Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 ... 24    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM V - tworzenie i modyfikacja modów - dyskusja (Czytany 145205 razy)
Nightin

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 470


Zobacz profil
« Odpowiedz #60 : 22 Listopada 2008, 19:17:17 »
Daję kolejną porcję:

.
1. Wygląd: Tekstura Realaga, z białymi włosami, skóra czarna(lub taka jak u drowa) tam gdzie złotko w zbrojce, obuwiu, berło... zamienić na na taki szarawy(jakby srebro) oraz fioletowe cześci na...ciemny niebieski podobnie, jak flaga(nieco już jaśnienie brzegi), wierzchowiec czarny.
2. Akademia.
3: Umiejętności:
Magia przywołania(podstaw)
Oświecenie(podstaw)
Zdolność: Mistrz Żywiołów(to co ma Zehir w podstawce)
Podstawowe zaklęcie: Daj no Przywoływanie Żywiołaków.
4. http://i22.photobucket.com/albums/b341/hitznkickz/DarkElf.jpg.
Wystarczy tylko ten gostek w kapturze, jeśli chcesz...
5. Nightin
6. Biografia
Już od urodzenia Nightin, chorował na rzadko spotykaną chorobę, powodująca ciemną skórę. Przez taki, wygląd, wygnano go z Ygg-Chall.
Na powierzchni, dowiedział się że jest synem mężczyzny-człowieka i kobiety-mrocznego elfa. Mimo to udał się na studia, w Srebrnych Miastach, gdzie go przyjaźni magowie, zaprosili. Miał też wielu przyjaciół nekromantów, W czasie Wojny Królowej Izabeli, badał naturę demonów, jak również uczył się siły ducha od druidów w Irrolan, jak również pomógł krasnoludom przed wojną domową w Ygg-Chall. Będąc świadkiem tylu zdarzeń, od smoczycy ładu, Ashy, nauczył się kontrolować żywioły: wody, ognia, powietrza, ziemi by móc je przywoływać kiedy poczuje się zagrożony. Do dzisiaj, jest jednym najbardziej szanowanych czarodziei w Ashan.
8. Wszystko jedno, ale byłbym szczęśliwy gdyby to była muzyka "Academy_Town"

Wiem, że nieco dużo wymagam, mogę zrobić innego gostka, jeśli uznajesz tego za trudnego do zrobienia.



IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #61 : 22 Listopada 2008, 19:40:10 »
To super :) W najbliższym czasie napiszę "kartę postaci" jak kolega powyżej :)


IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #62 : 22 Listopada 2008, 20:01:20 »
Też niedługo zrobię nowe zamówienie :] Ale oczywiście teksturę zrobię sam, więc trochę czasu minie ;)


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Nightin

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 470


Zobacz profil
« Odpowiedz #63 : 22 Listopada 2008, 20:42:10 »
Fast:
Dziękować, to mój pierwszy raz, próbę stworzenia własnej biografii.
Ptakuba:
Ciekawe, co na to powie Oliwsen. Tak czy siak, fajnie dodawać sobie do Heroesów więcej gostków niż ciastek na talerz... Cóż może ok. nowych 40 herosów( w tym ja, choć wątpię by ktoś by np. mną grał oprócz Oliwsen, w próbie generalnej), to można z tego stworzyć fajny modzik. Teraz rzadko lub nie, będzie ktoś w prośbie zrobienia kolejnego herosa, przez takiego samego użytkownika, którym sam Ptakuba był pierwszy  :ok:.


IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #64 : 22 Listopada 2008, 21:55:48 »
1. Model czarnego smoka. BTW zastanawiam się jak będzie wyglądać animacja jednostki przy rzucaniu czaru.
2. http://img208.imageshack.us/img208/507/vildion2pm5.png
Tekstura :)
3. Sylvan, oczywiście :>
4. Specjalność, jeśli da się z innych miast do władca ognia. Jak nie to furia elfów. Podstawowa magia zniszczenia, podstawowy atak (jeśli się da...)
5. http://img201.imageshack.us/img201/3134/vildionavvs8.gif
6. Vildion
7. Vildion jest lazurowym smokiem. Narodził się w głębi Irollan w czasie świąt druidzkich, akurat wtedy, gdy potężna magia władała całą okolicą. Jednak jego rodzicami nie były smoki lasu. Jego matka była smoczycą cienia, wziętą jako jeniec mający zeznawać. Uciekła i zostawiła jajo Vildiona wśród jaj szmaragdowych smoków. Vildion od zawsze był mniej uległy od smoków lasu, bardziej niezależny, przy czym silniejszy, władający potęgą ognia. Wsławił się spalając wszystkie wrogie machiny podczas oblężenia miasta elfów. Stał się szanowanym dowódcą, wojownikiem i magiem.
8. Mapa przygody według pana Raelaga.


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Oliwsen
Ale jak to

*

Punkty uznania(?): 30
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


Cichojcie

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #65 : 23 Listopada 2008, 04:55:07 »
Mod dla Markala Wielkiego:

http://img201.imageshack.us/img201/2682/ytharmod1zx7.jpg

http://img75.imageshack.us/img75/2945/ytharmod2nl8.jpg

Imię: Ythar Strongarm
Specjalność: Wzorowy Rycerz
Biografia: Jak na screenie
Theme: Heroes-Nicolai


Link do Archiwum

http://www.speedyshare.com/123555623.html

Wreszcie udało mi się spakować pliki w archiwum, które działa bezpośrednio wrzucone do folderu Data. Dlatego jeśli ktoś z was gra podstawką, to może wrzucić normalnie to archiwum do Data. Do Hord natomiast należy we właściwościach tego archiwum zmienić końcówkę (czyli zmieniając nazwę pliku) z Ythar.pak na Ythar.h5u, powinno działać.


Następny jest Neramir.

Do Sylany - daj jakiś konkretny model bez wymyślania, albo Cię ominę. Powtórzę jeszcze raz, taki amator jak ja nie jest w stanie jeszcze mieszać ze sobą modeli i efektów. xD


Cytuj
7. Hmm... chętnie dałbym swoją ścieżkę, ale skoro tylko z HoMM to poproszę Raelaga z podstawki:)



« Wiadomość doklejona z: 23 Listopad 2008, 02:02:14 »

I mod dla Neramira:

http://img224.imageshack.us/img224/6531/neramirmod1lt6.jpg

http://img227.imageshack.us/img227/544/neramirmod2fj7.jpg


Imię: Neramir
Specjalność: Sword of Sylanna
Biografia: na screenie
Theme:
Cytuj
7. Hmm... chętnie dałbym swoją ścieżkę, ale skoro tylko z HoMM to poproszę Raelaga z podstawki:)

Oczywiście, że możesz, to nic trudnego. Tak jak w przypadku Luka w subskrypcji twojego bohatera ustawiłam utwór o nazwie "Heroes-Neramir", dlatego też wybrany utwór zatytułuj w ten sposób i wrzuć do folderu music\AdvMapHeroes. Utwór koniecznie musi być w rozszerzeniu .mp3, inaczej nie zadziała.


Link do archiwum

http://www.speedyshare.com/344785521.html


Następna powinna być Sylana, ale jeśli nie zdecyduje się na jakiś konkretny model, to przepuszczam do kolejki Nightina.


IP: Zapisane
Markal Wielki
Rysownik

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 248


Nie, nie wróciłem xD Ale se tu czasem zaglądnę ;>

Zobacz profil
« Odpowiedz #66 : 23 Listopada 2008, 10:55:38 »
Oliwsen nie wiem jak ci dziekowac mod ci wyszedl superowo.
Sory za brak samoglosek miekkich, ale cos mi z klawa sie pitoli...



IP: Zapisane
Banan wszyscy!
Oliwsen
Ale jak to

*

Punkty uznania(?): 30
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


Cichojcie

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #67 : 23 Listopada 2008, 12:08:26 »
Mod dla Nightina:

http://img227.imageshack.us/img227/5025/nightinmod1hw8.jpg

http://img361.imageshack.us/img361/7072/nightinmod2ko4.jpg

Imię: Nightin
Specjalność: Mistrz Żywiołów
Biografia: na screenie
Theme: Academy Town


Link do archiwum

http://www.speedyshare.com/218561403.html


I tu taki note ode mnie w razie niejasności: Normalnie rzecz biorąc teraz powinnam zrobić moda Sylanie i sojlexowi. Jednakże Sylana jest nieobecna(wiecie o co chodzi, wyjaśniłam w poprzednim poście), a mod dla sojlexa wymaga Kuźni, dlatego najpierw oblecę mody działające tylko w podstawce, a potem wezmę się za Kuźnię.

Dlatego teraz ponownie jest w kolejce Ptakuba, a potem biorę się za Kuźnię.


IP: Zapisane
Neramir

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 315


forgotten old magic

Zobacz profil
« Odpowiedz #68 : 23 Listopada 2008, 12:35:21 »
Wszystko jest ślicznie, Oliwsen, ale nie ma tej muzyki bohatera, a nie znam się kompletnie na takim edytowaniu. Bohater ma też tylko jedną umiejętność, miast trzech <tylko mściciela> ani zaklęcia. Mogłabyś to jeszcze dolepić? Albo ewentualnie wytłumaczyć mi co i jak z tą edycją, żebym mógł to sobie dodać.


IP: Zapisane
Oliwsen
Ale jak to

*

Punkty uznania(?): 30
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


Cichojcie

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #69 : 23 Listopada 2008, 13:09:25 »
Nie ma muzyki, bo gra nie może znaleźć pliku muzycznego, jaki powinien być. Gra pobiera melodie z żadnego innego folderu jak z folderu music\AdvMap-Heroes gdzie jest lista wszystkich melodii do bohaterów kampanii w podstawce. Ten folder jest oczywiście w folderze z zainstalowaną grą. U Twojego bohatera ustawiłam, żeby brzmiał utwór zatytułowany Heroes-Neramir. Mówiłeś, że chciałbyś dać swojemu bohaterowi własny wybrany utwór, toteż daję Ci taką możliwość. Wybierz jakiś swój utwór muzyczny, no nie wiem np. Iron Maiden-Different World, skopiuj ten utwór do folderu music\AdvMap-Heroes gdzie jest ta lista melodii do bohaterów kampanii i zmień nazwę tego utworu na Heroes-Neramir, bo taką nazwę utworu ustawiłam u Twojego bohatera.
Ten utwór koniecznie musi być w formacie .mp3, nie .ogg, tak jak to jest w przypadku melodii innych bohaterów prosto z gry, bo taki format zaznaczyłam w subskrypcji.
Jeśli zrobisz to w taki sposób jaki podałam, na pewno powinno działać.


Co do umiejętności - umiejętność inteligencji jest, nie ma natomiast Nature's Wrath.
Powód? Powtórzę jeszcze raz, nazwy umiejętności w Data.pak są inne niż te w grze, dodając że zanim zabrałam się za tworzenie modów zainstalowałam grę w języku niemieckim, tak więc nazwa i opis danej umiejętności jest po niemiecku, a ja nie znam jeszcze wszystkich niemieckich słówek xD Poza tym owszem, szukałam tej umiejętności w danym folderze w Texts.pak ale przyznam się z ręką na sercu, że nie znalazłam żadnej takiej, albo nie szukałam tak jak trzeba.


Tu masz link do archiwum ze zmienioną subskrypcją bohatera, któremu dodałam zaklęcie Pioruna. I to jest wszystko, bo inteligencja powinna być, sword of sylanna też, natomiast tego nature'wrath w ogóle nie mogę znaleźć.

http://www.speedyshare.com/209194723.html


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #70 : 23 Listopada 2008, 13:43:34 »
No to ile jeszcze masz zleceń do zrobienia ? Mogłabyś do mojego coś narysować , i napisać biografię ???


IP: Zapisane
Neramir

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 315


forgotten old magic

Zobacz profil
« Odpowiedz #71 : 23 Listopada 2008, 14:07:57 »
Hmm... rozumiem z tą muzyką, ale pobrany niżej plug z kolei uniemożliwia uruchomienie gry...
Anyway, dziękuję za fatygę:) Bohater jest naprawdę świetny;]


« Ostatnia zmiana: 23 Listopada 2008, 14:42:32 wysłane przez Neramir » IP: Zapisane
Oliwsen
Ale jak to

*

Punkty uznania(?): 30
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


Cichojcie

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #72 : 23 Listopada 2008, 14:20:20 »
Hmm... rozumiem z tą muzyką, ale pobrany niżej plug z kolei uniemożliwia uruchomienie gry...

Jeżeli nie działa Ci całe archiwum Neramir.pak, to wypakuj z niego pierwsze sześć folderów i wrzuć je luzem do folderu Data. Chyba, że miałeś coś innego na myśli....: P


No to ile jeszcze masz zleceń do zrobienia ? Mogłabyś do mojego coś narysować , i napisać biografię ???

A popatrz sobie ile osób się zgłosiło i ile modów zostało już zrobionych. Biografii nie napiszę, bo nie mam weny, a co do rysunku co ja mam Ci dokładnie narysować? Bo samo narysuj nic mi nie mówi. :rolleyes:


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #73 : 23 Listopada 2008, 16:13:52 »
No chodzi mi o narysowanie arta ... Właśnie takiego niebieskiego aniołka ... w niebieskim kapturku !


IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #74 : 23 Listopada 2008, 18:09:23 »
Czy to, że bohater nie działa w multi (hot seat, mapa - podwójna konfrontacja) może być winą tego, że nie masz Dzikich Hord?


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 ... 24    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 14 zapytaniami.
                              Do góry