Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 31 32 33 [34] 35 36 37 ... 42    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Propozycje zmian na stronie i forum (Czytany 189415 razy)
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #495 : 10 Lipca 2010, 20:27:44 »
A wdg. mnie, to grafika JareQ, tylko sobie z nas żarty robi...


IP: Zapisane
Spromultis

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 223


Zobacz profil
« Odpowiedz #496 : 10 Lipca 2010, 20:35:24 »
Popieram poprzednika. Dlaczego akurat Tawerna? A takiego screena to możnaby łatwo sfałszować, wystarczy umieć obsługiwać Photoshopa. Poza tym, wydaje mi się, że kiedy google zmienia wygląd wyszukiwarki, to robi też na tą okazję specjalne zmienione logo. Zresztą jest tam tawerniane logo, a żeby je umieścić, to potrzebaby zdaje się zgody tawerny, czyż nie ;>?


IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #497 : 10 Lipca 2010, 21:07:19 »
Zanim ręce zupełnie mi odpadną- grafika miała być na Turniej ale skoro wyszło jak wyszło to dalej drabinki nie robiłem. Szkoda żeby się zmarnowała więcJA używając jednej z opcji konta google, wrzuciłem ją jako tło wyszukiwarki. Każdy kto nie ma dostępu do konta redakcyjnego nie ma i nie będzie miał tej grafiki pod wyszukiwarką. A teraz powiedzcie, że mnie wkręciliście...



 


IP: Zapisane
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #498 : 10 Sierpnia 2010, 17:24:46 »
Wiem, że trochę dziwna nazwa tematu, ale jak dla mnie odwzorowuje problem :) - jeśli ktokolwiek z was wejdzie na ,, Wiadomości od ostatniej wizyty" pod wątkami dostrzeże legendę - normalny wątek jest szary, gorący jest niebieski, i min. od 20 postów, a ,,bardzo" gorący żółty, i min. od 30... No i tu się zdradza moje pytanie - czy nie dałoby się podwyższyć tej granicy?... :P Mam wrażenie, że nie byłą zmieniana od paru lat, bo w dzisiejszych czasach niektóre wątki np. ,,Stop islamizacji Europy! chrońmy nasze granice!" założone o 12 do wieczora zebrały ponad 45 odpowiedzi... ^_^
Czy dałoby się więc zmienić tą legendę? :) Chyba najlepszym ustawieniem byłoby Gorący - min. 100 B.Gorący min. 200... Ewentualnie... 75/150...

Czekam na Odp. Adminów... ;)


« Ostatnia zmiana: 17 Sierpnia 2010, 15:57:11 wysłane przez Pablossd » IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #499 : 12 Sierpnia 2010, 06:57:14 »
Witam, sądzę, że ten dział jest najodpowiedniejszy do tego tematu. Otóż, nie wiem jak innym, nie mogę wejść na stronę główną (tawerna.biz). Zamiast tego włączają mi się google. Też macie taki problem?


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #500 : 12 Sierpnia 2010, 08:11:20 »
Cóż mnie normalnie wpuszcza na stronę główną.
A z jakiej przeglądary korzystasz? Może to jej wina.


IP: Zapisane
Bandaro
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 477


Dziki z natury...

Zobacz profil
« Odpowiedz #501 : 12 Sierpnia 2010, 08:44:04 »
U mnie też normalnie. Spróbuj zainstalować inną przeglądarkę i zobacz czy działa. Jeśli tak, to zrób reinstall swojej.


IP: Zapisane
Matheo11

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 44


Zobacz profil
« Odpowiedz #502 : 12 Sierpnia 2010, 09:15:59 »
U mnie również jest normalnie , a korzystam z MF 3.6.8


IP: Zapisane
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 256


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #503 : 12 Sierpnia 2010, 10:18:20 »
Wyczyść ceache i spróbuj. Może po prostu coś się w niej pomieszało


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #504 : 12 Sierpnia 2010, 11:53:53 »
U mnie popdobnie, tyle że zamiast google, biała strona  się pokazuje, myślałem,że to jakieś roboty ze zmianą image'u, bo wcześniej wyświetlał się stary wygląd. Mam jako przeglądarkę internet explorera.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #505 : 12 Sierpnia 2010, 11:56:52 »
U mnie wszystko normalnie. Może ściągnij inną przeglądarkę? ( Google Chrome, albo Opere czy coś)


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #506 : 12 Sierpnia 2010, 12:00:37 »
Zainstalowałem mozillę, lecz po wyłączeniu i włączeniu plik został automatycznie przesunięty lub usunięty.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #507 : 12 Sierpnia 2010, 12:11:21 »
U mnie od około 2 tygodni pokazywała się białą strona, więc wyczaiłem, że trzeba wpisać w Google ,,tawerna.biz" i z pierwszej strony wybrać zakładkę forum... ^_^ no... ,,pokazywała", bo dzisiaj odpalam przez chroma stronkę tawerny i normalnie mi wbiło... :) a wczoraj czy przedwczoraj, kiedy jeszcze nie mogłem wejść na główną, odkryłem, że najpierw trzeba się wylogować... ;)


IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #508 : 12 Sierpnia 2010, 13:28:20 »
Próbowałem na Mozilla Firefox, internet Exploer i chromie. Wszędzie ten błąd występuje.

@Pablossd
To nie pomaga

@jareq
Chodziło ci o cache?


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #509 : 12 Sierpnia 2010, 13:29:41 »
Witam, sądzę, że ten dział jest najodpowiedniejszy do tego tematu. Otóż, nie wiem jak innym, nie mogę wejść na stronę główną (tawerna.biz). Zamiast tego włączają mi się google. Też macie taki problem?
A mi się nie włącza nic. ;/


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 31 32 33 [34] 35 36 37 ... 42    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry