Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3 4 ... 6    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Galeria Modów (Czytany 27812 razy)
Raelag323

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 156


Ten świat jeszcze nas popamięta. Jakem Raelag!

Zobacz profil
« : 24 Maja 2012, 15:42:27 »
Witajcie postanowiłem założyć ten wątek,żeby każdy mógł obejrzeć dodane przez różne osoby mody,ale także dodawanie własnych modów i możliwość sprawdzenia waszych dzieł przez inne osoby (a może nawet przez słynnych moderów).Także ten wątek jest otwarty dla każdego pomysłowego człowieka. 8)

Wiadomość doklejona: 24 Maja 2012, 18:42:32
a oto mój projekt zmiany alternatywy przystani z krwi na słońce.(w wątku tworzenie modów Freyda to stworzone do niej jednostki) ^_^

1.Poziom-Strażnik Światła
2.Poziom-Strzelec Sprawiedliwości
3.Poziom-Żołnierz Słońca
4.Poziom-Świetlisty Gryf
5.Poziom-Święty


« Ostatnia zmiana: 24 Maja 2012, 18:42:32 wysłane przez Raelag323 » IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 24 Maja 2012, 19:02:35 »
Powiem tak: podoba mi się jedynie gryf i to z pewnymi "ale". Te jednostki mają taki za bananowy kolor. Mógłbyś je przerobić na taki delikatny jasnożółty i dać jakieś zielone lub błękitne wstawki. Wówczas, przynajmniej moim zdaniem wyglądałoby to ładniej.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 24 Maja 2012, 19:04:19 »
Przydało by się zrobić zupełnie inną żółć o czym już napisała Cahan, najlepiej żeby biła też od nich jakaś świetlista aura by to lepiej wyglądało.


IP: Zapisane
Raelag323

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 156


Ten świat jeszcze nas popamięta. Jakem Raelag!

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 24 Maja 2012, 19:22:38 »
W sumie to macie ogromną rację.Postaram się to poprawić.A więc te również musze zmienić.Ale nie wiem jak to zrobić żeby się od nich jakiś blask odbijał.


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 24 Maja 2012, 19:38:38 »
Tak, za bardzo żółte, ale jak na 1 raz to i tak nie ma tragedii ;)
Radzę Ci używać filtrów (w sekcji Kolory) + lekkie pociemnienie + lekki żar jeśli chcesz poblask tekstury, a jeśli ma pobłyskiwać model, to musisz w Material w sekcji Mirror ustawić np. 0.2 lub nawet 0.3 zobacz sobie Material jednostek, które mają poblask (np. Kryształowy Smok) i porównaj sobie z Material jednostek które modyfikujesz. :)



IP: Zapisane
Nebirios7

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 33


Zwycięstwo albo Śmierć

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 24 Maja 2012, 19:57:38 »
Mi się te jednostki bardzo podobają. Jeszcze jakbyś Fanatycznych Bohaterów przerobił to byłby fajny mod. Takie pytanie. Można gdzieś ściągnąć te jednostki, żeby podmieniły te Czerwone?


IP: Zapisane
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 24 Maja 2012, 20:02:51 »
Ja poczekam na te przerobione i w tedy ściągnę (mam nadzieję że od razu udostępnisz). Przydało by się żebyś zrobił jeszcze innych bohaterów do tego bo jak zostaną Ci czerwoni to mija się to trochę z celem jednostek. Jak chcesz mogę strzelić jakieś opisy.


IP: Zapisane
Raelag323

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 156


Ten świat jeszcze nas popamięta. Jakem Raelag!

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 26 Maja 2012, 13:54:42 »
Prace nad jednostkami przystani jeszcze trwaja,ale juz kończe.Bohaterowie także są prawie gotowi ale jeszcze nie.A to tak z innej beczki.Inny wygląd Dżina wizjonera i damy cienia. ^_^.A jeśli chodzi o podmianę to jeszcze nie można ich pobrać.


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 26 Maja 2012, 14:07:53 »
Dżin wygląda całkiem ładnie, ale dama cienia jest okropna w tej wersji kolorystycznej. Żółty jej wogóle nie pasuje- zrób jej szarozielone włosy, fioletowe oczy i jakieś czarno-zielono-fioletowe wdzianko. W obecnej wersji kolorystycznej przypomina mi najtańszą tirówkę.


« Ostatnia zmiana: 26 Maja 2012, 15:12:30 wysłane przez Cahan » IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 26 Maja 2012, 15:09:55 »
Masz jakąś manie żółci? Dżin świetny ale ta dama wcale nie pasuje, tam wszystko jest czarne a nie jaskrawe  :P. Jak już się bierzesz za loch to pamiętaj o takich sprawach. To tak jak byś zrobił na czarno całą przystań podczas gdy to wyznawcy światła (tam to by można jeszcze wziąć że tak kują zbroje) tak samo nie pasują na żółto ani kolorowo (co dziwnie wszędzie by wyglądało) mieszkańcy lochu.


IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 26 Maja 2012, 15:13:43 »
Wszystko ładnie, pięknie, starannie wykonane... tylko ta ohydna bananowa żółć. Nie dość, że jest jaskrawa, to jeszcze psuje ten klimat lochu. Proponował bym zmienić żółte włosy Damy Cienia na bardziej seledynowe, a ubiór przemalować na czarny lub ciemnogranatowy.


IP: Zapisane
Raelag323

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 156


Ten świat jeszcze nas popamięta. Jakem Raelag!

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 26 Maja 2012, 17:26:21 »
Ok.Zrobiłem poprawę damy cienia z czerwono-żółtego na ciemno fioletowo-czarny.według mnie pasuje bo wygląda mrocznie.A fiolet to tak jakby kolor mrocznych elfów :)


IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 26 Maja 2012, 17:28:49 »
O, i teraz wygląda o wiele lepiej. Myślę, że wyciągnąłeś wnioski z poprzednich postów i odczepisz się od bananowej żółci :).
Pozdrawiam


IP: Zapisane
Raelag323

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 156


Ten świat jeszcze nas popamięta. Jakem Raelag!

Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 26 Maja 2012, 18:00:30 »
Dobra mod zmieniający wygląd damy cienia jest wrzucony żeby pobrać 8)
Oto link
http://wrzucacz.pl/file/3641338047930
Nie wiem czy dobrze to wrzuciłem


« Ostatnia zmiana: 26 Maja 2012, 19:16:02 wysłane przez Raelag323 » IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 26 Maja 2012, 18:08:42 »
Teraz jest ładna i profesjonalna  :) Pasuje klimatem do Mrocznych Elfów,jest zrobiona dokładnie i estetycznie. Oby tak dalej  ;D


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Strony: [1] 2 3 4 ... 6    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry