Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 28 29 30 [31] 32 33 34 ... 42    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Propozycje zmian na stronie i forum (Czytany 188992 razy)
Dabu
Forumowy krzykacz

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 764


Pan wszystkich panów

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #450 : 31 Lipca 2009, 00:16:11 »
Chyba chodzi o to


IP: Zapisane
Rasti

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 202


Ponad 3 letni staż na forum :P

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #451 : 31 Lipca 2009, 00:20:25 »
To co on tutaj zrobił takiego złego żeby dostawać bana, ostrzeżenie to jeszcze rozumiem ale bana!  

No chyba ktoś tutaj zbyt pochopnie wymierzył tą kare !


IP: Zapisane
Dabu
Forumowy krzykacz

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 764


Pan wszystkich panów

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #452 : 31 Lipca 2009, 00:22:10 »
Na dodatek napisałem to samo i nic nie mam. ;')


IP: Zapisane
Rasti

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 202


Ponad 3 letni staż na forum :P

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #453 : 31 Lipca 2009, 00:24:59 »
No nie chciałem już tego mówić.

Zwracam się z uprzejmą prośbą do władz forum ale nie do moderatorów tylko do adminów z pytaniem dlaczego i za co ptakuba dostał bana !
Oraz ile ten ban będzie trwał bo w regulaminie pisze że bany są do odwołania wiec czy będzie kiedykolwiek ten ban zniesiony !



IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #454 : 31 Lipca 2009, 00:35:58 »
Jasne że będzie. Za każdym razem tak było. Poza tym to już taka tradycja, on gdzieś wyjeżdża, wiec broi tak żeby zarobić ucieszenie/bana, ban mija, on wraca i jęczy że niesłuszenie itp.

Ale mu to raczej chyba nie przeszkadza prawda? I tak wie lepiej to raz, a dwa jeśli dobrze rozumiem to robi własną stronę... z resztą my tutaj i tak wszystkich banujemy wedle uznania, dajemy rangi za nic, a jareQ tworzy kolejne multikonta z uprawnieniami admina wiec nie wiem o co to zamieszanie.  Niemniej jednak Twój altruizm jest naprawdę inspirujący.  


« Ostatnia zmiana: 31 Lipca 2009, 00:38:11 wysłane przez Luk » IP: Zapisane
Rasti

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 202


Ponad 3 letni staż na forum :P

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #455 : 31 Lipca 2009, 00:42:00 »
hehe, spoko luk tutaj raczej w moim zachowaniu nie ma nic interesującego zawsze taki byłem (ty mnie akurat na forum znasz od początku) tylko nie zawsze musiałem zakładać takie tematy...

I nadal nikt mi nie che powiedzieć za co on dostał tego bana dokładnie, tylko tam gadanie o jakiś pierdołach i pytanie mnie się cytuje "Ale mu to raczej chyba nie przeszkadza prawda?" raczej to nie do mnie pytanie.

PS: z resztą my tutaj i tak wszystkich banujemy wedle uznania, dajemy rangi za nic, a jareQ tworzy kolejne multikonta z uprawnieniami admina wiec nie wiem o co to zamieszanie.

Ty to powiedziałeś ! Sądzę zresztą że niepotrzebnie...


« Ostatnia zmiana: 31 Lipca 2009, 00:47:21 wysłane przez Rasti » IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #456 : 31 Lipca 2009, 00:50:22 »
Owszem jest, widziałeś tutaj taki temat? No właśnie. Tym bardziej że jest pisany przez Ciebie w dorosłym tonie, większość tego typu tematów zawsze zawierała tylko frustracje, obelgi itp.

Kiedy był ten ban, 2 tygodnie temu? Nikt nic nie mówił. Już pominę, że głównego zainteresowanego nie było na miejscu o czym mówiłem wcześniej.

Cytuj
PS: z resztą my tutaj i tak wszystkich banujemy wedle uznania, dajemy rangi za nic, a jareQ tworzy kolejne multikonta z uprawnieniami admina wiec nie wiem o co to zamieszanie.

Ty to powiedziałeś !

Widać, że dawno Cie tu nie było. To ledwie parafraza tylko części czego na się zarzuca.


« Ostatnia zmiana: 31 Lipca 2009, 00:53:33 wysłane przez Luk » IP: Zapisane
Rasti

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 202


Ponad 3 letni staż na forum :P

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #457 : 31 Lipca 2009, 01:01:27 »
Nie no to że napisałem teraz a nie dwa tygodnia temu to akurat wynika z faktu że mnie nie było dwa tygodnie temu,A czemu temat jest pisany przeze mnie i w dorosłym tonie bez obelg to chyba nie muszę mówić :)

Widać, że dawno Cie tu nie było. To ledwie parafraza tylko części czego na się zarzuca.

No hehe jak ktoś o takie rzeczy was posadzą to wybacz ale nie będę tego komentował ;p

Ale z drugiej strony to po cześci wasza winna bo jak powiedziałeś że on już bana dostał wcześniej kilka razy to powinien konto mieć skasowane ! A nie nadal taka zabawa w kotka i myszkę...

Tylko takie sprawy powinny być konsultowane przez wszystkich aktywnych użytkowników w sondzie ! Takie jest moje zdanie !



« Ostatnia zmiana: 31 Lipca 2009, 01:07:24 wysłane przez Rasti » IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #458 : 31 Lipca 2009, 07:02:54 »
Nareście sie doczekałem topiku (po 6 latach), gdzie ktoś inteligentnie prowadzi dyskusję na temat moderowania.



Ale z drugiej strony to po cześci wasza winna bo jak powiedziałeś że on już bana dostał wcześniej kilka razy to powinien konto mieć skasowane ! A nie nadal taka zabawa w kotka i myszkę...
W takim razie zabawa się skończyła. Ban jest na stałe, a przynajmniej ja nie mam zamiaru go zdejmować.


Tylko takie sprawy powinny być konsultowane przez wszystkich aktywnych użytkowników w sondzie ! Takie jest moje zdanie ![/i]

To taki żart, prawda.


Zadziwia mnie fakt, iż najpierw zarzucacie nam, że traktujemy was ulgowo, po czym są pretensje - czemu ten a ten dostał bana/osta itd.



« Ostatnia zmiana: 31 Lipca 2009, 07:21:43 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #459 : 31 Lipca 2009, 07:52:43 »
Tak gwoli ciekawości - czemu Ptakuba ma bana, którego skutek to, cytując - "Całkowity brak możliwości zalogowania się na forum łącznie z możliwością przeglądania jakichkolwiek tematów" - i mimo to może się zalogować i pisać na ShoutBoxie? Bo to trochę dziwne jest...
Pozdrawiam


IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #460 : 31 Lipca 2009, 09:28:25 »
To nie był ten rodzaj bana. Na forum są dwa rodzaje, jedno blokuje pisanie i czytanie forum, drugie całkowity dostęp do strony. On miał ten pierwszy.


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #461 : 31 Lipca 2009, 09:31:19 »
Słowem - Ptakuba ma tylko profil, czarną plamę i ShoutBox...Ten jest chyba nawet gorszy - pokazuje, co mógłbyś tu mieć, a nie masz :)
Pozdrawiam, dziękuję za wyjaśnienia


IP: Zapisane
Lazor

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 484


Szarach il Lazor

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #462 : 31 Lipca 2009, 15:02:47 »
Ten ban jest idiotyczny. Jak ja za takie prowokacje dostawałem ostrzeżenia/moderowanego, to jak widzę po prostu chcecie się go pozbyć(z równie idiotycznym powodem, to znaczy że źle, że ktoś siedzi na słońcu).
Nie Pozdrawiam.


IP: Zapisane
Grupa buntownicza
<PoW> czy za prawdę można dostać ostrzeżenie?
<pepe9donkey> zaprawdę,można

~Otaku
Dabu
Forumowy krzykacz

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 764


Pan wszystkich panów

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #463 : 31 Lipca 2009, 15:05:36 »
Jak zawsze, Lazor, jak zawsze...


IP: Zapisane
Nightin

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 470


Zobacz profil
« Odpowiedz #464 : 31 Lipca 2009, 15:32:58 »
Nie chcę rzucać groszami ale"Przebywasz za długo na słońcu" to nie powód. Dajcie mu(Pierzastemu) wyjaśnienie na prosty język polski, bo ja i on nie rozumiemy powodu. Nie znamy tej przenośni. Mówże co chcieta ale ja uważam, że wyjaśnicie mu i po sprawie. Nie chcę tu ŻADNYCH lamentów typu"To nie twoja sprawa Night", "Zamknij się", "Spokój!" czy innych szmatek gatek.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 28 29 30 [31] 32 33 34 ... 42    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry