Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Aktorzy/ki (Czytany 7276 razy)
Markal Wielki
Rysownik

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 248


Nie, nie wróciłem xD Ale se tu czasem zaglądnę ;>

Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 27 Września 2008, 23:39:25 »
Ian McKellen, jeśli dobrze mówię...
Jeszcze jeden aktor to ten który zagrał Borata, nie pamiętam jak miał na imię.


IP: Zapisane
Banan wszyscy!
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #16 : 03 Października 2008, 09:58:28 »
Johny Deep za film Piraci z Karaibów aktor który gra świetną rolę pirata i jednocześnie potrafi rozbawić.
Eddie Murphy za komedię Gruby i chudszy ta komedia rozbawiła mnie najbardziej zresztą ten aktor to spec od komedii.
Will Smith za film Jestem Legendą świetnie odegrał swoją rolę..
Ian Mackalleyn czy jakoś tak aktor w podeszłym wieku który świetnie odegrał rolę czarodzieja Gandalfa w Władcy Pierścieni.

Dokładnie tak samo myślę


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Finarfin

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 5

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 27 Września 2010, 11:28:09 »
Moi ulubieni to:

Janusz Gajos - za całokształt. Nie tylko świetny aktor (np. rola w "Przesłuchaniu"), ale i świetny artysta kabaretowy.

Marek Kondrat - "C.K. Dezerterzy", "Pułkownik Kwiatkowski", "Dzień świra".

Zbigniew Zapasiewicz - "C.K. Dezerterzy", "Psy" i wiele innych.

Piotr Fronczewski - za całokształt.

Wojciech Pokora - "Poszukiwany, poszukiwana", "Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz?", "C.K. Dezerterzy".

Iga Cembrzyńska - "Hydrozagadka".

Renata Dancewicz - "Pułkownik Kwiatkowski".

Marta Żmuda-Trzebiatowska.

A z zagranicznych:

Max von Sydow

Mel Gibson

Peter Sellers

Alec Guinness

Samuel L. Jackson

Liam Neeson

Johnny Depp

Anthony Hopkins

Kong-sang Chan (aka Jackie Chan)

Darren Tong

Aaron Kwok

Ziyi Zhang

Norika Fujiwara


IP: Zapisane
Shadya222

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 13


Vamp of Tawerna :D

Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 08 Grudnia 2010, 20:38:54 »
-Orlando Bloom
-Johnny Depp
-Keira Knightley
-Geena Davies

i inni ;)


IP: Zapisane


Z pazurrem 8)
SebastianHommVI

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 138


Gość od edytora...specjalizacja (skrypty) .

Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 08 Grudnia 2010, 21:02:38 »
Dla mnie najlepszymi aktorami są :

Orlando Bloom
Eddie Murphy
Wenworth  Miller
A z polskich Adamczyk .



IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 08 Grudnia 2010, 22:07:24 »
No to tak:
Liam Neeson-pewno postać mniej znan niż ktoś typu Orlando Bloom ale jest on o wiele lepszym aktorem. Począwszy od roli Qui-Gona w "Gwiezdnych Wojnach I: Mroczne Widmo" po "Drużynę A" nie soptkałem się z jakąś zwaloną przez niego rolą. Mistrz drugiego planu, między innymi w "Batman:Początek", roli wspomnianego jedi oraz "Starciu Tytanów". Umie dokonale odegrać twardego faceta jak np. w uprowadzona, bardzo dobrze wczuwa się w graną postać, a jego umiejętności aktorskich pokazywanych na planie nie da się opisać, to trzeba zobaczyć 8)

Johnny Deep-jego już nikomu nie trzeba przedstawiać ;D Mój ulubieniec. Lubi grać dziwne (w sensie pozytywnym), ciężkie i bardzo fajne role. Potrafi idealnie odwzorować charakter danej postaci, bez względu czy jest komediowa czy poważna. Jego bezbłędność i perfekcja wprawia w osłupienie. Jeśli gra w jakimś filmie na pewno powinno się go obejrzeć. Doskonale potrafi bowiem odwzorowaniem postaci, jej emocji, charakteru, zaciekawieniem nią odrzucić na boczny tor wady produkcji.
Do tego ma u mnie plus bo nie bierze się za pierwszy lepszy hit tylko szuka takich scenariuszy bardzo refleksyjnych, dających dużo do myślenia oraz interesujących. Świetnie zagrał w praktycznie każdym filmie, moje ulubione to "Nożycoręki", "Marzyciel", a także oczywiście "Piraci z Karaibów" wszystkie części ^_^

John Travolta- genialny aktor i co tu dużo mówić film z nim to co najmniej miłe dla oka widowisko. Nie oglądałem tak dużo filmów z nim jak z poprzednikami ale podobało mi się z tych co oglądałem: "Metro Strachu", "Pozdrowienia z Paryża", "Punisher", musze też zobaczyć pare innych podobno bardzo dobrych produkcji ale obecnie nie mogę się zebrać czyli:"Grease" (obowiązkowo), "Pulp Fiction", "Fenomen", "Sekcja 8" (być może).

Lubię też Matta Damona, Brada Pitta, Ewan McGregora ale już nie chcę mi się pisać o nich po prostu wbijcie sobie do świadomości, że są jednymi z najlepszych aktorów jak Ci wyżej :P
 
Wśród dziewczyn nie mam jakiegoś ulubieńca, no może fajnie gra Jennifer Aniston, Emma Watson, Cate Blanchett poza ostatniej produkcji para-robin hooda (nie zaznaczyłem w cudzysłowiu i nie dałem dużej litery dla podkreślenia denności tego filmu) po którym zraziłem się do Russella Crowa :/

Tyle ode mnie :)

A no i zapomniałbym (a to by była hańba) gdyby nie Psychol o Heathu Ledgerze, wielki talent no ale niestety....



« Ostatnia zmiana: 09 Grudnia 2010, 18:51:24 wysłane przez Michal787 » IP: Zapisane
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 09 Grudnia 2010, 08:28:27 »
Piekielnie dobry, genialny, najlepszy, cudowny i niestety zmarły :-/
Heath Ledger- w roli Jokera w "The Dark Knight", "Obłędny rycerz", "Parnasuss", "Casanova" i coś jeszcze ale nie pamiętam.

Jeszcze lubię Stalone Sylwka pana Rambo  ^_^.


IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Strony: 1 [2]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.079 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry