Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Dzieje Nikolaja (Czytany 2630 razy)
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« : 26 Marca 2008, 14:14:55 »
Jako że startuje w konkursie wojewódzkim "elitarna fantazja" postanawiam napisać jakieś opowiadanko i poradzić się co źle co dobrze, proszę być full krytykami nie dawac mi ulgi ( ops... to będzie bolesne),jak narazie napiszę epilog, potem dorzucę 3 party które mam na papierze, czas pokaże czy wymyśle coś więcej, no to jedziemy z tym koksem

PROLOG

Imperium gryfów znalazło się w kiepskiej sytuacji, armie demonów dziesiątkowały chaty chłopów oraz okoliczne wsie. Stracono Silverstone, najwyższą stolicę kapłanów w południowym imperium gryfów. Coraz częstsze ataki na stolice imperium powodowały że król czuł się coraz bardziej zmęczony walką z bestiami, do tego nie wiedział co się dzieje u królowej Izabeli. Minęły dwa miesiące, elita ognistych bestii trawiła ziemie imperium, stracono Aishlash i Torrul, rodzinne miasto Nikolaja, sam król zaprzestał już walki, całe dnie przesiadywał w bibliotece, szukając jakiegoś rozwiązania. Czytając księgę o potężnych arcymagach, znalazł mały zalążek tekstu który mógłby wszystko zmienić, pogłoski o niepokononanym magu Nathirze mieszkającym za smoczymi górami, który jak nikt inny odsyłał demony spowrotem do sheogh, obudziły w królu nową nadzieję, czytał dalej... jego znajomość magii ognia sprawiała że był on nietykalny dla demonicznych płomieni. Młody król postanowił jeszcze jednak spróbować odbić Silverstone, próba ta jednak skończyła się totalną klęską , demony nie poniosły żadnych strat, zaś legiony żołnierzy imperium leżały na zakrwawionej murawie,Nikolaj więc zdecydował, czas wyruszyć do Al- shadia , pałacu w którym mieszkał Nathir


« Ostatnia zmiana: 26 Marca 2008, 16:08:18 wysłane przez Cepek » IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




kluseczka

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 878


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 26 Marca 2008, 15:52:11 »
To ja cię pierwsza wymęczę. Nazwy państw, w tym Imperium Gryfów i Sheogh pisze się wielką literą. Poza tym powinno być chyba "legiony żołnierzy imperium leżałY" nie leżało


IP: Zapisane
The universe speaks in many languages, but only one voice.
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 26 Marca 2008, 16:07:52 »
Ta...rzeczywiście są błędy  :/ spoko egzaminatorzy nie wiedzą co to Sheogh  ;D


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 26 Marca 2008, 16:15:49 »
I właśnie tu jest kolejny błąd. Musisz wyjaśnić co to jest Sheog i inne nazwy państw tudzież prowincji i miast. poza tym spoko


IP: Zapisane
kluseczka

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 878


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 26 Marca 2008, 16:24:44 »
Aha, aha... Nie przejmuj się, Cepek. Ja raz dałam do ocenienia mojej polonistce fanfika z FF:AC który pisałam i nie skarciła mnie za brak wyjaśnień. Tylko za błąd językowy xD
PS. Jaki to konkurs? Ma swoją stronę internetową?


IP: Zapisane
The universe speaks in many languages, but only one voice.
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 26 Marca 2008, 20:01:02 »
Egzaminator daje temat z fantasy a ty do tego masz napisać opowiadanie, szczegółów jeszcze nie znam , niestety nie ma strony internetowej :/, jutro napisze I part  ;)


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 05 Kwietnia 2008, 19:55:04 »
gorzej będzie jak się kapną o co chodzi....że o herków. a tu się okazuje, że ten egzaminator w tawernie jest zarejestrowany ;D

no i opisz trochę Ashan; cały świat tak "z lekka". Mały "zarys"....


IP: Zapisane
Asir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 718


God Killing Spear

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 05 Kwietnia 2008, 20:57:31 »
Cepku to opowiadanie jest fantastyczne dał bym ci 5 jak ja miałbym oceniać


IP: Zapisane
Fan anime Bleach.
Phn

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 41


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #8 : 08 Maja 2008, 15:32:40 »
całkmie niezłe jak na początek
odwidoku waszych tematów normalnie az chce mi sie przepisac 100 stron moich opowiadan ...... ale cóż nie chce mi się , za duzo pisania na klawie


IP: Zapisane
www.esporty.pl <- serdecznie zapraszam
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry