Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 29 30 31 [32] 33 34 35 ... 42    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Propozycje zmian na stronie i forum (Czytany 188979 razy)
Dabu
Forumowy krzykacz

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 764


Pan wszystkich panów

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #465 : 31 Lipca 2009, 15:34:19 »
Uważaj Najtin, zaraz dostaniesz bana za prowokację i wszczynanie kłótni.


IP: Zapisane
Rasti

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 202


Ponad 3 letni staż na forum :P

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #466 : 31 Lipca 2009, 15:41:28 »
Dokładnie wydaje mi się że ktoś tutaj nie potrafi po prostu dokładnie powiedzieć za co jest ban powód za "za długo przebywasz na słońcu" jest strasznie dziecinny bo o co ma przebywanie na słońcu do tego co się pisze na tawernie.

I tak wszyscy wiemy jaka jest aluzja, ale powiniście nie bawić sie w aluzje i tego typu pisanie tylko dokładnie powiedzieć za co masz bana i nie było by tego typu problemów.


Słowem - Ptakuba ma tylko profil, czarną plamę i ShoutBox...Ten jest chyba nawet gorszy - pokazuje, co mógłbyś tu mieć, a nie masz :)

A co mógłby mieć :P bo nie rozumiem...



Tylko takie sprawy powinny być konsultowane przez wszystkich aktywnych użytkowników w sondzie ! Takie jest moje zdanie !

To taki żart, prawda.


Nie to nie jest żart sadze że takie rzeczy jak bany powinny być konsultowane. Prawda może nie z każdym użytkownikiem ale z np. grupą zasłużonych w końcu jest taka grupa na forum. I po za tym ranga przyjaciela bodajże jest przydzielana w formie głosowania to czemu ban nie mógłby i tak być?


PS: Nie chce tutaj w swoich wypowiedziach zanegować działania "władz" forum bo wszystkich adminów znam i widzę że forum oraz strona jest prowadzona perfekcyjnie !
Wyraz tutaj tylko swoje zdanie na temat banów na forum.



IP: Zapisane
Lazor

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 484


Szarach il Lazor

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #467 : 31 Lipca 2009, 15:43:12 »
Ale my wiemy, że ban jest za prowokację. Czyli po prostu chcecie się go pozbyć, bo to było na ostrzeżenie najwyżej, nie bana. Rozchodzi się też oto, że powód to powód, a nie sranie w banie(tutaj mamy to, a na czacie "TObie mogę dać" itp)

@up
Co jest perfekcyjnego wg ciebie, skoro sam narzekasz? Jaki strach przed warnem...bez jaj.


IP: Zapisane
Grupa buntownicza
<PoW> czy za prawdę można dostać ostrzeżenie?
<pepe9donkey> zaprawdę,można

~Otaku
Rasti

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 202


Ponad 3 letni staż na forum :P

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #468 : 31 Lipca 2009, 15:48:28 »
@up
Co jest perfekcyjnego wg ciebie, skoro sam narzekasz? Jaki strach przed warnem...bez jaj.

Ja :P hehehe czego mam się bać ! Jak bym się bał to bym się nie wypowiadał wcale na forum zresztą hehe boje się innych rzeczy a nie warnów hehe moje wypowiedzi są zawsze prawdzie i uważam że strona jest prowadzona bardzo dobrze tak jak i forum.

Ale wypowiadam się na temat banów i tylko tyle, to że są bany to rzecz normalna i moim zdaniem bardzo dobra (mamy je dzięki adminom to świadczy tylko po raz kolejny o dobrym zarządzaniu forum w końcu kara musi być) ale dawanie banów tak jak prezentów to chyba nie o to w tym chodzi...


IP: Zapisane
Lazor

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 484


Szarach il Lazor

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #469 : 31 Lipca 2009, 16:01:20 »
No ale mówisz, że wszystko jest perfekcyjnie, a bany też się zaliczają, o których teraz gadasz


IP: Zapisane
Grupa buntownicza
<PoW> czy za prawdę można dostać ostrzeżenie?
<pepe9donkey> zaprawdę,można

~Otaku
Rasti

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 202


Ponad 3 letni staż na forum :P

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #470 : 31 Lipca 2009, 16:06:32 »
Napisałem że forum oraz strona jest prowadzona perfekcyjnie przez adminów

Strona to nie tylko admini, są również moderatorzy, operatorzy, redaktorzy itp.

Bany same w sobie nie są niczym złym nie czytałaś regulaminu łamiesz go dostajesz ostrzeżenie jak nie reagujesz bana to jest normalne i jest na każdym forum i ja tego nie neguje, nie lubię tylko jak ktoś dostaje coś i nie wie za co.


IP: Zapisane
Lazor

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 484


Szarach il Lazor

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #471 : 31 Lipca 2009, 16:07:37 »
Wybacz, ale bana Ptakubie sprzedał Martin, który jest adminem. Mówisz, że jest niesłuszny, i jednocześnie że administracja jest perfekcyjna(swoją droga, fajny kawał na prima aprillis zrobili - samą prawdę.)


IP: Zapisane
Grupa buntownicza
<PoW> czy za prawdę można dostać ostrzeżenie?
<pepe9donkey> zaprawdę,można

~Otaku
Dabu
Forumowy krzykacz

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 764


Pan wszystkich panów

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #472 : 31 Lipca 2009, 16:11:30 »
Cytuj
ja tego nie neguje, nie lubię tylko jak ktoś dostaje coś i nie wie za co.
Nie licz na odpowiedź, admini też nie wiedzą.


IP: Zapisane
Rasti

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 202


Ponad 3 letni staż na forum :P

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #473 : 31 Lipca 2009, 16:18:40 »
Wybacz, ale bana Ptakubie sprzedał Martin, który jest adminem. Mówisz, że jest niesłuszny, i jednocześnie że administracja jest perfekcyjna

O nie wybacz ja nie mówię że jest niesłuszny mówię tylko że nie wiem za co on jest ! Bo jeśli za to co widziałem już to  ja bym bana nie dał ale ja nie jestem adminem.

Tego zdania w nawiasie już nie będę komentował.

Cytuj
ja tego nie neguje, nie lubię tylko jak ktoś dostaje coś i nie wie za co.
Nie licz na odpowiedź, admini też nie wiedzą.

No ja jednak sadze że dostane odpowiedz.


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #474 : 31 Lipca 2009, 16:52:52 »
Przypomniał mi się ban, któego dałem Ptakubie rok temu - też był serial z cyklu "uwolnić ptaszka".

No ja jednak sadze że dostane odpowiedz.

Prosze bardzo - ban był za odswieżanie dwóch 2-letnich topików, co zresztąwidąc w temacie, wystarczy sppjrzeć na daty postów. Normalnie skończyło by się na warnie - w przypadku notorycznie dziecinnego zachowania tej osoby jest jednak znacznie większa. Jesli ktoś spamuje po forum specjalnie łamiąc regulamin a poźniej pisze mi na gg cos w stylu "dlaczego pozwalacie na taki spam", ma u mnie z góry przekreslone. Ban nie jest za dane przewinienie jednak  "ban jest za prowokację". Nie tylko tą, ale inne poprzednie. To nie pierwszy raz łamania regulaminu, więc w przypadku kilkukrotnej recydywy kara jest najwyższa.
Prawdę mówiąc predzej czy poźniej bym go zdjął, jednak to całe przedstawienie Ptakuby (któreś z kolei, to nie pierwszy raz) w stylu " nie wiem za co jest ban" uświadamia że jednak nie należy tego robić. Taka niedzwiedzia przysługa.

Cytuj
Prawda może nie z każdym użytkownikiem ale z np. grupą zasłużonych w końcu jest taka grupa na forum. I po za tym ranga przyjaciela bodajże jest przydzielana w formie głosowania to czemu ban nie mógłby i tak być?

Wybacz, ale dalej nie rozumiem dlaczego ban administratora/moderatora jako srodek sankcjonujący miałby byc konsultowany z kimkolwiek. Z drugiej strony mamy topik na forum gdzie zgłaszamy bany - każdy moderator może się tam wypowiedzieć i wtrącic swoje uwagi.




« Ostatnia zmiana: 31 Lipca 2009, 16:56:12 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
Rasti

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 202


Ponad 3 letni staż na forum :P

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #475 : 31 Lipca 2009, 16:56:10 »
No i dlatego uważam że prowadzenie forum i portalu jest perfekcyjnie ! Dziękuje za odpowiedz temat uważam za zamknięty.


IP: Zapisane
codename

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 10

Zobacz profil
« Odpowiedz #476 : 02 Sierpnia 2009, 09:24:07 »
Widzę, że temat stary, ale teraz może da się tak zmodyfikować rangi i fora (nawiasem mówiąc, czy w SMF da się robić grupy?), żeby odpowiadały miastom w różnych częściach HoMM.


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #477 : 03 Sierpnia 2009, 15:25:24 »



IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #478 : 03 Sierpnia 2009, 17:21:01 »
Nic nie modyfikujemy.


IP: Zapisane
mori95

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 14


Zobacz profil
« Odpowiedz #479 : 02 Września 2009, 17:29:03 »
Na viście i windowsie 7 konfiguracja jest całkiem inna. Tutaj podaję link jak sobie z nią poradzić: http://www.homm5.info/forum/index.php?topic=5569.0


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 29 30 31 [32] 33 34 35 ... 42    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.081 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry