Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Bronie Rodowe i Patche[Przemyślenia] (Czytany 8287 razy)
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 11 Sierpnia 2012, 09:23:26 »
Cytuj
Akurat ta Burza jest o kant dupy. Używa się dopiero jak skończy się mana. Arachne to jest God mode w obecnej wersji, gdyby sprawy miały się tak jak piszą i ssanie życia wynosiłoby 15 a nie 2000% to byłoby zbalansowane. Inna rzecz, że Ostrze Spętania bez skalowania też jest zbyt mocne.

A sprawdzałeś Arachne po patchu, który miał niby naprawić to wyssanie?
W 1.5 była notka, że to naprawili. Ja osobiście nie grałem jeszcze z tą bronią od bardzo dawna więc nie wiem jak to teraz działa. Może do tych 15% wróciło i mieczyk ten zrównał z innymi broniami.

Cytuj
Ok, jak coś dojdziesz to napisz, ja tez skorzystam. Szczerze mówiąc zainteresowały mnie bardzo te bronie rodowe. Szkoda że zagram dopiero w Heroes w niedzielę (już se narobiłem apetytu) i dopiero wtedy zacznę szukać tego. Osobiście w sprawie stat broni szukałem na kwasowej grocie, tam ładnie jest wszystko opisane, więc polecam. Ja grałem w przystani połowę Mieczem gryfów, a końcówkę Żelaznopiórym. Co prawda lepiej było ulepszać Miecz gryfów, bo on był napoczęty w prologu, ale dla Antona nie nadaje się "kostur maga", a chciałbym go zobaczyć bardziej. Zastanawia mnie wartość obcej broni rodowej dla danej nacji, np. dla orka Miecz Spętania, Czy wysysacz dusz, co by to dało? Czy warto używać broni takiej, jakiej nacji ona jest? Pewnie tak...

Ja na razie lvluję te bronie i dobieram je głównie pod moje osobiste buildy bohaterów. Jak już połowę pokończę na 5 poziomy, będę kombinował z różnymi rasami, buildami itd. Dopiszę to do tego lub drugiego tematu o broniach i będzie o czym dyskutować.

Cytuj
Zastanawia mnie wartość obcej broni rodowej dla danej nacji, np. dla orka Miecz Spętania, Czy wysysacz dusz, co by to dało? Czy warto używać broni takiej, jakiej nacji ona jest? Pewnie tak...

To zależy od tego jak rozwijasz bohatera. Możesz np. rozwijać bohatera nag w powietrze i użyć do tego kostura powietrza. Z tego co patrzyłem na razie to jest niezły przeciw latającym, 5 poziom wydaje się być podobny do umiejętności Lightning Rod Thunderbirda a to było niezłe.
Do tego z mieczami jest już więcej kombinowania, są to uniwersalne umiejętności, taki Iron Feather czy Sword of the Pirate King są dosyć ogólne i pasują do większości nacji. Edge of Chaos wydaje mi się, że pasuje jedynie Nekro, Twierdzy i Inferno dzięki osłabieniu o 40% magii światła. Na tych trzech frakcjach przy 120% obrażeń ten efekt jest większy. Arachne przeciw Nekro nie użyjesz, wtedy nawet bohaterem mocy się idzie w łzy bo umiejki z drogi krwi można wyrzucić.


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
gryfheroes6

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 83

Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 11 Sierpnia 2012, 09:47:28 »
Ja na razie lvluję te bronie i dobieram je głównie pod moje osobiste buildy bohaterów. Jak już połowę pokończę na 5 poziomy, będę kombinował z różnymi rasami, buildami itd. Dopiszę to do tego lub drugiego tematu o broniach i będzie o czym dyskutować.
Szkoda, że trochę długo trwa levelowanie. Dla mnie bezsensu jest: misja chyba orków, gdzie po wykonaniu 2 zadań dostajesz bronie rodowe, ale nie 2 naraz, tylko jedną w zależności od decyzji. I znowu trzeba będzie przechodzić od nowa poziom, bo w końcu weteranom Heroes nie wypada mieć puste miejsce na półce  :D  W szperaniu na kwasowej grocie (tawerna nie postarała się o ekskluzywne poradniki do broni, jednostek czy historyjki) jest np. kilka broni niedostępnych w ogóle i jeszcze zaopatrzonych dobre staty! Co prawda historia tego wymaga, ale apetyt na to można sobie wyrobić duży

Ale jak ja zazdroszczę posiadaczom edycji kolekcjonerskiej! Kurde, ja chciałbym mieć te bonusowe rzeczy, bronie, koszulkę, płytki itp. Teraz żałuję, że nie wydałem na to 30 zł więcej! ( taka moje refleksja, nie komentujcie jej, po prostu musiałem wylać ten żal i wstyd dla prawdziwego fana Heroes)  :( :/  :(

Wiadomość doklejona: 11 Sierpnia 2012, 10:01:18
Ale żebym najpierw poszukał tych broni, muszę mieć Twittera, bo coś tam takiego jest  :P Ale to dopiero w poniedziałek, lub wtorek


« Ostatnia zmiana: 11 Sierpnia 2012, 10:01:18 wysłane przez lichen9 » IP: Zapisane
Strony: 1 [2]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.047 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry