak grałam w tę grę będąc młodsza i ile problemów sprawiała mi ta postać podczas rozgrywki. Niemniej jednak, mam ogromny sentyment do tej postaci ;] Jest ponadczasowa, epicka, "badass'owa" i koksi wypowiadając swoją już kultową kwestię: "S.T.A.R.S.!"   8)
Może Nemeś nie grzeszy urodą, ale za to jest niestrudzony, niezwyciężony i niemal niezniszczalny, jak wiecznie żywy Sylwuś Stallone xD

A teraz następna osoba ;] Najpierw w jednym zdaniu musi ocenić "Nemesia", a potem wybiera swoją postać :]
Miłej zabawy!  8)



IP: Zapisane
Niebieskooki Smok

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 114


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 20 Maja 2013, 20:35:30 »
Nemezis.
Cóż o nim napisać? Na pewno to, że jest to postać kultowa.Nie grałem w trójkę ale widziałem jak gra kuzyn i za każdym razem myślałem: "cholera, znowu on" (Nemezis, nie kuzyn  ;P). Postać której bałem się do czasu jak zagrałem w Silent Hill 2.
Obok Kata z trójkątną głową i Slendera najbardziej przerażająca postać w grach pc  8). Zdecydowanie fajna postać.

Jeśli chodzi o mnie to wybór trudny ale mi chyba najbardziej podoba się Yoshimitsu z serii bijatyk tekken.
Występuje od początku serii, walczy bronią białą, ma w związku z tym fajne kombosy i ciekawe podłoże fabularne  :ok:


IP: Zapisane
Raelag323

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 156


Ten świat jeszcze nas popamięta. Jakem Raelag!

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 20 Maja 2013, 20:52:40 »
Yoshimitsu hmmm.... Pół ninja pół robot jest spoko fajnie sie nim walczy szczegolnie jak uzywa miecza.

Jeśli chodzi o moją postac to oczywiście Raelag (jak widac na moim avatarze) jest spoko wystepuje w fajnej grze i bywa czasem niezalezny


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 20 Maja 2013, 21:15:24 »
Raelaga bardzo lubię, ma poczucie humoru, ładny jest, a jego demoniczne ja polane tą słodką jaszczurką wierzchowcem dopełnia obrazu fajności  8)

Moim ulubionym bohaterem ze świata gier jest... smoczyca Saskia. Co pewnie bardzo zaskakuje, wiem :P. Jest ładna, fajna, duża, jest inteligentną gadziną z poczuciem moralności. I ma super płytówkę. Cahan też taką chce!


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 20 Maja 2013, 21:16:43 »
Piszcie z jakich gier są poszczególni bohaterowie, byłoby miło ^_^

Hmm... ulubiona postać, trudno wybrać. Z serii Heroes, to Arantir. Nadał on Nekropolis nowego znaczenia i charakteru. Jest też jedną z ciekawszych postaci, dobrano mu dobry głos do dubbingu.

A tak to Bezimienny z Gothica 1-2. Bohater, którego można częściowo kształtować, ma wiele ciekawych przygód, barwną historię i stwarza taki "klimat" gry, po prostu dla niego chciało się grac w te gry! W 3 trochę gorzej, a 4 już nie skomentuje bo żal palców dla pisania o tym.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 20 Maja 2013, 21:39:02 »
Bezio ^_^ - w Gothica osobiście nigdy nie grałem, jednak ta postać jak i dla wielu jest bohaterem dzieciństwa. Ocal świat, rozwal orkowe bóstwo.

Ezio Auditore da Firenze (Assassin's Creed II, Brotherhood i Revelations) - pies na baby, jako emeryt rusza się wciąż lepiej niż ja jestem w stanie. I większość z ludzi. Człowiek wielu talentów. No i te ukryte ostrza ^_^


IP: Zapisane
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 20 Maja 2013, 23:10:29 »
Ezio - super koleś. Chyba najlepszy z assassin'ów. Historię ma z lekka smutną, lecz przecież taki już jego los, każdy assassin cierpi. Ogólnie rzecz biorąc, lubię go.

Oghren (Dragon Age: Początek, Dragon Age: Początek - Przebudzenie) - pijaczyna, niski wzrost, włosy tak rude jak jego dowcip (baaardzo zabawny jest), jednym słowem - krasnolud. ;D


« Ostatnia zmiana: 20 Maja 2013, 23:13:09 wysłane przez Hadras » IP: Zapisane
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : 21 Maja 2013, 12:45:35 »
Jest kilka takich postaci postaci:
Feng Wei z serii Tekken za ogólny wygląd oraz widowiskową technikę walki. Raczej więcej nie trzeba mówić - siła sama w sobie.

Draven z League of Legends za wąsy i sposób bycia. Grającym w LoLa nie trzeba wiele tłumaczyć.

Altair był według mnie dużo bardziej "asasynowaty" i tajemniczy. Asasyn idealny. Może też to wynikać z mojego sentymentu do okresu średniowiecza, ale nie ważne.

Siegfried z serii Soul Calibur urzekł mnie sposobem walki i zadziwiająco lekkimi ruchami z półtonowym mieczem w ręku. Zadziwiające.



IP: Zapisane
hathostet
Retired

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 376


..:: Elitarny redaktor ::..

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 21 Maja 2013, 14:54:43 »
Nie rozumiecie.
Macie ocenić w jednym zdaniu postać wymienioną przez poprzednika, a dopiero później wybrać JEDNĄ swoją ulubioną postać z gry i krótko uzasadnić dlaczego ją lubisz.

Jeszcze raz pokażę o co chodzi.
Poprzednik akurat wybrał kilka postaci, więc wybiorę z nich Altair'a, bo go kojarzę.

Altair - jak każdy "asasyn" ma epicki strój i umiejętności, którymi nie pogardziłby żaden akrobata z cyrku ;]

W takim razie wybieram kolejną swoją ulubioną postać z gry.

Piramidogłowy z sierii gier "Silent Hill". Co tu dużo mówić. Piramidzio (jak w skrócie zwykłam go nazywać) wie jak koksić swoim wielgachnym nożem tudzież tasakiem. Nie przepuści żadnej okazji do "chędożenia" i ogólnie zawsze jak się pojawia, to atmosfera rośnie i gęstnieje xD
Niezapomniana, legendarna postać ;]


IP: Zapisane
Ikee

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 273


This lovely girl could teach you how to love.

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 22 Maja 2013, 15:22:25 »
Cóż - Piramidogłowy - kultowa postać - nie chcę nic dodawać hathostet wszystko o nim opisała ;) . Mi się ta postać bardzo podoba.

Moja propozycja postaci:

Kanyenke (AoE III) - Świetna postać pasująca do tej gry. Jego przygody po prostu ubóstwiam. Fakt, że występuje on tylko w dwóch aktach, ale tylko do nich wracam.


IP: Zapisane

Cytuj
- Dziękuję Ci, Jake. Naprawdę za wszystko. Nie zapomnę Cię...
- Rose, nie... Czekaj!
- Jake, proszę puść. Wszystko będzie dobrze. Obiecuję Ci to. - dodaje z uśmiechem - Naprawdę, uwierz mi.
Alaron98
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 7


Czy to ptak?Samolot? Nie! To Wuwu!

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 15 Czerwca 2013, 18:22:03 »
Krótko mówiąc  Kanyeke nie jest zła. Moje ulubione postacie to

Aribeth de Tylmarande - Epicka postać( w dodatku ładna :) ) świetnie ma dobre serce lecz po śmierci Fenthika jej postępowanie się zmienia.
Jak pierwszy raz grałem w NWN to jak zdradziła to krzyczałem do monitora :( ARIBETH!!


IP: Zapisane
,,Czy światło może widzieć ciemność?'' - Alaron98

,,Człowiek głupi patrzy, człowiek wykształcony widzi, człowiek mądry rozumie''

,,Wuwu lubi ciastka, a ciastka lubią Wuwe''
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry