Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 4 [5]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Klub "miłośników" Mody na sukces XD (Czytany 17838 razy)
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #60 : 11 Grudnia 2010, 14:16:34 »
Ktoś oglądał ostatni odcinek. Firma Forester, po rozpadzie się załamała a teraz jakiś gościu chce ją kupić bo Ridge, nie chce więcej pracować tylko udać się gdzieś na koniec świata z brooke. Nie wiem jak wy ale ja się załamuje, nikogo już tam nie ma ciekawego, ta taka stara z konkurencji, gdzie pracował była spoko i też jej już nie ma, co o tym sądzicie czy to apokalipsa dla Mody na sukces?


IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
WMS

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 321


Zobacz profil
« Odpowiedz #61 : 11 Grudnia 2010, 15:27:17 »
Ktoś oglądał ostatni odcinek...Psycholu zadaj pytanie kto widział pierwszy lub czy ktoś w ogóle to ogląda.xD!!!


IP: Zapisane
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #62 : 11 Grudnia 2010, 15:38:20 »
Jego nick jest wręcz idealny... Tylko psychol byłby w stanie znieść ten przykład na głupotę Amerykanów. Najlepszy odcinek tego serialu to byłby ostatni odcinek. Moim marzeniem jest zobaczyć pierwszy odcinek tego kretyńskiego serialu xD


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #63 : 11 Grudnia 2010, 16:14:30 »
Tazol, na Youtube jest, albo było  :-/

Moda na Sukces się skończy jak umrze aktorka, która gra Brooke. Tylko czekać :diabelek: Dla mnie to jest bezsensu, Brooke niech się zdecyduje kogo kocha, czy Ridge'a, czy kogoś innego.

"W maju 2010 roku, "Moda na sukces" zwyciężyła w kategorii "Najbardziej popularny serial". Opera mydlana została wpisana do Księgi rekordów Guinnessa"- Wikipedia. Pewno jako najdłuższa opera mydlana  :P


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #64 : 11 Grudnia 2010, 19:53:50 »
Pudło, ten tytuł ma "Niewolnica Isaura", a "moda na sukces" zakończy sie dopiero śmiercią Stephanie forrester, bo bez niej wielu afer w ogóle by nie było w tym serialu.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #65 : 11 Grudnia 2010, 21:22:03 »
Moja babcia to ogląda i zawsze jak jest u niej jakaś koleżanka i gadają o Brooke i nagle słyszę, że ona jest w ciąży... a tak licząc ile lat dzieje się już akcja, to ona jest taka młoda, że ho ho ho :P
a swoją drogą kiedyś wyczytałem w necie, że jakis tam chłopak w czasie kilku odcinków dorósł i sie ożenił, czy tam zaręczył :P
albo najlepsza jest ta, którą gra Tylor (czy jak to sie pisze?) ona podobno umarła w filmie ze 2 razy i jakos ożywała  :lol: :lol:
I to ma być fajny serial?


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #66 : 11 Grudnia 2010, 21:46:18 »
Taylor dwa razy? A inni to co?

http://www.youtube.com/watch?v=s6cXckOBuQU -Na przykład Rige

Najlepsze momenty były jak Rige odkopuje grób Taylor, a tam kukła :haha: oraz jak była Szila, ta to była taki Rambo kobiecy. A dobrym momentem było także jak Stefani zrzuciła matkę Nicka ze schodów i jak ta córka brata Rigea(blondyna) darła suknię ślubną, normalnie za dużo egzorcystów się naoglądała...


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #67 : 12 Grudnia 2010, 14:34:16 »
Haha xD ^

Wiecie chłopaki, ja Wam powiem, że "Mody" nic nie zagnie B)


IP: Zapisane
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #68 : 12 Grudnia 2010, 17:12:32 »
Kurde... normalnie muszę zobaczyć cy będzie 1 odcinek, nie ma bata!

Ale jak tak słucham co wy piszecie to powoli kojarzycie mi się z mocherami chodzącymi 5 razy dziennie do kościoła, słuchając ojca rydzyka i... oglądają modę na sukces. Ja tylko wiem, że Brook śpi z każdym bohaterem serialu i nic poza tym...


IP: Zapisane
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #69 : 12 Grudnia 2010, 17:56:18 »
A nie pomyślałeś, że to dla żartów?.


IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #70 : 12 Grudnia 2010, 18:00:33 »
Moda na Sukces nigdy się nie skończy, jak słusznie powiedziała Laxx. Po śmierci Brooke jej miejsce zajmie jej córka, potem jej córka i tak w kółko macieju. Na "Modę" zawsze będzie moda wśród starszych pań i panów.


IP: Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry