Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
[P]Problem z instalacją (Czytany 1482 razy)
Hunter_Mich

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« : 23 Marca 2009, 14:40:40 »
Siemka wszystkim, mój problem odnosi się także do herosów 3, ale bardziej mi na 4 zależy w tej chwili.
Mianowicie gdy wkładam (oryginalną) płytę wyświetla się okienko z wyborem kilku rzeczy - instaluj itp. Gdy klikam instaluj, komputer chwile myśli, a okienko znika i nic się nie dzieje. Gdy klikam na resztę możliwości wszystkie działają.
Moja pierwsza myśl była taka, że moja gra ma już kilka lat i wieleee przeżyła (chociaż porysowana nie jest) więc pewnie muszę kupić nową. Stwierdziłem jednak że zanim to zrobię pożyczę od kogoś żeby się upewnić. Wyszło tak, że chciałem jak najszybciej sprawdzić (nieźle się napaliłem na stare dobre herosy xD) więc ściągnąłem z torrenta przez noc i okazało się, że także nie działa. - ten sam problem.

Błagam o pomoc. Dodam, że piątka mi działa, ale dla mnie to straszny chłam (badziej warcraft niż herosy ..)

Pozdrawiam


« Ostatnia zmiana: 02 Kwietnia 2009, 09:40:43 wysłane przez egzeq » IP: Zapisane
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 256


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 23 Marca 2009, 15:02:35 »
Wejdź w Mój komputer kliknij prawym myszy na napędzie i weź Eksploruj. Wejdź w katalog setup i poszukaj pliku setup.exe i za jego pomocą spróbuj odpalić instalację. Powinno ruszyć ;)


IP: Zapisane
Hunter_Mich

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 23 Marca 2009, 22:55:00 »
Niestety, ale co bym tam nie klikał to nie działa.
Natomiast mam takiego newsa, że dzisiaj zainstalowałem i herosy 3 i 4 na starszym kompie i działają normalnie. Myślę, więc, że mam "za nowy" komputer. Może konfiguracja sprzętowa nie odpowiada.
Mam
xp home edition
ge force 8500 gt
2gb RAM
procek dwurdzeniowy 5000+ 2,61Ghz


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.026 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry